Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

• Nickname:DariusTm

• Level:25 (455/104)

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:6luni

• Varsta reala:16

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3(/ad gresit,jignirii(level mic)(nu se mai repeta..)

• Nickname-uri anterioare:-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Barzini Family rank 2,(1 luna si 4zile)

Taxi Cab Company rank 1.(4zile)

The Tattaglia Family rank 1,(1 saptamana)

The Paterno Family rank 1(17zile)

The Barzini Family rank 2,(1luna is o saptamana)

Taxi Cab Company rank 1(15zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Taxi Cab Company rank 1(15zile)

• Motivul plecarii din ultima factiune:Nu era de mine taxi+ca vrioaim intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare:Mechanic/Detectiv-5 rest-ul 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/4vxwdwfub/

Bara RPG stats: bar-000410922.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:17:00-01:00

• Ai mai fost in National Guard?:Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece este un departament cu membrii buni,si as dori sa fie primul meu departament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Acest loc de muca doresc sa il obtin si in viata reala,imi place cu ce se ocupa

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu arestarea jucatoriilor cu wanted 3+ si cu prinderea robberilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Darius,am 16 ani sunt o fire calma la care ii plac glumele (cand este cazul) ,iesirile cu prietenii iar in rest as dori sa ma cunoasteti pe parcurs.

Edited by DariusTM
Link to comment
Share on other sites

Nickname: MariO.

• Level: 30

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 An.

• Varsta reala: 19

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 Dead Mach

• Nickname-uri anterioare: punK , SkillFull.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  • Taxi Cab Comp. [x2] 2 sapt . 2sapt .
  • Paterno Family [ x5 ] 1 luna 1 luna 2 saptamani , 3 zile , 2 luni .
  • Corleone Family - 2 Sapt .
  • Police Departament [x2] 3 Sapt. o Luna .
  • Barzini Family [x2] - 2 luni . 2 Sapt.
  • Fire & Medic - 2 Sapt.
  • Tataglia Family - 13 Zile.
  • Stracci Family [x2] - 3 zile , 7 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - Doua Saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Plictiseala mare.

• Skill-uri la joburile secundare: Dectective - 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): My Stats

• Bara RPG stats: bar-000337247.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00 - 23:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este un departament respectos , si imi place sa merg dupa robberi.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt activ .

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arrestarea playerilor de wanted 3+ si cu prinderea robberilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Ciprian am 19 ani sunt din Turda Jud Cluj , imi place sa imi pierd timpu in fata la calculator , sunt o fire calma prietenoasa , si o persoana cu care poti glumi ,

Edited by Mari0
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Rozay

• Level: 18.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Cateva luni.

• Varsta reala: 18 ani.

• Sex: Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: nu am avut

• Factiuni anterioare: Fire&Medic Departament(64 zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fire&Medic Departament(64 zile)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Dorinta de a intra in National Guard.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 - detective si mechanic,restul skill 1.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/VLmIk.jpg

• Bara RPG stats: bar-000475155.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16.00-23.00 iar in weekend 11.00-02.00

• Ai mai fost in National Guard?: N-am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Mi-ar placea sa fac parte dintr-un departament si consider ca National Guard mi s-ar potrivi cel mai bine.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa lucrez in echipa.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Paza la jail, arestarea suspectilor de wanted 3+, omorarea robberilor si runnerilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-8 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana sociabila,deschisa,cu un simt al umorului dezvoltat(dar stiu cand trebuie sa fiu si serios si ma comport ca atare),imi place lucrul in echipa.Sunt pasionat de sport,design,informatica si jocurile pe calculator.Accept orice critici atata timp cat sunt constructive.

Edited by Rozay
Link to comment
Share on other sites

Aplicatie National Guard - xRichard.

 


Nickname: xRichard.

Level: 20+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De pe la începutul acestui an.

Varsta reala: 15+

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 | Motiv: /ad

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi(2 săptămâni),TTG(3 săptămâni),S.I.(2 săptămâni),Cuneo(16 zile)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Cuneo Family , 16 zile.

Motivul plecarii din ultima factiune: Ca să fiu sincer, am realizat că, pur şi simplu, mafiile nu sunt potrivite pentru mine. Îmi place adrenalina, acţiunea, însă mi-a plăcut mereu să experimentez aceste sentimente fiind de partea legii. De aceea, am depus o cerere de demisie pentru a mă orienta spre un departament.

Skill-uri la joburile secundare: Detective & Mechanic Skill 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s14.postimage...d/sa_mp_171.png

Bara RPG stats: bar-000402550.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur, fără muncă în echipă, este imposibilă buna funcţionare a unui departament.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Eu consider că sunt.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Având în vedere că sunt student, ajung acasă în jurul orei 15, oră pe care intru pe sa-mp şi joc până la ora 00:00, cu pauze pentru teme şi alte activităţi.

Ai mai fost in National Guard?: Nu, deşi mi-am dorit foarte mult.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Am ales acest departament, deoarece atât liderul cât şi membri acestuia dau dovadă de profesionalism, şi mereu mi-a plăcut să fac parte dintr-o astfel de echipă, să ajut la prinderea infractorilor periculoşi şi să asigur o securitate cât mai eficientă cetăţenilor.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece, încerc să activez cât mai mult şi fiind un jucător vechi de sa-mp, am dobândit suficientă experienţă pentru a face faţă oricărei situaţii.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Naţional Guard se ocupă cu prinderea infractorilor periculoşi (wanted 3+) şi de administrarea jail-ului.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur, dacă voi avea şansa, de a mă alătura acestui departament, voi rămâne cât mai mult timp posibil.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Nu am un orar fix pentru calculator, însă pot estima că joc 6-7 ore fără AFK. În week-end, playing all the day.

Cum te-ai descrie in realitate?: Eu prefer să fiu descris de alţii, dar pot spune totuşi că îmi place să muncesc pentru ceea ce îmi doresc, nu renunţ uşor. Sunt deasemenea o persoană cinstită, pot să spun că am avut parte de o educaţie cât de cât bună.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Oolesh

• Level: 23+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7 Luni+

• Varsta reala: 25 years old

• Sex (masculin / feminin): Male

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The cuneo family- 3weeks

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Cuneo Family - 3 Weeks

• Motivul plecarii din ultima factiune: Uninvite for Joypad am not playing with joypad anymore

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 on Detective , mechanic , Fish and Drug dealer. Rest are Skill 1

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i1168.photobu...17-48-59-46.png

• Bara RPG stats:bar-000341508.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Yes

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Yes

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Yes

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 4:00-6:00,10:00-11:00,15:00 - 20:00

• Ai mai fost in National Guard? : No

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : I want to be a part of national guard because i have always wanted to be a cop and i have heard that N.G is good for a start. I also have some friends in N.G. I have been playing B-zone a lot and i think it is time for me to join a serious faction and make new friends.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: I think i am suitable because i am mature and i have a lot of patience. I have the ability to work as a team and i will always explain the criminals before punishing them and i will try to be a very good cop and make N.G leader proud.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National guard arrests criminals , Looks after the prisoners.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Yes

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8-9 Hours

• Cum te-ai descrie in realitate?: I am 25 years old and i live in Mauritus. I am playing B-zone since 7 months , I have gained a lot of experience and i want to join National Guard and experience B-zone even further. I hope you give me a chance. Thank you!

Edited by 0olesh
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RubbY

• Level: 50+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3, db facut acum 8 luni.

• Nickname-uri anterioare: RobertR.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): FBI [1 luna jumate], PD [3luni], TTC [2 zile].

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: TTC, 2 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie.

• Skill-uri la joburile secundare:

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

• Bara RPG stats:

bar-000186206.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval anume.. joc mai tot timpu'.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca n-am mai fost niciodata, imi doresc sa intru in NG, am multi prieteni aici, e activitate, imi place cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca-s activ, serios, muncitor, am experienta necesara.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prinderea infractorilor, cu ingrijirea jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: ~7-10 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat ca oricare altu, 1.73, saten, glumet, serios cand e nevoie, ambitios.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Shobby.es

• Level: 24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 3 luni

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 (/ad aiurea)

• Nickname-uri anterioare: KaTaa.bb (a fost alt cont)

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporter (1 luna) . Stracci Family( 2luni) . Barzini Family (1 luna) . Paterno Family (1 luna) Tattglia Family ( 1 luna) Cuneo Family ( 3 luni)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Cuneo Family ( rank 3 ) (3 luni)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Vreau sa incerc un Departament de preferat NG

• Skill-uri la joburile secundare: 5 detective . 5 mechanic etc..

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): sa_mp_065.jpg

Bara RPG stats: bar-000282202.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 11:00-13:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca nu am fost niciodata intr-un departament si vreau sa incept cu National Guard pentru ca imi place mult

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt activ . Serios . Si imi place sa prind robberi

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: arestarea suspectilor de w 3 + . prinderea robberilor si a runnerilor . are grije de jail

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut . Ma numesc Elvis am 17 ani si sunt din Tg-Jiu , imi place SaMp-ul si sa imi fac prieteni noi .. imi place sa respect si sa fiu respectat . Nu am mama deoarece a murit akm 6 ani avand cancer si de aceea am o motivatie in viata sa lupt aproape singur !! Sunt istet si serios cand trebuie . imi plac si glumele mai ales cu prietenii apropiati!!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: flappy_jack

• Level: 37

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani si 6 luni

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 DB+DM in S-Z si DB dar m-am cumintit de atunci

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

F&M o luna

Cuneo 3 luni

Tattaglia o luna

Paterno 4 luni

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno,4 luni

• Motivul plecarii din ultima factiune: A fost wipe

• Skill-uri la joburile secundare: 5 detectiv,5 mecanic,2 arms

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/q2n2y

Bara RPG stats:bar-000100745.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul saptamanii joc intre orele 16-22,iar in weekend 10-22

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa incerc ceva nou,si sa ajut prin activitatea si seriozitatea mea la buna evolutie a acestei factiuni.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru aceasta factiune deoarece sunt o persoana activa,cu experienta pe acest server si foarte serios cand e vorba de treaba.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Eu cred ca National Guard se ocupa cu cele mai importante cazuri in ceea ce privesc criminalii.Ei opresc war-urile intre mafii si aresteaza persoanele care dau rob.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore in timpul saptamanii,in weekend pana la 10,11 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut,ma numesc Cosmin am 16 ani.Imi place sa lucrez in echipa,sa imi fac noi prieteni,sa incerc noi lucruri,sa ajut pe oricine la nevoie.Imi place sa glumesc sa rad,dar cand e vorba de lucruri serioase ma pun pe treaba.

Edited by Flappster
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Mr.Daniel95

Level: 37

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an

Varsta reala: 17

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: Nu am avut

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

* School Instructor - 1 luna

* The Tattaglia Family- 3 saptmani

* Fire & Medic Departament- 1 luna

* The Cuneo Family- 1 saptamana

* The Corleone Family- 1 luna

* National Guard -3 saptamani

*The Paterno Family-2 saptamani

*The Stracci Family-3 saptmani.

* Fire & Medic Departament- 2 saptmani

* The Tattaglia Family- 3 saptmani

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tattaglia Family- rank 2

Motivul plecarii din ultima factiune: Doresc foarte mult sa intru intr-un departament

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://postimage.org/image/bgh644fy9/

Bara RPG stats: bar-000368274.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

]Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-00:00

Ai mai fost in National Guard?: Da

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Deoarece unii colegi ma acuzau de un lucru pe nedrept.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in Nationa Guard deoarece imi place foarte mult acest departament si vreau sa dovedesc ce pot sa fac.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece imi place foarte mult sa respect legea si sa aplic pedepse infractorilor.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea si arestarea infractorilor care au wanted 3+ si de administrarea Jailului.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 9-10 ore pe zi

Cum te-ai descrie in realitate?: M-as descrie ca un tip prietenos, care stie cand sa glumeasca si cand trebuie sa fie serios, ambitios, care isi respecta principiile, respectuos si nu in ultimul rand care face tot posibilul pentru a nu rani pe cineva.

Edited by Danu95
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:ZippoXV

• Level:16

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc din 2011 , dar m-am lasat intre timp , iar acum m-am reapucat iar.

• Varsta reala:15 Ani

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:Nu am avut .

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fireman/Paramedic - Leader Snizel , Rank 5 , 2 luni

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Fireman/Paramedic - 2 luni

• Motivul plecarii din ultima factiune: M-am lasat de samp

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic skill 5 , Detective 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://imageshack.us.../samp002yq.png/ http://imageshack.us...samp001hqs.png/

Bara RPG stats: bar-000243384.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Evident.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:17:00-21:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat? : -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentru ca imi place sa lucrez in echipa si sa prind raufacatori.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca am rabdare si imi place sa lucrez in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu prinderea raufacatorilor de wanted 3+ si pazirea jailului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Un tip respectuos , serios , sunt din Timis si imi place sa imi fac prieteni noi.

Edited by ZippoXV
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:KobeBr

• Level:21

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Aproape 2 ani.

• Varsta reala:16 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:Nu am mai avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): F/p 16 zile,Barzini 14 zile,Corleone 18 zile,Tattaglia 14 zile,S.I 2 zile,Taxi 17 zile,Taxi 10 zile,Taxi 53 zile,National Guard 31 zile,Barzini 9 zile,Barzini 14 zile,News Reporter 10 zile,Taxi 14 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Taxi Cab Company 14 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune:A fost perioada tezelor si nu am avut timp sa stau.

• Skill-uri la joburile secundare:5 Car mechanic,5 Detective.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): [/font][/font]http://postimage.org/image/h61q4qb37/

Bara RPG stats: bar-000281558.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:Dimineata de la 10 pana la 13 ,iar seara de la 20:30 dupa ora 00:00

• Ai mai fost in National Guard?Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Deoarece era timpul de vara si nu prea aveam timp sa stau la jail .

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentru ca am mai fost aici si mi-a placut ,m-am simtit foarte bine .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca nu imi place iarna si imi place sa stau in casa ,o sa stau mult in joc .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Aresteaza persoanele cu wanted 3+ iar daca in lista ei nu apar ,se duc dupa wanted 1,2

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:In timpul liber stau si joc sa-mp ,nu chiar mereu.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Un tip modest,sociabil si imi place sa ma distrez.

Edited by KobeBrr
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Holocaus

• Level: 22

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 6 luni

• Varsta reala: 20

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

The cuneo family 1 saptamana

The Patermo family 5 zile

The Tattaglia family 2 saptamani

The Barzini family 1 luna si 2 zile

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Barzini 1 luna si 2 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: vreau ceva mai pasnic

• Skill-uri la joburile secundare: 5 detectiv,5 mecanic, 3 arms dealer , 4 carjacker

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/icx2g5uyl/

Bara RPG stats:bar-000402401.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: nu am un interval anume dar joc aproximativ 15 ore pe zi

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : este factiunea mea preferata si vreau sa prind infractorii

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru ca sunt activ imi fac datoria in ceea ce fac si stiu sa respect pe cei de langa mine si sa ii ajut la nevoie

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestari;se ocupa de robberi..sa oreasca pe cai care depasesc limita de viteza,,,Sa duca infractori la heal ,in jail...

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10-15 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un tip glumet dar si serios atunci cand trebuie stiu sa ii respect pe cei de langa mine si sa ii ajut atunci cand trebuie un tip serios si la l

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Edward.

• Level: 27

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani.

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 | Primul pentru un [/ad] , iar al-doilea pentru un DM la lvl 3 abea luasem licenta de arme.

• Nickname-uri anterioare: dRaG0sH , dRaGoS03

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paterno 1 saptamana (wipe) , Barzini 3saptamani , Taxi 4luni , F&M 2luni, NG.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno 1 saptamana.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe

• Skill-uri la joburile secundare: 5 - Detective , Mechanic, Drugs.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/8ykvne6qj/

Bara RPG stats: Nu imi merge RPG, mai incerc daca merge revin cu edit.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00 - 16:00 iar mai pe seara 6:00 , 23:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am plecat deoarece ma plictisisem.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca e un departament ordonat si activ.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am mai fost in acest departament si stiu cum sta treaba.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prinderea rau facatorilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Intre 6 si 7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Glumet, sar in ajutor oricarei persoane daca e nevoie, cu zambetul pe buze, sociabil.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Cris26

• Level: 19

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: am inceput sa joc din 2008 cand erau vreo 30 de playeri pe sv dar pe alt cont care mi-a fost furat...

• Varsta reala: 15 Ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Rolexxx

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Am fost in toate factiunile si am stat cel putin 1 luna in fiecare dar in care mi-a placut si membrii au fost de treaba am stat si mai mult

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter - 1 luna jumate

• Motivul plecarii din ultima factiune: am plecat la tara si am uitat de cererea de inactivitate iar acolo nu aveam internet

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic skill 5 , Detective 4 (nu mai am mult pana la skill 5 la detective)

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://gfxuploader.c...9x4e1tmgokm.png

Bara RPG stats: bar-000031261.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-20:00

• Ai mai fost in National Guard?: Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat? : Wipe

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Tot timpul a fost factiunea mea preferata si tin minte ca data trecuta cand am fost in ea am petrecut momente frumoase.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place lucrul in echipa si ma inteleg bine cu oamenii in orice situatie.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu prinderea infractorilor de wanted 3+ si pazirea jailului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat din sibiu,imi palce sa merg la scoala,sunt inalt,imi place sa comunic cu lumea si sa incerc sa nu ma cert cu ei orice mi-ar face.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: drunKer

• Level: 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6 luni

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Tattaglia Family 20 zile , The Cuneo Family 7 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Cuneo Family 7 zile petrecute acolo.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Mi-am dat demisia deoarece liderul era inactiv.

• Skill-uri la joburile secundare: detectiv 5 ,mechanic 5.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

• Bara RPG stats: bar-000381976.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da,putem invata multe lucruri de la ei.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: dimineata 9:00 - 11:00 / seara 19:00 - 1:00 ( depinde si cand intru/ies de la liceu)

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc de mult sa intru in National Guard , deoarece este un colectiv unit.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca am capacitatea de a lucra in echipa , si ma integrez repede in colectiv.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este armata , si se ocupa cu wanted 3+ si cu administrarea jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de treaba , intelegator , imi place sa imi ajut prietenii la nevoie.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:mikai

• Level:22

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:5 luni

• Varsta reala:17 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 /AD cu rob ne stiind ca voi fi sanctionat

. Nickname-uri anterioare:Nu am mai avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):F&M departament 2 saptamani,The Barzini family 3 saptamani,The Stracci family 3 saptamani si Paterno family 1 luna si 2 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Paterno family 1 luna si 2 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune:S-a dat wipe

• Skill-uri la joburile secundare:Mechanic,detectiv,fish-skill 5

']Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://s13.postimage...3/sa_mp_004.png

']Bara RPG stats: ]bar-000438081.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:In timpul scolii 14:00-23:00,iar in vacante si weekenduri 10:00-2:00

• Ai mai fost in National Guard?Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece imi place foarte mult aceasta factiune,este foarte activa si muncitoare la fel ca mine si mai ales imi doresc sa fac dreptate si noi prieteni

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece imi place sa fie dreptate

[Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National guard se ocupa cu arestarea celor cu w3 si de administrarea jail-ului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:9-10 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Mihai am 17 ani sunt un baiat de treaba care stie cand sa glumeasca si cand sa fie serios,imi place foarte mult sa joc fotbal,SA-MP si sa merg cu bicileta

Edited by Mikai
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:onlycraiova

• Level:24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:un an si 3 luni

• Varsta reala:15

• Sex (masculin / feminin):nMasculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3, am jucat barbut

• Nickname-uri anterioare:

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Taxi Cab Company (x2, 2 saptamani si o zi respectiv o saptamana si 4 zile), The Stracci Family (x2, 2 saptamani respectiv o luna), Tow Truck Company (doua saptamani si o zi), Fire & Medic Departament (4 zile), The Tattaglia Family (2 saptamani), The Cuneo Family (o saptamana), News Reporter- o luna si o saptamana.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:News Reporter- o luna si o saptamana

• Motivul plecarii din ultima factiune:Uni membri nu ma doreau, pe langa asta vroiam sa incerc ceva nou, demult visez sa intru intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare:News Reporter, Detective, Mechanic- skill 5, ARms Dealer- skill 3, restu skill 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/7ihrsreh1/ - poza cu /stats http://i.imgur.com/zoRGz.png - poza cu skill

Bara RPG stats: bar-000358457.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:Nu am un interval.

• Ai mai fost in National Guard?Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi plac departamentele.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Nu am zis ca sunt portivit/

-Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu arestarea playerilor de wanted 3+ si administrarea inchisorii.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:In timpul saptamanii (Luni-Vineri) joc 4-5 ore, iar in weekend / vacante 8-9 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt un baiat serios, activ si imi place foarte mult fotbalul. Ies pe afara cu prietenii si ma joc fotbal... Ma distrez cat pot de mult deoarece sunt la o varsta foarte frumoasa. Imi place sa gluma, dar in limita bunului simt. Muncesc, imi vad de treaba mea ca asa pot ajunge sus.

Edited by Craioveanu
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: HeLpErr

• Level: 24 +

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6 luni

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): M

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Cuneo Family--3 saptamani

Stracci Family --4 saptamani

Cuneo Family --3 saptamani

Corleone--1 saptamana

Barzini --3 saptamani

Corleone--3 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Corleone --3 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Dorinta de a incerca altceva.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detectiv,mechanic,skill 3 drugs dealer,arms restul skill 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i50.tinypic.com/zn993n.png

Bara RPG stats: bar-000390863.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15-22

• Ai mai fost in National Guard?:Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece vreau sa ajut la prinderea celor care incalca legea si imi place aceasta factiune.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece ma integrez repede unde ma duc si stiu sa ma fac placut.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu prinderea robberilor si a celor care incalca legea.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore/zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de treaba ,intelegator si frumos.

Edited by HeLpErr
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SunISet

• Level: 20

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an.

• Varsta reala: 19

• Sex (masculin / feminin):masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 (am fac nab un preten rautacios)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxy Cab (3 luni rank 5), Paterno Family( 2 saptamani rank 1)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: wipe.

• Skill-uri la joburile secundare: skill 5 detectiv,skill 5 mechanic.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/x4dlz3g9h/

Bara RPG stats: user-000383077.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:12:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu, dar doresc sa intru.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu ,nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece doresc sa aplic legea.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece cred ca ma reprezinta.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea celor de w3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:10/11 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana sociabila,corecta care stie ce vrea de la viata.

Edited by avramionutnicusor
Link to comment
Share on other sites

Nickname: PyTu_smk

• Level: 20+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an.

• Varsta reala: 16.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Tow truck Company-2 saptamani si o zii.

The Barzini Family-2 sapatamni (X2)

The Cuneo Family - 3 saptamani.

National Guard-2 saptamani.

The Stracci Family-2 saptamani si 2 zile.

Fire&Medic Departament-O luna si 3 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Cerere demisie pentru a intra in National Guard.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 detectiv,5 mecanic restul 1 si 2.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): sa-mp-195.png

Bara RPG stats:bar-000377236.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul saptamanii joc intre orele 09:00-15:00-20:00-01:00 iar in weekend orele 10:00-16:00-20:00-03:00.

• Ai mai fost in National Guard? Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am plecat din National Guard deoarece am avut ceva probleme si am stat internat in spital si am acumulat 2 Faction Warn-uri lipsind de la antrenamente.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa reintru in National Guard deoarece vreau sa ma reintorc ''Acasa'' pur si simplu aici ma simt cel mai bine si simt ca aceasta factiune este potrivita pentru mine.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece sunt activ , mi-a intrat aceasta munca in sange si ma pricep foarte bine cu ce se ocupa aceasta factiune.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Eu cred ca National Guard se ocupa cu pazirea jail-ului pentru membrii rank 1 iar cei cu rank mai mare se ocupa cu oprirea WAR-urilor dintre clanuri oprirea spargatorilor de banci etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore in timpul saptamanii iar in weekend 9-10 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut,ma numesc Roberto locuiesc in capitala Romaniei Bucuresti , practic Basketball-ul de 4 ani imi place foarte mult munca in echipa dar si pe cont propriu.Glumesc doar atunci cand este cazul si sunt o fire mai intelegatoare.

Edited by nB PyTu
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:2fast4u

• Level:18+.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De 4-5 luni.

• Varsta reala:17 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:Nu am avut si nici nu am warn-uri(0/3).

• Nickname-uri anterioare:Nu am mai avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Cuneo Family Rank 1(o saptamana),Taxi Cab Company Rank 2(o luna,nu am primit rank 3 deoarece nu aveam destule comenzi in raport),Tattaglia Family Rank 1(doua saptamani),Taxi Cab Company Rank 1(doua saptamani).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Taxi Cab Company.In aceasta am petrecut doua saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Pai,astazi am ultima teza si am avut nevoie de mai mult timp sa invat,asa ca nu aveam timp pentru raport si am decis sa plec.Dupa ziua de astazi,nu mai am nici o teza si pot reveni.

• Skill-uri la joburile secundare:Detective Skill 5,Mechanic Skill 5,Arms Dealler Skill 3,Rob Skill 2(aproape),in rest skill 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/6w51vpgy1/ (am luat o poza de acum doua zile fiindca este inchis momentan server-ul.)

Bara RPG stats: bar-000428310.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-22:00,in timpul saptamanii iar in weekend intre 10:00-3:00 seara.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: ---

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este o factiune foarte bine organizata,am niste vechi colegi din alte factiuni,prieteni si cu ei stiu ca ma pot distra si ca putem face o treaba super impreuna.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt destul de activ,mai ales in weekend-uri,sunt serios si ma dedic foarte mult in ceea ce fac

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea infractorilor,cu linistea si ordinea in jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:In timpul saptamanii intre 4-6 ore,poate mai mult,iar in weekend-uri intra 7-9/10 ore,la fel,poate chiar mai mult.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt un om integru,stiu sa respect,"citesc" foarte bine un om si am mare grija in persoanele cu care doresc sa colaborez.Sunt o fire glumeata,pana la limita bunului simt,sociabila,nu sunt o persoana avara,adica nu astept neaparat un venit pentru munca depusa,inainte de a face ceva,ma gandesc de doua ori.

Edited by mantz
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

1. PyTu_smk

2. Sunlset

3. drunKer

4. KobeBr

5. Mr.Daniel95

6. RubbY

7. Rozay

 

 

Pentru cei acceptati:

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie (dupa ce revine serverul) pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare etc.

Nu faceti o noua aplicatie imediat dupa ce ati fost respinsi. Intre cele doua aplicatii trebuie sa existe cel putin o saptamana.

Edited by d R E
Link to comment
Share on other sites

National Guard recruteaza 5 membrii activi si capabili de aceasta factiune.

Aplicatiile vor fi deschise 24 de ore din momentul asta.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: _Santiago_

• Level: 17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5 luni

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 Limbaj 13.05.2012 16:57

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

1. The Stracci Family Lider Caps 7 zile

2.The Stracci Family Lider Anthony 9 zile

3.The Tattaglia Family Lider Dr.Carter 14 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tattaglia Family 14 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am decis sa fac o cerere de demisie pentru a incerca si alte factiuni

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Mechanic Skill 5 Detective Skill 2 Arms Dealer

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/CHmtl.png

• Bara RPG stats: bar-000401656.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da sunt capabil

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-22:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu,pe acest server

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece imi place sa fiu politist (chiar si in viata de zi cu zi)

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Eu cred ca sunt potrivit pentru factiune prin caracterul meu

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu prinderea hotilor si stabilirea pacii pe strazi

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma consider un baiat serios capabil de orice. Am ca hobby-uri fotbalul si handbalul .

 

My Factions

 

1. The Stracci Family x2

2. The Tattaglia Family

 

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.