Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: YoNut01

• Level: 26

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani cu mici pauze

• Varsta reala: 14 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 [/q] la somatie | [/ad] cu rob

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

1. TTC - ( 2 saptamani si 3 zile)

2. The Stracci Family ( 3 saptamani si 4 zile)

3. The Stracci Family ( 4 saptamani si 2 zile )

4. School Instructor ( 2 zile )

5. The Cuneo Family ( 2 luni 3 saptamani si 2 zile)

6. The Stracci Family (4 saptamani si 2 zile )

7. Fire & Medic Departament ( 3 saptamani si 5 zile)

8. The Barzini Family (4 saptamani si 1 zi )

9. The Tataglia Family ( o saptamana)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tataglia Family ( o saptamana)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic -5 Detective-5 Drugs Dealer -5 Fishing -3 Restu 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/h5bwuovuv/

Bara RPG stats: bar-000343930.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 8:00-11:00 18:00-21:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard pentru ca este primul meu departament si imi place cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru ca este un Departament activ si doaresc sa ma alatur lui de mult timp.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu arestarea RUNNER-ilor si cu paza la Jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore depinde de zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Ionut si locuesc in judetul Botosani . Imi plac jocurile virtuale si sa plec cu prietenii in oras. Sunt o fire amuzanta si prietenoasa.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Wisler

• Level: 17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 septembrie 2012

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/0

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporter- 2 saptamani | Cuneo Family - 1 luna | Taxi Cab Company - 1 luna.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - 1 luna.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Probleme personale care aveau prioritate.

• Skill-uri la joburile secundare: Car Mechanic Skill 5 | Detective skill 4 | Arms Dealer skill 3 |

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/578d16jp7/

Bara RPG stats: bar-000468710.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, lucru demonstrat in factiunile anterioare.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Cu siguranta.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 02-03 dimineata.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard deoarece nu am mai facut parte dintr-un departament si ar fi o experienta noua pentru mine.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi doresc de mult timp sa fac parte din National Guard si sper ca dorinta sa mi se implineasca.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este defapt armata si se ocupa cu arestarea infractorilor cu wanted 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Majoritatea timpului liber.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Markos Peter si sunt elev la Liceul Teoretic "Ion Agarbiceanu" din localitatea Jibou, judetul Salaj, profil Matematica - Informatica. In timpul liber imi place sa joc San Andreas Multiplayer, un joc destul de interesant si captivant. Nu imi place sa fiu fraierit sau luat de fraier indiferent de situatie. Sunt un om cinstit, nu fur, nu fumez, nu beau alcool.

Link to comment
Share on other sites

Fv5TV.jpg

 

• Nickname: 3n3rgY

• Level: 29

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani

• Varsta reala: 18 ani

• Sex: Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3 (Datorita comportamentului meu exemplar)

Nickname-uri anterioare: ..eNeRgY..

• Factiuni anterioare: News Reporter - Rank 2 , The Tattaglia Family - Rank 2 , The Barzini Family - Rank 2 , The Corleone Family - Rank 3 , National Guard - Rank 1 ;

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: National Guard (4 zile);

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am facut niste greseli, regret nespus.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective [skiLL 5] , Car Mechanic [skiLL 5] , Drugs Dealer [skiLL 5], Fishing [skiLL5], NR [skiLL 5], Arms Dealer [skiLL 3], Rob [skiLL 2]

• Poza cu /stats, detective skill: http://imgur.com/0MOkx

• Bara RPG stats: bar-000443676.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Bineinteles

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-03:00 (Deoarece am scoala)

• Ai mai fost in National Guard?: Nu, niciodata.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am fost dat afara in urma unor greseli.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Este departamentul meu favorit si ador sa arestez infractorii. Din acest departament fac parte soldati bine instruiti, cu bun simt, ce dau mereu dovada de respect, iar liderul este pe masura."National Guard" este cunoscut atat in jocurile virtuale cat si in realitate si sunt convins ca imi va prinde bine si va fi o experienta de neuitat.In aceast departament domina activitatea, respectul, seriozitatea. Dupa parerea mea "National Guard" este cel mai puternic departament atat tehnic, cat si financiar.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca "National Guard" are nevoie de un soldat talentat, cu experienta, serios, activ si capabil sa indeplineasca misiunile cerute, iar aceste insusiri ma caracterizeaza. Sper ca imi veti acorda o noua sansa. Promit sa nu dezamagesc!

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Aresteaza infractorii, administreaza Jail-ul, mentine paza si protectia oraselor si sunt mereu la datorie.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: [Da, sunt de acord.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproximativ 7 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o fire vesela, serioasa, muncitoare, experimentata, responsabila, am simtul umorului si imi doresc foarte mult sa ajut acest departament.

Edited by 3n3rgY
Link to comment
Share on other sites

27AW4.png

Nickname: Ander.

Level: 40

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din Februarie 2011.

Varsta reala: 15

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: biciclistu_ets

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company x3 ( 1 luna, 2 saptamani , 1 luna si 2 saptamani) , The Stracci Family x2 ( 2 saptamani , 3 saptamani ),The Paterno Family x3 ( 1 saptamana , 3 saptamani , 1 luna ) , School Instructor ( 2 luni ) , News Reporter ( 2 saptamani )

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructor ( 2 luni )

Motivul plecarii din ultima factiune: Pentru a intra intr-un departament.

Skill-uri la joburile secundare: 5 detectiv / mechanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Click here !

Bara RPG stats: bar-000201027.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00 - 16:00 ; 20:00 - 24:00

Ai mai fost in National Guard? Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa intru in National Guard pentru ca nu am fost niciodata si imi plac provocarile .

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi plac foarte mult departamentele si imi place in mod special cu ce se ocupa National Guard si cred ca pot aduce un plus prin munca pe care o voi presta .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este armata care se ocupa cu wanted 3 + si de administrarea Jail-ului

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8-9 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Andrei, sunt un baiat de statura medie , caruia ii plac sporturile cum ar fi Tenisul si Fotbalul. Imi place "viata de liceu" asa ca nu ma dau inlaturi de a merge la scoala. Sunt o fire plina de viata , cu un caracter puternic dar si o personalitate de invidiat. Nu imi place sa ma enervez de aceea sunt foarte calm. Acestia sunt factorii care ma definesc !

Edited by Ander
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SnoopCatt

• Level: 26

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Cu acest nickname din august 2012, in total circa 2 ani

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1 pentru DB ca sofer (eram level mic )

Nickname-uri anterioare: Nu mai tin minte, oricum nesemnificative

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructors x2 circa 5 luni cu tot cu wipe

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors, am mentioanat mai sus

• Motivul plecarii din ultima factiune: Dorinta de a schimba peisajul , am petrecut foarte mult timp vanzand licente si incepusem sa-mi pierd interesul. M-am hotorat sa incerc ceva mai provocator.

• Skill-uri la joburile secundare: mechanic skill 5 detective skill 5 arms dealer skill 3 Fishing skill 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/gErYa

Bara RPG stats: bar-000444077.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da , mereu mi-a placut sa fac acest lucru

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am chiar unul fix dar de obicei de la 14:00 - 24:00 in timpul scolii , iar in vacanta 14:00 - 5:00 cu mici pauze

• Ai mai fost in National Guard? Nu , dar imi doresc foarte mult sa intru

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece, imi place la nebunie munca pe care o faceti voi acolo si as vrea sa iau si eu parte. Plus ca imi place foarte mult colectivul

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Eu zic ca sunt potrivit deoarece sunt un jucator destul de activ , stiu sa am rabdare, sa nu vorbesc urat pe server, sunt capabil de a duce un lucru la bun sfarsit.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard are un rol foarte important pe server. Se ocupa cu pastrarea linistei pe server , diminuarea crimelor , prinderea spargatoriilor de banci, arestarea raufacatoriilor cu w3+ si altele.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In total cam 7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ce pot sa zic. Sunt un baiat cu un mare caracter , imi place foarte mult sa ajut oameni , sa respect pe cei care ma respecta , imi plac glumele facute bine , dar si sa fiu serios la nevoie. Ca hobby-uri am : Iesirea la caterinca cu oamenii mei , SAMP , PS3/Xbox , Poker etc.

Edited by SnoopCatt
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Holocaus

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala: 20

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ad cu rob

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

- The Cuneo family 1 saptamana

- The Patermo family 1 saptamana

- The Tattaglia family 2 saptamani

- The Barzini family 32 de zile

- School instructor 1 saptamana

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School instructor 1 saptamana

• Motivul plecarii din ultima factiune: nu erau organizati si am preferat sa plec

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv skill 5, Mechanic skill 5, Car jacker skill 4

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/b5lrffdlx/

 

• Bara RPG stats: bar-000402401.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 09:00 - 13:00 si 17:00 - 01:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : : Deoarece este un departament foarte ordonat din punctul meu de vedere, este primul departament care vad ca se tine de treaba adica membrii acestui departament sunt foarte activ, N.G. aresteaza cel mai mult din cate am vazut si de asemenea ador aceasta munca.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt activ , joc non stop , respect pe cei mai mare in rank si invat de la ei !

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea persoanelor care au wanted, wanted cu level 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10-12 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un tip amuzant imi place sa ajut si nu sunt cu 2 fete cum sunt altii !!!

Edited by Holocaust
Link to comment
Share on other sites

Model de cerere:

 

• Nickname:BlackMan

• Level:17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Aproximativ 7 luni

• Varsta reala:15

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3(Dm aiurea la lv 3si 5)

• Nickname-uri anterioare:laurentiu001

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):The cuneo Family x2 3saptamani si 1 zi|2 saptamani si 4 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Cuneo Family 2 saptamani si 4 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune:Nesimtire si batere de joc

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 Detectiv|Skill 5 Mechanic|Skill 3 Arms Dealer|Skill 2 fishes|Skill 2 Robbery|

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/nqu00tmbf/

Bara RPG stats:bar-000477760.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Normal ca da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:10:30-15:00;17:30-00:00

• Ai mai fost in National Guard?Nu!Da imi doresc s-a intru.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat? :-

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :S-a ajut cu cea mai mare placere si sa-mi fac prieteni noi.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Nu cred ca sunt chiar potrivit dar aceasta decizie nu o iau eo da sper sa ma integrez repede.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu arestarea si mentinerea linistei in jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Desigur ca da!

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:In jur de 8-10h/zi

• Cum te-ai descrie in realitate?:Un copil amuzant,destept si inmos dar mereu stiu cand sa ma opresc la timp.

Va multumesc pentru timpul acordat.Respect!

Edited by laurentiu003
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: WEV4

• Level: 23+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc de aproximativ 1 an.

• Varsta reala: 14 ani si 7 luni.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3 warns.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company - 3 saptamani , School Instructors - 5 saptamani , The Straaci Family -4 zile , The Tattaglia Family 2 -saptamani , School Instrucotrs - 2 saptamani , The Straaci Family - 1 saptamana.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Straaci Family - 1 saptamana.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu mi-a mai placut, nu aveam timp de waru-uri.

• Skill-uri la joburile secundare: 5- Detective, Mechanic. 2-Fishing si 1 la restu.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/pqvnjufp7/

• Bara RPG stats: bar-000348966.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Bineinteles

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Depinde de zi, dar deobicei cam de pe la ora 18 pana seara la 23,24 in timpul scolii. Dar in timpul liber cam de dimineata 9-13 si seara 17-23.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa fiu paznic la jail, si sa arestez raufacatorii.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Doresc sa fiu un soldat sa arestez raufacatorii si sa pazesc jail-u.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu arestarea raufacatorilor, cu pazirea inchisorii.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4 ore+

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Petru am 14 ani si 7 luni si locuiesc in Piatra-Neamt. Imi place sa ma joc SA:MP, football, sa fac joking, tenis de masa si multe altele. Imi place sa ma distrez cu prietenii (mai ales vara).

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: .Mr.Chrys

• Level: 21+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an.

• Varsta reala: 16.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ad aiurea(vorbeam pe /f si am dat /ad fara sa vreau..).

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): 1.The Corloene Family 2 sap si 5 zile.

2.The Tattaglia Family 2 luni

3.The Barzini Family 2 zile.

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family 2 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Liderul nu isi face treaba cum trebuie, sunt playeri de rank 3 care nu stiu regulamentul si limbajul pe /f este de mahala.

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv 5 si Mechanic 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):iC7ou.jpg

Bara RPG stats: bar-000401586.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa-Amiaza si Seara .

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: --.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Vreau sa fie primul meu Departament si vreau sa petrec cat mai mult timp in acesta.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea infractorilor w3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: depinde si 8/9 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Cristian am 16 ani si sunt din Vaslui. Sunt un baiat de treaba serios si muncitor imi place sa am multi prieteni si sa ii pot ajuta la greu.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: HeLpErr

• Level: 24 ++

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7-8 luni

• Varsta reala: 17

• Sex: M

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare:

Cuneo -rank 1

Stracci -rank 1

Cuneo -rank 1

Corleone -rank 1

Cuneo-rank 2

Barzini -rank2

Corleone -rank 2

Stracci-rank 1

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci--7 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Prea multe waruri

• Poza cu /stats, detective skill: http://i45.tinypic.com/sw36l1.png

• Bara RPG stats: bar-000390863.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15-22

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Deoarece imi place cu ce se ocupa si mi-am dorit mereu sa intru in NG

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt activ, intelegator,inteligent

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Naional Guard se ocupa cu prinderea celor care incalca legea si mentine linistea in jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore /zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de treaba,intelegator,destept si frumos

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Anthony.

• Level: 41

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ un an jumatate.

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): M

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: eu.raduuu

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paterno family x3 ( cate 2 saptamani in toate cazurile ) ; Barzini family x2 ( o luna jumatate ; doua saptamani ) ; Taxi Cab Company x2 ( 2 luni ; 2 saptamani ) ; F.B.I. x2 ( cate 3 saptamani in toate cazurile ) ; Stracci family ( 2 luni ) ; Corleone family x2 ( aproximativ 3 luni ; 3 zile ) ; Hitmen Agency x3 ( o luna ; 3 luni ; 3 luni ( 2 saptamani in pozitia de Freelancer + 2 luni jumatate in pozitia de lider )).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Hitmen Agency ( 2 luni jumatate ) ; Corleone ( 3 zile )

• Motivul plecarii din ultima factiune: Renuntare lider, greseala personala ; Demisie

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv ; Mecanic - 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i47.tinypic.com/11qr5uu.png

• Bara RPG stats:

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Nu se pune problema.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Depinde de timpul liber, in general suficient pentru a desfasura o activitate normala.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doream sa experimentez aceasta factiune de mult timp.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pot fi activ, serios, cu capul pe umeri.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Combaterea ilegalitatilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In jur de cateva ore ( 3-7).

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un tanar de 17 ani, cu pasiune sportive, atras de expriente noi. Am ca hobby-uri modelarea grafica, iesitul si implicit relaxarea in diferite locatii cu prietenii.

Edited by Anthon
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Gola

• Level: 21

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 8 luni.

• Varsta reala: 18 ani.

• Sex (masculin / feminin): M

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 /ad aiurea

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire&Medic Departament( 1 luna jumate),Taxi Cab Company( 2 saptamani),The Tattaglia Family x2( 3 saptamani),Barzini Family(1 luna jumate),F.B.I( Prezent).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Federal Bureau of Ivestigations(3 saptamani).

• Motivul plecarii din ultima factiune: Transfer NG.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective,Car Jacker,Drugs Dealer,Car Mechanic,Fishing.Skill 2:Arms Dealer.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/65ihhw11j/

• Bara RPG stats:bar-000414075.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00-16:00 19:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard deoarece imi place foarte mult sa mentin linistea la jail si in oras. Imi place foarte mult sa lucrez in echipa si sa apar playerii de rapitori si de alte primejdii.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am mai fost intr-un departament,F.B.I si m-am descurcat bine.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Eu cred ca National Guard se ocupa cu pazirea jail-ului pentru membrii rank 1 iar cei cu rank mai mare se ocupa cu oprirea WAR-urilor dintre clanuri oprirea spargatorilor de banci etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut,numele meu este Ionut,am 18 ani si locuiesc in judetul Calarasi.Sunt o persoana calma,ambitioasa,cu simtul umorului si de treaba.

Edited by Gola
Link to comment
Share on other sites

nationalguardbureau.gif

 

 

• Nickname: Craciun_Raz

• Level: 22 ( 187/92 RP )

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2010

• Varsta reala: 18 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: None

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporter - rank 4 ( 3 luni ), The Barziny Family - rank 1 ( 2 săptămâni )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barziny Family - rank 1 ( 2 săptămâni )

• Motivul plecarii din ultima factiune: A trebuit să plec într-o vacanță și am preferat să ies decât să ocup locul

• Skill-uri la joburile secundare: Detective - 5 ; Whore - 5 ; Drug Dealer - 5 ; Car Jacker - 5 ; News Reporter - 5 ; Car Mechanic - 5 ; Fishing - 5 ; Rob - 2.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://img820.images...6/samp007hi.png

Bara RPG stats: bar-000230495.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 04:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: None

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Aș dori să intru în această facțiune, deoarece vreau să-mi petrec timpul în acest joc, de partea legii.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Serios, punctual, ambițios, bun la lucru în echipă.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: De infractorii de grad înalt ( wanted 3+ ) și menținerea liniștii în jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Mă cheamă Răzvan, am 18 ani, locuiesc în Galați. Îmi place să-mi dedic timpul acestui joc. Sunt o persoană sociabilă, competitivă, ambițioasă, onorabilă.

Edited by Craciun22
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Mafyoto

• Level:26+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:de 1 an

• Varsta reala:16 ani

• Sex (masculin / feminin):masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Taxi Cab Company 2 saptamani,FIRE&MEDIC DEPARTAMENT 2 saptamani,Paterno family 2 saptamani,Tow Truck Company 2 saptamani,StraccI Family 2 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno Family 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune:Dorinta de a intra in departamente

• Skill-uri la joburile secundare:skill 5 detective ,2 rob ,3 fish ,2 carjaker,newreport 1,drugs 1

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/w2te0zzln/

• Bara RPG stats: user-000383793.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:in timpul scoli 14:23 iar in vacanta 10-01

• Ai mai fost in National Guard?:nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat? :-

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentru ca doresc sa fac parte din guvern si sa ajut cetateni

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca imi place sa opersc infractori sa faca rele

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:De arestarea suspectilor si protejarea cetatenilor

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Un baiat inalt caruia ii place sa isi faca prieteni noi si sa ajute pe cei aflati la necaz.Imi mai pleace de asemenea lucrul in echipa si sami ajut coechipieri.

Edited by Mafyoto
Link to comment
Share on other sites

Nickname: KiLLeRu

• Level: 20

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: de aproximativ jumatate de an.

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructors, Lider AUDI_RS8, Rank 3: ​10.09.2012 - 06.10.2012; Tow Truck Company, Lider taryd0n, Rank 2: 09.10.2012 - 03.11.2012; News Reporter, Lider emptY_mdY, Rank 3: 05.11.2012 - 22.12.2012

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter, Lider emptY_mdY, Rank 3: 05.11.2012 - 22.12.2012

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am parasit factiunea News Reporter, deoarece mi-am dorit foarte mult sa intru intr-un departament, in special National Guard.

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv - skill 5; Arms dealer - skill 2; Mechanic - skill 5.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/kemahv0hz/

Bara RPG stats: bar-000470928.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, chiar foarte bine.

• Sunteti capabil sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Absolut.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 23:00 ( in timpul scolii ) si 11:00 - 00:00 ( in vacante ).

• Ai mai fost in National Guard?: Nu, insa imi doresc foarte mult ca acest lucru sa se schimbe.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in aceasta factiune, deoarece imi place la nebunie cu ce se ocupa si ador faptul ca aici pot lucra in echipa alaturi de membrii capabili si responsabili si pot lupta impotriva raufacatorilor.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru aceasta factiune, deoarece stiu foarte bine sa lucrez in echipa si cred cu tarie ca este factiunea in care m-as integra cel mai bine si in care pot sa aduc o contributie comunitatii, eliminand raufacatorii si criminalii.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arestarea sau uciderea raufacatorilor si criminalilor, pentru a proteja cetatenii oraselor si pentru a asigura comunitatii un mediu mai sigur.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Intre 8 si 11 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un tip prietenos, amuzant si destul de inteligent (zic eu), caruia ii place sa lucreze in echipa, sa calatoreasca si sa practice orice fel de sport.

Edited by oakiboaki96
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Megapolis

• Level: 16.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 17.07.2012.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department - 4 luni și 18 zile (rank 4).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fire & Medic Department - 4 luni și 18 zile (rank 4).

• Motivul plecarii din ultima factiune: 3/3 faction warns.

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv / mecanic - skill 5.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/0CrCC.png

• Bara RPG stats: bar-000437213.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00 - 00:00

• Ai mai fost in National Guard?: Niciodată.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Niciodată n-am fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Să dobor teroriștii.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru că sunt un luptător adevărat și curajos.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: În special este destinată criminalilor mai "mari" cum ar fi runneri, robberi, etc. Dar poate aresta și pe cei de wanted mai "mic". Si cu jail-ul se mai ocupă.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Băiat ca toți băieții, sociabil, inteligent.

Edited by Megapolis
Link to comment
Share on other sites

Nickname:ClaudiuX

• Level:19

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:de 5 luni.

• Varsta reala:16 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru DeathMach la level mic.

• Nickname-uri anterioare:ZooE

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):The Paterno Family (1 saptamana si 3 zile.), The Tattaglia Family (2 saptamanii si 1 zi, Taxi Cab Company (1 saptamana, si 1 saptamana) - x2.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Taxi Cab Company - Rank 1 - 1 sapatamana.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am fost prin afk la ora obligatorie si asa am acumulat 2 FactionWarn-uri.

• Skill-uri la joburile secundare:

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000450683.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Absolut.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:10-22.

• Ai mai fost in National Guard?Nu dar imi doresc.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Doresc sa intru aici deoarece acest departament este unul serios cu membri de treaba si liderul la fel, pentru a prinde infractorii care comit crime, si pentru ca imi place actiune care acest departament o desfasoara zi de zi.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca am capacitatea de a lucra in echipa si sunt o fire serioasa si muncitoare.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa cu prinderea infractorilor din orasele Los Santos si Las Venturas si previne combaterea oricarei ilegalitati.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:4-5 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Este o intrebare destul de dificila avand in vedere faptul ca mie imi place sa fiu descris de altii, nu sa ma descriu singur, insa pot spune, in mod sumar, ca sunt un tip amuzant, descurcaret, istet si responsabil caruia ii place la nebunie sportul, distractia, munca in echipa si activitatile facute alaturi de prieteni.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Atrixb0y.

• Level: 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4 luni

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department ( 1 luna ) , The Tattaglia Family ( 1 saptamana ) , Fire & Medic Department ( 2 saptamani si 3 zile )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fire & Medic Department 2 saptamani si 3 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc ceva nou

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic skill 5 , Detectiv skill 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000420757.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: DA

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: DA

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: DA

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 8:00 - 11:00 si 18:00 20:00

• Ai mai fost in National Guard? NU

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Consider ca sunt potrivit pentru aceasta factiune, deoarece stiu foarte bine sa lucrez in echipa

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am capacitatea de a lucra in echipa si sunt o fire serioasa

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: cu prinderea infractorilor si mentine linistea

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: DA

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6 - 7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un tip prienenos , respactabil , sociabil si imi place sa cunosc lucruri noi

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Xzeny

• Level:17.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De aproape 1 an.

• Varsta reala:18 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 warn-uri. DM

• Nickname-uri anterioare:Nu am mai avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Taxi Cab Company x2(cate 2 saptamani),Paterno Family(3 saptamani),Tow Truck Company(3 saptamani),The Barzini Family(2 saptamani),F&M Department(1 luna)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Paterno Family ->3 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am decis sa plec pentru ca nu eram destul de activ.

• Skill-uri la joburile secundare:skill 5 mechanic,skill 5 detective.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://postimage.org/image/qcom02w85/

Bara RPG stats: bar-000330169.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul scolii 15:00-23:00 ,in weekend intre 06:00-24:00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu,nu am mai fost in National Guard.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :: Deoarece este un departament foarte ordonat din punctul meu de vedere, este primul departament care vad ca se tine de treaba adica membrii acestui departament sunt foarte activi si de asemenea ador aceasta munca.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca manuiesc bine arma,sunt foarte activ si imi place sa lucrez in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard? Cu arestarea persoanelor cu wanted 3+,pazirea jailului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:7-10 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Marian , am 18 ani , sunt o fire glumeata si imi place sa ma distrez.

Edited by Hexor
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Loloz

• Level: 30

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De cand s-a infiintat serverul.

• Varsta reala: 20 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 (abuz anim) | (/ad)

• Nickname-uri anterioare: Loloz

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo) : School instructor (lider) - Fbi (lider) - Pd (lider) - Yakuza (rank 3) - Cuneo (rank 1) [Nu imi aduc aminte de timpul petrecut, a trecut ceva vreme] Cuneo (rank 1)[1luna+] - Paterno (rank 3)[3luni+] - Barzinii (rank 1)[2sapt+]

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Barzinii [2 saptamani+]

• Motivul plecarii din ultima factiune: Lipsa de organizare in ceea ce privesc warurile.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 (Detective, Car Jacker, Mechanic, Arms Dealer, Drug Dealer, Fishing,Whore)

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://img809.imageshack.us/img809/6278/samp039rz.png

• Bara RPG stats:

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Evident.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: In functie de cum imi permite facultatea. (De obicei seara)

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Vreau sa imi pun in utilizare calitatile in prinderea/arestarea celor ce incalca legea.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt eficient in ceea ce priveste munca in echipa.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu cei mai "periculosi" jucatori de pe server.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana sociabila, Destul de "copt" incat sa tratez tot ce se poate in limita bunului simt, glumet, deschis unor idei,evenimente,lucuri cat se poate de funny.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.