Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

National Guard recruteaza 3 soldati noi.

Aplicatiile se fac dupa urmatorul model:

Nickname:
Level:
De cand jucati SA-MP pe B-zone?:
Varsta reala:
S
ex (masculin / feminin):
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:
Nickname-uri anterioare:
Conturi anterioare:
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:
Motivul plecarii din ultima factiune:
Skill-uri la joburile secundare:
P
oza cu /stats, detective skill (obligatoriu):
Bara RPG stats:
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:
Un interval de timp in care jucati SA:MP:
Ai mai fost in National Guard?
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:
De ce iti doresti sa intri in National Guard? :
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:
Cum te-ai descrie in realitate?:

Link to comment
Share on other sites

Nickname: tinitou

• Level: 30

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 11 monthes

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin):masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: -

• Nickname-uri anterioare:-

• Conturi anterioare:-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

ls taxi rank3

verdant family rank 2

sfpd rank 1

lvpd rank 1

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: lvpd 3 weeks

• Motivul plecarii din ultima factiune: i leave pd because i love enter in national guard

• Skill-uri la joburile secundare:skill 5 detective /skill 5 mechanic/skill 4 drugs/skill 4 arms dealer / skill 2 rob http://i.imgur.com/QliNlfp.png

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://i.imgur.com/LuzWiSd.png /http://i.imgur.com/nllANTo.png

• Bara RPG stats:tinitou.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: yes

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: yes

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: yes

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:

• Ai mai fost in National Guard?-

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :because i love nationa gurad

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:i ts very good

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: yes

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 or 6

• Cum te-ai descrie in realitate?: my name is adel i from tunisia my real ahe 18 year old and i love play GTA (b_zone)

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Truda.
• Level: 50
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din 2011
• Varsta reala: 18
• Sex (masculin / feminin): masculin
• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Nickname-uri anterioare: renZo. / Radu_Truda
• Conturi anterioare: -
• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):
Fire / Paramedic 4 ( 3 luni ), The Tsar Bratva 4 ( 3 - 4 luni ), Red Dragon Triad 2 ( 1 luna ), Green Street Bloods 6 ( 4 luni ), Verdant Family 2 ( 1 luna ), Vietnamese Boys 2 ( 1 luna ), Southern Pimps 2 ( 1 luna ), Taxi LV 1 ( 2 saptamani ), School Instructors 1 ( 2 saptamani ), FBI 1 ( 2 saptamani ), Hitmen Agency 2 ( 1 luna ), El Loco Cartel 1 ( 2 saptamani ), Tow Truck Company 1 ( 2 saptamani ) - nu stiu daca e corect timpu asta e din ce-mi amintesc.
• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Southern Pimps - 24.11.2013 -> 23.12.201
• Motivul plecarii din ultima factiune: Mod cleo ( digiHP )
• Skill-uri la joburile secundare: skill 5: mecanic, drug, detectiv.
• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):
http://i.imgur.com/FFMCMdS.png
• Bara RPG stats: Truda..png
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.
• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.
• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 00:00 ~ 01:30
• Ai mai fost in National Guard?: Nu.
• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Doresc sa-mi fac o cariera in acest departament, m-am saturat de mafii si alte factiuni.
• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt destul de vechi si am o experienta in spate.
• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Intretinerea Jail-ului si prinderea robberilor.
• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.
• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6 - 9 h.
• Cum te-ai descrie in realitate?: Nu imi place sa ma descris, las pe altii sa o faca.

Edited by Truda
Link to comment
Share on other sites

Nickname: SnapShot
Level: 15
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Cam de 3 luni
Varsta reala: 15
Sex (masculin / feminin): Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Warns : 1/3 , l-am primit cand eram la un event, si unul dintre organizatori a inceput sa traga fara motiv . I-am dat call 112 , a luat wanted si mi-a facut post.
Nickname-uri anterioare:
-
Conturi anterioare: -
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Southern Pimps , am fost 2 zile la ei . Motivul il voi scrie mai jos.
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Singura factiune, Southern Pimps 2 zile.
Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost demis din factiune pentru ca liderul : LuNg si-a favorizat un prieten. Voi detalia daca este necesar
Skill-uri la joburile secundare: Mechanic skill 5 / Detective skill 5 / Arms Dealer skill 2
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/Sun3iJ6.png - Stats. | http://i.imgur.com/qEM6bzX.png - Detective Skill
Bara RPG stats: SnapShot.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, practicant de sport de performanta ( Water Polo )
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da, sunt capabil.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da , sunt capabil.
Un interval de timp in care jucati SA:MP: Luni -Vineri 15:00-18:00 Sambata-Duminica , aproape toata ziua ( Duminica am de cele mai multe ori turnee, daca voi fi acceptat , voi anunta inactivitatile )
Ai mai fost in National Guard?: Nu, nu am mai fost, dar as dori sa intru acum.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard deoarece acestia sunt capabili de o sarcina, cei mai multi dintre ei sunt corecti , nu pot fi mituiti si as vrea sa dovedesc ca sunt in stare sa arat ce pot
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru National Guard , deoarece aici sunt persoane dedicate , asa cum sunt si eu.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu indreptarea neregulilor din inchisoare , si cu prinderea spargatorilor de banci (Robers)
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Zilnic, minim 2-3 ore.
Cum te-ai descrie in realitate?:
Ma consider o fire sensibila , pana intr-un anumit punct . Am capacitatea de a invata limbi straine foarte usor fara ore suplimentare , ma mai cert cu parintii din cand in cand, insa nu este nimic serios.

Edited by BeatBox
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Adrean.
Level: 36
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproape 2 ani.
Varsta reala: 15
Sex (masculin / feminin): Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1 - Call 112 la event.
Nickname-uri anterioare: -

Conturi anterioare: -
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire and Medic Departament - Rank 2 - 2 Saptamani ,School Instructors -Rank 3 - 1 luna jumate ,Hitmen Agency - Rank 2 - 7 luni,F.B.I.- Rank 1 - 2 Saptamani.
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: F.B.I. - Rank 2 - 2 Saptamani
Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie
Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detectiv,Skill 5 Mechanic,Skill 1 la restul.
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):
sa_mp_004.jpg
Bara RPG stats: Adrean..png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 22:00
Ai mai fost in National Guard? : Nu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru pentru ca nu am mai fost si e o provocare pentru mine.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru National Guard pentru ca am capacitatea de a lucra in echipa si ma integrez foarte usor in colectiv.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu Administrarea Jail-ului ,Arestarea suspectilor cu Wanted 3 +,omorarea celor care nu au drept de predare ( Runner,Robber etc.).
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore
Cum te-ai descrie in realitate?: Salut.Numele meu este Adrian,am 15 ani si locuiesc in orasul Buzau.Hobby-urile mele sunt Masinile si Baschetul.Sunt o fire prietenoasa,cu simtul umorului caruia ii place munca in echipa.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Antycus
• Level: 21
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din toamna anului 2012.
• Varsta reala: 16 (saisprezece).
• Sex (masculin / feminin): Masculin.
• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0 / 3 warns, comportament exemplar.
• Nickname-uri anterioare: Chips2000, BmQ.
• Conturi anterioare: Chips2000.
• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Pe Chips 2000: Fire&Medic- 1 saptamana si cateva zile, News Reporter- 72 de zile. Pe Antycus: SF Taxi- 1 saptamana si ceva, Fire&Medic- 2 saptamani, News Reporter- 1 luna si o satamana.
• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter, 1 luna si o saptamana.
• Motivul plecarii din ultima factiune: Mi s-a spus ca faceam pe liderul, asta e motivul.
• Skill-uri la joburile secundare: Reporteri: 5, Mecanic: 5, Detective: 4( inca 56 de /find-uri si fac skill 5).
• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Stats: http://imgur.com/CkQ1E0o Detective skill:http://imgur.com/HIm65mb
• Bara RPG stats:Antycus.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur.
• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Bineinteles.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Desigur, am stat cateva luni bune in News Reporter, aici m-am perfectionat.
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 08:00-14:00 in timpul scolii, am precizat asta deoarece nu mai este mult din vacanta.
• Ai mai fost in National Guard?Nu.
• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost in aceasta factiune.
• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece imi place sa prind infractorii, in special pe cei mai periculosi, sunt pasionat de arme, as dori sa incerc un departament, si in opinia mea am aplicat la cel mai bune, am multi prieteni aici.
• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece sunt un om muncitor, care pune suflet in ceea ce face.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: In opinia mea, National Guard se ocupa cu prinderea infractorilor, si nu cei care au furat o masina deoarece acesta este un lucru banal, ci cu infactorii care jefuiesc banca, cu runnerii si nu numai.
• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Desigur, dar cu siguranta nu ma voi opri aici.
• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:Pe zi in jur de 4-5 ore.
• Cum te-ai descrie in realitate?: Buna ziua. M-as autodescrie ca fiind un baiat muncitor, caruia nu ii lipseste simtul umorului dar care stie sa fie si serios atunci cand e cazul. Imi place sa ii ajut pe altii, chiar daca uneori imi fac rau mie doar ca sa le fie lor bine. Imi place sa fiu in umbra dar mereu mentionat si bagat in seama decat sa fiu in centru si scuipat de toti. In timpul liber imi place sa ies afara cu prietenii si sa ma intalnesc cu prietena. Genul de muzica pe care il ascult este rapp, dar la un paharel merge si o manea ca sa ne mai destindem putin. Va scriam mai mult, dar m-am gandit ca va plictisesc asa ca va las pe voi sa descoperiti mai multe!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname : wathik

• Level: 29

• Since you play SA -MP on the B -zone ? : 7 months

• Real Age : 15

• Gender (male / female ) : Male

• Number of sites warn of the game and why you received : no warns

• Nicknames earlier : -

• Previous Accounts : -

• previous factors ( and time spent there) : The Tsar bratva

• The last factor and time spent here: The Tsar bratva

• Reason for leaving the last factor : I say to leader /unvite me

• Skill sites in secondary jobs : Mechanic skill 5/ 5 Detective skill / skill Arms Dealer 4

• Picture with / stats , detective skills (required): http://imgur.com/vOgkoVd http://imgur.com/XKDJDLI

• Bar RPG stats: wathik.png


• You have the ability to work in a team ? : Yes , practicing sports performance (Water Polo)

• Are you able to follow the leader and members of any rank ? : Yes,

• Are you able to express yourself grammatically correct ? : Yes,

• A time you play SA : MP : Monday-Friday 3:00 p.m. to 6:00 p.m. Saturday-Sunday , almost all day ( Sunday I often touring, if I'm accepted , I know inactivity )

• Have you been in the National Guard ? : No, I was not , but I want to go now.

• If you have been in the National Guard , why did you leave? : -

• Why you want to enter the National Guard ? : I want to get into the National Guard because they are capable of the task, most of them are correct , can not be bribed and I want to prove that they are able to show what can

• Why do you think you are suitable for National Guard ? : I think I'm right for the National Guard , because there are people dedicated , as am I. .

• What do you think National Guard deal ? : National Guard deals with straightening irregularities in prison, and catching the bank robber ( Robers )

• How much time to spend with SA -MP , no AFK ? : Every day at least 2-3 hours.

• How would you describe the reality? : I consider myself a sensitive nature , up to a certain point. We have the ability to learn languages ​​easily without overtime parents scold me occasionally , but it is nothing serious.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Vizited
Level:7 o sa fac ca imd termin misiunea de craciun am 25/30 inimi
De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De vreo 3 saptamani
Varsta reala:15 ani
Sex (masculin / feminin): masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0
Nickname-uri anterioare:CristiNel dar am jucat numai o ora pe el

Conturi anterioare:CristiNel
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): none
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:-
Motivul plecarii din ultima factiune:==
Skill-uri la joburile secundare:3 mechanic , 3detective
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): scuze dar e server off imi arata 0/0
Bara RPG stats: De udne pot so iau ca nu merge///
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da
Un interval de timp in care jucati SA:MP:Dimineata : 9:00-14:00 seara : 20:00- 1:00
Ai mai fost in National Guard?nu
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:nu am mai fost
De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pai eu imi doresc foarte mult deoarece vad multi cu factiuni si eu sunt fara nici
una

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Sunt un om de incredere, lucrez in echipa,
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu asigurarea linisti si ordini publice
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Stau si mai mult de 2 luni
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:Fara afk, eu nu prea stau afk deci vro 10 ore total
Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt un baiat care stie sa imparta chiar si putinul pe care il are ,practic fotbal in realitate,mai practic si tennis si sunt si gamer

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

Truda.

Adrean.

Antycus

Cei respinsi:

tinitou - You are Blacklisted to all departaments for bad behavior.

SnapShot - Ti-am verificat istoricul si nu ma incanta, faci DB + DM aiurea, n-am nevoie.

wathik - Read the first page of applications, you need rank 3+ in a provious faction.

Vizited - N-ai level 15.

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• [DGS]Alexcyo

• SilenCe

• [mR].CarL

• Madalinos

ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

National Guard recruteaza in continuare.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: heidijs.
• Level: 15.
• For how long you play on b-zone? I play in b-zone 5 - 6 month long time.
• Real Age: 15.
• Gender (male / female): male
• Number of warns received in game and why you received them: I dont have warns. 0/3
• Previous nicknames: I dont have previus accounts.
Previous accounts: -
• Previous Factions (and time spent there): I dont have previous faction, so cant spent time there.
• The last faction and time spent there: -
• Reason for leaving the last faction: -
• Skills in secondary jobs: Mechanic skill 5, detective skill 4, but near to 5. arms dealer 1, rob 1.
• Picture with / stats, detective skill (required): http://www.bildites.lv/images/8fr3kwpn3qvb0dftu156.png
• RPG stats bar: heidijs.png
• You have the ability to work in a team?: Yes, im good in team, because i play cs, and i have clan, there need very big teamwork, so yes.
• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes, thats for sure.
• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes , i think my grammar is well.
• A time interval when you are playing SA: MP: i play samp from 12;00 - 14;00 , then i go outside. 18;00 - 2;00 .
• Have you ever been in the National Guard? Yes, i have been in latvian samp server , but server crashed, and yea, then i come to b-zone.
• If you have been in the National Guard, why did you leave?: I dont leave, but server crashes, because main admin was very busy about another thing, not server.
• Why do you want to enter the National Guard? : I want to join National Guard, because i like to be in intresting job, i really like be policeman / fbi / national guard, because its very dangeraus, and adventures full job .
• Why do you think you are suitable for National Guard?: I think I am suitable for national guard because I like to catch the thieves and other people who does something against the rules.
• What do you think National Guard deals with?: National Guard engaged in catching thieves, catching the offending and helping ordinary people who have just joined the server.

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes, i stay more then two because i like this job.
• How much time you spend in SA-MP, no AFK?: To samp i spend about 8 hours in day.
• How would you describe yourself in real life?: My name is Deivivds. I live in Latvian, I have 15 years. Still EVS in class 9. After the ninth Class will go on to study sports coaches. In his spare time practiced floorball, Floorball in aisle 3 years. I think I have a very friendly and open person. I communicated with everyone.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Horation
Level:31
De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De un an .
Varsta reala:17 ani .
Sex (masculin / feminin):Masculin .
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3.
Nickname-uri anterioare:
-
Conturi anterioare:-
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Tattaglia Family doua saptamani , Southern Pimps doua saptamani , El Loco Cartel o luna si o saptamana , Taxi Las Venturas o luna , Vietnamese Boys doua saptamani , Taxi Las Venturas o saptamana , Tow Truck Company o luna si o saptamana .
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Tow Truck Company o luna si o saptamana .
Motivul plecarii din ultima factiune:Am decis sa incerc lucruri noi .
Skill-uri la joburile secundare:Skill 4 la detectiv , Skill 3 la Arms Dealer , Skill 5 la mechanic .
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/a/DQ9qQ
Bara RPG stats: Horation.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da .
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Bineinteles.
Un interval de timp in care jucati SA:MP:16:00-22:00
Ai mai fost in National Guard? Nu .
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:-
De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece consider ca aceasta factiune este una activa cu playeri seriosi care isi fac treaba ca la carte .
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece sunt capabil de munca in comun .
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu implementarea legilor si cu paza la jail .
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Desigur,
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:6-7 ore.
Cum te-ai descrie in realitate?:
Un tip serios caruia ii place sa isi faca treaba ca la carte . Sunt si glumet dar stiu care este limita ei .

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Pr3dator.
Level:25
De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De un an .
Varsta reala:19 ani .
Sex (masculin / feminin):Masculin .
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3.
Nickname-uri anterioare:
-
Conturi anterioare:-
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): vietnamese boys (3 luni) national guard (2 luni)
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:national guard (2 luni)
Motivul plecarii din ultima factiune:nu am vrut sa fiu cop cu ajail
Skill-uri la joburile secundare:skill 1 tot in afara de detectiv si mecanic care e 5
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/ca26q3lnn/
Bara RPG stats: Pr3dator..png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da .
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Bineinteles.
Un interval de timp in care jucati SA:MP: de dimineata pana seara
Ai mai fost in National Guard? Da
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: de fraier
De ce iti doresti sa intri in National Guard? :mi-a placut mult aici
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece sunt capabil de munca in comun .
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Arestarea suspectilor de w3+ si pastrarea linistii la jail
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Desigur,
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:2 -3
Cum te-ai descrie in realitate?:
serios , glumet , deja ma stiti

Edited by Pr3dator
Link to comment
Share on other sites

Nickname: DonBelzebub
Level: 22
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani jumate cu pauze.
Varsta reala: 18
Sex (masculin / feminin): Masculin.
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 /ad aiurea.
Nickname-uri anterioare: Nu am avut.
Conturi anterioare: Nu am avut.
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paramedic-rank1-Vietnamese-Boys-rank1-Verdant Family-rank1-News-Reporter-rank1-Green Street Bloods-rank1-Southern Pimps-rank1-Red Dragon Triad-rank1-School Instructor-rank1
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructor-o saptamana.(M-am lasat un timp de samp )
Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa încerc ceva nou.
Skill-uri la joburile secundare: Detective[skill 4], Lawyer[skill 1], Whore[skill 1], Drugs Dealer[skill 1], Car Jacker[skill 1], News Reporter[skill2], Car Mechanic[skill 5], Rob[skill 2], Arms Dealer[skill1].
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):
http://iceimg.com/rARlvO4w/sa-mp-000
Bara RPG stats: DonBelzebub.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:30 - 23:00 cu mici pauze.
Ai mai fost in National Guard? Nu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Am inteles ca este cel mai frumos departament si imi place domeniul in care activeaza.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Eu cred ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece, imi place sa lucrez in echipa, sunt activ si imi place cu ce se ocupa.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu administrarea jail-ului si suspectii de wanted 3+
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore
Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Roman Raul am 18 ani .. sunt din Judetul Bihor.Loc Oradea ... imi place sa imi fac noi prietenii sunt o fire deschisa ...restu ve-ti vedea pe parcurs . Multumesc pentru timpul acordat.

Motto-ul meu : Munceste ca un SLAV sa traiesti ca un REGE.

Edited by RomanRaul1996
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

Cei respinsi:

heidijs. - Few hours played, to much /sleep.

Horation - Ai fost acceptat si ai picat testele, cererea se reface doar dupa 7 zile.

Pr3dator. - Ti-ai dat acum 2 zile demisia din NG ca nu mai aveai timp si dupa 1 zii ai reaplicat?

DonBelzebub - Nu ai rank 3+ intr-o factiune anterioara.

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• [DGS]Alexcyo

• SilenCe

• [mR].CarL

• Madalinos

ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

National Guard recruteaza in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Misty
Level: 25
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Nu mai retin
Varsta reala:16
Sex (masculin / feminin): feminin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3
Nickname-uri anterioare:
andRaa
Conturi anterioare: andRaa
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tow Truck Company - o luna, Tsar Bratva - doua saptamani si trei zile
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tsar Bratva - doua saptamani si trei zile
Motivul plecarii din ultima factiune: demitere
Skill-uri la joburile secundare: 5 detectiv, restul n-au importanta
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/9mrdo1wml/
Bara RPG stats: Misty.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 18:00-22:00
Ai mai fost in National Guard? Nu
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa intru intr-un departament care se ocupa de robberi, acesta mi se pare cel mai potrivit.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa fug dupa robberi
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Securitatea nationala si prinderea raufacatorilor de nivel inalt.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din National Guard : da

Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 2-3 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o fata sociabila si foarte calma, imi place sa lucrez in echipa si sa cunosc persoane noi.

 

Retrag, doresc sa aplic LSPD

Edited by S4F Misty
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Mikeyoto
Level: 28
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproape 7 luni
Varsta reala: 15 ani
Sex (masculin / feminin): Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit 0/3
Nickname-uri anterioare: Nu am avut

Conturi anterioare: Nu am avut
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporter - Rank 2 (o luna), El Loco Cartel - Rank 3(3 luni si ceva), FBI - Rank 1(aproape o luna) si Southern Pimps - Rank 2(3 saptamani)
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Southern Pimps - 3 saptamani
Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie
Skill-uri la joburile secundare:
http://i.imgur.com/mN0wsrC.jpg
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/HsDd0xK.jpg
Bara RPG stats: Mikeyoto.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Sigur ca da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Bineinteles
Un interval de timp in care jucati SA:MP: De dimineata (10:00 - 13:00) si dupa masa - seara (15:00 - 20:00)
Ai mai fost in National Guard? Nu
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard deoarece este un departament respectat cu playeri seriosi si un lider deosebit
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt capabil sa lucrez in echipa si imi place foarte mult National Guard
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arestarea suspectilor de w3+ si pastrarea linistii la jail
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore
Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat serios, glumet si care respecta oamenii ce merita respectati

Edited by pH Mikeyoto
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

Mikeyoto

Cei respinsi:

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• SilenCe

• [DGS]Alexcyo

• CarL

• Madalinos

ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

National Guard recruteaza in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:0nly.asul
Level:52
De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Acestea este al 5-lea an.
Varsta reala:17
S
ex (masculin / feminin):Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:Am primit 2 warn-uri,primul pentru limbaj si al 2-lea pentru dm aiurea.
Nickname-uri anterioare:-
Conturi anterioare:-
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):FBI-Rank 3 aproximativ 5 luni.
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:National Guard-11 luni.
Motivul plecarii din ultima factiune:Inactivitate
Skill-uri la joburile secundare:5 la detective si mechanic
P
oza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://i.imgur.com/bILkcOr.jpg
Bara RPG stats:0nLy.aSuL.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da
Un interval de timp in care jucati SA:MP:In timpul scolii 15:00-20:00.
Ai mai fost in National Guard?:Da
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Am avut niste probleme si nu am mai apucat sa intru.(Inactivitate)
De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece am petrecut o mare parte din timpul jucat pe acest server in aceasta factiune si nu m-as mai putea obisnui in alta.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:In primul rand eu cred ca sunt potrivit pentru aceasta factiune deoarece am un limbaj corect gramatical,imi place sa lucrez in echipa si cred ca ma descurc destul de bine la capitolul arme,masini.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa de suspectii care au wanted 3+ si de administrarea jail-ului.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:
Depinde,in timpul vacantei aproape toata ziua dar in timpul scolii doar 3-4 ore pe zi.
Cum te-ai descrie in realitate?:Motivat,Optimist,Sociabil,Energic si Serios

Edited by 0nly Asul
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Horation
Level:31
De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De un an .
Varsta reala:17 ani .
Sex (masculin / feminin):Masculin .
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3
Nickname-uri anterioare:
-
Conturi anterioare:-
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo)::Tattaglia Family doua saptamani , Southern Pimps doua saptamani , El Loco Cartel o luna si o saptamana , Taxi Las Venturas o luna , Vietnamese Boys doua saptamani , Taxi Las Venturas o saptamana , Tow Truck Company o luna si o saptamana .
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Tow Truck Company o luna si o saptamana .
Motivul plecarii din ultima factiune:Am decis sa incerc alte factiuni .
Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 mechanic , skill 4 detectiv , skill 3 arms dealer restul skilurilor le am la 1 .
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/a/Kgv90
Bara RPG stats: Horation.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Bineinteles.
Un interval de timp in care jucati SA:MP:16:00-22:00
Ai mai fost in National Guard?Nu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:-
De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece consider ca aceasta factiune mi se potriveste si pentru ca este o factiune activa cu membri seriosi .
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece sunt capabil de munca in echipa .
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Se ocupa cu paza la jail si cu suspecti de wanted 3 +.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da .
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?:6-7 ore .
Cum te-ai descrie in realitate?:
Un baiat serios caruia ii place sa isi faca treaba ca la carte .

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

0nly.asul

Cei respinsi:

Horation - Ai facut la fel, nu ai asteptat 7 zile de cand ai fost respins.

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• SilenCe

• [DGS]Alexcyo

• CarL

• Madalinos

ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

National Guard recruteaza in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Raw
Level: 37+
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an +
Varsta reala:15
S
ex (masculin / feminin):Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 dm level mic nu se mai repeta.
Nickname-uri anterioare:-
Conturi anterioare:-
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Lv taxi - rank 5 , Rdt - rank 3 , Ttg - rank2
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Lv Taxi - 5 luni si o saptamana.
Motivul plecarii din ultima factiune: Vreau sa incerc altceva in special N.G
Skill-uri la joburile secundare: 5 - mechanic , dectectiv , Drugs si 4 arms
P
oza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/KGxcYxe
Bara RPG stats: Raw.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da
Sunteti capabili sa res
pectati liderul si membrii de orice rank?:Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da
Un interval de timp in care jucati SA:MP: depinde de zi 14:00 - 19:00
Ai mai fost in National Guard?:Nu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat? :-
De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece imi place cu ce se ocupa si vreau sa ajut.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:In primul rand eu cred ca sunt potrivit pentru aceasta factiune deoarece am un imi place sa lucrez in echipa si cred ca ma descurc destul de bine la capitolul arme,masini.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa de suspectii care au wanted 3+ si de administrarea jail-ului.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:
Depinde,in timpul vacantei 7-8 ore.
Cum te-ai descrie in realitate?: Glumet , descurcaret si asculatator.

Edited by South Raw
Link to comment
Share on other sites

Nickname: AnDr3uTzZu
Level: 53
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani si ceva
Varsta reala: 19 ani
Sex (masculin / feminin): Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3
Nickname-uri anterioare: Doar acesta

Conturi anterioare: Nu am avut alt cont
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paramedic rank 3 (2 luni de zile) , Southern Pimps ( 1 saptamana ), Taxi LV ( 1 luna ), National Guard 2x ( 2 saptamani iar a II a 1 luna ), Los Santos Police Departament ( 2 luni ), Las Venturas Police Departament 2x ( 4 luni iar a II a 3 luni ), Taxi Los Santos ( 1 saptamana si umpic ), Avispa Rifa ( 1 luna ) 69 Pier Mobs ( 9 zile )
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: 69 per mobs 1 saptamana jumate
Motivul plecarii din ultima factiune: Nu sunt facut pentru mafie
Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detectiv, mechanic skill 2 rob, arms dealer, iar restu 1
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):
http://i.imgur.com/GAMYmNh.png
Bara RPG stats:
AnDr3uTzZu.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval.
Ai mai fost in National Guard? : Da
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:
Am plecat pentru a incerca ceva nou
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa ma alatur echipei NG sau National Guard pentru ca aici voi gasi un colectiv unit si cred ca ne vom intelege de minune.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit pentru acest post de soldat pentru ca am crescut in departamente si stiu exact cum functioneaza mintile criminalilor.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu arestarea suspectilor cu wanted 3+ si cu paza jail-ului
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore
Cum te-ai descrie in realitate?:
Salut, ma numesc Andrei si am varsta de 19 ani, si locuiesc in Brasov. In acest oras am copilarit si mi-ar fi greu sa ma despart de el avand in vedere locurile minunate pe care le are,am reusit sa imi fac o multime de prieteni. In prezent am terminat anul acesta clasa a 12 a la liceul Nicolae Titulescu din Brasov. Imi place sa practic sport, sa ma joc la calculator si alte activitati de acest gen. Timpul liber mi-l petrec in general cu prietenii iesind in oras ( cluburi, cafenele etc.) Stiu sa fac diferenta dintre viata reala si cea virtuala pe care nu toata lumea o face. Timpul dedicat SA:MP-ului este cu bun simt adica nu exagerez cu statul la calculator. Pot spune ca sunt o persoana care tine la gluma ( pana la o anumita limita a bunului simt )

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Pr3dator.
Level:26
De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De un an .
Varsta reala:19 ani .
Sex (masculin / feminin):Masculin .
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3.
Nickname-uri anterioare:
-
Conturi anterioare:-
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): vietnamese boys (3 luni) national guard (2 luni)
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:national guard (2 luni)
Motivul plecarii din ultima factiune:nu am vrut sa fiu cop cu ajail si mi-am dat demisia
Skill-uri la joburile secundare:skill 1 tot in afara de detectiv si mecanic care e 5
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s30.postimg.org/65lf0fagh/sa_mp_035.png
Bara RPG stats: Pr3dator..png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da .
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Desigur
Un interval de timp in care jucati SA:MP: de la 09:00 - 13:00 15:00-18:00 20:00 -00:00
Ai mai fost in National Guard? Da
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am avt ajail /nu am vrut sa fiu cop cu ajail
De ce iti doresti sa intri in National Guard? :mi-a placut mult aici
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece sunt capabil de munca in comun .
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Arestarea suspectilor de w3+ si pastrarea linistii la jail
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Desigur,
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:2 -3
Cum te-ai descrie in realitate?:
Glumet dar si serios cand o cere situatia , sunt capabil de munca in echipa / imi place mult jocurile PC / fotbal /tenis

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

AnDr3uTzZu

Pr3dator. - asa sa te vad si acuma http://postimg.org/image/aogmjqltt/

Cei respinsi:

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• SilenCe

• [DGS]Alexcyo

• CarL

• Madalinos

ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

National Guard recruteaza in continuare.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.