Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

• Nickname: un1kul

• Level: 35

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - ad aiurea

• Nickname-uri anterioare:

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

XWN3Nrl.png (Rank2) - Lider Simon_Dragos

cpY06eu.png (Rank3) - Lider Carlos_Smit

pkEbXyl.png (Rank1) - Lider TheEmperor

eCGuOfV.png (Rank1) - Lider Dienutza

QP9pjml.png (Rank1) - Lider dRE/mag1[c]

a4AC9rC.png (Rank2) - Lider [bTD]Rizea

OEsVdYA.png (Rank2) - Lider Kobra

OEsVdYA.png (Rank1) - Lider MefX

eCGuOfV.png (Rank1) - Lider zeEk.

AaWBaZh.png (Rank1) - Lider Inferno27

0OtEeTR.png (Rank1) - Lider [F4L]Nielsen

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tsar Bratva 2 saptamani ( m-am lasat)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie

• Skill-uri la joburile secundare:

  • Skill 5: Detective, Mechanic, Drugs Dealer, Whore

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Stats

Bara RPG stats: bar-000000263.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da, am aceasta abilitate

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da, sunt capabil.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa-amiaza ( 14-17), Seara ( 19 - 23 )

Ai mai fost in National Guard? Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Deoarece nu am reusit sa ma prezint la o sedinta si doua antrenamente.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc foarte mult sa intru intr-un departament, iar acesta este cel mai potrivit pentru mine, am mai facut parte din National Guard, si stiu cum sta treaba.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit datorita caracterului meu, si cred ca o sa aduc un + factiunii oricand se poate.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa de suspectii cu cel putin wanted trei, si nu in ultimul rand cu administrarea penitenciarului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, sunt de acord.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:Aproximativ sapte ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un tip cu de toate, cu bune si rele, dar mai mult inclin spre bine. Ofer ajutor cui cred ca merita, ofer respect tuturor, sunt glumet, si cam atat pot spune despre mine aici.

Edited by uN1kul
Link to comment
Share on other sites

Nickname:mikai

Level:34

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Aproape 1 an cu o mica pauza.

Varsta reala:17

Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 1./ad cu rob 2/report aiurea

Nickname-uri anterioare:Nu am mai avut.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Fire&Medic departament-2 saptamani

The Barzini family-2 saptamani

The Stracci fammili-2 saptamani si 2 zile

The Paterno family-1 luna si 1 saptamana

School instructor-1 si 3 saptamani

The Cuneo family-2 luni

LV Police departament -1 luna si o saptamana

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Lv Police departament-1 luna si 1 saptamana.

Motivul plecarii din ultima factiune:Am avut un deces in familie si nu am avut timp de invoire.

Skill-uri la joburile secundare:Mechanic,detectiv,fishing,car jacker-skill 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://s2.postimg.org/orcbw5aft/sa_mp_027.png

Bara RPG stats: bar-000438081.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:10:00-16:00 18:00-22:00

Ai mai fost in National Guard?Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Imi doresc sa aplic in acesta factiune deoarece imi place extrem de mult cu ce se ocupa,este foarte activi si respectata,care intodeauna si-a facut treaba fara nici o ezitare.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Eu cred ca sunt potrivit acestei factiuni deoarece intr-un fel ma defineste:respect,activitate si nu in ultimul rand o sa aduc un + benefic acestei factiunii.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Nation Guard se ocupa cu arestarea celor cu wanted trei si nu in ultimul rand cu administrarea jail.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:5-6 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Mihai am 17 ani si sunt din campulung,sunt o fire vesela si foarte sociabila,care adora munca in echipa ,fotbalul si mai ales Sa-mp.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Andyerry

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala:16

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0

• Nickname-uri anterioare: Mark.Alonzo

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Verdant Family (5 Sap) Green Street Bloods (2 sap) Paramedic (10 sap) Green Street Bloods (9 zile) News Reporter (2 sap)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter,2 sap.

• Motivul plecarii din ultima factiune: ban

• Skill-uri la joburile secundare:Mechanic 5, Detectiv 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/yf1fm79cb/

• Bara RPG stats: bar-000218608.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 07:30-21-22:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Eu imi doresc sa intru in national guard pentru ca imi place totul acolo, imi place cu ce se ocupa, imi plac membri care te ajuta, ...

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place mult armata.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinederea suspectilor care se afla in urmarire si administrarea inchisorii.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Pritetenos, cu simtul umorului, muncitor, pasionat.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: zully

Level: Detin level 15.

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 6 luni, dar cu mici intreruperi.

Varsta reala: Am 15 ani si jumatate.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am nici un warn.

Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Departament, in care am stat aproximativ o luna.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fire & Medic Departament, in care am stat aproximativ o luna.

Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut niste probleme in real life.

Skill-uri la joburile secundare: Am skill 5 la Mechanic si skill 4 la Detectiv.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): A8W3adT.jpg?1

Bara RPG stats: bar-000446758.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Absolut.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Aproape toata ziua (10:00 - 22:00).

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu este cazul.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Eu unul doresc sa intru in National Guard deoarece vreau sa imi fac prieteni noi si tot odata sa pot castiga si un ban muncit.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am capacitatea de a lucra in echipa si de a ma intelege foarte bine cu alti oameni.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu administrarea jail-ului, cu robbers and runners si cu cei de wanted 3+.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproape 8-9 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: In realitate ma descriu ca fiind un baiat de 15 ani si jumatate, caruia ii place foarte mult sa joace SA:MP, mi-a placut intotdeauna sami fac prieteni, sunt prietenos cu cei din jurul meu.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Houston

Level: 48.

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani.

Varsta reala: 17 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare: Nu am.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Verdant Family ( 2 săptămâni ), Green Street Bloods ( 3 săptămâni ), TaxiLS ( 1 lună ), LSPD ( 2 săptămâni ), FBI ( 2 săptămâni ).

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: FBI - 2 săptămâni.

Motivul plecarii din ultima factiune: Cerere demisie, că mă lăsasem de samp.

Skill-uri la joburile secundare: Detective (5), Mechanic (5), Whore (5), DrugDealer (5).

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/DxHad0K.jpg

Bara RPG stats: "]http://www.b-zone.ro/rpg"]bar-000048786.png[/url]

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da. desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 00:00.

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru că este un department bun, şi respectat.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru că vreau, şi pot !

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu păzirea la jail, cu arestarea suspecţilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, desigur.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-10h.

Cum te-ai descrie in realitate?: De treabă, cum bun simţ, şi glumeţ (atunci când este cazul ). @ I-am făcut eu cererea, că el are suspend pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: HarrisoN.

Level: 34+.

De când jucați SA-MP pe B-Zone ?: 1 an și jumătate.

Vârsta reală: 17 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - Limbaj.

Nickname-uri anterioare: -.

Facțiuni anterioare (și timpul petrecut acolo):

Ultima facțiune și perioada de timp petrecută aici: Verdant family - 3 săptămâni.

Motivul plecării din ultima facțiune: Nu mi-a convenit noul lider.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detectiv, Mechanic, Drugs Dealer. | Skill 2: Lawyer, Arms Dealer, News Reporter.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/26ekStr .

Bara RPG stats: bar-000374031.png

Aveți capacitatea de a lucra în echipă ?: Da.

Sunteți capabili să respectați liderul și membrii de orice rank ?: Da.

Ești capabil să te exprimi corect gramatical ?: Da.

Un interval de timp în care jucați SA:MP: Acum vara joc mai mult când am timp și chef.

Ai mai fost în National Guard ?: Da.

Daca ai mai fost în National Guard, de ce ai plecat ?: Cerere de demisie.

De ce îți dorești să intri în National Guard ?: Pentru că este cel mai serios departament după părerea mea.

De ce credeți că sunteți potrivit pentru National Guard ?: Pentru că sunt serios, activ și am experiența necesară.

Cu ce credeți că se ocupă National Guard ?: Cu arest-uri, robb-eri etc.

Ești de acord că trebuie să stai în National Guard pentru minim 2 săptămâni ?: Da.

Cât timp petreceți cu SA-MP, fără AFK ?: 5-6 ore.

Cum te-ai descrie în realitate ?: Sunt un puștan de 17 ani [12.03.1996] din Constanța. Ce mă descrie pe mine cel mai bine ? Sunt simplu, dar complicat. Sunt în totdeauna vesel și plin de energie. Sunt sociabil și de accea sunt tot timpul inconjurat de oameni noi, care în timp îmi pot deveni prieteni. îmi place să stau afară, să merg la un fotbal, să mă duc la un film etc. Mă consider o persoană răbdătoare, dar și rabdarea mea are o limită. Sunt un om cu bun simț, dar în general nu e bine să profitați de acest lucru. Sunt înțelegător, îmi place să imi ajut prietenii/familia în cazul în care apare vreo problemă. Sunt muncitor, îmi place să dau tot ce pot când mă apuc de o treabă și nu o las niciodată balta, orice ar fi. Sunt un tip cu scaun la cap (cel puțin așa cred și în general asa îmi spune lumea), sunt hotărât și stiu tot timpul ce vreau sau ce îmi doresc. Apropo de „dorit”, imi doresc o grămadă de lucruri, dar în special, îmi doresc să ajung „cineva”, îmi doresc să pot schimba anumite lucruri în viață, îmi doresc să ajung un model pentru cei din jur, pentru cei cu un caracter nu atât de normal.

Edited by LL HarrisoN
Link to comment
Share on other sites

Nickname:zelenbic_bug

Level:23(112/90)

For how long you play on b-zone?:a year with breaks

Real Age:16

Gender (male / female):male

Number of warns received in game and why you received them:0/3

Previous nicknames:-

Previous Factions (and time spent there): Taxi Los Santos leader:shobo

3.4.2013-27.4.2013

rank 2

San Fierro police department

Leader:seba97

30.4.2013-7.5.2013

El loco cartel leader:extasy

19.6.2013-20.6.2013(wipe)

The last faction and time spent there:el loco cartel 1 day (wipe)

Reason for leaving the last faction:wipe

Skills in secondary jobs:Arms,rob skill 2,detective,mechanic skill 5 rest 1

Picture with / stats, detective skill (required):http://s23.postimg.org/axocf94rt/sa_mp_528.png

RPG stats bar:

You have the ability to work in a team?:yes

Are you able to follow the leader and members of any rank?:yes

Are you able to express yourself grammatically correct?:yes

A time interval when you are playing SA: MP:08:00-02:00

Have you ever been in the National Guard?No

If you have been in the National Guard, why did you leave?:i was never a member

Why do you want to enter the National Guard? :Because it is a very good department i would say the best one and i have a lot of friends here(rozay,thunder etc.)

Why do you think you are suitable for National Guard?:Because i want to arrest people and kill some robers 3:)

What do you think National Guard deals with?:With arresting people at jail and maintaing order there and with going after robers runners etc.

You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?:yes

How much time you spend in SA-MP, no AFK?:5-6 h+

How would you describe yourself in real life?:I"m a 16 year old boy from Croatia i like biking,programing and playing samp, i want to become a programer when i grow up.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Delicios

Level: 19

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3ani

Varsta reala: 22 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3. dm safe zone luat in 2010 cand m`am apucat de samp ...

Nickname-uri anterioare: Nu am.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company (3sapt) The Cuneo Family (2luni) The Stracci Family (1sapt wipe) Fire and Medic (3sapt) Las Venturas Police Departament (33zile)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: LVPD 33zile

Motivul plecarii din ultima factiune: Cerere demisie.

Skill-uri la joburile secundare: Detective (5), Mechanic (5),

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/ailrcqdk9/

Bara RPG stats: user-000112958.png ---- http://postimg.org/image/qvjbty93j/

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da. desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 9:00 -- 22:00

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru că este un department bun, şi respectat.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru că vreau, şi pot !

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu păzirea la jail, cu arestarea suspecţilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, desigur.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-6h

Cum te-ai descrie in realitate?: De treabă, cum bun simţ, şi glumeţ (atunci când este cazul ).

Edited by Delicios
Link to comment
Share on other sites

Nickname: TreFlaaA.

• Level: 24+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4 - 5 Luni.

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Tow Car Company ( 2 Saptamani )

Verdant Family ( 3 Saptmani jumate. )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Verdant Family 3 Saptamani jumate.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am iesit sa pot applica in National Guard.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective ( 5 ), Arms Dealer ( 3 ), Mechanic ( 5 ).

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/400cqqxc3/

• Bara RPG stats: bar-000578918.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Bine inteles.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Depinde de timpul meu liber.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este un departament care il apreciez inca de cand am intrat pe aceasta comunitate, vreau sa ma duc dupa robberi, este visul meu sa fiu National Guard.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt capabil sa duc la bun sfarsit un lucru, fara a avea probleme pe parcurs.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard, daca am traduce numele cum trebuie, reprezinta Garda Nationala, adica se ocupa cu apararea civililor si cu mentinerea ordinii publice.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Muncitor, capabil de cooperare, serios, perseverent.

Edited by TreFlaaA02
Link to comment
Share on other sites

Nickname: mag1[c]

Level: 78

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 6 luni

Varsta reala: 19

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire and Medic Department (3 saptamani) ; The Barzini Family(3 luni) ; The Paterno Family (3 saptamani) ; National Guard (10 luni) ; Hitmen Agency (3 saptamani)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Hitmen Agency (3 saptamani)

Motivul plecarii din ultima factiune: Cere demisie,pentru a reveni in National Guard.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detective ; Skill 5 Mechanic ; Skill 4 Rob

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Click

Bara RPG stats: bar-000388574.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 11:00-02:00(Maine am prima proba la BAC,dupa o sa vad ce imi rezerva viitorul)

Ai mai fost in National Guard?: Da.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am obtinu o functie mai importanta si am decis sa las locul altcuiva care merita.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Aici este CASA mea in acest joc.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu wanted 3 + si linistea si ordinea la jail(cel mai important)

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10

Cum te-ai descrie in realitate?: Nu imi place sa ma descriu,imi las prietenii sa o faca.

Edited by mag1c
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Razvan_Jackson

• Level: 30

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aproape 1 an.

• Varsta reala: 13 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - DM aiurea ( eram la inceput ).

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporters ( 1 luna si o saptamana ), Paterno Family ( 1 luna si 1 saptamana ), Fire & Medic ( 2 saptamani ), The Tsar Bratva ( 1 luna si 1 saptamana ), National Guard ( 1 luna si aproape 2 saptamani ), Avispa RIfa ( 2 saptmani ), El Loco Cartel ( 5 zile ).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: El Loco Cartel ( 5 zile ).

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu merita sa stau acolo.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5- Detectiv, Drugs, Reporter, Mecanic, Skill 4- Arms Dealer, Skill 2- Rob, Skill 1- Restul.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://iceimg.com/i/cd/e6/90e59273a2.png

• Bara RPG stats: bar-000446244.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Fiind vacanta : 9:00-22:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Doream sa incerc ceva intr-o mafie.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece mi-a placut prima data si vreu sa intru dinou in legatura cu Legea.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt activ, serios.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Apararea inchisorii, merge dupa wanted 3+, etc...

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10-12 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Razvan Cristian am 13 ani si locuiesc in Arad, sunt o fire serioasa, sportiva care ii place mereu sa incerce ceva nou. Aspectul fizic: Am parul negru, ochii caprui, o inaltime de 1.55.

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

 

- Hell.

- un1kul

- HarrisoN.

- mag1[c]

- Razvan_Jackson

- Madalinos

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

 

Testele de intrare in National Guard se dau din:

 

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

 

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: qTp

• Level: 24 Aproape 25

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5 luni ( Primul cont a fost facut in 2010 , dar am pierdut acel id de mess. )

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: [rTn]qTp

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Verdant Family - Rank 2 ( 3 saptamani fara 2 zile) SFPD - Rank 1 ( 1 Saptamana)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: SFPD - 1 Saptamana

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis

• Skill-uri la joburile secundare: 5 - Detectiv , Mechanic | 2 - Rob , Arms Dealer , Drugs Dealer . Restul skill 1

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://i.imgur.com/72PUfl6.jpg

• Bara RPG stats:user-000587461.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da .

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: In vacanta 00:00 - 23:00 (Depinde daca ma cheama cineva pe afara)

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca am multi prieteni aici , chiar si din clan , este o factiune respectata si foarte iubita , iar mie imi place viata de cop.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru seriozitatea mea , timpul care il dedic acestui joc si experienta mea .

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu Intretinerea Inchisorii si cu playerii care au Wanted 3 +

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ca fiind un baiat ce studiaza destul de mult , mereu imi doresc sa evoluez . Am 15 ani , sunt inalt imi place sa ma ingrijesc de aspectul meu . Locuiesc in Galati si am terminat anul acesta clasa a - VIII - a la o scoala destul de buna din Galati.

Edited by pH qTp
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Kamarov

Level: 24

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 30.03.2013, 3 luni.

Varsta reala: 15

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

School Instructor - Rank 1 - 2 sapt.

Vietnamese Boys - Rank 1 - 2 sapt.

San Fierro Police Department - Rank 1 - 2 sapt.

Southern Pimps - Rank 1 - 2 sapt.

News Reporter - Rank 2 - 2 sapt.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter - 2 sapt.

Motivul plecarii din ultima factiune: Nu imi place, e una dintre cele mai inactive factiuni.

Skill-uri la joburile secundare: 5 - Mechanic / Detective | 4 News Reporter | 3 - | 2 - Arms Dealer | 1 - Whore, Lawyer, Rob, Car Jacker, Drugs Dealer.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/cmsEGrM.jpg

Bara RPG stats: bar-000573977.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Oricand si Oriunde.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00 - 00:00

Ai mai fost in National Guard?: Din pacate nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece sunt activ, serios si cred ca e cea mai potrivita factiune pentru mine.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt activ, si bun la arme, nimeni nu scapa de Kama's weapon.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Ordinea in Jail si arestarea suspectiilor cu wanted 3+ .

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, sper sa stau si mai mult.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8-10 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Sebastian, am 15 ani si sunt din Satu Mare. Pot sa-mi fac usor prieteni, si am simtul umorului bine dezvoltat, nu ma supar din orice gluma, iar daca cineva ma injura sau ma ia in bataie de joc, incerc sa nu pun la suflet si sa il ignor. Mai multe despre mine, aflati pe parcurs.

Edited by Kamarov
Link to comment
Share on other sites

Nickname: sNaKs2000

Level: 35

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Iunie 2011.

Varsta reala: 15.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  • Taxi Cab Company x2 (5 zile, respectiv 4 săptămâni)
  • SF Taxi Company (3 săptămâni şi câteva zile)
  • Fireman / Medic (o săptămână şi câteva zile)
  • News Reporter (o lună şi câteva săptămâni)
  • The Corleone Family (o lună şi câteva zile)
  • The Paterno Family (o săptămână şi câteva zile)
  • The Tattaglia family (o săptămână şi un pic)
  • The Cuneo family (o săptămână)
  • Federal Bureau of Investigation (Aproape o lună)
  • National Guard (o lună şi câteva săptămâni)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: SF Taxi Company

Motivul plecarii din ultima factiune: Nu contează.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Detective, Mechanic Skill 2 - Arms, drugs, rob.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Click.

Bara RPG stats: bar-000281094.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval exact de timp.

Ai mai fost in National Guard? : Da.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Probleme cu raportu', ştii tu Only0ne.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau să mă reîntorc, acuma am învăţat cam unde şi cum să uploadez pozele şi mi-i dor de voi.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru că am mai fost membru şi eu zic că m-am descurcat destul de binişor...

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Administrarea Jail-ului şi arestarea/omorârea suspecţilor wanted 3+.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Stefan, am 15 ani si sunt un tip destul de simpatic si prietenos. Sunt nascut in Botosani unde frecventez clasa a 9-a Liceul Economic Octav Onicescu. Tin foarte mult la glume, chiar si cele de prost gust, stiu sa evit orice tip de conflict si sa iert atunci cand e nevoie.

Edited by SNaKs2000
Link to comment
Share on other sites

Nickname: [OC]Machiavelli

Level: 55

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De doi ani si 3 luni.

Varsta reala: 18

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: eu.raduuu/Anthony./Machiavelli

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company - 4 luni; Tow Truck Company - 3 saptamani; Las Venturas PD - 1 luna; FBI - 2 luni; National Guard - 2 saptamani; Cuneo family - 2 luni; Stracci family - 2 luni si doua saptamani; Paterno family - 1 luna; Barzini family - 2 luni; Corleone family - 2 luni; Avispa Rifa - aproximativ 2 saptamani; Green Street Bloods - 2 saptamani; Hitmen Agency 7-8 luni. *Am aproximat in unele cazuri deoarece nu mai stiu cu exactitate perioada petrecuta.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:

Motivul plecarii din ultima factiune: Cerere de demisie.

Skill-uri la joburile secundare: Detective si mecanic - skill 5; Lawyer skill 2.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i43.tinypic.com/2j2b38g.png

Bara RPG stats: bar-000274740.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Nu se pune problema.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Cu siguranta.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Depinde de problemele intalnite inevitabil.

Ai mai fost in National Guard?: Da, o singura data.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Cerere de demisie.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Dorinta sa ma alatur unei factini din care fac parte si prieteni dar de asemenea

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Nu ma pot pronunta asupra acestei cerinte. Se va dovedi pe parcurs daca sunt sau nu potrivit pentru National Guard.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Combaterea criminalitarii - arestarea suspectilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Cu siguranta.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In jur de 8-10 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana modeste, perspicace si muncitoare.

Edited by OC Machiavelli
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Houston

Level: 48.

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani.

Varsta reala: 17 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare: Nu am.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Verdant Family ( 2 săptămâni ), Green Street Bloods ( 3 săptămâni ), TaxiLS ( 1 lună ), LSPD ( 2 săptămâni ), FBI ( 2 săptămâni ).

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: FBI - 2 săptămâni.

Motivul plecarii din ultima factiune: Cerere demisie, că mă lăsasem de samp.

Skill-uri la joburile secundare: Detective (5), Mechanic (5), Whore (5), DrugDealer (5).

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/ot0rBDh.png

Bara RPG stats: bar-000048786.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da. desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 00:00.

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru că este un department bun, şi respectat.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru că vreau, şi pot !

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu păzirea la jail, cu arestarea suspecţilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, desigur.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-10h.

Cum te-ai descrie in realitate?: De treabă, cum bun simţ, şi glumeţ (atunci când este cazul ).

Edited by Houston
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Matteo.

Level: 35

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 25 August 2011

Varsta reala: 16

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: Gerard_BoDo

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Tow Car Company - 3 saptamani

The Tattaglia Family - 3 saptamani

The Tattaglia Family - 3 saptamani

The Tattaglia Family - 4 luni

The Paterno Family - 2 saptamani

Tow Truck Company - aproximativ 5 luni

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Comapny - 5 luni

Motivul plecarii din ultima factiune: Am intampinat o problema la PC pe care nu o puteam rezolva in 2 saptamani.

Skill-uri la joburile secundare:

Skill 1: Lawyer , Car Jacker

Skill 2: Rob

Skill 3: Arms Dealer

Skill 4: -

Skill 5: Detectiv , Car Mechanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): CLICK!

Bara RPG stats: bar-000306110.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Cu siguranta.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval stabil pe care joc SA:MP dimineata intre ora 8-11 si dupa amiasa pana seara se mai poate evita ceva intre timp.

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : In primul rand ,imi doresc sa intru in National Guard, deoarece este un departament. In al doilea rand doresc sa ma alatur voua, deoarece imi place cu ce se ocupa.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru acest departament, deoarece sunt un baiat serios si cred in calitatile mele.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arestarea criminalilor incepand cu wanted 6-5-4-3-2-1, cu asasinarea acestora cand comit infractiuni/crime grave, dar si cu supravegherea penitenciarului pentru prevenirea lucrurilor negative.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, sunt de acord.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Petrec in jurul a sapte ore pe zi.

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat cu de toate, sunt de gasca, ma adaptez repede la mediul in care ma aflu. Uneori incapatanat, glumet, imi vad te treaba mea, am bunul simt, respect pe toata lumea si cel mai important lucru, imi vad de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: flappy_jack

Level: 39

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani

Varsta reala: 16 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3(DM si DB, acum 2 ani)

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Cuneo (5 luni),Paterno(8 luni),Tattaglia (o luna),Barzini(o luna),F&M(2 luni)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno 8 luni

Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe

Skill-uri la joburile secundare: 5 detectiv,4 rob,5 mecanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/XfZQMHv.jpg

Bara RPG stats: bar-000100745.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12-23-3

Ai mai fost in National Guard? Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa ajut prin toate resursele de care dispun la buna dezvoltare a acestui departament.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece sunt un jucator activ si serios.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Paza la jail, combaterea crimiminalitatii.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6-7-8 ore, depinde de zi si de timpul de care dispun.

Cum te-ai descrie in realitate?: Cu bun simt, de treaba, ma imprietenesc repede cu oricine, respect orice persoana si imi vad de treaba.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Bony_Be

• Level: 38

•For how long you play on b-zone? 3 years with breaks

• Real Age: 16

• Gender (male / female): male

• Number of warns received in game and why you received them: 1/3 ( dm airuea ) i got that FW because i was new in game and i was not serious , but now i am serious

• Previous nicknames: -

• Previous Factions (and time spent there): Taxi Cab Company ( 4 weeks ) rank 2 , Barzini Family ( 1.5 month ) rank 2 , Paterno Family ( 2 weeks ) rank 1 , FBI Agent ( 3 month+ ) rank 3.

• The last faction and time spent there: FBI ( 3 month + ) rank 3

• Reason for leaving the last faction: i had alot of basketball trainings so i could not make it to the meeting and trainings

• Skills in secondary jobs: Detective Skill 5, Mechanic Skill 5, Rob Skill 3, Arms Dealer Skill 2

• Picture with / stats, detective skill (required):

qyaQ2wT.png

• RPG stats bar: bar-000171296.png

• You have the ability to work in a team?: Yes

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

• A time interval when you are playing SA: MP: 13:00 - 23:00

• Have you ever been in the National Guard?: No

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: --

• Why do you want to enter the National Guard? : Because im serious im very active , i know how to work with a team because i was in the FBI and i know how serious this NG is, im also Friendly and i would like to meet more friends in there, i can help to the NG with driving and shooting because im very good with shooting and i know how to drive

• Why do you think you are suitable for National Guard?: because i was in the FBI i know the work with team, im very good with guns so i can help alot, and im active .

• What do you think National Guard deals with?: NG arrest wanted 3 - 6 and catching robbers and runners, and arresting players in jail , and punish players.

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes

• How much time you spend in SA-MP, no AFK?: 6-10 hours +

• How would you describe yourself in real life?: My name is Or , i live in israel, i have brown hair and brown eyes , i play in basketball team in my nation , im friendly and kind, i want to help people that dont know to protect themself , i try to change people that hate other nation/people

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

 

- qTp

- sNaKs2000

- [OC]Machiavelli

- flappy_jack

 

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

 

Testele de intrare in National Guard se dau din:

 

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

 

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

 

 

National Guard mai recruteaza inca 2 persoane.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RAZVANVR6

• Level: 25

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 1 luna.

• Varsta reala: 14 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): LS Taxi(rank1 - 1 saptamana),verdant family (rank1 ,2 sapt),the tsar bratva(rank1 - 2sapt),san fierro police departament (rank1, 2 sapt),verdant family (rank 1 , 5 zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: verdant family,5 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am acumulat 2/3 fw in perioada teste.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 detectiv,3 arms,5 mechanic

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/WgAuwL5.jpg

• Bara RPG stats: bar-000462230.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 09:30 - 02:00 [cu pauze]

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai facut parte.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard deoarece doresc sa mentin linistea la jail ,si sa prind suspectii (bineinteles,cand voi avea voie).

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt pregatit pentru a face fata raportului,stresului de la jail,si multe altele,dar si pentru ca sunt activ si serios

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu mentinerea linstii la jail,combaterea criminalitaii.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Mai deloc dimineata,cateodata il mai las o seara intreaga sa fac ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat cu bun simt,sufletist,glumet cu simtul umorului,caruia ii place sa isi faca noi prieteni/anturaje.

Edited by RAZVANVR6 Abuz
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: DeathlyHallows

• Level: 16.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aproape 3 ani.

• Varsta reala: 14 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3..

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paramedic - 3 saptamani , Southern Pimps - 3 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Southern Pimps- 3 saptamani..

• Motivul plecarii din ultima factiune: Mi-am dorit sa intru intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5- Detectiv, Mecanic,

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

• Bara RPG stats: bar-000584185.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Fiind vacanta : 7:00-24:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece vreau sa ajut acest departament cu tot ce pot.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt activ, serios,disciplinat.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Apararea inchisorii, merge dupa wanted 3+, robberi.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Ionut am 14 ani si locuiesc in judetul Maramures.Sunt o fire sociabila,simpla,muncitoare,imi fac repede prietenii si iubesc sa ma joc Sa:Mp si sa practic diferite sporturi care ma ajuta pentru a ma dezvolta.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.