Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

• Nickname: PIN92

• Level: 79

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ANI

• Varsta reala: 20

• Sex (masculin / feminin): Masculin

]Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 bug abuz

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): National Guard( Level 15-30) 3luni , Tow Car Company (Level 30-35), 2luni, Paterno Family 1 saptamana

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno Family 1 saptamana

• Motivul plecarii din ultima factiune: Lipsa de timp(Facultate)

• Skill-uri la joburile secundare: 5 cam la toate

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/nw2uunk65/

Bara RPG stats: bar-000086564.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00-14:00---19:00-02:00

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Lipsa de timp

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Mi-a placut foarte mult si a fost prima factiune plus ma caracterizeaza aceasta.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt corect,ingaduitor,nu imi place minciuna si lipsa de respect pe server.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prinderea infractorilor cu wanted mare,care pun in dificultate prin comportamentul lor,si ajutarea celorlalte departamente.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat cu capul pe umeri,glumet, plin de viata care stie cand trebuie sa faca o gluma si cand sa fie serios.

Edited by tybypin
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: eLite
  • • Level: 23+
  • • De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an.
  • • Varsta reala: 16 ani
  • • Sex (masculin / feminin): Masculin
  • • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0
  • • Nickname-uri anterioare: Nu am avut.
  • • Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):
  • The Tattaglia Family - 2 saptamani (rank 2)
  • Taxi Cab Company - 1 zi (rank 1)
  • The Barzini Family - 2 saptamani (rank 1)
  • Tow Truck Company - 1 luna si 2 saptamani (rank 3)
  • Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company - 1 luna si 2 saptamani.
  • • Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc un Departament.
  • • Skill-uri la joburile secundare: 5 - Detective,5- Mechanic. 2 - Rob,3- Arms Dealer.
  • • Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/6o2sw8tst/
  • • Bara RPG stats: bar-000330909.png
  • • Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.
  • • Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.
  • • Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
  • • Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00 - 23:00 in timpul scolii iar in timpul liber 10:00 - 23:00
  • • Ai mai fost in National Guard? Nu.
  • • Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
  • • De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece pot lucra in echipa sunt activ si capabil sa arestez infractorii.
  • • De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt un om cu potential.
  • • Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea raufacatorilor cu pazitul inchisorii.
  • • Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.
  • • Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 ore+
  • • Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Vlad am 16 ani si locuiesc intr-un oras numit Antwerapen din Belgia. Timpul liber mil ocup cu Sa:Mp si iesind cu prietenii pe afara.

Edited by e L i t e
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Scarface

• Level: 55+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 2 ani de zile.

• Varsta reala: 24 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• ]Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Castellano

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

The Paterno Family - Lider - Andrew.

National Guard - Lider - dRE

The Tattaglia Family - Lider - TheEmperor

Hitmen Agency - Lider - Anthony.

The Corleone Family - Lider - Razvan14

FBI - Lider - Byfydo

Police Departament - Lider - [F4L]Teylo - Apropoape o luna.

Tow Truck Company - Lider - Blue_Blood - O luna si 2 saptamani

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company - Rank 3 - O luna si 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis, din cauza unora care strica jocul.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 detective, 5 drugs, 5 arms dealer, 4 rob.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Click

Bara RPG stats: bar-000177520.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00-14:00---18:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am vrut sa intru intr-o mafie.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place sa merg dupa wanter, robberi.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit pentru seriozitatea si activitatea mea.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea wantedului 3+, prinderea robberilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8,9 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un om glumet, serios, loial etc. Mai multe o sa descoperiti pe parcurs daca am sa fiu acceptat.

Edited by S c a r f a c e
Link to comment
Share on other sites

Nickname:galaxxy

• Level:17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:aprox 6 luni

• Varsta reala:24

• Sex (masculin / feminin):masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 motiv ad rob

• Nickname-uri anterioare:nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):TTC 3 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:TTC 3 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune:incepusem sesiunea

• Skill-uri la joburile secundare:car mechanic skill 5,car jacker skill 3,arms dealer skill 2,la restul am skill 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): sa_mp_002.jpg

Bara RPG stats: bar-000365198.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:09-12,17-22

• Ai mai fost in National Guard?nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:-

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :pentru ca imi doresc sa intru intr-un departament respectat si imi place cu ce se ocupa

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:este un departament activ asa cum imi doresc eu.imi place sa alerg dupa robberi

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa cu administrarea jail-ului cu si cu playeri cu W 3+ si Robberii.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:peste 4 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:ma numesc Andrei sunt din Constanta,sunt o fire calma,serioasa si respectuos cu cei care merita.in timpul liber imi place sa joc sa-mp si sa ies la o bere cu prietenii

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- Scarface

- Porter

- NoChance

- Cipri.

- _Santiago_

- nXoiD

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

Nickname:GoLdStaR

• Level:31+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:9 luni.

• Varsta reala:15

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 pentru Dead-Match (nu se va mai repeta).

• Nickname-uri anterioare:Nu am.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Cuneo 2 saptamani, Tattaglia 1 saptamana si 3 zile, Barzini, 1 saptamana, Stracci 1 saptamana, Cuneo 1 luna.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Cuneo family 1 luna.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Demis.

• Skill-uri la joburile secundare:skill 5 detective, skill 5 mechanic, skill 3 arms dealer, skill 3 rob.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/78vkgmmeb/

Bara RPG stats: bar-000420550.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:In timpul saptamani 8:00-12:00 si 18:00-00:00 si in timpul de weekend 9:00-14:00 si 18:00-00:00.

• Ai mai fost in National Guard?:Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?:Este un departament activ cu membri prietenosi si seriosi. Imi place cu ce se ocupa acest departament, vreau sa fac parte din el si sa fiu alaturi de ceilalti membri din National-Guard.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Am capacitatea de a prinde un robber si de a lucra in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu asistarea la jail si cu wanted 3-6.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:10-11 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Numele meu este Cristi si am 15 ani. Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, respectuos fata de ceilalti, si prietenos. Sunt o fire simpatica si glumeata (nu exagerez cu ele). Imi place foarte mult sa joc SA:MP si sa stau cu prietenii pe afara.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: NIC_ADRIAN

• Level: 37

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aprilie 2011.

• Varsta reala: 17, implinesc 18 pe 13 iunie.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3, bug abuse la FCR (din 2011).

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Am trecut prin toate factiunile inafara de NG, Hitman si Paterno, nu-mi reamintesc exact ordinea si perioada de timp petrecuta in fiecare factiune in parte insa pot spune ca variaza de la 2 zile la doar 3/4 saptamani...

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Cuneo Family, 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: N-am avut acces la internet cateva zile si n-am postat o cerere de invoire, astfel ca am fost demis pentru inactivitate..

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Drugs Dealer, Car Jacker, News Reporter, Car Mechanic, Arms Dealer. Skill 4: Rob.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s20.postimage.org/hqba8d4nx/sa_mp_122.png

Bara RPG stats: bar-000073216.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da!

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 8:00-11:00/12:00 si 19:00-23:00, variaza in functie de orele pe care le am.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc a-mi folosii ''timpul'' intr-un mod ''folositor'' (pentru a asigura un joc cat mai placut celorlalti playeri), consider ca m-as potrivii in acest departament si mi-ar face placere sa devin colegul vostru.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt o persoana intelegatoare, cu bun simt si mare dorinta de munca, imi place sa colaborez cu alte persoane si sunt foarte priestenos. Cunosc foarte bine regulamentul si toate informatiile legate de departamente, NG in special.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard are ca obiectiv mentinerea jail-ului intr-o stare cat mai linistita si functionala in ceea ce privesc detinutii (/heal, vizite si /arrest). Membrii ce detin rank (2+) se ocupa in mod special de suspectii ce au wanted 3-6, in ordine descrescatoare de la 6.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur, intentionez sa stau cat mai mult timp aici si sa ma fac util.

• Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 5 ore+ in fiecare zi..

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt prietenos, foarte serios atunci cand este cazul si tin la gluma, de asemenea, consider ca sunt o persoana foarte respectuoasa si ca defect, pot spune ca sunt ''putin'' timid.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Gola

• Level: 24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 10 luni.

• Varsta reala: 18 ani.

• Sex (masculin / feminin): M

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fireman/Paramedic - 2 luni.

Taxi Cab Company - 3 saptamani.

Tattaglia Family - 1 luna.

Tattaglia Family - 2 saptamani.

Barzini Family - 2 luni.

Federal Bureau of Ivestigations - 1 luna.

The Stracci Family - 1 luna si 2 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci Family - o luna si 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am demisionat.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective,drugs dealer,car jacker,car mechanic,fishing.Skill 3: Arms Dealer.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/oblt6mq43/

Bara RPG stats: bar-000414075.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-18:00 / 20:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: =

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Ca sa ajut factiunea cu tot ce pot si sa apar jucatorii de criminali si raufacatori.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt destul de activ si ca ma pot descurca in aceasta factiune. Imi place sa lucrez in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard? : Prinderea, si in unele cazuri chiar uciderea suspectilor, combaterea infractionalitatii de pe server, arestarea spargatorilor de banci, etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 H

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut! Numele meu este Ionut,am 18 ani si sunt din Oltenita.Pasiunile mele sunt jocurile video si fotbalul.

Edited by GOLA
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Navarro

• Level: 15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De patru luni.

• Varsta reala: 15 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Witsel

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire Medic Department - 3 saptamani ; Paterno Family - 2 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno Family 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Neintelegeri.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 Detective,5 Mechanic

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/o08zp0zf9/

• Bara RPG stats: bar-000537379.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10 - 24

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa fac parte din National Guard , pentru ca imi place cu ce se ocupa, si vreau sa ajut la tinerea departamentului cat mai sus,prin activitatea si seriozitatea mea.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt o persoana rabdatoare,serioasa,care nu se da niciodata batut de o probleme.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu asistarea in jail,urmarirea suspectilor,deobicei ei activeaza pe cerul patriei,cele mai periculoase ilegalitati,sunt rezolvate de acest departament.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: O persoana credincioasa,respectuos si rabdator,imi place sa ofer un ajutor tuturor care au nevoie de el.

Nu-mi place lauda,de aceea va las pe voi sa descoperiti,daca o sa avem sansa sa ne intalnim,multumesc pentru timpul acordat.

Edited by Navarro
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: flappy_jack

• Level: 38

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani jumate

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 DM8DB dar acum mult timp.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Cuneo(in jur de 5 luni),Paterno(4 luni),Tattaglia(o luna),F&M(o luna),Barzini (3 saptmanai)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Barzini,3 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: A fost wipe

• Skill-uri la joburile secundare: 5 detectiv,5 mecanic,2 arms,3 rob

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/UMv5Hou.jpg

Bara RPG stats: bar-000100745.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul saptamanii intre orele 15-23 iar in weekend intre orele 9-22,23 deptinde daca am timp

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa ajut si sa incerc ceva nou.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt activ si serios.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arestarea persoanelor foarte periculoase care pot pune in pericol viata civililor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6-7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Glumet, cu simtul raspunderii si sociabil

Edited by Flappster
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Minnie

Level: 33

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 1 an

Varsta reala: 16

Sex (masculin / feminin): M

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0

Nickname-uri anterioare: Nokia92(Cont anterior)

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

1. School Instructors - Rank 1[15 Zile], Leader: [F4L]Dextter

2. Fire & Medic Department - Rank 1[10 zile], Leader: Corneliu (Wipe)

3. Taxi Cab Company - Rank 1[10 zile], Leader: Dienutza (Wipe)

4. The Corleone Family - Rank 1[15 zile], Leader: UnknownX

5. The Barzini Family - Rank 1[9 zile], Leader: aLyn.MasteR (Wipe)

6. The Barzini Family - Rank 2[13 zile],Leader: Oantzah (Wipe)

7. Tow Truck Company - Rank 2[23 zile], Leader: taryd0n

8. National Guard - Rank 1[14 zile], Leader: dRE

9. The Tattaglia Family - Rank 1[16 zile], Leader: Theemperor[

10. The Stracci Family - Rank 1[9 zile], Leader: Cristi

11. The Corleone Family - Rank 1[14 zile], Leader: Razvan14

12. Fire & Medic Department - Rank 2[26 Zile], Leader: uiDivo

13. Federal Bureau of Investigations - Rank 1[25 zile], Leader: ByFyDo

14. Taxi Cab Company - Rank 1[14 zile], Leader: Alex

15. The Barzini Family - Rank 2[25 Zile], Leader: Kobra

16. Taxi Cab Company - Rank 2[28 zile], Leader: Freddy.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - Rank 2[28 zile], Leader: Freddy.

Motivul plecarii din ultima factiune: Am dat demisia.

Skill-uri la joburile secundare: Detective, Mechanic - Skill 5, Arms - Skill 2, Rob - Skill 3

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/N9BHt8O.png

Bara RPG stats: bar-000398509.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da[/font][/font]

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:30 - 23:00

Ai mai fost in National Guard? Da

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am dat demisia.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard pentru ca imi place cu ce se ocupa accest departament. In al doilea rand doresc sa intru in National Guard pentru ca sa am prieteni noi, si ca sa castig experienta.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit ca sa intru in National Guard deoarece sunt activ, de treaba, pot sa lucrez in echipa, si stiu sa respect regulamentul.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Dupa parerea mea National Guard se ocupa cu administrarea Jail-ului si cu arestarea/uciderea playerilor aflati cu wanted 3+.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Salut. Ma numesc Florin si am 16 ani. Locuiesc in Jud. Mures. Hooby-u meu este sa joc Sa:mp mai ales pe serverul B-Zone. Sunt prietenos, de treaba si intelegator. Am multi prieteni in realitate ca si in Sa:Mp. Nu imi plac glumele proaste la fel nici minciunile. Nu imi place sa fac misto de cineva sau sa jignesc.. Sunt in clasa a - X - a si nu prea imi place scoala.

Edited by Minnie
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Edy1997.

• Level: 25 + .

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproape 2 ani.

• Varsta reala: 15 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru ca am jignit pe cineva . Nu se va mai repeta !

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut .

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Stracci Family ( am petrecut 3 saptamani ) , The Cuneo Family ( am petrecut 4 saptamani ) , Taxi Cab Company ( am petrecut 2 saptamani ) , The Corleone Family ( am petrecut 3 saptamani ) , The Tattaglia Family ( am petrecut 2 saptamani ) , The Cuneo Family ( am petrecut 5 saptamani ) .

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Cuneo Family ( am petrecut 5 saptamani ) .

• Motivul plecarii din ultima factiune: Trebuia sa fac o pauza mica de Sa:Mp .

• Skill-uri la joburile secundare: Detective ( skill 4 ) , Mechanic ( skill 5 ) .

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/ywrhbgbpx/

Bara RPG stats: bar-000231205.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur !

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur !

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da !

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Joc intre orele 14:00-22:30.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu .

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: - .

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in departamentul National Guard pentru a arresta raufacatori , pentru a o ajuta cu ideile mele , pentru a sluji departamentul si pun suflet pe el pentru ca am vazut multi soldati care sunt respectati in Los Santos si in Las Venturas .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece sunt activ , serios si agil .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu mentinerea linistii a jailului , cu arrestarea raufacatorilor cu wanted 3 + si cu omorarea robberilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur !

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Petrec deobicei 7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un copil serios , demn , amabil , respectuos , capabil de-a lucra in echipa si ambitios.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [DGS]AlexCyo

• Level: 34

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 14.06.2010

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0

• Nickname-uri anterioare: alexutsu7

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Fireman/Paramedic : - 1 luna

The Stracci Family : - 3 saptamani

The Tattaglia Family : - 2 luni si 2 saptamani

Police Departament : - 2 saptamani si 3 zile

School Instructor : - 3 luni

The Stracci Family : - 1 luna si 2 saptamani

National Guard : - 1 luna si 10 zile

The Corleone Family : - 2 luni

The Tattaglia Family : - 1 luna si 1 saptamana

News Reporter : - 2 saptamani si 2 zile

Taxi Cab Company : 3 luni si 2 saptamani

Tow Truck Company : 2 luni

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Comapny - 2 luni

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am efectuat o tractare neregulamentara

• Skill-uri la joburile secundare:

Skill 1: Lawyer, Car Jacker

Skill 2: Rob, Arms Dealer

Skill 3: -

Skill 4: News Reporter

Skill 5: Detectiv, Whore, Drugs Dealer, Car Mechanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Click

Bara RPG stats: bar-000062620.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, am capacitatea de a lucra in echipa.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Cu siguranta.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa-amiaza ( 14:00 - 17:00 ), Seara ( 19:00 - 23:00 )

• Ai mai fost in National Guard? Da, am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: N-am reusit sa ma prezin la trei activitati ale factiunii.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : In primul rand ,imi doresc sa intru in National Guard, deoarece este un departament. In al doilea rand doresc sa ma alatur voua, deoarece am mai fost aici, mi-a placut, si am plecat din factiune cand nu vroiam, dar regulile sunt reguli, iar acum doresc sa schimb situatia din vara anului 2012.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru acest departament, deoarece sunt un baiat serios si cred in calitatile mele. Aici simt ca as putea face ceva frumos.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arestarea criminalilor incepand cu wanted 6-5-4-3-2-1, cu asasinarea acestora cand comit infractiuni/crime grave, dar si cu supravegherea penitenciarului pentru prevenirea lucrurilor negative.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, sunt de acord.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Petrec in jurul a sapte ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat cu de toate, sunt de gasca, ma adaptez repede la mediul in care ma aflu. Ofer ajutor, uneori incapatanat, glumet, imi vad te treaba mea, am bunul simt, respect pe toata lumea si cel mai important lucru, imi vad de treaba.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Sica.Capone

• Level: 30+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an

• Varsta reala: 17 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare:WentworthMiller

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Taxi Cab Company ; 1 luna | The Cuneo Family ; 1 saptamana (wipe) | The Corleone Family ; 3 saptamani | School Instructors ; 1 luna| The Barzini Family 3 saptamani | Tow Truck Company 2 saptamani | The Tattaglia Family3 saptamani | School Instructors ;2 luni

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School instructors 2 luni

• Motivul plecarii din ultima factiune: Din motive personale nu am mai avut timp de samp o perioada...

• Skill-uri la joburile secundare: 5 - Detective ;Mechanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i50.tinypic.com/24v7ls6.png

Bara RPG stats: bar-000224574.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval de timp...in special seara si cand vin de la sc.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece nu am mai fost niciodata si imi place ca este o factiune activa si respectabila.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Nu cred asta , vreau doar sa intru si sa incerc sa ajut factiunea cum pot eu mai bine.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arestarea playerilor cu wanted mare si ajutarea celorlalte departamente.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Marius , am 17 ani sunt o persoana cu multe calitati dar si defecte , ambitioasa si serioasa. Unul dintre hobby-urile mele preferate este sa:mp-ul...imi place foarte mult sa joc acest joc si sa-mi fac prieteni noi. In alta ordine de idei sunt o persoana cu simtu- umorului , respectuoasa si modesta.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Katarin

• Level: 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4 luni

• Varsta reala: 15 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): TTC-2 saptamani, Taxi Cab Company-2 saptamani, School Instructors-3 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors-3 saptamani.

Motivul plecarii din ultima factiune: Nu aveam timp de raportul de activitate.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective, Mechanic skill 5, rest skill 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/DaRpPlZ.png

Bara RPG stats: bar-000506569.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 9:00-12:00 ' 19:00-22:00

• Ai mai fost in National Guard?: nu, dar imi doresc sa intru.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este un departament unde membrii stiu ce inseamna respectul si colegialitatea.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt activ, in game si pe forum, si imi place sa lucrez in echipa, si stiu ce inseamna respectul, si mai ales lucrul in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu retinerea suspectilor ce au wanted 3+, plus administrarea JAIL-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Valentin sunt din Ramnicu Valcea si imi place sa joc Samp si jocurile online pe calculator, imi place sa lucrez in echipa, respect daca sunt respectat, si cred ca sunt un om potrivit si binevenit acestui departament National Guard.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Criminal2o1o

• Level: 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani cu pauze

• Varsta reala: 18 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Niciunul.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company - 3 săptămâni | The Stracci Family x 2 - 2 şi 4 săptămâni | News Reporter x 3 - 3, 4 şi 2 săptămâni | The Cuneo Family - 2 săptămâni | School Instructor - 2 săptămâni şi jumătate.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter - 2 săptămâni

• Motivul plecarii din ultima factiune: Inactivitate. Am avut o problemă personală şi nu am mai putut intra.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective, Mechanic şi News Reporter, iar la restul 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/0SjnDMs.jpg

Bara RPG stats: bar-000114037.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 09.00 - 12.00 şi 18.30 - 00.00 | Dimineaţa şi seara...

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc să intru in National Guard pentru că acum ceva vreme am fost acceptat aici, dar am picat testul la arme. Acum sunt mult mai hotărât şi mai determinat să trec acest test şi să dovedesc că pot face faţă într-un departament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru că am determinarea necesară şi mă dedic în tot ceea ce fac.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupă cu paza deţinuţilor din închisoare, criminalii ce au săvârşit fapte foarte grave şi de asemenea în unele cazuri cu orice jucător care a comis o crimă.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: aproximativ 10 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: O persoana de cuvânt care nu întoarce niciodata spatele nimănui şi care ştie ce să facă. Gândesc repede şi ştiu ce fac. Cunosc firea omului şi îmi dau seama de caracterul pe care acea persoană îl are.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [rTn]Jocker

• Level: 21 +

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 11 luni

• Varsta reala: 25

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0 / 3

• Nickname-uri anterioare: Jockeras

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Barzini Family ( 3 saptamani ) , National Guard ( 2 saptamani ) , Tattaglia Family ( 1 lun si 2 saptamani ) , Tattaglia Family ( 2 saptamani ) , Tattaglia Family ( 2 saptamani )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaglia Family ( 2 saptamani )

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie

• Skill-uri la joburile secundare: Detective - 5 ; Mecanic - 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://img850.images...1/samp020uz.png

Bara RPG stats: bar-000393588.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 18:00 - 00:00

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Demis

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard deoarece imi place sa mentin ordinea si disciplina

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt un tip serios , imi vad de treaba mea.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa de administrarea inchisorii , cu prindearea infractorilor

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un tip serios , prietenos , imi place sa imi fac noi prieteni , imi place sa ajut lumea.

Edited by rTn Jocker
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Kobra

• Level: 52

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 4 ani

• Varsta reala: 21

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 injurii adresate unui player

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): TTC ( 1 luna si ceva ), NG ( 7 Luni ), Tattaglia ( 5 Luni ) , FBI ( 2 Luni ) Hitman ( 5 Luni ), Corleone ( 1 luna jumate ) , Stracci ( 1 luna jumate ), Taxi ( 1 Luna), Barzini ( 7 luni jumate )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Barzini Family ( 7 Luni jumate )

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv - 5 , Mecanic - 5 , Arms Dealer 3, Car Jacker 3, Rob 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/hl94ulpu9/

Bara RPG stats: bar-000000287.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da .

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da .

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da .

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un anumit interval de timp

• Ai mai fost in National Guard? : Da .

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Pentru a incerca si alte factiuni

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece am mai fost in aceasta factiune si m-am simtit foarte bine

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am mai fost de cateva ori in National Guard, este departamentul meu preferat

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Departamentul National Guard , se ocupă cu prinderea şi arestarea suspectilor

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Bineînteles .

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5h

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o fire sociabila, ambitioasa, imi face placere sa cunosc persoane noi

• Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat .

Link to comment
Share on other sites

Nickname: DarkestwraTh

Level: 26

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani+

Varsta reala: 16 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Barzini Family - Rank 1 (2 zile) ; Taxi Cab Company - Rank 2 (3 săptămâni) ; The Paterno Family(x2) - Rank 1 | 2 (2 săptămâni | 4 săptămâni) ; The Cuneo Family(x3) - Rank 1 | 2 | 1 (2 săptămâni | o lună | 3 săptămâni) ; National Guard(x2) - Rank 1 | 1 (o lună | 2 săptămâni) ; Federal Bureau of Investigation(x2) - Rank 1 | 2 (2 săptămâni | o lună) ; Fireman/Paramedic - Rank 3 (o lună)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family - 2 zile.

Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost demis din Barzini deoarece am primit ban pt aim.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detectiv & Mechanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i47.tinypic.com/15oihzo.png

Bara RPG stats: bar-000233183.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 00:00

Ai mai fost in National Guard?: Da.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Prima dată am părăsit National Guard deoarece în vacanţa de vară am plecat în România (sunt din Italia). A2-a oară am părăsit National Guard deoarece m-am transferat în F.B.I.

De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Deoarece îmi place să merg după suspecţii cu wanted şi să menţin ordinea alături de colegii din departamente.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece îmi place acţiunea celor din departamente.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupă cu prinderea suspecţiilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore, uneori mai mult. Depinde de zi.

Cum te-ai descrie in realitate?: Eu prefer să fiu descris de alţii, dar pot spune totuşi că îmi place să muncesc pt ceea ce îmi doresc şi nu renunţ uşor. Sunt deasemenea o persoană cinstită, pot să spun că am avut parte de o educaţie destul de bună.

Edited by darkestwrath
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Philippe.

• Level: 19.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: ~3 luni.

• Varsta reala: 16 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am primit niciun warn.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tow Truck Company - 1 saptamana.

School Instructor - 1 saptamana.

News Reporter - 3 saptamani.

The Cuneo Family - 1 saptamana.

The Corleone Family - 3 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Corleone Family - 3 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am dorit sa aplic in National Guard.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Mechanic, Detective, News Reporter ; Skill 4: Car Jacker ; Skill 2: Rob.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/0CAcQ0v.jpg

Bara RPG stats: bar-000527645.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14 - 22.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Avand in vedere ca este un departament cu membrii activi si uniti, imediat iti vine ambitia de a incerca sa aplici pentru un loc in National Guard. Daca dam la o parte activitatea si colectivitatea colegilor din factiune, putem pune la socoteala si seriozitatea lor, avand in vedere ca cei care m-au scapat de infractori au fost oameni respectuosi si punctuali, iar cu aceasta ocazia tin sa le multumesc.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt serios, calm si cumsecade. Sunt destul de activ daca pot sa zic asa, si stiu sa accept o critica, bineinteles daca vine de la o persoana cu capul pe umeri.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Colectivul departamentului National Guard se ocupa cu intretinerea jail-ului si arestarea playerilor care au w3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, dar as vrea sa petrec mult mai mult timp alaturi de acest departament.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Petrec in jur de 8, 9 ore pe zi, bineinteles in weekend acord mai mult timp jocului.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Philippe, am 16 ani si momentan locuiesc in Craiova, jud.Dolj. Sunt in primul an la liceul Stefan Velovan din Craiova profilul de Matematica-Informatica. Imi place foarte mult sa-mi petrec timpul cu prietenii, sa ies la o miscare, sa ies prin cluburi, petreceri s.a.m.d. Sunt acel gen de persoana, care-si lasa loc de 'buna ziua!', indiferent de situatia in care se afla. Imi doresc sa intru in aceasta factiune si sa ne cunoastem mai bine.

Edited by PhiLL
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: FoFoToTo

• Level: 25+

•For how long you play on b-zone?: 6 Monthes

• Real Age: 23

• Gender (male / female): Male

• Number of warns received in game and why you received them: 0/3

• Previous nicknames: N/A

• Previous Factions (and time spent there): Nothing.

• The last faction and time spent there: N/A

• Reason for leaving the last faction: N/A

• Skills in secondary jobs: http://postimage.org...v4bb4/8a869784/

• Picture with / stats, detective skill (required): http://imageshack.us.../samp287vo.png/

• RPG stats bar: bar-000480411.png

• You have the ability to work in a team?: Yes, i have the ability.

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes.

• Are you able to express yourself grammatically correct?: I am helpful guy, try to help people as i can and tell them Good advice to pass hard times or problems.

• A time interval when you are playing SA: MP: From 18:00 to 23:30 and in [Friday ,, Saturday] From 10:00 to 00:00

• Have you ever been in the National Guard? No.

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: N/A

• Why do you want to enter the National Guard? : i love it and its one of my favorite factions plus that i want to help PD and FBI to arrest tough criminal plus that a friend recomended it to me and said its a serious faction

• Why do you think you are suitable for National Guard?: Because i can work in team and i doing my best anywhere and anytime

• What do you think National Guard deals with?: Its arrest tough Criminal and robbers plus that Guarding jail

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes.

• How much time you spend in SA-MP, no AFK?: 4-5 Hours and more in [ Friday,,Saturday]

• How would you describe yourself in real life?: My name is Muhammad i am the eldest brother. I try to do my best and work harder to achieve my dreams. and my personal Motto is ( No pain No Gain ). I dealing with problem with easy way not hard way.

Edited by nWo FoFoToTo
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Barnicle30

• Level: 22

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din vara lui 2010

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 jocuri ilegale

• Nickname-uri anterioare: --

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  1. Tow Car Company - 1 luna
  2. The Tattaglia Family - 3 saptamani
  3. The Barzini Family - 2 saptamani
  4. The Tattaglia Family - 1 luna
  5. Taxi - 3 saptamani
  6. F.B.I - 1 luna
  7. The Paterno Family - 2 saptamani
  8. The Tattaglia Family - 3 saptamani
  9. F.B.I. - 3 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructor - 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Mechanic, Detective si Drug Dealer.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i45.tinypic.com/vddzt.png

Bara RPG stats: nu merge - http://i45.tinypic.com/91djlg.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 22:00

• Ai mai fost in National Guard? : Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece cred ca ma voi descurca foarte bine si ma voi adapta foarte repede.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece stiu cum sta treaba si cred ca voi face o treaba excelenta.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Membri National Guard se ocupa cu arestul w3+, fuga dupa runneri, si pazirea jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproape toata ziua.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Andrei, am 18 ani si sunt din Roman. Imi place sa ma dau cu skate-ul si sa joc basket.

Edited by Barni
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Strutterr

• Level: 24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:am jucat intre anii 2010-2011 si 2012-2013( mai putin)

• Varsta reala: 17 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): TTC-3-4 luni, PD-1 luna, Barzini family- 3 sapt

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini family 3 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: M-am lasat pentru o perioada.

• Skill-uri la joburile secundare: skill 5-detective,mechanic

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imageshack.us/photo/my-images/802/samp308vo.png/

• Bara RPG stats: bar-000164251.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, am invatat in celelate factiuni.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Bineinteles.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:14:00 - 16:00 18:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: /

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : De cand aveam level mic vroiam sa ma alatur Armatei, deoarece este o organizatie puternica si disciplinata, respectata de toata lumea si imi place foarte mult cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt activ, bine organizat, stiu sa lucrez bine in echipa si sunt suflet si trup pentru tricolor.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu pazirea puscariei, prinderea suspectilor deosebit de periculosi si asigurarea sigurantei cetatenilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore aproximativ.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Andrei si sunt din orasul Onesti judetul Bacau.Sunt inalt, prietenos stiu sa ma comport.Am ca principal hobby cantatul la chitara electrica.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: John_Oanca

 

• Level: 35

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 6/7 luni

• Varsta reala: 20

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3 (asa va ramane)

• Nickname-uri anterioare: Fara

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire&Medic Department (5) (Timp: aproximativ 5 luni), Tattaglia Family (2) (Timp: aproximativ 1 luna).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaglia Family (aproximativ 1 luna)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am depus demisie.

• Skill-uri la joburile secundare: 5(detectiv), 5(mecanic), 2(avocat), 2(dealer de arme) (http://i.imgur.com/4hZRFxY.jpg)

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): /stats (http://i.imgur.com/0YaJL1n.jpg), skill detective (http://i.imgur.com/6QKm1CM.jpg)

• Bara RPG stats: bar-000472545.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da. Consider un criteriu important in activitatea factiunii.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da. Comunitatea are nevoie.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da, sunt.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 17/18:00 - 23/00:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am avut ocazia.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Cu premeditare am experimentat in alte categorii de factiuni (pasnice si mafii) si consider ca a venit momentul sa optez pentru un nivel mai ridicat in randul societatii virtuale, dorind sa petrec timp in cadrele legale cu seriozitate si pasiune pentru ordinea publica.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru adoptarea comportamentului unui statut public, educat. Limbaj academic (unde este cazul), alocarea timpului necesar pentru acest gen de factiune. O singura sansa va fi de ajuns incat sa promovez maturitatea si lucrurile cu care se preocupa participantii la acest joc consacrat.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Stabileste ordinea publica, administreaza terenul guvernamental (jail), retine infractorii in custodie, confisca produse detinute ilegal.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Sunt de acord.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Maxim 5/6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Fiind pasionat de tehnologie, am debutat ca CEO si co-fondator la firme multiple de jocuri MMO, personaj influent in dezvoltarea industriei jocurilor YMIR si Gameforge, sub alt pseudonim. Am contribuit la formarea unor multe materiale/produse online web 2.0 functionale unde am primit admiratie. Pe langa conditia mea profesionala, ma mandresc cu un comportament demn de un colectiv respectuos si adepti ai comportamentului inteligent. Am urmat cursurile la un liceu din Bucuresti cu profilul "Mate & Info" si am debutat in industria jocurilor devenind o sursa de venit. Prezint o fire puternica si greu de manipulat. Ma pun deseori in evidenta ca o buna companie in discutii amicale, din orice domeniu. Sunt flexibil in situatii ce ma pot pune in posturi nefavorabile. Verbal, sunt diplomatic, atat in mediul social cat si in mediul online/virtual. Nu sunt un bun antreprenor, insa ma cataloghez ca un membru cu potential, adaptabil in orice mediu.

Edited by RTS John Oanca
Link to comment
Share on other sites

DLdJvrA.png

• Nickname: WazZzup

• Level: 15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: M-am reapucat acum 2 luni.

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): TTC - 2 saptamani , Fire & Medic Department - 2 satpamani , Taxi Cab Company - 1 luna.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - 1 luna.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Dorinta de a incerca ceva nou.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Mechanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imageshack.us/photo/my-images/545/samp000tp.png/

Bara RPG stats: bar-000363962.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Practicand Handball de performanta pot spune ca este punctul meu forte!

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: In viata am mers dupa o sintagma , Respecta Si Vei Fi Respectat !

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 00:00 , in week-end 15:00 - 03:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : O factiune pasnica , pot spune chiar unul dintre cele mai bune departamente , organizarea este excelenta si leaderu-l pe masura !

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: De cand sunt mic am o inclinatie spre departamente , pot da dovada de calitati verbale , de excelenta in activitate si de seriozitate pe masura.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Depinde de rank , Rank 1 se ocupa de asigurarea linistii jailu-lui. Rank 2+ Cu suspectii de wanted 3 +.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da!

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproximativ 5 - 6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat cu simtul umorului foarte bine dezvoltat, desigur , in limita bunului simt , dau dovada de seriozitate in ceea ce imi propun si in ceea fac. Stiu sa lucrez in echipa foarte bine practicand un sport de performanta pe masura.

Edited by WaZzZup
Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.