Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

• Nickname: ThundeR

• Level: 22

•For how long you play on b-zone? since 2011

• Real Age: over 22

• Gender (male / female): male

• Number of warns received in game and why you received them: 2 : Dm from 2 years ago | /ad rob by wrong

• Previous nicknames: jehad.tt

• Previous Factions (and time spent there): No

• Skills in secondary jobs: detective skill 4 .. mechanic skill 4 .. arms skill 3

• Picture with / stats, detective skill (required):http://s22.postimg.org/rie9z25f5/sa_mp_232.png

• RPG stats bar: bar-000037199.png

• You have the ability to work in a team?: Yes

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

• A time interval when you are playing SA: MP: 3 pm .. 5 am

• Have you ever been in the National Guard? No

• Why do you want to enter the National Guard? : I love this job to get the runner from justice when no one online after midnight and bust who have wanted and response to call if crime happen .. even in real life i respect guard and wanna be one of them

• Why do you think you are suitable for National Guard?: i respect higher rank and love work in team . i like the law to order so i'll try to make thing right .. Always ready, always there.

• What do you think National Guard deals with?: with all departments

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: YES

 

• How much time you spend in SA-MP, no AFK?: 7 .. 10

• How would you describe yourself in real life?: serious .. workable .. respect the rules and love to make other do it in right way

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Nutu.

• Level: 33

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 11luni.

• Varsta reala: 15 Ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am mai avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

irmN31n.jpg- 2 Saptamani si 3 zile - Rank 2 - Leader (PauL.) [Demisie]

HryjmEq.jpg- 2 Saptamani - Rank 1 - Leader (taryd0n) [Wipe]

HryjmEq.jpg - 1 Saptamana - Rank 2 - Leader (waNNa.fly,TJ) [Wipe]

g2piWMb.jpg - 1 Saptamana - Rank 1 - Leader (M.Andrei) [Demis]

mlOnHUq.jpg - 2 Saptamani - Rank 1 - Leader ([F4L]Carter) [Demisie-Retras]

rj4rvPF.jpg - 3 Saptamani si 2 zile - Rank 2 - Leader (Freddy.) [Wipe]

rj4rvPF.jpg - 1 Saptamana si 4 zile - Rank 1 - Leader (Giuliano) [Demisie]

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Ultima factiune a fost Taxi Cab Company LV si am petrecut 1 saptamana si 4 zile in ea

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu mi-a placut cum era aerul acolo , nu m-am acomodat si asa ca am decis sa demisionez.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5- Detectiv , Car Mechanic , Skill 3- Arms Dealer , Skill 3-Robbank.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

• Bara RPG stats: bar-000491241.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 23:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai facut parte din NG.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : In primul rand as vrea sa va multumesc ca mi-ati oferit sansa de a aplica in National Guard, Nu multi au aceasta onoare , iar cei care sunt acceptati dau cu piciorul in balta. Inca din copilarie aveam un vis , si anume sa devin politist , nu conta unde "lumea reala , cea virtuala" doar sa imi implinesc un vis de mult dorit . De cand m-am apucat sa joc samp pe aceasta communitate , mi-am dorit sa devin un politist respectat . Am incepuit din greu , cu multa munca si rabdare de fier . Am intrat in prima mea factiune si anume Tow Truck Company, iar de atunci viata mea sa schimbat in bine. Cand am avansat in level am intrat si in mafii , facand tot felul de nelegiuiri... Dar acesta nu era visul meu ... , Dupa multe ore de munca cred ca a venit vremea sa-mi indepliinesc visul , si anume sa scap LS-LV de toate nelegiuirile si anume : infractiuni , droguri , war-rui , robBank , etc ... .Am fost intr-o factiune pasnica (TTC,Taxi,S.i) , am fost intr-o mafie (Stracci) , acum vreau sa-mi incerc norocul si intru-un Departament (NG).

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru National Guard pentru ca imi place cu ce se ocupa si imi place sa practic aceste reguli impuse de NG.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prinderea infractorilor, cu ingrijirea jail-ului, arestarea suspectilor de w 3 + .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 9-10 cu mici pauze intre ele.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Ionut Andrei in varsta de 15 ani , elev in clasa a 9-a B, Liceul Grigore Moisil Brasov . Sunt o fire sociabila , deschisa la orice , amabila , responsabila . Pe langa activitatea mea zilnica , fiind jocurile virtuale , imi place si foarte mult sa practic sporturile ce te ajuta in dezvoltarea a intelectului cat si a fizicului , acestea fiind : Natatia , bascketul , dansurile ,box , fotbal. Imi place foarte mult sa spun glume si sa rad cu prieteni , desigur in limita bunului simt . Muncind din greu calm si cu rabdare iti poti creea viitorul perfect.

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- Acadea17

- ViberR

- Compaq

- SoldieR.AskK1.

- Thunder

- Nutu

 

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [b2w]Hieroglyph

Level: Detin level 46.

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc SA-MP pe acest server de 2 ani si cateva luni.

Varsta reala: Am 15 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am niciun warn.

Nickname-uri anterioare: Dope

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Barzini Family(rank3)-2 luni si cateva zile.,F.B.I(rank2)-3 saptamani si cateva zile,NG(rank2)-1 luna si cateva zile,Straci Family(rank2)-numai tin minte exact dar in jur de 3sap,Cuneo(rank1)-1 luna,Taxi Company(rank5)-5-6 luni.,Corleone(rank1)-2sap si vreo 3 zile,Tataglia(rank1)-2sap,PD(rank1)-1 sap,Paterno Family(rank2)3sap.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Ultima factiune a mea a fost Cuneo Family.

Motivul plecarii din ultima factiune: Am plecat din aceea factiune pentru ca in aceea perioada aveam un deces in familie si am fost demis de catre lider.

Skill-uri la joburile secundare: Arms Dealer(skill4),Detectiv(skill5),Mecanic(skill5),Fisherman(skill5),Rob(skill3) restu skill1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/XceGoQe

Bara RPG stats: bar-000014296.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Categoric.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval anume.

Ai mai fost in National Guard? Da.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am vrut sa incerc si alte factiuni

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard pentru ca aici intalnesc membri care au capacitatea de a lucra in echipa si care pot sa isi faca treaba cum trebuie.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit pentru National Guard deoarece cunosc destul de bine factiunea si sunt sigur ca este o factiune foarte unita.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea robarilor si cu wanteduri.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Petrec cam 6 ore pe zi fara afk.

Cum te-ai descrie in realitate?: In realitate mas descrie ca un tip caruia ii plac foarte mult glumele,indraznet,carismatic si care poate fi serios cand trebuie.Fac fotbal de performanta de aproximativ 7 ani dar si atletismul de 4 ani.Imi plac iesirile in oras cu amicii mei sau cu iubita.

 

[

Edited by Hiero
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Malekul

Level:17

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Din 2010 dar am avut o pauza de peste 2 ani si am revenit acum aproximativ 70 de zile.

Varsta reala:18 ani

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ( /ad la mai multi reporteri cand eram lvl mic)

Nickname-uri anterioare:-

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructors(rank 3) si am stat 2 luni

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors din 23/2/2013-20/2/2013

Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie-Nu imi mai permitea programu sa vand licente.

Skill-uri la joburile secundare: 4 Detectiv(fac 5 pana se incheie aplicatiile) ,5 Mechanic ,2 Arms dealer

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/3EslaU0.jpg

Bara RPG stats: bar-000551712.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-23:00

Ai mai fost in National Guard? Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat? Nu am mai fost.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece am dorit sa intru intr-un departament iar National Guard mi se pare cel mai potrivit.Am dorit sa intru in NG ,unul din cele 2 departamente unice(FBI,NG) , deorece am vrut sa am parte de mai multa actiune si totodata am vrut sa am mai multe responsabilitati.Am observat de-a lungul timpului ca factiunea este bine organizata si deoarece am fost in S.I am avut prilejul sa discut in timp ce dau licente cu multi membri NG si mi s-au parut toti bine educati.Un alt motiv ar fi ca, doresc sa incerc si altceva deoarece eu am intrat in S.I cand eram lvl 5 si pana ieri pana mi-am dat demisia.As mai putea adauga ca imi place sa fac raportul saptamanal incercand de fiecare data sa ma autodepasesc.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece sunt o persoana serioasa si onesta.Nu am sa mint niciodata si de fiecare data cand am gresit cu ceva m-am denuntat singur.Am observat ca armata este specializata in prinderea suspectilor cu wanted 3 ceea ce mi-a placut deoarece presupun ca se folosesc armele mult mai des decat in celelalte cazuri de wanted.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Armata are ca scopuri principale arestarea suspectilor cu wanted 3+ si supravegherea/pedepsirea detinutilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-12 ore(depinde de zi)

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de 18 ani.Principalele mele calitati sunt onestitatea si seriozitatea.Intotdeauna am incercat sa respect pe oricine si eu consider ca nu am tratat pe nimeni in mod inegal.Majoritatea timpului liber mi-l petrec in fata calculatorului si citind diferite carti.Sunt perseverent si calculat si va pot spune ca intotdeauna o sa verific un lucru de 3 ori inainte sa il fac.

Edited by adrenaL1n
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: w1r3L3sS
  • Level: 18
  • De cand jucati SA-MP pe B-zone?: ~2 ani cu pauze.
  • Varsta reala: 19 ani.
  • Sex (masculin / feminin): Masculin.
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.
  • Nickname-uri anterioare: -
  • Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Corleone Family-5 săptămâni,The Cuneo Family-2 săptămâni,The Paterno Family-2 luni, The Barzini Family-3 săptămâni, Taxi Cab Company-1 lună, Hitmen Agency-5 săptămâni, Red Dragon Triad-2 luni.
  • Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Red Dragon Triad-2 luni.
  • Motivul plecarii din ultima factiune: M-am plictisit de mafie.
  • Skill-uri la joburile secundare: Detective skill 5, Mechanic skill 5, Arms dealer skill 2.
  • Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Click!
  • Bara RPG stats:bar-000232172.png
  • Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.
  • Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.
  • Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
  • Un interval de timp in care jucati SA:MP: Programul meu diferă în funcţie de activităţile pe care le am în ziua respectivă. Dar estimativ, pot intra peste ora 16:00.
  • Ai mai fost in National Guard? Nu, dar cred că va fi o experienţă inedită.
  • Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
  • De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Pentru a ajuta oamenii asigurându-le protecţie faţă de criminali.
  • De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am un respect anume faţă de dreptate şi adevăr.
  • Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu păzirea Jail-lului, arestarea playerilor de wanted 3+ şi omorârea robberilor.
  • Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.
  • Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 90% din timpul în care sunt online pe SA-MP.
  • Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoană timidă dar îmi place să glumesc şi să mă distrez. De obicei joc fotbal şi mă duc la pariuri cu prietenii. Îmi place să fiu prietenos şi pe placul tuturor.De asemenea îmi respect inferiorii ca şi pe superiori.

Edited by w1r3L3sS
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Shust

• Level: 15+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6-7luni

• Varsta reala: 17ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Nu am fost in niciuna !

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:-

• Motivul plecarii din ultima factiune: -

• Skill-uri la joburile secundare: skill 5 mechanic si 5 detective si restul 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/l3d5bslft/

Bara RPG stats: bar-000491844.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineata-Seara

• Ai mai fost in National Guard? nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece imi doresc sa pedepsesc infractorii si sa-mi fac prieteni noi.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am spirit de echipa si sunt sociabil.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu intretinerea jailului,/arrest si cu omorarea robberilor,runnerilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8ore/zi

• Cum te-ai descrie in realitate? O persoana sociabila,amuzanta si care nu se multumeste niciodata cu ceea ce are.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Holocaus

• Level: 27

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:1 an si cateva luni

• Varsta reala:19 ani

• Sex (masculin / feminin):Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 /ad cu rob

• Nickname-uri anterioare:-=-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

The cuneo Family Rank 1 ( 1 saptamana )

The Patermo Family Rank 1 ( 12 zile wipe)

Tattaglia Family Rank 2 ( 3 saptamani )

The Barzini Family Rank 2 ( 2 saptamani )

School Instructor Rank 1 ( 6 zile )

El Loco Cartel Rank 1 ( 1 saptamana)

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School instructor rank 1 6 zile = WIPE ...El Loco cartel 1 saptaman erau inactivi

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am iesti ca nu erau bine organizati

• Skill-uri la joburile secundare:

Mechanic skill 5

Car jacker skill 5

Detective skill 5

Drugs Dealer skill 3

 

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/6pmpxnkph/

• Bara RPG stats: bar-000402401.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: non stop

• Ai mai fost in National Guard?:nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Am multa rabdare, ma pricep binisor la arme si daca tot am invatat regulamentul dece nu.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece am multa rabdare si sunt intelegator.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Se ocupa in general cu robberi/ordinea la jail/arest suspecti

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10 15-ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Salut, numele meu este Alex sunt din micul paris adica bucuresti si sunt foarte de treaba

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- [b2W]Hieroglyph

- malekul

- w1r3l3sS

 

 

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

Nickname: onlycraiova

Level: 31

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Un an si 7 luni

Varsta reala: 15

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3- Barbut

Nickname-uri anterioare:

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Taxi Cab Company-2 saptamani si 1 zi

Stracci-2 saptamani

Tow Truck Company-2 saptamani si 1 zi

Fire & Medic Departament-4 zile

Tattaglia-2 saptamani

Taxi Cab Company-1 saptamana si 4 zile

Cuneo-1 saptamana

Stracci-o luna

News Reporter-o luna si o saptamana

Barzini-2 saptamani si 5 zile

Stracci-5 zile

Taxi Cab Company-2 zile

Taxi Cab Company-2 saptamani si 5 zile

Corleone-2 saptamani si 1 zi

SF Police Department-1 saptamana si 2 zile

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: San Fierro Police Department - o saptamana si 2 zile

Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost demis pentru 3 zile de inactivitate neanuntate.

Skill-uri la joburile secundare:Mechanic(5),Detective(5),News Reporter(5),Arms Dealer(3)

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/eVUNVeN.png

Bara RPG stats: bar-000358457.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval fix.

Ai mai fost in National Guard? Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este o factiune serioasa, activa si mereu la datorie.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca imi fac foarte bine treaba lucrand in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arestarea jucatorilor de wanted 3 sau mai mare si administrarea inchisorii.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:4-5 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Alex si am 15 ani. Sunt foarte sociabil, prietenos. Imi plac glumele, dar pana la o limita. Sunt foarte muncitor, imi vad de treaba mea pentru a ajunge cat mai sus. Imi place sa joc fotbal in timpul liber, este sportul meu preferat, dar fac antrenamente la basket.

Edited by Only Official
Link to comment
Share on other sites

Nickname: SilenCe

Level: 16+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 5 luni.

Varsta reala: 15+

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 Eram level mic si nu stiam.

Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Nu am fost in nici-o factiune.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: -

Motivul plecarii din ultima factiune: -

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detectiv, Mechanic. Arms Dealer (skill 3).

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s11.postimg.o...31313455523.png

Bara RPG stats: bar-000527614.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineata joc pana la 11:00, si de-la 17:00 pana la 22:00 si in timpu liber cand am timp.

Ai mai fost in National Guard? Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Fiindca imi place dreptatea , imi place sa lucrez in echipa si am multi prieteni care mi-au recomandat aceasta factune.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa lucrez in echipa, respect regulile, si nu cauzez probleme.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea jucatorilor de wanted 3+ si cu pazirea jail-ului

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Alexandru am 15 ani si sunt din Ramnicu Valcea. Imi place sa ies cu prieteni, sa fac sport, si sa joc SA:MP.

Edited by lube64
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Leon.

Level: 51 ( 260/208 )

For how long you play on b-zone?: 3 Years

Real Age: 17

Gender (male / female): Male

Number of warns received in game and why you received them: 1/3 , /ad

Previous nicknames: /

Previous Factions (and time spent there): Fire & Medic rank 1, The Corleone Family rank 1, The Barzini Family rank 2, The Tattaglia Family rank 4, The Paterno Family rank 2, The Stracci Family rank 2. The Cuneo family rank 2, El Loco Cartel Rank 1

The last faction and time spent there: El Loco Cartel , 12 days

Reason for leaving the last faction: Inactivity

Skills in secondary jobs: Skill 5: Detective , car jacker , whore , drugs dealer, Mechanic , Skill 2: Rob , arms dealer

Picture with / stats, detective skill (required): http://i.imgur.com/shnDf4Q.jpg

RPG stats bar: bar-000091522.png

You have the ability to work in a team?: Yes

Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

A time interval when you are playing SA: MP: 12:00 - 19:00 , depende

Have you ever been in the National Guard?: No

If you have been in the National Guard, why did you leave?: /

Why do you want to enter the National Guard? : Because NG is one of the best departments and i want to be part of it to catch Criminals and kill robbers and whatever i have to do to be good cop

Why do you think you are suitable for National Guard?: i FIT to NG , because i'm good shooter and driver , and i have the skills that FIT to NG member

What do you think National Guard deals with?: Arrest wanted 3+ , Guard jail

You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes

How much time you spend in SA-MP, no AFK?: 8 hours

How would you describe yourself in real life?: Active , serious , friendly , funny .. so on

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: BlOnDu_AnDrEs

• Level: 19+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 12 luni.

• Varsta reala: 15 ani.

• Sex (masculin / feminin): masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 Am dat /ad cu rob nu am stiut regulamentul aveam Level mic.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Green Street Bloods Rank 2, doua saptamini

Southern Pimps Rank 1, o saptamina si 2 zile.

Tow Truck Company Rank 2, doua saptamini.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Southern Pimps, rank 1 (2 saptamani si 2 zile)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective 5, Lawyer 1, Whore 1, Drugs Dealer 1, Car Jacker 3, News Reporter 1, Car Mechanic 5, Rob 2, Arms Dealer 3.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):zjxmxt.jpg

• Bara RPG stats: bar-000483354.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00-12:00/13:00 si 17:30/19:30-00:30/01:30.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca m-am saturat de factiuni pasnice si de mafii si vreau sa incerc ceva nou, de asemenea liderul este unul exemplar.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am capacitatea de a lucra in echipa si ma pricep la arme.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu pastrarea linistii in jail la rank 1, iar apoi de arrest-uri, de playeri cu wanted si de robberi.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10 -11 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat din Baia Mare in varsta de 15 ani, studiez la Colegiul National Elena Cuza si sunt pe profilul Filologie bilingv engleza. Sunt destul de inalt, cu parul scurt si blond si ochii verzi. Sunt rabdator din fire, serios si stiu sa lucrez in echipa.

Edited by bolondu
Link to comment
Share on other sites

Nickname: AshimaPetrisor

Level: 17

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 25.12.2012

Varsta reala: 19

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  1. Paramedics(de 2 ori- odata am stat o luna si a doua oara am stat 2 saptamani)
  2. News Reporter - 1 saptamana
  3. School Instructors - 1 luna

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Insctructor - 1 luna

Motivul plecarii din ultima factiune: Doresc sa incerc unul din departamente

Skill-uri la joburile secundare: skill5 detective, skill 5 mechanic, skill 3 news, restul skill 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/dv4Q09i.png

Bara RPG stats: bar-000519098.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur, este un punct forte al meu.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Orice membru al acestui server trebuie respectat.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 2-3 ani

Ai mai fost in National Guard? Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Aspir la aceasta factiune deoarece mi se pare un departament incitand cu multa actiune.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru acest departament deoarece sunt un tip disciplinat si cred ca pot face fata rigorilor de aici.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa de wanted 3+, mentine ordinea in jail si duce dupa cei fara drept de predare.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: depinde nu am un program regulat pot acordat oricat este necesar.

Cum te-ai descrie in realitate?: Buna, ma numesc Petrisor am 19 ani si sunt din Galati. Sunt un tip indraznet, cu initiativa, si caruia ii place mult ordinea si disciplina. Actualmente sunt student in anul I la inginerie electrica. In timpul liber prefer sa ies cu prietenii la un fotbal, un tenis , o plimbare iar cand sunt la calculator stau si joc samp.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: FRESHPLAY

Level: 16

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an

Varsta reala: 15

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare:-

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructor (rank1 - 2 saptamani) , El Loco Cartel (rank2 23 de zile)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: El Loco Cartel 23 zile.

Motivul plecarii din ultima factiune: Am facut cerere de demisie.

Skill-uri la joburile secundare: 5 detective,5 mechanic, 2 arms, restul 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/PQEG2qM.png

Bara RPG stats: bar-000478421.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 22:00 in timpul scolii iar in vacanta mai mult.

Ai mai fost in National Guard?: Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard deoarece as vrea sa incerc un departament.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru National Guard pentru faptul ca doresc sa aplic legea corect fara coruperi si alte incalcari de lege .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea infractorilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-8 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Cristian , am 15 ani, locuiesc in Ramnicu Valcea, imi place sa inot si sa joc fotbal.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:GoLdStaR

Level:31+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:11 luni.

Varsta reala:15.

Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 Dead-Match.

Nickname-uri anterioare:Nu am.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Cuneo 2 saptamani, Tattaglia 1 saptamana, Barzini 1 saptamana, Stracci 1 saptamana si 3 zile, Cuneo 1 luna, 69 Piers Mobs 3 saptamani si 3 zile.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:69 Piers Mobs 3 saptamani si 3 zile.

Motivul plecarii din ultima factiune:demis.

Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 mechanic, skill 5 detective, skill 4 rob, skill 4 arms dealer.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/n2ja093el/

Bara RPG stats: bar-000420550.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:9:00-13:00 & 19:00-00:00.

Ai mai fost in National Guard?:Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Imi place cu ce se ocupa acest departament, membri uniti si prietenosi si vreau sa ma implic in tot ce inseamna National Guard.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Am capacitatea de a pazii prizonierii de la jail, de a prinde un robber si de a lucra in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Pazirea la jail si de wanted 3+.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:8-9 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?:Numele meu este Cristi, am 15 ani si locuiesc in Bucuresti. Sunt un baiat cu capul pe umeri, cu cei 7 ani de acasa si respectuos. Imi plac luptele cum ar fi UFC, MMA si K-1, sa ies afara cu prieteni la fotbal si sa ma joc SA:MP.

Edited by Mr GoLdStaR
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Nisan

Level: 17

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:8 luni

Varsta reala: 16 ani si 9 luni

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 deoarece am blocat intrarea la payțnțspray

Nickname-uri anterioare: Nu am avut

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructor 6 saptamani

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructor 6 saptamani

Motivul plecarii din ultima factiune: Nu imi mai mergea pc-ul si am hotarat sa plec, acuma am altul nou si sunt gata de treaba.

Skill-uri la joburile secundare: skill 5 mechanic , 2 arms dealer , iar acuma ma ocup de detectiv (aproape 2) restul 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/ur7piq6xj/

Bara RPG stats: bar-000514707.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: dimineata i timpul scolii 08:00-12:00 iar in rest week-end si cand am liber , de la ora 12:00 pana la ora 02:00

Ai mai fost in National Guard? Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost in National Guard

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este un departamet foarte serios si pentru ca imi place sa lucrez in echipa , sa comunic cu ceilalti si daca este nevoie sa-i ajut.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am capacitate de a lucra in echipa , de a comunica si de a destinde atmsfera .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu wanted 3+ si cu pazirea inchisori

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore cand am scoala iar cand nu am cate 7-8 ore , chiar si mai mult

Cum te-ai descrie in realitate?: Un copil ca oricare altul , dornic de distractie alaturi de prieteni . Imi place sa fac glume dar care nu intrec bunul simt . Imi place sa ii ajut pe cei care imi cer ajutorul si ma implica in multe activitati.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:cJc.

Level:15.

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:1 an.

Varsta reala:15 ani.

Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:[0/3]

Nickname-uri anterioare:Nu am avut.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Fosta Barziny Family - o săptămână.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Barziny Family - o săptămână.

Motivul plecarii din ultima factiune:Am fost concediat.

Skill-uri la joburile secundare:Mechanic - skill 5 ; Detectiv - skill 3.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://postimg.org/image/jolq4hemt/

Bara RPG stats:bar-000400555.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:În timpul scolii [15:00] - [17:00] ; [20:00]-[23:00] iar in timpul vacanţei [10:00-14:00] [16:00]-[18:00] ; [21:00]-[00:00] depinde şi de câtă treabă am în acea zi.

Ai mai fost in National Guard?:Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc să intru în National Guard deoarece îmi place foarte mult meseria de militar şi doresc să îmi fac prieteni noi şi desigur să încerc ceva nou.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru că îmi place să lucrez în echipă şi sunt pasionat de tot cea ce ţine de armată.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupă cu suspecţii wanted 3+ cât şi cu administrarea jail-ului.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:5 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt un băiat de treabă,ambiţios şi căruia îi place să muncească.

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- Onlycraiova

- cJc

- GoldStar

- Silence

- AshimaPetrisor

 

 

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

Nickname: JerryCo

Level: 20

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 17 luni

Varsta reala: 20

Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

Nickname-uri anterioare:-

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): taxi lv 10 zile rank 2, the tsar bratva 8 zile rank , vietnamese boys 17 zile rank 2

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:69 Piers Mobs 3 saptamani si 3 zile.

Motivul plecarii din ultima factiune:demis.

Skill-uri la joburile secundare:Skill 3 mechanic, skill 5 detective.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imageshack.us/photo/my-images/267/samp013bo.png/

Bara RPG stats:

bar-000313584.pngAveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Pot juca oricand am chef

Ai mai fost in National Guard?:Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Estte una dintre factiunile mele preferate si as vrea neaparat sa fac parte.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt capabill de a pazii prizonierii in jail, de a prinde un robber si mai ales de a lucra in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Pazirea la jail si de wanted 3+.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Cam 5-6 ore pe zi

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un tip foarte sociabil si imi place sa stau in anturaj.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Julema

Level: 17

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc de 3 ani de zile cu pauze.

Varsta reala: 19 ani

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 dm aiurea

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tow Truck Company (3 saptamani); Firefighter & Paramedics (3 saptamani); News Reporter (3 saptamani); School Instructor (1 saptamana); Corleone Family (2 saptamani); Taxi Cab Company (2 saptamani).

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company (2 saptamani - Septembrie 2012)

Motivul plecarii din ultima factiune: M-am lasat o perioada de SA:MP.

Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5; Mechanic - skill 5; Reporter - skill 5; Restul - skill 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/mdxlqtxa9/

Bara RPG stats: bar-000039434.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da. Imi place sa lucrez in echipa.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da!

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da!

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00 - 15:00 ; 20:00 - 23:00. Asa de Luni pana Vineri pentru urmatoarele 2 saptamani. Dupaia voi juca si dimineata.

Ai mai fost in National Guard? Nu, niciodata.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Pentru ca mi se pare interesant sa pazesti inchisoarea. Dupa cate vad, National Guard si FBI sunt cele mai serioase si mature departamente de pe server, ceea ce eu caut.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt serios, corect si nu am o gandire de copil mic.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Au grija de ordinea si disciplina din inchisoarea, aresteaza / omoara jucatorii cu wanted 3+ si ii ajuta pe cei de level 1 - 10 cu sfaturi.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, vreau sa imi construiesc o cariera aici.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Peste 4 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Serban, am 19 ani si sunt din Suceava. Ma descriu ca o persoana activa, glumeata, petrecareata, relaxata, prietenoasa si care sare in ajutor cand cineva are nevoie. Asa sunt descris de prieteni.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Eduard.Latcan

Level: 17

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc de 5-6 luni.

Varsta reala: 16 ani

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: Swagger

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructors (rank1) | The Tattaglia Family (rank2)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors - 3 saptamani.

Motivul plecarii din ultima factiune: M-am lasat o perioada de SA:MP.

Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5; Mechanic - skill 5; Restul skill 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/megehk6gl/

Bara RPG stats: bar-000522290.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Bineinteles.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 16:00 ; 20:00 - 24:00 aproximativ 6-7 ore zilnic.

Ai mai fost in National Guard? Nu, niciodata.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Vreau sa intru in N.G. , deoarece cred ca aici este locul in care ma pot afirma , dar si locul in care ma pot descurca cel mai bine. Pot spune ca am o oarecare experienta in departamente , in special N.G. , de pe serverul RPG2. De asemenea, pot spune ca imi place la nebunie job-ul de "soldier".

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit , deoarece cre ca stiu "cu ce se mananca" aceasta factiune.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Membrii N.G. pazesc inchisoarea, au grija de prizonieri si aresteaza anted 3+ .

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Bineinteles, vreau sa ma afirm aici.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Peste 5 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt Edi, am 16 ani , sunt un tip de treaba, ambitios si care stie sa se integreze in orice colectiv. Sunt capabil sa lucrez atat in echipa , cat si individual . Imi place sa stau departe de conflicte , tratandu-le cu indiferenta. Imi place sa imi vad de treba mea , si sa imi urmaresc intotdeauna target-ul .

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Baross

Level: 15

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5 luni

Varsta reala: 18

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Taxi Cab Company LS ( rank 3 ) - The Paterno Family ( rank 2 )

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family - 2 luni

Motivul plecarii din ultima factiune: wipe

Skill-uri la joburile secundare: detectiv lv 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://prntscr.com/1452hh ; http://prntscr.com/1456q3 ;

Bara RPG stats: bar-000400200.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da desigur .

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: sigur .

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 22:00

Ai mai fost in National Guard? : nu dar as dori foarte mult sa intru .

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : am multi prieteni printe membri NG si imi place sa aplic legea pe cei care nu o respecta .

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa prind suspectii si sa aplic legea pe cei care nu o respecta.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea suspectilor de wanted 3 + , cu runneri si robberi

. Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da si sigur voi sta mult mai mult daca voi fi accept .

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 - 6 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: salut sunt Luis am 18 ani sunt din Galati , sunt sociabil imi place sa imi fac prieteni , imi place sa inot si sa joc fotbal .

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.