Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: Holocaus

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani.

• Varsta reala: 19 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 /ad cu rob

• Nickname-uri anterioare:

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

- The Cuneo family ( 1 saptamana)

- The Patermo family (1 saptamana)

- The Tattaglia family ( 2 saptamani)

- The Barzini family (2 saptamani)

- School instructor (2 saptamani)

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: - School instructor (2 saptamani)

• Motivul plecarii din ultima factiune: nu erau organizati si vreau ceva mai pasnic dar si cu actiune

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Mechanic

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/ikyh0a291/

• Bara RPG stats: bar-000402401.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: non stop

• Ai mai fost in National Guard?: nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Eu cred ca este o factiune pe gustul meu , imi place sa arestez infractorii si pentru ca vreau sa fie primul meu departament

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place munca in echipa si am experienta neceseara in arme .

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pei avand in vedere ca este armata, National Guard isi petrece o parte din zi pazind prizonierii de la jail iar cealalta parte arestand suspectii .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In mare parte 10-15

• Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt o fire amuzanta dar si serioasa cand este nevoie . Nu-mi plac laudarosii si imi place sportul si mai ales sa dorm

Link to comment
Share on other sites

27AW4.png

 

Nickname : KeviN.

Level : 51+.

De cand jucati SA-MP pe B-zone ? : 2 ani.

Varsta reala : 15 ani.

Sex ( masculin / feminin ) : Masculin.

Cate warn-uri ai in joc ? : 0/3.

Nickname-uri anterioare : -.

Factiuni anterioare ( si timpul petrecut acolo ) :

Taxi Cab Company de 3 ori. - 1 luna. x2 , 2 saptamani

News Reporter de 2 ori. ( Lideri : UnknownX , UnknownX ) - 1 luna , 3 luni.

Tow Truck Company de 2 ori. ( Lideri : [F4L]balon. , Vinnie. ) - 2 saptamani.

Fire & Medic Departament 1 data. ( Lideri : ALLEN ) - 2 saptamani.

The Stracci Family de 3 ori. ( Lideri : [F4L]Blade. , Jack , ShinyShadow ) - 1 luna , 2 luni , 2 saptamani.

The Barzini Family 1 data. ( Lideri : [F4l]Oasis9. ) - 1 saptamana.

The Tataglia Family 1 data. ( Lideri : TheEmperor. ) - 1 saptamana jumatate.

The Corleone Family 1 data. ( Lideri : ChevChelios ) - 2 saptamani.

Police Departament de 3 ori. ( Lideri : Kelton , FlameS ) - O luna , o luna , 2 saptamani.

Hitman Agency 1 data. ( Lider : Addyn ) - 1 luna jumatate.

School Instructor 1 data ( Lider M.Andrei ) - 1 luna jumate.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici ? : School Instructor - 1 luna jumate.

Motivul plecarii din ultima factiune : Nu mai puteam sa vin la waruri, incepuse liceul, eram ocupat..

Skill-uri la joburile secundar : Skill 5 la: Detectiv, Mechanic.

Poza cu [/stats] : Click.

Bara RPG stats : bar-000164057.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? : Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank ? : Desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical ? : Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:

Ai mai fost in N.G. ? : Nu.

Daca ai mai fost in N.G, de ce ai plecat ? : Nu am mai fost.

De ce iti doresti sa intri in N.G ? : Pentru mine N.G este o adevarata provocare pe care sunt dispus sa o accept si desigur nu am mai fost niciodata aici , deci vreau sa vad cum e.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru N.G. ? : Cred ca sunt potrivit pentru N.G deoarece am un caracter puternic si imi place munca in echipa. Deasemenea consider am experienta necesara pentru a intra aici

Esti de acord ca trebuie sa stai in N.G. pentru minim 2 saptamani ? : Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK ? : 5-6 ore.

Cum te-ai descrie in realitate ? : Ma numesc Alexandru, sunt un baiat de statura medie , caruia ii plac sporturile cum ar fi Basketul si Fotbalul. Imi place "viata de liceu" asa ca nu ma dau inlaturi de a merge la scoala. Sunt o fire plina de viata , cu un caracter puternic dar si o personalitate de invidiat. Nu imi place sa ma enervez de aceea sunt foarte calm. Imi place sa ajut lumea , nu sunt zgarcit si asta cred ca ma ajuta mult. Acestia sunt factorii care ma definesc !

Edited by nB KeviN
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

1. Scorillo

2. Daryus

3. Nps98

4. Yonut01

5. TonyJaa

6. Anonimuser

 

Pentru cei acceptati:

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare etc.

Nu faceti o noua aplicatie imediat dupa ce ati fost respinsi. Intre cele doua aplicatii trebuie sa existe cel putin o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Andy..

• Level: 26+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 3 luni cu pauze

• Varsta reala: 14 ani

• Sex (masculin / feminin): M

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru /report aiurea

• Nickname-uri anterioare: Nu am avu alte nick-uri

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department(3 saptamani)

The Barzini Family(1 luna)

The Cuneo Family(4 luni)

Fire & Medic Department(2 saptamani)

The Cuneo Family (3 saptamani)

The Corleone Family(1 luna)

The Barzini Family(3 saptamani)

The Corleone Family(2 saptamani)

The Paterno Family(3 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family-3 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe

• Skill-uri la joburile secundare: 5-detective&car mechanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/65x38vcd5/

Bara RPG stats: bar-000370724.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:30-22:30

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard deoarece este un depa

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru acest departament deoarece am capacitatea de a lucra in echipa si de a-mi pastra calmul in aproape orice situatie.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu administrarea jail-ului si arestarea suspectilor de la wanted 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-10 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat in varsta de 14 ani,imi plac glumele bune si am cei 7 ani de acasa!

Edited by Andy225
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Dr.MoM

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aproximativ 2ani [cu pauze]

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 Inca nu staim regulile serverului si am facut dm. Dar regret mult acum.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Stracci Family- doua saptamani si patru zile

The Cuneo Family- doua saptamani si o zi

Taxi Cab Company- doua saptamani si doua zile

The Cuneo Family- o luna

News Reporter- doua saptamani

Fire & Medic Department - o saptamani si trei zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fire & Medic Department. O saptamana si 3zile, am fost inactiv 3zile fara cerere de inactivitate.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost inactiv 3zile fara a face cerre de inactivitate.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5- Mechanic,Detective,Whore,Drugs Dealer.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/wz0zik4gv/

Bara RPG stats: bar-000143763.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-22:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa munesc in echipa

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arestarea persoanelor cu w3+, pazirea inchisorii.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-5ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Maxim ,am 15 ani, consider ca sunt un tip sociabil, de incredere, glumet cand este cazul dar si serios. Sunt respectuos cu cei ce ma respecta.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Dragonball

• Level: 28.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani.

• Varsta reala: 15.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: Nu am mai avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): 3x Cuneo - 2,2,2 saptamani;Tattaglia - 3 zile.; 2x Stracci - 2s., 1 luna si 2 saptamani; 2x Taxi - 2, 2 saptamani.; Barzini - 2 saptamani; Corleone - 2 saptamani; 2x Fire&Medic - 2, 2 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi - 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut probleme cu Display`ul de la PC (s-a ars), am facut cerere de inactivitate timp de 1 saptamana iar reparatiile au durat 2 saptamani si intre timp am fost demis => inactivitate.

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv 5, Mechanic 5, Whore 5, Fish 5, Drugs 5, Arms 3, Rob 2, Car Jacker 4.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/t260q.jpg

Bara RPG stats: bar-000177824.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 8:00-23:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu, nu am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: N-am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Deoarece este un departament foarte ordonat din punctul meu de vedere, este primul departament care vad ca se tine de treaba adica membrii acestui departament sunt foarte activ, N.G. aresteaza cel mai mult din cate am vazut si de asemenea ador aceasta munca.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca manuiesc bine arma, imi place cu ce se ocupa acest departament si sunt unit "unde-s multi puterea creste".

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea persoanelor care au wanted, wanted cu level 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-14 ore/zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Alexandru, am 15 anisi sunt din Municipiul Fagaras din judetul Brasov. Sunt un baiat inalt, haios si deseori serios. Hobby`urile mele ar cam fi: Schi alpin, PC si jocuri video. Genurile mele preferate de filme sunt actiune si comedie iar de muzica pop si dance. Timpul liber mi`l petrec in jocuri video (in special SA:MP) sau rar mai ies cu colegii prin oras.

Edited by Dragonbal
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Realy_ccA

• Level: 20

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: de 2 ani.

• Varsta reala: 17.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3,spam pe report.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Cuneo family (3 saptamani). F.B.I.(1 luna). The Paterno Family( 3 saptamani) The Stracci Family (1 luna),Taxi Cab Co. (2 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Co. (2 saptamani)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am renuntat la samp pentru o perioada.

• Skill-uri la joburile secundare: Mecanic 5, detectiv 5.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://imageshack.us/photo/my-images/26/samp023cx.png/

• Bara RPG stats: bar-000157505.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, lucrul in echipa pentru mine este esential.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa ora 12:00 pana la 02:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa ma intorc intr-un departament si consider ca National Guard este alegerea perfecta.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa lucrez in echipa. Sunt o persoana serioasa, care considera ca un sfat este intotdeauna bine venit.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea infractorilor si cu paza si ordinea la jail. Un departament serios, cu o prestanta si un nume renumite pe server.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Bineinteles.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Vreo 6-7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de 17 ani din Slatina, imi palce sa ies pe afara, sa ma distrez. Nu imi plac glumele facute fara rost, mai ales daca nu ne cunoastem in deajuns de bine,consider ca un sfat este mereu bine venit.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:GoldStar.

• Level:24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:6 luni.

• Varsta reala:15 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3.

• Nickname-uri anterioare:Nu am.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Stracci family 1 saptamana si cateva zile,Tattaglia family o saptamana,Barzini family 1 saptamana,Cuneo family 2 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Stracci family 1 saptamana.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Demis.

• Skill-uri la joburile secundare:skill 5 detective,skill 5 mechanic,skill 2 rob,skill 3 arms dealer,skill 2 fish.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/3r547k7wl/

Bara RPG stats: bar-000420550.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:9:00-16:00 & 18:00-00:00.

• Ai mai fost in National Guard?:Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Este un departament activ cu un lider puternic si demn de rank-ul pe care il are.Membri sunt niste oameni instruiti cum trebuie si amabili.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Sunt capabil sa pazesc jail-ul si sa lucrez in echipa cu ceilalti membri.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu pazirea la jail si cu wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:11-12 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Numele meu este Cristi si am 15 ani.Sunt un baiat cu ce-i 7 ani de acasa.Sunt glumet si hazliu doar cand este nevoie.Imi place sa joc fotbal,sa ies cu prieteni afara si sa joc SA:MP.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: The_Doctor

• Level: 20

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5 luni

• Varsta reala: 22

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1 / 3 (dm, la level mic)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department (1 luna si 1 saptamana) si Taxi Cab Company (2 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company (2 saptamani)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu aveam timp pentru raport

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Mechanic, Fishing, Car Jacker

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://img22.imageshack.us/img22/3198/samp006ca.png

Bara RPG stats: bar-000442888.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 17:00 .. 22:00 - 04:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este o factiune serioasa, respectata, imi place sa fiu de partea legii, a dreptatii, tocmai de aceea nu am aplicat in nici o mafie

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca, cred ca sunt capabil sa ajut aceasta factiune

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Rob, Wanted 3, Runner, Pazirea jail-ului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Ciprian, am 22 ani si sunt din Bucuresti. Sunt un tip comunicativ, glumet, imi place sa lucrez in echipa si sa imi fac noi prieteni.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: The_Jester

• Level : 29:

• As you play SA-MP on the B-zone?: I am playing here from 4 months

• Real Age: 15

• Gender (male / female): Male

• Number of sites warn of the game and why you received: 0/3 .

• Nicknames previous: None

• Previous Factions (and time spent there):

 

1. Fire & Medic Department - 2 weeks

2. The Cuneo Family - 2 weeks and 2 days

3. School Instructor - 3 weeks and 4 days

 

• The last factor and time spent here:

3. School Instructor - 3 weeks and 4 days

 

• Reason for leaving the last factor: I just wanted to get a few rest from selling licenses !

• Skills in secondary jobs: 5 - Mechanic , Detective ; 3 - Fishing ; 2 - Arms Dealer , Rob ; 1 - Others

• Picture with / stats, detective skills (required): http://i.imgur.com/XpZuZ.jpg

Bar RPG stats: bar-000471756.png

• Have the ability to work in teams?: Yes

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

• A time when playing SA: MP: I am playing SA:MP from 4 years

• Have you ever been in the National Guard? No

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: -

• Why you want to enter the National Guard? : I want to enter , because I want to catch murderers with wanted 3,4,5,6 , and go after people who haven't got the right to surrender ! I like their trainings with hidra , helis and etc. I want to help in jail too.

• Why do you think you are suitable for National Guard?: I can work in team, so we need to have good team to go after robbers . I can help in jail guarding and make it better place.

• What do you think National Guard deal?: The mostly deal with people who haven't got the right to surrender , wanted 3;4;5;6 and they guard the jail , give people heal and punish if they hit the cells .

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes

• How much time you spend with SA-MP, no AFK?: I am playing 7-8 hours daily !

• How would you describe reality?: I am student from Bulgaria , who is very ambitious and like to go out with friend . I love my friends and my family !

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:hiPhoP

• Level:18++

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aproape 1 an

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin

']Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 am dat un /ad cu rob

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Barzini Family , 2 luni

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The barzini family , 2 luni

• Motivul plecarii din ultima factiune: 3 Fw

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective,Mechanic

]Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/lk8jxhr29/

Bara RPG stats: user-000401375.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: de dimineata pana seara la 10

• Ai mai fost in National Guard? : nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentru ca se lucreaza foarte bine in echipa si lideri foarte buni

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru cami place sa arestez !

[]Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Rob, wanted 3+, runner , pazirea jai-luli

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:24/7

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un biat din mangalia , ador sampu si cs

Edited by HipHop47
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Mr.Agentx

• Level:17++

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aproape 1 an

• Varsta reala: 14

• Sex (masculin / feminin): Masculin

']Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 am facut death mach

• Nickname-uri anterioare: Mr.Agentx

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Barzini Family , The Paterno, Police Departament ,News Reporter

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The barzini family , 1 luna

• Motivul plecarii din ultima factiune: am avut probleme in realitate

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective,Mechanic,drugs

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/u1chbl2vb/

Bara RPG stats: user-000402271.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: de dimineata pana seara la 10

• Ai mai fost in National Guard? : nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Imi place aceasta factiune si aveti un lider de treaba

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am spirit de echipa , trag bine cu arma si nu cauzez scandale

[]Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Rob, wanted 3+, runner , pazirea jai-luli

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:10-12 ore pe zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Razvan, imi place foarte mult tot ce tine de domeniul IT fac informatica de la varsta de 6 ani . Am castigat de 4 ori concurs national la programare. Sunt sociabil nu ma supar usor

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Jimby

• Level: 37

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an

• Varsta reala: 23

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: ---

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paterno Family 2 saptamani , Tattaglia Family 3 Saptamani , Stracci Family 3 saptamani , Taxi Cab Company 3 luni

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi cab company 3 Luni

• Motivul plecarii din ultima factiune: Sa incerc si altceva

• Skill-uri la joburile secundare: Detective skill 5 , Mechanic skill 5 , Rob skill 4

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/w0orawf29/

Bara RPG stats: bar-000393339.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10.00-16.00 si toata noaptea

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: --

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este un departament activ cu un lider puternic si demn de rank-ul pe care il are.Membri sunt niste oameni instruiti cum trebuie si amabili.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am spirit de a lucra in echipa si imi place sa fiu de partea legi

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pazirea Jail-ului , Rob`uri , Runeer-i ..

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10 din 24

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Ionutz , am 23 de ani , sunt o fire glumeatza cu bun simt si nu ma supar mai deloc...

Edited by Jimby
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

1. Dragonball

2. The_Jester

3. Jimby

4. Realy_cca

5. ALLEN

 

Pentru cei acceptati:

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare etc.

Nu faceti o noua aplicatie imediat dupa ce ati fost respinsi. Intre cele doua aplicatii trebuie sa existe cel putin o saptamana.

Edited by d R E
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ALLEN

• Level: 69

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din aprilie 2010

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Stracci Family x2(3 saptamani si o luna), The Paterno Family(4zile), National Guard(8 luni), The Barzini Family x2(7zile si 14zile), Hitmen Agency x2(4luni si 3luni jumate), Police Department(5 saptamani), The Corleone Family(3 saptamani), Fire and Medic Department x2(o luna si 5luni)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fire and Medic Department

• Motivul plecarii din ultima factiune: Lipsa de timp

• Skill-uri la joburile secundare: La cele mai importante am 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/hvz4eeh13/

Bara RPG stats: bar-000058599.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Incerc

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un orar fix

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Sa incerc ceva nou.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca in acest Departament am invatat tot ce trebuia.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt chiar o legenda in acest Departament si asta spune multe. J

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Interventii intre puternicele mafii din Los Santos si Las Venturas, eliminarea infractorilor si un bun comportament intre detinuti.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Depinde

• Cum te-ai descrie in realitate?: Cum as putea sa ma descriu… sunt si eu un om ca toti ceilalti.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Catalin.

• Level: 40+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani +.

• Varsta reala: 17.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Cate warn-uri ai in joc?: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: Nu.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

282640_447174275300545_1974046467_n.jpg - Rank 2 – 5 saptamani

600130_447174378633868_327916904_n.jpg - Rank 2 – 3 saptamani

601262_447174581967181_550166389_n.jpg - Rank 5 – 4 luni

575239_447174721967167_356015246_n.jpg - Rank 2 – 5 saptamani

554705_447174468633859_645409603_n.jpg - Rank 2 – 4 saptamani

527682_447174238633882_1572203759_n.jpg - Rank 1 – 2 saptamani

167435_447174545300518_1557969460_n.jpg - Rank 2 – 4 saptamani

181065_447174665300506_689336946_n.jpg - Rank 1 – 2 saptamani

575239_447174721967167_356015246_n.jpg - Rank 1 – 3 saptamani

521497_447174555300517_1745838451_n.jpg - Rank 1 – 10 zile.

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci Family 10 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie. Ma nemultumeau anumite lucruri.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective 5, Mechanic 5, Whore 5, Drugs 5, NR 5.

• Poza cu /stats: http://postimage.org/image/5xktwciql/

• Bara RPG stats: bar-000105011.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Ai mai fost in N.G.? Nu.

• Daca ai mai fost in N.G., de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in N.G.? : Este departamentul meu favorit si imi place cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru N.G.?: Am capacitatea de a lucra in echipa, am putere mare de concentrare, stiu sa folosesc cum trebuie un M4/Deagle…

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Interventii intre puternicele mafii din Los Santos si Las Venturas, eliminarea infractorilor si un bun comportament intre detinuti.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in N.G. pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat inteligent, caruia nu ii plac glumele proaste, totusi stiu cand se face o gluma. Nu sunt rautacios, nu port pica si nu sunt mandru. Sunt un baiat care accepta orice provocare, iar eu consider ca a intra in National Guard este o provocare. Am un caracter puternic si o putere de convingere mare.

 

Edit : Mentionez ca mai am 3 ore FP. Am 0/60 FP.

Edited by CatalinBZone
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Gaby89

• Level: 34

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 dm aiurea.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): 1. Tow Truck Company- 2 saptamani

2. The Barzini Family-3 saptamani

3. Tow Truck Company-aproape 3 saptamani

4. The Cuneo Family-2 saptamani(wipe)

5. The Cuneo Family-cateva zile (wipe)

6. The Corleone Family-2 saptamani

7. The Corleone Family-2 saptamani

8. Taxi Cab Company-o luna

9. The Corleone Family-o luna

10. The Barzini Family- 2 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am luat ban si am fost dat afara.

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv 5 , Mechanic 5 , Arms dealer 5 , etc.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org...hx2dj/47f7c571/

Bara RPG stats:bar-000398329.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00 - 01:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Deoarece imi place cu ce se ocupa, este un departament foarte capabil cu niste membrii foarte activi si seriosi.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Interventii intre puternicele mafii din Los Santos si Las Venturas, eliminarea infractorilor si un bun comportament intre detinuti.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat cu bun simt , sunt intelegator si glumet cand este cazul.

Edited by BTD Gaby89
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Keby

Level: 43+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani.

Varsta reala: 21

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare: -.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Federal Bureau of Investigation 2 luni,The Paterno Family 3 luni,The Cuneo Family 2 sapt,Fire & Medic Departament 4 sapt!

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family 3 luni.

Motivul plecarii din ultima factiune: S-a dat wipe!

Skill-uri la joburile secundare: Detectiv 5, Mechanic 5, Whore 5, Fish 5, Drugs 5, Arms 2, Rob 3, Car Jacker 4.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/Yk3UT

Bara RPG stats: bar-000381256.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 05:00.

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Deoarece este un departament serios,cu simtul umorului si niste membrii capabili!

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am mai facut parte dintr-un departament si eu cred ca m-am descurcat exceptional acolo si de ce nu sa incerc si aici!

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Gurad se ocupa in special de cei cu wanted 3+ si cu administrarea jailului!.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10 - 14 ore/zi.

Cum te-ai descrie in realitate?: Buna ziua!Ma numesc Tavi sun din judetul Buzau si am 21 de ani!Sunt un tip glumet,abitios si cu mult bun simt!

Edited by K e b y
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: s0r1n3l

• Level: 34

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5 Luni

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructor (O saptamana) , Taxi Cab Company (O saptamana) , The Corleone Family (3-4 luni)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Corleone Family 4 luni

Motivul plecarii din ultima factiune: Sa incerc ceva nou.

Skill-uri la joburile secundare: La cele mai importante am 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/ui1rtdlr5/

Bara RPG stats: bar-000399994.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-23:59 Cu pauze.

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este unul dintre cele mai active Departamente din punctul meu de vedere si imi place mult cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca am tot ce imi trebuie : activitate , seriozitate , sunt respectuos si stiu sa lucrez in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu robberi , runneri , cu administrarea Jail-ului si cu interventia in war-urile mafiilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Depinde de zi.Dar in general sunt activ.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut , ma numesc Sorin si sunt din judetul Dolj orasul Craiova . Detin frumoasa varsta de 16 ani si sunt un tip sociabil , glumet caruia ii place munca echipa cat si competitia.

Edited by Budalahh
Link to comment
Share on other sites

Nickname:LongRiverShot

• Level:22

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:9 luni.

• Varsta reala:16 ani ( Fac 17 ani pe 11 Ianuarie)

• Sex (masculin / feminin):Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 ( ,,/ad pentru rob '' - am dat ,, /ad organizez excursie '' si ,, DM aiurea'' -ma aparam de o persoana care ma ataca)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):The Cuneo Family -o luna (Rank 1),The Barzini Family - doua luni (Rank 3), The Stracci Family - 15 zile (Rank 1),The Tattaglia Family- 18 zile (Rank 2)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Tattaglia Family ,18 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am avut o problema personala,am depus demisia iar cand am retras deja era prea tarziu.

• Skill-uri la joburile secundare:Detectiv -Skill 5,Car Mechanic -Skill 5,Arms Dealer -Skill 3

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/qt1sjgx5t/

• Bara RPG stats: bar-000395112.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur!

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Voi respecta liderul si membrii de orice rank.Suntem colegi si trebuie sa ne intelegem foarte bine daca dorim sa facem ceva impreuna.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Desigur!

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:10:00 - 00:00

• Ai mai fost in National Guard?: Din pacate nu am avut ocazia sa intru in aceasta factiune frumoasa.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard pentru a imi face prieteni noi si pentru a scapa orasele de infractori.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Cred ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece am capacitatea de a lucra in echipa,cunosc limba engleza (Ma ajuta pentru a comunica cu infractorii care nu sunt romani),am o dexteritate buna,deci pot sa fac fata infractorilor in caz ca trebuie sa ii omor.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa cu arestarea infractorilor si pazirea inchisorii,mentine pacea in cele trei orase.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Desigur!

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:5-6 ore pe zi in timpul scolii,peste 10 ore in weekend si vacante.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Andrei,am 16 ani,sunt o persoana careia ii place sa isi faca prieteni noi si sa se distreze,imi plac sporturile si filmele.Respect sa fiu respectat!

Edited by A41 LongRiverShot
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Falaus

• Level: 19.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din Decembrie 2011.

• Varsta reala: 15.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Ionut11

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Stracci Family-Durata: 2 Saptamani si 2 Zile

Q20MW.jpg

The Stracci Family-Durata: 3 Saptamani si 5 Zile

Q20MW.jpg

Fire & Medic Department-Durata: 1 Saptamana

T2Dxy.jpg

The Stracci Family-Durata: 2 Saptamani

Q20MW.jpg

The Paterno Family-Durata: 3 Saptamani si O zi.

0PcUN.jpg

The Tattaglia Family-Durata: O luna si 13 Zile

AZoxr.jpg

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tattaglia Family-O luna si 13 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Vroiam sa intru intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective / Mechanic- Skill 5, Arms Dealer: Skill 2 iar la restul Skill 1.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu) : http://i.imgur.com/xwEjh.jpg

Bara RPG stats: bar-000391091.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Eu joc in intervalul 12:00 si 02:00 (noaptea).

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa ma alatur acestui departament deoarece se lucreaza in echipa, este foarte bine organizat, respectuos si sa ajut si eu cu ce pot.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am capacitatea de a lucra in echipa si eu cred ca voi vi demn de acest departament si nu voi dezamagi.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Interventii intre puternicele mafii din Los Santos si Las Venturas, eliminarea infractorilor si un bun comportament intre detinuti.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Eu acord acestui joc intre 7-12 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de statura medie, respectuos, civilizat si optimist.

Edited by Falaus
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Mr.Tom@

• Level: 37+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 3 ani

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3, ambele pentru /ad cu rob

• Nickname-uri anterioare: Nu am nici un nickname anterior

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

- The Stracci Family - lider Ciccio -> 3 luni;

- The Cuneo Family - lider Mr.Ghostx -> 4 saptamani;

- The Tattaglia Family - lider Toreno -> 1 luna;

- The Paterno Family - lider LoLLiPoP -> 2 luni;

- The Barzini Family - lider Oantzah -> 3 saptamani;

- Tow Truck Company - lider taryd0n -> 1 saptamana;

- Taxi Cab Company - lider Dienutza -> 1 saptamana si 5 zile;

- The Stracci Family - lider Anthony. -> 1 luna si 3 saptamani;

- News Reporter - lider empty_mdy -> 2 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter -> 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am decis sa plec deoarece nu eram destul de activ.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detective, skill 5 mechanic.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/77qs7eblz/

Bara RPG stats: bar-000211431.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul scolii: 15::00-24:00, iar in wekeend: 07:24:00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu am mai fost in National Guard.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa intru in National Guard deoarece sunt activ si imi place lucrul in echipa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt activ, serios si imi place lucrul in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu interventii intre mafiile puternice din Los Santos si Las Venturas, eliminarea infractorilor si un bun comportament intre detinuti.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, numele meu este Ionut, sunt din judetul Maramures. Sunt un tip prietenos si imi place sa ma distrezz cu prietenii, restul o sa aflati pe viitor daca voi fi acceptat.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.