Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: Wael_Belhaj

Level: 27

For how long you play on b-zone? 1.5 year

Real Age: 15

Gender (male / female): male

Number of warns received in game and why you received them: 0/3

Previous nicknames:-

Previous Factions (and time spent there):SFPD [9days] / Verdant Family[19days] / VTB [12days]

The last faction and time spent there: VTB 12days

Reason for leaving the last faction: i got kicked cause i go in travel for a week and i'm not allowed to post inactivity request without 12days spent in VTB.

Skills in secondary jobs: Arms Dealer Skill 2 | Mechanic Skill 4 | Detective Skill 5.

Picture with / stats, detective skill (required):http://imgur.com/Zcyxhqa

RPG stats bar: bar-000588354.png

You have the ability to work in a team?: Yeah i'm very good at team-work

Are you able to follow the leader and members of any rank?: of curse

Are you able to express yourself grammatically correct?:yes

A time interval when you are playing SA: MP: 24hours [with /sleep]

Have you ever been in the National Guard? Nope

If you have been in the National Guard, why did you leave? :-

Why do you want to enter the National Guard? : Cause For Me This is The best Faction with a great leading and i have a lot of friends and members of NG are professionals and friendly and i like to stop theses who are illegal and drive hunter and hydra :D

Why do you think you are suitable for National Guard?: I'm very active,good killer,friendly,helpfull..

What do you think National Guard deals with?:Catching robbers,protecting civilians,helping players jailed..

You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?:Of Curse

How much time you spend in SA-MP, no AFK?: 12hours

How would you describe yourself in real life?:Hello, I'm Wael Belhaj i'm 15 yearls old and i'm from tunisia i'm kind of social players and i like action and adventure and team-work and My Best Server Is B-Zone And It Will Be A very Big Honor For Me If I Join NG :).

ZwpmaJp.jpg

Edited by MwP Wael Belhaj
Link to comment
Share on other sites

Nickname:CheChe

Level:20

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De pe data de 10 Decembrie 2012.

Varsta reala:15 Ani

Sex (masculin / feminin):Mascuil

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

Nickname-uri anterioare:-

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):69 piers mobs 1 luna si 3 zile / fire medic departaments 2 saptamani

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Fire Medic Departaments 2 saptamani

Motivul plecarii din ultima factiune:Am vrut sa incerc ceva nou.

Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 detectiv Skill 5 mechanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/3k8tnkq2p/

Bara RPG stats: bar-000531899.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da, dar cu mici greseli.Nimeni nu e perfect.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:Dimineata 10:00-12:00 Dupamasa 16:00-24:00

Ai mai fost in National Guard? Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat? :-

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece mi se pare de nasul meu.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu prinderea infractorilor de rank 3+ si ordinea la jail

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:In total 10 ore

Cum te-ai descrie in realitate?:Salut, ma numesc Ciobanu Dan am varsta de 15 ani.Unii spun ca este o varsta frageda in care devii barbat.Acceasta perioada din viata mea mi se pare foarte grea.Imi este tot mai greu deoarece trebuie sa merg la liceu.Locuiesc in Sighisoara.Este un oras frumos si curat.Nu sunt multi maidanezi dar cam multi unguri.Dupa cum bine stiti Sighisoara este un oras Medival.Eu sunt mandru ca sunt de aici.Orasul meu natal normal este Campina jud.Prahova dar dupa ce bunicul meu sa mutat in Sighisoara ne-am mutat si noi.

Edited by CheChe
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Anthony

Level:35

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Din data de [18/09/2012]

Varsta reala:17

Sex (masculin / feminin):Masculin!

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:Nu am nici un warn.

Nickname-uri anterioare:[sR]Tudorm

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Vietnamese Boys Rank 1 - O saptamana si doua zile!

Avispa Rifa Rank 3 - Doua luni si trei zile!

Paterno Family Rank 2- Doua saptamani!

Motivul plecarii din ultima factiune:Am plecat in vacanta cu iubita!

Skill-uri la joburile secundare:Mechanic SKill 5|Detectiv Skill 4|Arms Dealer Skill 3|Restul Skill 1!

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://imageshack.us/f/692/c23w.png/

Bara RPG stats:bar-000511254.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da, ceva normal!

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da!

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da!

Un interval de timp in care jucati SA:MP:Intre orele 14:30-03:00!

Ai mai fost in National Guard?Nu, imi doresc sa intru!

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost!

De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Vreau sa incerc si eu un Departament puternic!

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Sunt activ, imi place sa arestez oamenii !

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Se ocupa cu vizionarea detinutilor, si arestarea lor!

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da,este normal!

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:Intre 10-12 ore!

Cum te-ai descrie in realitate?:Ma cheama Tudor, am 16 ani, sunt din Negresti Oas.Sunt un baiat intelegator, respectabil, imi place sa ajut orce om|player, cu cat pot ,si cu ce pot.Un un tip de gasca, imi place sa fiu serios , nu imi plac glumele proaste, nu imi place sa incep un lucru si sa nu-l termin.Sper ca intelegeti din mare cum sunt eu!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Atrixb0y.

Level: 27

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 8 luni

Varsta reala:17 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare:-

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paramedics rank 2 , Verdant family rank 1 , Paramedics rank 1 , 69 Pier Mobs , Tow Truck Company rank 1

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company rank 1

Motivul plecarii din ultima factiune: Plecarea in vacanta.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Mechanic si Detectiv

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): gwZV68d.png?1

Bara RPG stats: bar-000420757.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: DA

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: DA

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: DA

Un interval de timp in care jucati SA:MP:8:00-10:00 si 15:00-21:00

Ai mai fost in National Guard? Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este un departament bun si respectat si care stie ce inseamna munca in echipa si respectul.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece stiu s-a lucrez in echipa si te poti baza pe mine in orice situatie

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupă cu apararea cetățenilor, menținerea liniștii publice, ordinea de la închisoare și prinderea spărgătorilor de bănci.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: DA

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Sp1Ke[xd]

Level:14

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:de 1 an ..

Varsta reala:15 ani

Sex (masculin / feminin):masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The VIetnamese Boys rank 1 , 1 saptamana

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Vietnamese Boys

Motivul plecarii din ultima factiune:Nu ma intelegeam bine cu colegi

Skill-uri la joburile secundare: job detectiv skill 4 job arms dealger skill 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/i...p7qiv/c63fceef/

Bara RPG stats:

bar-000631975.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:desigur

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:bineinteles

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:05:00 20:00

Ai mai fost in National Guard?Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:n-am fost

De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentu ca eu cred ca mi se potriveste acceasta factiune si pentru ca este o factiune respectata .. si vreau sa fac ordine .

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca sunt cababil sa lucrez in echipa si vreau sa fac ordine in LV\LS\SF. Voi indeplini tot ce mi se va cere.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu suspecti . si apararea Cetatenilor , ordinea la jail.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:6-7 ore

Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Arse, locuiesc in Calarasi, imi place sa leg noi prietenii, sa cunosc diferite persoane de la care am ceva de invatat, nu suport glumele de prost gust, ma enervez destul de greu dar si cand o fac iese rau, respect doar daca sunt respectat la randul meu, sunt respecatbil.

Edited by Sp1KeXD
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Melk

Level: 38

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De un an si cateva luni.

Varsta reala: 18

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: N-am avut.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tow Truck Company, Taxi Cab Company, The Cuneo Family, News Reporter, The Barzini Family, National Guard, Avispa Rifa si LVPD. Perioada petrecuta in aceste factiuni nu este una foarte lunga, nu mai tin minte cat am stat in fiecare factiune dar nu am stat foarte mult...

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: LVPD - 2 Saptamani si ceva.

Motivul plecarii din ultima factiune: Nu mi-au placut noile reguli asa ca am demisionat..

Skill-uri la joburile secundare: Detective (5), Mechanic (5), Whore (1), Car Jacker (1), Drugs Dealer (2), Arms Dealer (2), Lawyer (1).

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/7wqp8iJ.jpg?1

Bara RPG stats: bar-000387233.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 14:00 si 19:00 - 01:00.

Ai mai fost in National Guard?: Da.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu mai imi aduc aminte sigur dar cred ca din cauza ca ma lasasem de SA:MP.

De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Deoarece m-am simtit foarte bine aici.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece imi place sa lucrez in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestari, prinderea spargatorilor de banci si cu mentinerea ordinii la jail.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

Cat timp petreceti in SA-MP, fara AFK?: Cel putin 6 ore pe zi.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Albert, sunt din Hunedoara si am 18 ani. Sunt un tip prietenos, respectuos, glumet dar si serios daca este cazul. Imi place fotbalul, muzica si SA:MP-ul.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: BaxteR

• Level: 17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 (limbaj)

• Nickname-uri anterioare: Kia, aNNNdrEi.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Medici - 2 saptamani +, El Loco Cartel 3 saptamani +

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: El Loco Cartel 3 saptamani +

• Motivul plecarii din ultima factiune: Schimbarea lideruui

• Skill-uri la joburile secundare: 2 arms dealer, 5 mechanic, 4 detective.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s22.postimg.o...23_26_08_52.jpg (skill 4 detective, imi pare rau pana acum am fost in factiune pasnica si gang nu am avut ocazia sa lucrez cu detective insa astazi fac 5)

• Bara RPG stats: bar-000611874.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 17:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece consider ca e un departament serios iar aceasta este una din caracteristicile ce le caut la o factiune.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece indeplinesc toate cerintele cerute.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Dupa parerea mea National Guard se ocupa cu arestarea infractorilor, mentinerea ordinii in inchisoare si prinderea celor ce doresc sa sparga banca (rob-erilor)

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat caruia ii place sa se implice in diferite activitati chiar daca nu are nimic de castigat, sunt o fire glumeata dar si serioasa atunci cand se cere

Edited by C L V B a x t e R
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Kovac

• Level: 28

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 3 ani .

• Varsta reala: 17 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Joe. , KeLviN , [mR].KeLviN , Cup1d0N .

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Las Venturas - 3 saptamani , Tow Truck Company - 1 luna jumate , Southern Pimps - 1 saptamana ,Paramedics - 7 luni , The Tsar Bratva - 1 luna .

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tsar Bratva - 1 luna .

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie .

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Mechanic / Detective http://postimg.org/image/pyaabad53/

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/ezz0t3ojr/

• Bara RPG stats: bar-000382742.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 16:00 / 19:00 - 00:00 .

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este un departament care ma pasioneaza si imi place foarte mult cu ce se ocupa .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca stiu lucra in echipa si ma pricep cu cea ce se ocupa

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestari , prinderea spargatorilor de banci , mentinerea ordinii in jail .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 - 8 ore .

• Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Alexandru , locuiesc in Turda , jud. Cluj , am 17 ani si sunt la liceu . Sunt un baiat serios , de treaba , silitor si prietenos , nu imi plac vorbele urate , povestile pe la spate si sa ma plictisesc . Hobby-ul meu este fotbalul , in timpul liber mai ies cu prieteni la un fotbal sau pe afara la o poveste .

Edited by South Kovac
Link to comment
Share on other sites

Nickname: WestTeo

• Level: 17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 luni.

• Varsta reala: 14 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Green Street Bloods 2 luni.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Green Street Bloods 2 luni.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Dezorganizare.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 mechanic, 5 detective

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/7q2guo7kt/

• Bara RPG stats: bar-000585054.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15-00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece se afla un prieten bun in factiune ;).

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place sa merg dupa wanted.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu wanted 3+, arest daca vine la tine si nu conteaza de ce wanted este. Mentinerea ordinii in jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt baiat, am parul blond si ochii albastrii. Imi place sa joc cs, sa-mp si sa joc fotbal ocazional. Imi place sa merg la o bere cu prietenii.

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

 

Kovac- Acceptat!

WestTeo- Acceptat!

=Vlad=- Acceptat!

[CBN]Black07- Acceptat!

[rTn]DanielM.- Acceptat!

mTy.- Acceptat!

AtomicM- Acceptat!

Anthony- Acceptat!

Atrixb0y- Acceptat!

Melk- Acceptat!

 

 

Cei respinsi:

 

AdriaNN- Ai primi pe data de 22 august ajail 360 de minute pentru comportament non-rp. Asa ceva nu se face la level 70.. ( atat aveai atunci )

Viper.Legend- Try a peaceful faction.

Grey- Nu sunt convins de activitatea ta... Plus, nu-ti merge Bara RPG.

DeathlyHallows- Ai mai fost acceptat acum 2 saptamani parca, trebuia sa fii atent.

Witepah- Tu in 2 saptamani in San Fierro Police Departament ai luat 1 FW + 1 AV. N-ai facut fata acolo, nu cred ca vei face fata nici aici.

Edward_Nisan- 706 ore la level 33, serios? Nici nu se pune problema.

Aditzin- Pe data de 7 septembrie ai primit ajail 360 de minute pentru DM in safe-zone. Pe data de 9 septembrie ai primit ajail 360 de minute pentru comportament non-rp. Mai usor baiatule :).

Parisieno- Try a peaceful faction.

Traficant- Ai avut ban 3 zile pentru inselatorie, e de ajuns.. in + ai si 1/3 warns.

Wallabee- 1/3 Warns.. daca l-ai primit nu e degeaba. + skill 4 la detective

memomario- Try a peaceful faction

drq- Incearca o factiune pasnica.

Kevinless- Nu stiu de ce ti-ai pierdut timpul sa mai aplici. Aminteste-ti cum ai iesit din clanul Ultras South.

Wael_Belhaj- I'm not convinced of your activity.

CheChe- Prea putine ore jucate.

Sp1ke[xd]- Skill 4 la detectiv.

BaxteR- Skill 4 la detective + 1/3 Warns.

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

 

Testele de intrare in National Guard se dau din:

 

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

 

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

 

 

ATENTIE! Dintre cei 10 acceptati pentru teste vor trece doar 8 in game, 2 cu rezultatul cel mai slab la testul teoretic si practic vor pica !!!

Edited by Only0ne
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Mihai96

Level:38

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Din 2012.

Varsta reala:16 ani.

Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 drive-by si /ad aiurea, dar nu o sa se mai repete.

Nickname-uri anterioare:-

Conturi anterioare:-

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):The Stracci Family - Rank 2 - 3 saptamani

The Corleone Family - Rank 3 - 3 luni

Verdant Family - Rank 1 - 2 saptamani

Vietnameste Boys - Rank 1 - cateva zile

Green Street Bloods - Rank 3 - 3 luni

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Green Street Bloods - 3 luni.

Motivul plecarii din ultima factiune:Nu am timp de war, a inceput scoala.

Skill-uri la joburile secundare:Detective - Skill 5

Mechanic - Skill 5

Arms Dealer - Skill 4

Drug Dealer - Skill 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/U2vkz7O

Bara RPG stats: bar-000449082.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Am sa respect toti membrii.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:In cursul saptamanii 14:00-23:00 si in weekend 09:00-04:00.

Ai mai fost in National Guard?:Nu, de aceea vreau sa intru.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat? :-

De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentru ca este o factiune bine organizata si am capacitatea de a lucra in echipa.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca ma pricep la arme si "sa fac pe politistul".

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Se ocupa cu pazirea jailului, arestarea playerilor cu wanted 3+ si interventii.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:In cursul saptamanii in jur de 8-10 ore, iar in weekend 14-15 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?:Baiat constiincios, cu simtul umorului, respectuos care nu te lasa la greu si sare in ajutor.

Edited by DC Mihai96
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Abhishek_Cool

Level: 24

For how long you play on b-zone?: 8 months

Real Age: 18

Gender (male / female): Male

Number of warns received in game and why you received them: 1 warn because of DM when i was level 5

Previous nicknames: No

Previous accounts: Shubham

Previous Factions (and time spent there): LV Taxi - 5 weeks , SFPD - 1 week , Avispa Rifa - 2 weeks, SFPD - 3 weeks

The last faction and time spent there: SFPD - 3 weeks

Reason for leaving the last faction: 3/3 faction warns

Skills in secondary jobs: Mechanic - skill 5, detective - skill 5, Arms Delaer - skill 2, rest skill 1

Picture with / stats, detective skill (required): http://imgur.com/lT0AW21

RPG stats bar: bar-000544108.png

You have the ability to work in a team?: Yes

Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

A time interval when you are playing SA: MP:15.00-19.00

Have you ever been in the National Guard?: No

If you have been in the National Guard, why did you leave?: Not Applicable

Why do you want to enter the National Guard? : I want to join the National Guard because i think its a good department apart from the police departments that have radars and other stuff and its without pressure and enjoyable.

Why do you think you are suitable for National Guard?: I think that i am suitable for National Guard because i have ability to handle the jail and kill robbers doing my level best.

What do you think National Guard deals with?: Maintaining the jail and arresting wanted 3+

You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes

How much time you spend in SA-MP, no AFK?: 3-4 hours per day

How would you describe yourself in real life?: Hello i am Shubham from India. I like scripting and playing outdoor games like Football and Cricket. I am serious in any kind of work and i like to work hard on it.

Edited by MwP Abhishek
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ReXoNa.Vicious

• Level: 56

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 1 an si 6 luni.

• Varsta reala: 18, fac 19 luna viitoare pe 14.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: ReXoNa si [LM]ReXoNa

• Conturi anterioare: Nu am.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi lv peste 1 luna, Straccy peste 1 luna, Tow Truck Company 2 zile, El loco cartel 5 zile, Southern pimps 4 zile, 69 Pier Mobs 4 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company 2 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost demis pentru tractare ilegala.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective 5. Car mechanic 5. Arms 4.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): [imgur](http://i.imgur.com/x9wamqp.png)

• Bara RPG stats: bar-000404036.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 2,3 noaptea.

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place foarte mult cu ce se ocupa. Vreau sa devin un gardian bun si respectat si sa fac o treaba buna.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt foarte matur si consider ca ma potrivesc pentru aceasta munca.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Protejarea detinutilor, asigura linistea si ordinea in puscarie.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproximativ 5,6 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: O fire amabila, curioasa, foarte ambitioasa. Daca ma apuc de ceva imi place sa termin acel lucru. Principalele mele calitati sunt seriozitatea si respectul fata de cei din jur.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:robbeN.

Level:25

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:1 an juma'

Varsta reala:19

Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

Nickname-uri anterioare:-

Conturi anterioare:-

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):F/M(1 luna si 2 sapt) Barzini(4 sapt) LVPD(13 zile)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:LVPD 13 zile

Motivul plecarii din ultima factiune:3FW

Skill-uri la joburile secundare:All skill 5 inafara de Whore

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

Bara RPG stats:

bar-000405007.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:DA

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:DA

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:DA

Un interval de timp in care jucati SA:MP:9:30-12:00 si seara cand ies de la scoala 20:00-01:30

Ai mai fost in National Guard?:NU

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:-

De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Vreau sa intru in NG deoarece imi place sa plec dupa suspecti.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece am o fire ambitioasa si am rabdare sa prind suspecti.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:NG se ocupa cu arestarea suspectilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:DA

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:4-5 ore

Cum te-ai descrie in realitate?:O fire prietenoasa ambitioasa si un foarte bun gamer(parerea mea)

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Zsolti6

• Level: 16

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 luni

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am niciun warn.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Aceasta va fii prima factiune daca voi fii acceptat.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Niciuna.

• Motivul plecarii din ultima factiune: -

• Skill-uri la joburile secundare: 1 arms dealer, 4 mechanic, 1 detective.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):post-56437-0-19343000-1379706580.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Asta este sarcina mea.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da, cesigur.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16:30-23:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este o factiune serioasa in care nu se incalca reguli, pe scurt este pe placul meu.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place seriozitatea si factiunea este pe placul meu.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pa rerea mea este ca National Guard se ocupa cu arestarea infractorilor, mentinerea ordinii in inchisoare si prinderea celor ce doresc sa sparga banca (rob-erilor)

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de 16 ani care acuma a inceput clasa a 10 si ca si toti asteapta sa se termina deja.

Edited by Zsolti6
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: sanOBITOsan

• Level: 26

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4 ani

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 dm aiurea | asta cand eram level mai mic.

• Nickname-uri anterioare: N'are rost sa le enumar pe toate.

• Conturi anterioare: N'are rost sa le enumar pe toate.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): SFPD o saptamana

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: SFPD o saptamana

• Motivul plecarii din ultima factiune: ( nu am avut timp de samp , si nu am postat primu raport ).

• Skill-uri la joburile secundare: Detective 5. Car mechanic 5. Arms 3

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/js6cz7hcz/

• Bara RPG stats: user-000599684.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: N'am un interval sunt online tot timpu

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca am auzit ca este o factiune frumoasa , si ca vreau sa incerc dinnou un departament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am mai fost intr-un departament si am habar de ceva.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu jailu'l si prinderea raufacatorilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 15 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de 17 ani din Suceava , si imi place sa imi petrec timpul stand la PC jucandu-ma.

Edited by OBITO
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

 

Nimeni din pacate.

 

 

 

Cei respinsi:

 

Mihai96- Ai 2/3 Warns. In aplicatia ta zici ca nu ai timp de war, dar in timpul saptamanii stai 8-10 ore online si in weekend 14-15? Interesant.

Abhisshek_Cool- 1/3 Warns and I do not like you out of the last faction.

Rexona.Vicious- Nu imi place cum ai fost demis din Tow Truck Company.

robbeN.- Ai fost demis din LVPD dupa doar 13 zile, nu cred ca poti face fata in National Guard.

Zsolti6- Iti trebuie rank 3+ intr-o factiune inferioara ( factiune pasnica,gang) sau superioara [hitmen] pentru a putea aplica la un deparament. In plus, ai nevoie de skill 5 la detective..

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

 

Testele de intrare in National Guard se dau din:

 

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

 

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

 

National Guard recruteaza in continuare !!!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Parisieno

• Level: 25 +

• Since you play SA-MP on the B-zone?: 1 year

• Real Age: 19

• Gender (male / female): male

• Number of sites warn of the game and why you received: 0/3

• Previous Nicknames: -

• Past Factions (and time spent there): -

• The last factor and time spent here: -

• Reason for leaving the last factor:-t.

• Skill sites in secondary jobs: mechanic, detective skills 5

• Picture with / stats, detective skills (mandatory): http://postimg.org/image/lx8jcr5o7/

• Bar RPG stats: bar-000623211.png

• You have the ability to work in teams?: Yes.

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Of course.

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes.

• A time you play SA: MP: 12:00 to 3:30 p.m., 6:30 p.m. to 10:00 p.m.

• Have you been in the National Guard? No.

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: no.

• Why you want to enter the National Guard? : Because this department want to be the first "group" that go great, and that you can help other players.

• Why do you think you are suitable for National Guard?: Because they are capable of teamwork and that can accomplish anything I asked.

• What do you think National Guard deal?: National Guard is in charge of protecting citizens, catching robber and visits and other things related to jail

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes.

• How much time do you spend with SA-MP, no AFK?: 9-10 hours

• How would you describe the reality?: I am a boy of 19years of Tunisia, the job, able to work in a team. In his spare time playing in March eparte SA: MP CS and Football

Link to comment
Share on other sites

Nickname:$Amine_Saidi$

Level:26

For how long you play on b-zone?:4months

Real Age:17

Gender (male / female): Male

Number of warns received in game and why you received them:0/3

Previous nicknames: -

Previous accounts:

Previous Factions (and time spent there):

The last faction and time spent there:Verdant Family rank 2/18days|69pier mobs rank 2/19days

Reason for leaving the last faction:I want to hoin Police

Skills in secondary jobs: 5mechanic/5dedctive/4arms dealer/2rob.

Picture with / stats, detective skill (required):

http://imgur.com/lT0AW21

http://imgur.com/Jd6x8iw

RPG stats bar: bar-000588734.png

You have the ability to work in a team?: Yes

Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

A time interval when you are playing SA: MP:15.00-19.00

Have you ever been in the National Guard?: No

If you have been in the National Guard, why did you leave?:

Why do you want to enter the National Guard? : I want to join the National Guard because i think its a good department and protect the jail and heal players and jail i Like NG.and arrest people with surrender or without

Why do you think you are suitable for National Guard?: I think that i am suitable for National Guard because i have ability to handle the jail and run after robers and clear the city from criminals.

What do you think National Guard deals with?:protect the jail and arresting wanted 3+

You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes

How much time you spend in SA-MP, no AFK?: 4-5 hours per day

How would you describe yourself in real life?: Hello i am Amine Saidi.i'am 17years old.i'am from tunisia i like vidéo game i play sa-mp from 2years and b-zone is my best server

Edited by Amine Saidi
Link to comment
Share on other sites

Nickname:$Amine_Saidi$

Level:26

For how long you play on b-zone?:4months

Real Age:17

Gender (male / female): Male

Number of warns received in game and why you received them:0/3

Previous nicknames: -

Previous accounts:

Previous Factions (and time spent there):

The last faction and time spent there:Verdant Family rank 2/18days|69pier mobs rank 2/19days

Reason for leaving the last faction:I want to hoin Police

Skills in secondary jobs: 5mechanic/5dedctive/4arms dealer/2rob.

Picture with / stats, detective skill (required):

http://imgur.com/lT0AW21

http://imgur.com/Jd6x8iw

RPG stats bar: bar-000588734.png

You have the ability to work in a team?: Yes

Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

A time interval when you are playing SA: MP:15.00-19.00

Have you ever been in the National Guard?: No

If you have been in the National Guard, why did you leave?:

Why do you want to enter the National Guard? : I want to join the National Guard because i think its a good department and protect the jail and heal players and jail i Like NG.and arrest people with surrender or without

Why do you think you are suitable for National Guard?: I think that i am suitable for National Guard because i have ability to handle the jail and run after robers and clear the city from criminals.

What do you think National Guard deals with?:protect the jail and arresting wanted 3+

You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes

How much time you spend in SA-MP, no AFK?: 4-5 hours per day

How would you describe yourself in real life?: Hello i am Amine Saidi.i'am 17years old.i'am from tunisia i like vidéo game i play sa-mp from 2years and b-zone is my best server

retrag i forgot that i must have rank 3+++ in previous faction sorry :'(

Edited by Amine Saidi
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

 

Parisieno.

 

 

 

Cei respinsi:

 

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

 

Testele de intrare in National Guard se dau din:

 

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

 

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

 

National Guard recruteaza in continuare !!!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: spawntheone

Level: 42

For how long you play on b-zone? 3 months

Real Age: 42

Gender (male / female): male

Number of warns received in game and why you received them: non

Previous nicknames: /

Previous accounts: /

Previous Factions (and time spent there): /

The last faction and time spent there: /

Reason for leaving the last faction: /

Skills in secondary jobs: mech 5 / detective 5 / armsdealer 5 /

Picture with / stats, detective skill (required): http://tinypic.com/r/2ileipd/5

RPG stats bar: http://tinypic.com/r/2ileipd/5

You have the ability to work in a team?: yes i do

Are you able to follow the leader and members of any rank?: yes i am

Are you able to express yourself grammatically correct?: yes

A time interval when you are playing SA: MP: from 20:00 to 03:00

Have you ever been in the National Guard? no

If you have been in the National Guard, why did you leave?: /

Why do you want to enter the National Guard? : i wandt to do more than be civilian

Why do you think you are suitable for National Guard?: cuzz i am honest and friendly

What do you think National Guard deals with?: jail and arrest dm,rs

You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: yes

How much time you spend in SA-MP, no AFK?: 6/8 hours a day

How would you describe yourself in real life?: nice funny and strait to the point

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Sa3douun

• Level: 17+

• Since you play SA-MP on the B-zone?: 8 or 9 mounth

• Real Age: 16

• Gender (male / female): male

• Number of sites warn of the game and why you received: 1/3 dm airua

• Previous Nicknames: -

• Past Factions (and time spent there): 69 Pier Mobs > 2 weeks

• The last factor and time spent here: 69 Pier Mobs > 2 weeks

• Reason for leaving the last factor:-t. i want to try another gang .

• Skill sites in secondary jobs: mechanic, detective skills 5 / arms dailer skill 2

• Picture with / stats, detective skills (mandatory): http://postimg.org/image/iylknds27/

• Bar RPG stats: bar-000518443.png

• You have the ability to work in teams?: Yes.

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Of course.

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes.

• A time you play SA: MP: 10:00 to 1:00 p.m., 4:00 p.m. to 8:00 p.m.

• Have you been in the National Guard? No.

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: no.

• Why you want to enter the National Guard? : Because this department want to be the first "group" that go great, and that you can help other players.

• Why do you think you are suitable for National Guard?: Because they are capable of teamwork and that can accomplish anything I asked.

• What do you think National Guard deal?: National Guard is in charge of protecting citizens, catching robber and visits and other things related to jail

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes.

• How much time do you spend with SA-MP, no AFK?: 8-9 hours

• How would you describe the reality?: I am 16 years of Tunisia, the job, able to work in a team. i like play SA: MP CS and Football

Edited by sa3doun
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: cipolin

• Level: 32

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproape 1 an.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0.

• Nickname-uri anterioare: -

• Conturi anterioare: Mr_Jack ( acum 3 ani ).

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Barzini Family, Cuneo Family, News Reporters, LV PD, Avispra.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Avispra, 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Plictiseala, era multa inactivitate acolo.

• Skill-uri la joburile secundare: skill 5 detectiv, restu intre 1-4.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/N0IP6Es.jpg

• Bara RPG stats: bar-000408840.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Bineinteles.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:30 - 00:00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa ma alatur departamentului National Guard pentru a ajuta la pastrarea ordinii in orase, pentru a aresta suspectii si pentru a-mi ajuta viitorii colegi sa ridicam si sa facem acest departament unul dorit de toata lumea.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru acest depatament deoarece am multa experienta in departamente, iubesc aceasta meserie.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este un departament si se ocupa cu arestarea unor suspecti si pastrarea ordinii la jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Lucian, sunt din Alba Iulia si am 17 ani. Pasiunea mea sunt jocurile tip Open World, pe langa gaming mai practic si pescuitul iar in timpul liber ies cu prietenii. Sunt un baiat serios, prietenos si ajutator.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.