Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: Deejay.Bwg

• Level: 16

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani si ceva.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 [/ad ptr rob] (nu am stiut)

• Nickname-uri anterioare: Lil_Hulk

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab. Co. - 2 luni, Stracci F. x2 - 2 saptamani in total, Barzini Family x1 - 2 saptamani in total, News Reporter - 2 saptamani, School Instructor - nici o zi LOL =)))))))))))))))))))

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instrucotr 5 ore cam asa

• Motivul plecarii din ultima factiune: Pai am intrat si era cearta si lideru a zis ca va lasa lideru ies afara vin acasa civilian =))

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective, Skill 5 Car Mechanic, Skill 5 News Reporter, Skill 5 Drugs Dealer, Skill 5 Fihing, Skill 2 Rob

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://imgur.com/bPM2Q

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Scoala: 07:00 - 07:45 dimineata, dupa-masa 14:00 - 22:00 cu mici pauze

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in acest departament pentru a imi face prieteni noi, sa trec prin mai multe experiente si sunt capabil sa fiu activ si sa indeplinesc niste cereri

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pai stiu sa lucrez in echipa si sa ma coordonez cu ceilalti membrii

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Aresteaza playeri cu wanted 3+ si are grija de interiorul jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, ma numesc Fabian. Am 15 ani si locuiesc in orasul Brasov. Sunt student si imi place sa ma distrez si sa ies cu baieti in oras, dar si cu fetele. Am o prietena, sunt glumet cand este nevoie, glumesc in limita bunului simt si am toti ce 7 ani de acasa. Sunt un tip simpatic, mai morocanos cand sunt suparat.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Gaby89

• Level: 31

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 8 luni

• Varsta reala: 15 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 dm aiurea

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tow Truck Company x2-rank1 , The Barzini Family-rank1 , The Cuneo Familyx2-rank1 , The Corleone Familyx3-rank1 , Taxi Cab Company-rank3

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Corleone Family o luna

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc ceva nou .

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective, Skill 5 Mechanic

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/mkeucdy51/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14 : 00 - 23 : 00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost in National Guard , dar imi doresc foarte mult sa intru

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece mi se pare cel mai activ departament la ora actuala .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt un om de incredere stiu sa lucrez in echipa si sunt activ.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa in special cu arestarea si omorarea robberilor si a jucatorilor care nu se predau

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de incredere,respectos,glumet dar in acelasi timp sunt si serios cand este nevoie.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: x3n
  • Level: 21+
  • De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din Februarie anul acesta.
  • Varsta reala: 17 ani.
  • Sex (masculin / feminin): Masculin
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 Limbaj
  • Nickname-uri anterioare: Nu am avut.
  • Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):
  • 1.Taxi Cab Company x2-2 saptamani si ceva cel mai mult.
  • 2.Paterno Family-o luna
  • 3.School Instructor x2-3 saptamani si ceva cel mai mult.
  • 4.Corleone Family x4-2 luni si ceva cel mai mult.
  • 5.Barzini Family-aproximativ 2 saptamani.
  • Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructor cateva zile.
  • Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost demis (WIPE).
  • Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 : Mecanic,Detectiv.
  • Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/ZpYXh.png
  • Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.
  • Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Sigur.
  • Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Bineinteles.
  • Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un anumit interval.
  • Ai mai fost in National Guard?: Nu am mai fost in niciun alt departament.
  • Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
  • De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi plac foarte mult Departamentele,si cred ca o sa fac o treaba buna aici daca o sa mi se acorde o sansa.
  • De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt pregatit sa intru intr-un departament,si cred ca NG ar fi cel mai potrivit,datorita interventilor mai dificile cu care se ocupa factiunea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu administrarea inchisorii si cu prinderea celor mai periculosi suspecti,dar si cu rezolvarea cazurilor mai grele(gen ROB).
  • Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.
  • Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore.
  • Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt un baiat foarte bine crescut cu cei 7 ani de acasa si imi place foarte mult Fotbalul si iesirile prin oras cu prietenii.Sunt o fire intelegatoare si plina de viata.Sunt foarte calm si nu imi place sa imi jignesc prietenii sau alte persoane.

Edited by x3n
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Bogdibmx

• Level: 27

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 9 luni.

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 (live)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

 

Taxi Cab Company - rank 2 (3 saptamani)

News Reporter - rank 2 (3 saptamani)

Cuneo Family - rank 1 (4 saptamani)

Fire and Medic Department - rank 4 (2 luni)

School Instructors - rank 1 (2 saptamani)

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors - 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: S-a schimbat liderul si acesta a dat wipe.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective skill 5, mechanic skill 5, drugs dealer skill 5, news reporter skill 5, fishing skill 3, rob skill 2, whore skill 1, arms dealer skill 1, lawyer skill 1, car jacker skill 1.

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): Aici.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 24:00 cu pauze.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Serozitatea si profesionalismul de care da dovada acest departament m-a influentat de a lua aceasta decizie si anume de a aplica aici. Doresc sa intru in NG, deoarece consider ca acest departament m-ar putea forma in viitor si ar fi o experienta de durata, de neuitat.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru NG, pentru ca stiu sa ma supun regulilor, imi place munca in echipa si imi place cu ce se ocupa acest departament, acest lucru facand ca munca pe care o voi depune aici sa fie cu folos si facuta din placere.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: NG este armata si se ocupa cu arestarea suspectilor cu wanted 3+, participa la waruri, incercand sa ii oblige sa termine orice conflict si arestandu-i. Tot NG se organizeaza il echipa cu celelalte departamente si merg dupa roberi, incercand sa ii opreasca din a jefui banca.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 ore+

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de treaba, caruia ii place sa-si ajute prietenii si persoanele care merita. Ma consider si o persoana sociabila si careia ii place sa depuna multa seriozitate in ceea ce face.

Link to comment
Share on other sites

•Nickname: Joe_Hart

• Level: 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Male

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Cuneo family x2 - 10 days - rank 1 / The Tattaglia family - 37 days - rank 2 / Police Department - 17 days - rank 1 / School Instructors - 18 days - rank 1

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors - 18 days

• Motivul plecarii din ultima factiune: kicked out for inactive 3 days without request

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 = mechanic and detective. Skill 3 = arms dealer. Skill 2 = drugs dealer and fishing. Skill 1 = the rest

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://imgur.com/KpRoO

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Yes

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Yes

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Yes

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 17:00 - 20:00

• Ai mai fost in National Guard?: No

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: No

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Because i want to keep the city clean from criminals and robbers who might harm civilians around them. And Nation Guard is a awesome department, a good place where i can earn good ranks

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: I have good skill in guns, i can drive pretty good, and i work in team very affective

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arresting wanted 3+, chasing down robbers, and keeping jail

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Yes

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 2 - 3 hours/day, more on weekend

• Cum te-ai descrie in realitate?: Im born and live in Vietnam, Ho Chi Minh city. My hobbies is playing soccer with my friends and playing video games, especially shooting and strategy games, such as Call of duty, Starcraft, and Sa:mp. Im kind, calm, hard-working person. I like to make friends and respect those who around me. I have a lot of friends who respect me, as i am respect them also.

Edited by NGU Joe Hart
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: pArFuMM

• Level: 15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 3 luni.

• Varsta reala: 13 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ( DM aiurea).

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tow Truck Company - Rank 2 - 1 luna si 1 saptamana

The Tattaglia Familly - Rank 1 - 2 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tattaglia Familly - Rank 1 - 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu simteam ca este pentru mine.

• Skill-uri la joburile secundare: http://imgur.com/gWyfk

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://imgur.com/jMa3m - o sa incerc sa cresc skillul.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 8:30-11:30, 19:30 23:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc ca National Guard sa fie primul meu departament.Consider ca acesta este cel mai frumos departament pentru ca N.G are grija de detinutii din jail.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru N.G deoarece de mult mi-am dorit sa fiu politist, consider ca acest fapt ma poate motiva foarte mult.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea playerilor cu wanted.Cei de rank 1 se ocupa in principal cu pazirea jailul-ui.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore in timpul saptamnii, in weekend aproximativ 8-9.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat brunet si scund.Imi place sa ma plimb cu bicicleta, sa ascult muzica, sa joc fotbal cu prietenii mei.In majoritatea timpului liber ma joc SA:MP.Locuiesc in Pitesti si am 13 ani.

Edited by pArFuMM
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: vo0d0ox

• Level: 33+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3(complice DB, ambele)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab x3 [3 saptamani, 4 saptamani, 3 saptamani], Fire Medic Departament [2 saptamani], News Reporter [2 saptamani], TTC [2 saptamani], Cuneo x2 [1 luna, 2 saptamani], Barzini x2 [2 saptamani, 2 saptamani], Corleone [1 luna], Stracci x3 [2 saptamani, 2 saptamani, 3 saptamani], Paterno x2 [2 saptamani, 2 saptamani], Tattaglia [2 saptamani], Police Departament [2 saptamani] si National Guard [2 saptamani].

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Barzini Family, 2 saptamani aproximativ.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu-mi placea cum se desfasurau lucrurile acolo.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective - 5.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/O9uvC.jpg

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Pai joc intr-un fel "de 2 ori pe zi", de la 08:00 - 12:00 si cand vin de la scoala de la 19:00 - 24:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Pe vremea aceea multi de rank mare se credeau ca sunt buricul pamantului si-si bateau joc de tine fara motiv.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece doresc ca numarul de roberi sa scada iar la inchisoare sa fie liniste si pace, sa nu existe conflicte intre prizonieri.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt genul de om care este serios si nu cedeaza repede.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu capturarea infractorilor mai "puternici" si uciderea celor care nu sunt drepti si fura din banci.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat serios, caru-ia nu-i plac glumele fara motiv, imi place foarte mult sa fac sport, in principiu, fotbal. Am practicat fotbal profesionist timp de 1 an dar din cauza unei accidentari am fost nevoit sa renunt. Acum mai joc cu prieteni si in orele de sport. Imi place sa vizionez meciurile la televizor impreuna cu prieteni si sa ma distrez impreuna la ei, vizionand un film sau jucand un biliard.

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

1. AUDI_RS8

2. Joe_Hart

3. Bogdibmx

4. pArFuMM

5. vo0d0ox

 

 

Pentru cei acceptati:

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare etc.

Nu faceti o noua aplicatie imediat dupa ce ati fost respinsi. Intre cele doua aplicatii trebuie sa existe cel putin o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:DROW1

• Level:18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:8 luni.

• Varsta reala:15 ani.

• Sex (masculin / feminin):masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3.

• Nickname-uri anterioare:/

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Tattaglia Family 2 saptmanii si 3 zile,Fire/Medic Departament x2 2 saptamanii si 3 saptamanii,The Paterno Family 3 saptamanii,Taxi Cab Company 3 saptamanii si 5 zile si The Stracci Family 2 saptamanii si 4 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Stracci Family 2 saptamanii si 4 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Nu prea mai aveam timp sa mai intru pentru ca aveam niste teste la liceu.

• Skill-uri la joburile secundare:Car Mechanic skill 5,Car Jacker skill 3,Detective skill 5.

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org...q41guofsh/full/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da si pe cei de rank-ul meu.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:15-22/00.

• Ai mai fost in National Guard?:Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:/

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentru ca mi-ar placea mult sa fiu intru departament asa ca National Guard cel mai bun departament(parerea mea).

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca stiu sa trag bine cu M4,MP5 si Deagle .

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu arestarea playeriilor cu wanted 3+,cu prinderea robarilor si paza la jail de la rank 1.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:8-9 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Salut ma numesc Daniel am 15 ani sunt din Bucuresti,in timpul liber imi place sa ies cu prietenii pe afara sau ma da duc la fil,imi mai place sa-ma joc SA:MP si ii restepct pe cei care marita sa fie respectati.

Edited by DROW1
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: sNroberT

• Level: 21

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an cu pauze.

• Varsta reala: 15.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Stracci family rank 2 ( 2 saptamani )

Taxi Cab Company rank 2 ( 3 saptamani )

The Stracci family rank 1 ( 2 saptamani )

Taxi Cab Company rank 1 ( 2 saptamani )

Fire & Medic Department rank 2 ( 3 saptamani )

The Corleone family rank 1 ( 2 saptamani)

Fire & Medic Department rank 3 ( 4 saptamani )

The Corleone family rank 1 ( 2 saptamani )

News Reporter rank 1 ( 2 saptamani )

Fire & Medic Department rank 2. ( 3 saptamani )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fire & Medic Department rank 2 ( 3 saptamani ) .

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc ceva nou.

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic skill 5 , Detectiv skill 5

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://prntscr.com/ipdk8

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:9:00 11-00 , 19:00 - 1:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca in aceasta factiune ajuti lumea si se practica lucrul in echipa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca imi place sa lucrez in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu ajutarea de a aresta criminali si de a sta si avea grija de jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un om foarte realist si serios cu prieteni foarte buni care ma considera o persoana amuzanta.

Edited by eB Smoke
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Shadowfax

• Level: 30

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: de 2 ani

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): M

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Cuneo Family (3 saptamani ) Fireman/Paramedic (3 saptamani ) Taxi Cab Company (2 saptamani ) F.B.I (2 luni ) Hitman Agency (2 luni ) F.B.I (1 luna) Tow Truck C. (2 saptamani )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company ,2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am dorit sa aplic intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 : Car Jacker , Car Mechanic,Detective, Drugs Dealer,Whore,Fishing ; Skill 3 : rob

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/hqqofgd9f/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Bineinteles.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16:00- 20 : 00 ,22:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : De la atatea urmariri care au avut loc intre mine si baietii din NG,am devenit prieteni cu majoritatea dintre ei,si pentru a ajuta acest departament cu ce pot eu mai bine.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece timpul de 3 luni petrecut in F.B.I mi-a creat experienta necesara care este ceruta aici si m-a invatat cum sa actionez in diferitele situatii intalnite cu infractorii .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu prinderea playerilor care au wanted,asigurarea disciplinei la jail si colaborarea cu celelalte departamente.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: ~ 6 -7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc George,sunt din Oltenita,Jud. Calarasi si am 18 ani. Sunt o persoana sociabila,de incredere ,imi place sa-mi petrec timpul cu prietenii si -mi face deosebita placere

cand cineva imi cere ajutorul pentru ca nu refuz niciodata.

Edited by Shadowfax07
Link to comment
Share on other sites

Nickname: CatutsS

Level: 30+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 3 luni si 1 saptamana !

Varsta reala: Pe 21 Noiembrie implinesc 17 Ani

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Am fost inactiv o perioada de timp si nu mai stiu ce factiuni am avut , sincer !

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - 1 luna

Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie !

Skill-uri la joburile secundare: Mechanic/Detectiv - skill 5 , skill 3 - rob , In rest skill 1/2 !

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/rvo0crfw3/

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da !

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da !

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da !

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Luni-Vineri 18:00 - 22:00 / Week-end 14:00 - 20:00

Ai mai fost in National Guard?: Nu !

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece cred ca este cea mai potrivita factiune pentru mine si pentru ca consider ca am capacitatea unui bun soldat care sa mentina linistea si ordinea publica !

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa ascult ordinele , invat foarte mult din experienta si din greseli , nu vorbesc urat sau ma cert cu colegii si inca cateva calitati ascunse !

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Este armata , se ocupa cu playerii de wanted 3 si de administrarea in permanenta a jail-ului !

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, sunt !

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Sebastian-Andrei , locuiesc in judetul Iasi , pe 21 noiembrie implinesc 17 ani , am ochii caprui , parul negru , mintea agera si alte calitati ! Sunt pasionat de fotbal , tenis si baschet . Duminica si de sarbatori imi place sa ies cu prietenii sa ma plimb cu rolele si cu skateboard-ul . Imi place sa particip la diferite activitati organizate de asociatii de caritate ! Mai multe despre mine va las sa aflati in joc !

Edited by FenomenalL
Link to comment
Share on other sites

27AW4.png

Nickname : Pawn

Level : 27+

De cand jucati SA-MP pe B-zone ? : 1 an.

Varsta reala : 17 ani.

Sex ( masculin / feminin ) : Masculin.

Cate warn-uri ai in joc ? : 0/3.

Nickname-uri anterioare : -.

Factiuni anterioare ( si timpul petrecut acolo ) :

Taxi Cab Company de 3 ori. - 1 luna. x2 , 2 saptamani

News Reporter de 2 ori. ( Lideri : UnknownX , UnknownX ) - 1 luna , 3 luni.

Tow Truck Company de 2 ori. ( Lideri : Vinnie. ) - 2 saptamani.

Fire & Medic Departament 1 data. ( Lideri : ALLEN ) - 2 saptamani.

The Stracci Family de 3 ori. ( Lideri : Jack , ShinyShadow ) - 1 luna , 2 luni , 2 saptamani.

The Barzini Family 1 data. ( Lideri : DeviL )- 1 saptamana.

The Tataglia Family 1 data. ( Lideri : TheEmperor. ) - 1 saptamana jumatate.

The Corleone Family 1 data. ( Lideri : Epsylon ) - 2 saptamani.

• School Instructor 2 ori. ( Lideri : Weber , AUDI_RS8 ) - 1 luna.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici ? : School Instructor.

Motivul plecarii din ultima factiune : Nu mai puteam sa vin la waruri, incepuse liceul, eram ocupat..

Skill-uri la joburile secundar : Skill 5 la: Detectiv, Mechanic , SKill 3 la : Arms dealer.

Poza cu [/stats] : http://postimage.org/image/jgau7yvef/

Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? : Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank ? : Desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical ? : Da.

Ai mai fost in N.G. ? : Nu.

Daca ai mai fost in N.G, de ce ai plecat ? : Nu am mai fost.

De ce iti doresti sa intri in N.G ? : Pentru mine N.G este o adevarata provocare pe care sunt dispus sa o accept si desigur nu am mai fost niciodata aici , deci vreau sa vad cum e.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru N.G. ? : Cred ca sunt potrivit pentru N.G deoarece am un caracter puternic si imi place munca in echipa. Deasemenea consider am experienta necesara pentru a intra aici

Esti de acord ca trebuie sa stai in N.G. pentru minim 2 saptamani ? : Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK ? : 5-6 ore.

Cum te-ai descrie in realitate ? : Ma numesc Dennis, sunt un baiat de statura medie , caruia ii plac sporturile cum ar fi Basketul si Fotbalul. Imi place "viata de liceu" asa ca nu ma dau inlaturi de a merge la scoala. Sunt o fire plina de viata , cu un caracter puternic dar si o personalitate de invidiat. Nu imi place sa ma enervez de aceea sunt foarte calm. Acestia sunt factorii care ma definesc !

Edited by Skart
Link to comment
Share on other sites

Nickname: T.Bag

• Level: 37

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ad-uri aiurea

• Nickname-uri anterioare: catalin. cassie

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):F.B.I ;Paterno;Tattaliga;Corleone;Taxi Cab

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaliga (4 saptamani)

• Motivul plecarii din ultima factiune:Colegii nu stiau sa se comporte..

• Skill-uri la joburile secundare:mechanic(skill5);arms(skill3);drugs(skill3);wore(skill 5);rob(skill3);lawer(skill 2)

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):http://i.imgur.com/RRbfo.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: dimineata 09-12.....seara 17-24

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece vreau sa ajut a prinde infractori si robberi..

]• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am nivel mare...si cred ca am sanse

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestari;se ocupa de robberi..sa oreasca pe cai care depasesc limita de viteza,,,Sa duca infractori la heal ,in jail...

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa..Stiu sa lucrez in echipa..Am 15 ani ..Sunt clasa a 9.

post-40611-0-68396500-1351779589.png

Edited by WeedBoy
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Cyrius

• Level:22

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De la sfarsitul verii

• Varsta reala: 13 , 14 pe 12noiembrie

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Stracci - 2 sapt, Paterno - 1 sapt

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno - 1 sapt

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc un departament

• Skill-uri la joburile secundare: 5 drugs , 5 detectiv , 2 arms

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):http://postimage.org/image/i8zz8wjid/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da !

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa ora 16:00 !

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece imi place sa alerg dupa robberi ! Si sa pazesc detinutii

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am o fire rabdatoare si pot ajuta playerii care sunt in jail.[ R1]

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pazirea detinutilor[R1] si prinderea robberilor si celor de Wanted mare !

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-4 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o fire rabdatoare , glumeata si serioasa la nevoie ! Imi place sa lucrez in echipa ,dar, evit asta deoarece altii nu . Imi place sa ajut oamenii cu un sfat si cred ca un sfat bun este mereu bine venit .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Edutzzu

• Level: 17.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 1 an.

• Varsta reala: 15.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Am primit o avertizare pentru ca am dat un anunt gresit.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructor - 28 de zile ; Barzini Family - 4 zile ; News Reporter - 2 zile ; Stracci Family - 54 de zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci Family - 54 de zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa intru aici.

• Skill-uri la joburile secundare: http://i50.tinypic.com/2enqqt2.png

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i45.tinypic.com/1z386rc.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 23:00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu, nu am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard deoarece asta am visat de cand am inceput sa joc, as vrea sa prind infractori, sa pazesc criminalii, s.a.m.d.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Nu stiu.. Dar sper ca veti fi mandri de mine.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu ( parerea mea ) arestarea criminalilor, pazirea infractorilor din inchisoare, prinderea traficantilor de droguri, oprirea jefuitorilor, etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproximativ 6-7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat destul de istet, imi place sa glumesc, dar sa si fiu serios cand este cazul. Imi place sa ies afara, sa ma joc SA-MP, sa fac sport. Am parul blond, o inaltime de 1.80 metri, am 15 ani, fac Box si Body-Building.

 

Multumesc anticipat !

 

Cu stima,

Eduard.

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

1. Cyrius

2. DROW1

3. sNroberT

4. CatutsS

5. Edutzzu

 

 

Pentru cei acceptati:

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare etc.

Nu faceti o noua aplicatie imediat dupa ce ati fost respinsi. Intre cele doua aplicatii trebuie sa existe cel putin o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:DariusTm

• Level:25

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:5luni

• Varsta reala:16

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3(unu ca am facut o fata baiat si unu ca am gresit un /ad)

• Nickname-uri anterioare:-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Barzini Family (1 luna si 2 zile),Taxi Cab Company (2saptamana),The Tattaglia Family (1saptamana),The Patrerno Family (2saptamani),The Barzini Family (1 luna si 1saptamana)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Barzini Family 1luna si 1 saptamana

• Motivul plecarii din ultima factiune:Sa aplic intr-un departament!

• Skill-uri la joburile secundare:5-Detectiv,Mechanic rest-ul 1

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):http://postimage.org/image/6x0xmmlyp/

Bara RPG stats: bar-000410922.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard?:Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost!

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece este cel mai activ departament si vreau sa ajut cu tot ce pot acest departament de la activitate pana la bani!

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece sunt activ si in acest departament trebe activitate si scriozitate as dori sa fac parte din acest departament..

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu arestarea jucatoriilor cu wanted 3+ cu prinderea robberiilor si cu pazirea detinutilor!

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:6-9 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Darius,am 16 ani sunt din Timisoara,imi palce sa merg cu pretenii in oras,iar in rest sunt o presoana prietenoasa si cu bun simt!

Edited by DariusTM
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Ice_LtbluE
  • Level: 43+
  • De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani+
  • Varsta reala: 17
  • Sex (masculin / feminin): Masculin
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3
  • Nickname-uri anterioare: -
  • Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department(3 saptamani), The Corleone family(4 luni), School Instructors(4 saptamani), F.B.I(2 saptamani), The Barzini family(2 luni), Hitmen Agency(1 luna), The Paterno family(3 saptamani), National Guard(4 saptamani), Police Department(2 saptamani)
  • Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Hitmen Agency (1 luna+)
  • Motivul plecarii din ultima factiune: Cerere demisie
  • Skill-uri la joburile secundare: Detective(5), Car Mechanic(5), Arms Dealer(5)
  • Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/6cwvtcvvh/
  • Bara RPG stats: bar-000061655.png
  • Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
  • Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da
  • Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
  • Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 12:00, 19:00 - 01:00
  • Ai mai fost in National Guard?: Da
  • Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
  • De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este un departament seriosa, cu membri buni si o strategie bine conturata ce scote in evidenta calitatile liderului
  • De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa munesc in echipa
  • Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Wanted 3+ si jail
  • Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
  • Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-4 ore
  • Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc vlad ,am 17 ani, consider ca sunt un tip sociabil, de incredere, glumet cand este cazul dar si serios. Sunt respectuos cu cei ce ma respecta.

Edited by LtbluE
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Shad9w

• Level: 19+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an jumate

• Varsta reala: 21

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - /ad

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): NR (1 luna), NR (1 luna j), Medic (3 saptamani), TTG (3 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaglia (3 saptamani)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu mai aveam suficient timp pentru a juca; demisie.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 detective, 5 mechanic

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000240904.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 20:00 - 2:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este o factiune foarte activa si imi place foarte mult cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am suficienta experienta in samp pentru a ajuta factiunea si pentru ca stiu foarte bine regulile.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea wanted 3+, prinderea robberilor, organizarea jailului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Glumet, de obicei, dar serios atunci cand e cazul. In timpul liber lucrez la site-uri, pierd timpu aiurea cu prietenii si joc samp.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: AnDr3uTzZu

• Level: 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si ceva

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Departament 3 luni : Taxi Cab Company 2 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Pentru a intra in National Guard

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detectiv Skill 5 Mechanic restu 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/u667qh8sx/

Bara RPG stats: bar-000445337.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00-18:00 20:00 - 02:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: ---

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru a ajuta Los Santosul si Las Venturas de robberi si criminali si sa imi fac prieteni noi

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru acest post pentru ca sunt activ si lucrez nemaipomenit in echipa si sa reduc numarul de criminali

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu tot ce inseamna wanted 3 + si

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 9-10 ore pe zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Andrei si am 17 ani sunt din orasul Brasov si sunt o fire serioasa si amuzanta cand este momentul potrivit.

Edited by AnDr3utZu
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ZGabi

• Level: 17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani,cu pauze mari.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: ReDEyeS

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructors (1 luna si 1 saptamana) The Barzini Family (3 zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family (4 zile)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Deja era aiurea...exista multe abuzuri in mafii.Altii mai au si joy...

• Skill-uri la joburile secundare: Detective,Mechanic-Skill 5 ; Fishing,Arms dealer-Skill 2 ; Restul skill 1.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/HVGET.png

Bara RPG stats: bar-000473716.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 18:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Pai ca sa am grija ca cei din jail sa nu mai faca DM aiurea si sa imi fac prieteni noi.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pai consider ca sunt activ si as vrea

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu sanctionarea jucatorilor de la jail,in caz ca incalca vreo regula, ajutarea prizonierilor cu heal de la bar.Cu prinderea jucatorilor cu wanted 3+ ...

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: De la 6 ore in sus.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat inalt,solid,prietenos,glumet.Nu imi plac oamenii fara cei 7 ani de acasa.Timpul liber mi-l petrec pe afara sau la PC.

Edited by ZGabi
Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.