Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: Peiu
Level: 30
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Mai exact de pe data de 10.10.2013 .
Varsta reala: 22
Sex (masculin / feminin): Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am warn-uri, si nici nu intentionez sa primesc vreunul.
Nickname-uri anterioare: Este singurul nickname pe care l-am folosit.

Conturi anterioare: Acesta este singurul cont.
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Nu am fost intr-0 alta factiune.
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: -
Motivul plecarii din ultima factiune: -
Skill-uri la joburile secundare: Detectiv - 5 , Mecanic -5 , Arms Dealer - 4, Rob-2, restul - 1
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Click
Bara RPG stats: Peiu.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, este una dintre principalele mele calitati .
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da, pentru mine respectul si sinceritatea sunt pe primul plan.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00-14:00, 18:00 - 01:00
Ai mai fost in National Guard? Nu stiu daca pentru 30 de minute pana am dat testul de arma se poate considera ca am fost in factiune.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Consider ca este cea mai buna si mai activa factiune dintre departamente si este singura factiune care ma atrage din acest joc.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarce sunt o persoana sociabila, ambitioasa, respectoasa, capabil de munca in echipa.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:
Asigurarea ordinii in jail, arestarea celor cu wanted, cu drept de predare si uciderea celor fara drept de predare .
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, dar am de gand sa stau mai mult de 2 saptamani daca voi fi acceptat.
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 5 sau 7 ore.
Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o fire sociabila, glumeata, imi place sa lupt pentru ceea ce imi doresc, nu imi place sa pierd, profit de orice moment la maxim, iar ca hobby-uri am iesitul in oras, Poker-ul si fotbalul. In primul rand vreau sa-ti multumesc pentru sansa pe care mi-ai acordat-o prima oara, imi doresc sa intru in aceasta factiune, de aceea am mai aplicat o data. Nu vreau sa caut scuze pentru data trecuta, dar daca mai imi acorzi o sansa voi profita de ea. Multumesc !

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Bogdanu.
Level:18
De cand jucati SA-MP pe B-zone?:8 luni cu o pauza de 3 luni
Varsta reala:16 ani.
Sex (masculin / feminin):Masculin.
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:Un warn pentru DM in Safe-Zone [Eram beggier]
Nickname-uri anterioare:
Nu am mai avut.
Conturi anterioare:Nu am mai avut.
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Nu am mai avut.
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Nu am mai avut.
Motivul plecarii din ultima factiune:Nu am mai avut.
Skill-uri la joburile secundare:Skill 4 Mechanic, Skill 5 Detective
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://i.imgur.com/iq76aXl.png
Bara RPG stats:Bogdanu..png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Desigur.
Un interval de timp in care jucati SA:MP:14:00-17:30 | 20:30-23:00
Ai mai fost in National Guard?Nu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.
De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece a fost un vis de cand m-am apucat de server , este o factiune activa si serioasa si cred ca , chiar ma prinde aceasta factiune
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece stiu sa manuiesc armele , stiu sa sofez bine si deoarece vreau sa omor toti infractorii .
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Asigurarea ordinii in jail, arestarea celor cu wanted, cu drept de predare si uciderea celor fara drept de predare .
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?:In timpul saptamanii 4/5 ore iar in week 6+
Cum te-ai descrie in realitate?:
Salut ma numesc Bogdan , am frumoasa varsta de 15 ani , locuiesc in Deva Judetul Hunedoara , sunt un baiat prietenos si glumet, invat la liceul de arte ,,S.Toduta'' la profilul artihectura , in viitor vreau sa devin Designer , timpul liber il petrec cu prietenii si familia , imi place sa desenez sa ascult muzica si sa joc SA-MP.

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

Peiu

Cei respinsi:

8David8 - Pe cine crezi ca prostesti in legatura cu factiunile anterioare?

adi214141 - Aplicatie in batjocura.

Bogdanu. - Ai incercat sa faci inselatorii pe playerii de level mic, n-am nevoie de asa ceva intr-un departament in care domina legea si corectitudinea.

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• SilenCe

• [DGS]Alexcyo

• [uS]CarL.

• TheBlackHawk97

• ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [FBW]MC1
Level: 26
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 8 luni
Varsta reala: 16
Sex (masculin / feminin): masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0
Nickname-uri anterioare: -

Conturi anterioare: -
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Tsar Bratva 22.09.2013-24.01.2014 rank 4
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:
The Tsar Bratva 22.09.2013-24.01.2014 rank 4
Motivul plecarii din ultima factiune: Doresc sa incerc ceva nou
Skill-uri la joburile secundare: Detectiv-5,Mechanic-5,Arms Dealer-3 restul 1
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):
http://postimg.org/image/5tdnchpm5/9a8a214f/
Bara RPG stats: MC1.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: DA
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: DA
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16:30-00:00
Ai mai fost in National Guard? Nu
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc dupa parerea mea este cel mai serios loc de pe server si doresc sa invat multe de la altii
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place dreptatea,sunt cinstit. Nu imi place cind cineva scapa vevinovat cind face ceva
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu pastrarea regulilor pe server,pedepseste oamenii vinovati.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 6-8 ore
Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un om simplu si cinstit,imi place dreptatea si legea.

Edited by FBW MC1
Link to comment
Share on other sites

Retrag.

Edited by MwP Parisieno
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: HaNii
• Level: 37+
• For how long you play on b-zone?: since 24.08.2013
• Real Age: 19
• Gender (male / female): male
• Number of warns received in game and why you received them: 0/3
• Previous nicknames: -
Previous accounts: -
• Previous Factions (and time spent there):
69 Pier Mobs Rank 3 (3 Months) Si Rank 1 (4 days)
• The last faction and time spent there: my last faction was 69 Pier Mobs and i spent 4 days.
• Reason for leaving the last faction: i Just wont To Join Department

• Skills in secondary jobs: detective 5, car mechanic 5, arms dealer 5,Drugs dealer 4,Rob 2
• Picture with / stats, detective skill (required):
http://i.imgur.com/fgym246.png?1
• RPG stats bar: hanii.png
• You have the ability to work in a team?: Yes.
• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes.
• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes.
• A time interval when you are playing SA: MP: 10:00 to 15:00 | 17:00 to 03:00
• Have you ever been in the National Guard? No,
• If you have been in the National Guard, why did you leave?: --
• Why do you want to enter the National Guard? :
i want to join Nationale Guard becaus it s One from my Favorit Departments and i like to Arrest the Running Suspects!
• Why do you think you are suitable for National Guard?: Nationale Guard is the Perfect Faction for me i am a good killer and i am Always Active on Forum and ingame.
• What do you think National Guard deals with?: National Guard is a strong department deal with robbers and jailed Players by healing Them Or Punish Them if they do wrong.
• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Of course.
• How much time you spend in SA-MP, no AFK?: 10 to 11
hours / day

• How would you describe yourself in real life?: i am a Normale Boy who respect people and Being Respected!

Edited by PuNiSheR12
Link to comment
Share on other sites

Nickname: FaMe_Gold_TiCkeT
Level: 15
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani cu pauza
Varsta reala: 16
Sex (masculin / feminin): Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3. 1 /call 112 la event pentru ca ma omorat unu de 4 ori fara motiv . 2 Mi-a dat adminu war pentru bug police car
Nickname-uri anterioare: -

Conturi anterioare: -
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): -
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: -
Motivul plecarii din ultima factiune: -
Skill-uri la joburile secundare: skill 4 detectiv , skill 5 mechanic restu skill 1
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):
http://imageshack.com/a/img20/3314/tj6v.png
Bara RPG stats: FaME_GoLd_TiCkeT.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
Un interval de timp in care jucati SA:MP: Sambata-Duminica 10:00-22:00 Luni-Vineri 2-3 ore pe zi
Ai mai fost in National Guard? Nu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am fost
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru a ii descuraja pe playerii cei rai
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt pregatit sa fac acest pas de-a proteja playerii cei buni de cei rai
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Sa protejeze serveru de robbery,Crime, Jaill,Arrest,Running
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore
Cum te-ai descrie in realitate?:Pai , sunt un pusti de 16 ani care practica un sport pe nume Rugby de mai bine de 7-8 ani il practic. Este un sport care se joaca in echipa nu pe cont propriu cum e la fotbal .

Edited by FaMe Gold TiCkeT
Link to comment
Share on other sites

Nickname: edy_silver
Level: 15
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 luni cu pauza
Varsta reala: 16
Sex (masculin / feminin): masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1,call 112 la event
Nickname-uri anterioare: -

Conturi anterioare: edy122
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): -
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: -
Motivul plecarii din ultima factiune: -
Skill-uri la joburile secundare: detectiv skill 4,mechanic skill 3,arms dealer skill 2,si restul 1!
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):
https://imageshack.com/i/0xwnolp
Bara RPG stats: post-60773-0-01312800-1390687188_thumb.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 09:00-12:00,18:00-23:00
Ai mai fost in National Guard?: Nu
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc foarte mult sa intru in National Guard deoarece vreau sa aplic legea!
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am abilitate de a lucra in echipa si vreau sa aplic legea cu cei care nu o stiu!
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prinderea si educarea infractorilor
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 8-9 ore
Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un tip care practic sporturi si imi place viata in general.

Edited by eduardo122
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

 

edy_silver

Cei respinsi:

HaNii - You made application to F.B.I same time.

FaMe_Gold_TiCkeT - Faci prea mult bug abuse.

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• SilenCe

• [DGS]Alexcyo

• [uS]CarL.

• TheBlackHawk97

• ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

National Guard recruteaza in continuare.

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

Nickname: AleXa89
Level: 50
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an
Varsta reala: 24
Sex (masculin / feminin): Feminin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3
Nickname-uri anterioare: Nu detin
Conturi anterioare: -
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Ls - 3 luni , Southern Pimps - 2 saptamani
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:
Taxi Ls - 3 luni si 1 zi
Motivul plecarii din ultima factiune: Doresc sa fac parte dintr-un departament, respectiv:National Guard

Skill-uri la joburile secundare: Detective 5 , Car jacker 5 , Car Mechanic 5 , Rob 4 , Arms dealer 3 si restul skill 1
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/a34BzB6
Bara RPG stats:
AleXa89.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 9:00 - 24:00
Ai mai fost in National Guard?: Nu
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Imi doresc deoarece este un departament activ si serios unde legea, seriozitatea si corectitudinea este pe primul loc
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place foarte mult sa lucrez in echipa si sa fiu de partea legii
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu pedepsirea celor care incalca legile impuse
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: Pentru moment sunt activa aproximativ 6 ore pe zi
Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana foarte deschisa la suflet si afectiva , deasemenea imi place sa invat lucruri noi in fiecare zi si sa imi repar greselile facute

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Prodek
• Level: 50 +
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani
• Varsta reala: 16 ani
• Sex (masculin / feminin): Masculin
• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Nickname-uri anterioare: Prodan
• Conturi anterioare: -
• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

1. The Tattaglia Family -Piccioto- [ Rank 1 ] Leader: [F4L]Carter 06.10.2012 17:42 - 21.10.2012 18:07
2. The Stracci Family -Soldato- [ Rank 2 ] Leader: PauL. 25.11.2012 10:41 - 02.01.2013 14:47
3. The Cuneo Family -Soldato- [ Rank 1 ] Leader: ShlomY 19.01.2013 14:58 - 02.02.2013 14:21
4. Taxi Cab Company - Taxi Rookie - [ Rank 2 ] Leader: Freddy. 15.02.2013 - 14.03.2013 11:22
5. SF Police Departament - Detective - [ Rank 2] Leader: Seba97 03.04.2013 - 18.05.2013 15:51
6. Red Dragon Triad - Blue Lantern - [ Rank 1] Leader: Mefx 19.05.2013 13:27 - 21.05.2013 22:07
7. Green Street Bloods - Street Solider - [ Rank 1] Leader: SpeedY 04.06.2013 20:04 - 06.06.2013 12:50
8. National Guard - Second Lieutenant - [ Rank 2 ] Leader: Only0ne 07.06.2013 21:49 - 09.07.2013 18:13
9. Avispa Rifa - Gangster - [ Rank 4 ] Leader: Letzgo 10.07.2013 12:01 - 05.11.2013 20:07
10. SF Police Departament - Officer - [ Rank 1] Leader: Seba97 07.11.2013 - 22.11.2013 15:57
11. 69 Pier Mobs - Primitive - [ Rank 1] Leader: Atom - 13.12.2013 15:48

12. LV Police Departament - Officer - [ Rank 1 ] Leader: Inferno27 - 3zile
13. National Guard - Private - [ Rank 1 ] Leader: Erow - 4zile
14. Vietnames Boys 3 zile
• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Vietnames Boys 3 zile
• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu puteam intra la war, deoarece sunt si pe rpg 2 intr-o maffie.
• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Car Mechanic, Drugs Dealer si Car Jacker. Skill 4: Arms Dealer
• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): https://picasaweb.google.com/lh/photo/e3YSRSjFHbuXiYCQ0w066tMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink
• Bara RPG stats: Prodek.png
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da
• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 7-13 20-24
• Ai mai fost in National Guard? Da
• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: O data pentru a intra intr-o maffie si o data ca am facut 2fw.
• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca am mai fost si imi place.
• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am mai fost aici si am putut sa ma descruc foarte bine.
• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Asigurarea ordinii in jail, arestarea celor cu wanted, cu drept de predare si uciderea celor fara drept de predare .
• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
• Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore
• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Alex si am 16 ani. Sunt din jud. Botosani, imi plac sporturile, plimbarile, Cs-ul Sa-Mp-ul si sa imi fac prieteni noi. Sunt un tip de treaba si descurcaret.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [bTD]DavyD.
Level: 34
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si ceva.
Varsta reala: 17
Sex (masculin / feminin): Masculin.
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am avut.
Nickname-uri anterioare: Davidel2015

Conturi anterioare: -
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Vietnamese Boys 1 luna si 2 saptamani si Fire&Medic Departament 2 luni si 2 saptamani.
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fire&Medic Departament 2 luni si 2 saptamani.
Motivul plecarii din ultima factiune: Mi-am dorit de foarte mult timp sa intru in National Guard dar nu aveam rank 3 precedent.
Skill-uri la joburile secundare: Detectiv 5/ Mechanic 5/ Car Jacker 5/ Arms Dealer 5/ Rob 2/ Restul 1.
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/EK2nqMx.png
Bara RPG stats: DavyD..png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16-23
Ai mai fost in National Guard?: Nu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru deoarece este o factiune respectata pe server si cu membrii seriosi si capabili sa lucreze in echipa.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt activ, serios si sunt capabil sa lucrez in echipa.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu Jail-ul si arestarea suspectilor cu wanted 3+.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore.
Cum te-ai descrie in realitate?:
Ma numesc David, am 17 ani si sunt in clasa a XI-a. Sunt o persoana sociabila capabila sa lucreze in echipa, ma adaptez rapid unor noi conditii. De obicei sunt glumet, dar atunci cand situatia cere seriozitate sunt capabil sa dau dovada de ea. Sunt gata sa ascult sfaturi de la membrii cu experienta si nu ma supar daca cineva are sa imi zica ceva.

Edited by DavyD
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

AleXa89

[bTD]DavyD.

Cei respinsi:

Prodek - DM & DB 60/60 FP data trecuta, nu mai are rost.

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• SilenCe

• [DGS]Alexcyo

• [uS]CarL.

• TheBlackHawk97

• ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

National Guard recruteaza in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: MalefiQQ
Level: 22
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc de 6 luni dar acum o sapt m-am reapucat
Varsta reala: 17
Sex (masculin / feminin): Masculin.
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: -
Nickname-uri anterioare: -

Conturi anterioare: -
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Vietnamese Boys 2 saptamani, ls taxi 2 sapt si lv taxi 2 sapt
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Vietnamese Boys 2 sapt
Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut niste probleme cu familia si nu am mai intrat ceva timp
Skill-uri la joburile secundare: Detectiv 4 Mechanic 5 Arms Dealer 2
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/jLWJfGY
Bara RPG stats: MalefiQQ.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-21:00
Ai mai fost in National Guard?: Nu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Mi-as dori sa intru deoarece vreau sa fac lucruri bune ajutand serverul prin arestarea suspectilor si sa mentin linistea in jail
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa ajut serverul si mai ales munca in echipa.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu mentinerea linistii in jail si arestarea suspectilor cu wanted +3
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore
Cum te-ai descrie in realitate?:
O persoana sociabila careia ii place munca in echipa si ajutorarea colegilor

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Teylor.
Level: 44
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproape 3 ani.
Varsta reala: 20
Sex (masculin / feminin): Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3
Nickname-uri anterioare: Chuck.Palahniuk

Conturi anterioare: -
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  1. - LV Taxi - Rank 1 - Lider Vinnie - Demisie pentru a pleca in Green Street Bloods
  2. - Green Street Bloods - Rank 1 - Lider Blade - Demisie pentru al ajuta pe Deluxe23 cu noua functie de lider.
  3. - Vietnamese Boys - Rank 1 - Lider Deluxe23 - Wipe
  4. - Red Dragon Triad - Rank 1 - Lider Unk. - Demisie pentru a incerca sa intru in LS PD
  5. - LS PD - Rank 1 -Lider Kelton - Picat teste arme.
  6. - Red Dragon Triad - Rank 1 - Lider Unk. - Demise pentru a reincerca sa intru in LS PD
  7. - Los Santos PD - Rank 2 - Lider Kelton - Demisie pentru a pleca sa il ajut pe Vinnie cu noua functie.
  8. - Tow Truck Company - Rank 1 - Lider Vinnie - FW in perioada de teste.
  9. -Southern Pimps - Rank 5 - Lider Royce / Unk. LolliPop -Demisie. Ma pregateam de Bacalaureat.
  10. -News Reporters - Rank 1 - Lider everzor - Demisie . Nu m-am integrat.
  11. - LV Taxi - Rank 2 - Lider Dienutza - Demisie . Schimbare sublider.
  12. - The Tsar Bratva - Rank 1 - Lider UnknownX - Demisie . Nu m-am integrat.
  13. - Green Street Bloods - Rank 1 - Lider Caps - Wipe.
  14. -National Guard - Rank 1 -Lider Chevy - Demisie . Cea mai mare greseala ca mi-am dat demisia.
  15. - 69 Pier Mobs - Rank 1 - Lider Explosive - Demisie , un prieten bun a luat sublider.
  16. - Red Dragon Triad - Rank 1 - Lider Tohaneanu / Shopps - Demisii. M-am lasat o perioada.
  17. - Avispa Rifa - Rank 1 - Lider [F4L]Oto. - Demisie , am preferat sa ma duc unde cunosc lume.
  18. - Verdant Family - Rank 2 - Lider ValentinoRossi / Darius - Wipe
  19. - Vietnamese boys -Rank 1 - Lider [Mr]Hunter - Demisie , m-am saturat de gang-uri.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Vietnamese Boys - 8 zile.
Motivul plecarii din ultima factiune: Nu imi placea organizarea. Si m-am saturat de gang-uri
Skill-uri la joburile secundare:

  1. Detective - Skill 5
  2. Lawyer - Skill 1
  3. Whore - Skill 5
  4. Drugs Dealer - Skill 5
  5. Car Jacker - Skill 5
  6. News Reporte - Skill 5
  7. Car Mechanic - Skill 5
  8. Rob -Skill 3
  9. Arms Dealer - Skill 3

( http://postimg.org/image/3wzhizxvr/ )

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/7dffmuzfj/
Bara RPG stats:

Teylor..png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval fix
Ai mai fost in National Guard? Da
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Imi era dor de gang-uri. Dar acum nu mai este cazul
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru a aplica legea asupra infractorilor
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place ordinea si disciplina
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pastrarea linistei in jail si arestarea infractorilor
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 8-9 ore
Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un om simplu. De aceea prefer sa arat cum sunt, nu sa o spun.

Edited by Teylor
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

[pD]Gabi

Cei respinsi:

MalefiQQ - Nu ai rank 3 intr-o factiune anterioara.

Teylor. - Stai prea putin prin factiuni, primesti 1 FW si iesi, momentan nu-mi inspiri incredere.

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• SilenCe

• [DGS]Alexcyo

• [uS]CarL.

• JomeS

• ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: maximuss
• Level: 35
• For how long you play on b-zone? about 5 months
• Real Age: 18
• Gender (male / female): male
• Number of warns received in game and why you received them: 0/3
• Previous nicknames:-

• Previous accounts:-
• Previous Factions (and time spent there):
tsar bratva ( rank 1 ) news reporter ( rank 3 )
• The last faction and time spent there: news reporter and about 1 month and 25 days
• Reason for leaving the last faction: i have dismissed to join National Guard
• Skills in secondary jobs: skill 5 mechanic,detective,arms dealer and news reporer / other jobs skill 1
• Picture with / stats, detective skill (required):
http://i.imgur.com/KePhshc.png
• RPG stats bar: Maximuss.png
• You have the ability to work in a team?: yes of course
• Are you able to follow the leader and members of any rank?: yes
• Are you able to express yourself grammatically correct?: yes sure
• A time interval when you are playing SA: MP: 12:00-00:00
• Have you ever been in the National Guard? no
• If you have been in the National Guard, why did you leave? :-
• Why do you want to enter the National Guard? : it is my dream to join this departement , i love this job , i have some friends in N.G and i want to enjoy some time in it
• Why do you think you are suitable for National Guard?: i have a good thinking , i have the necessary experience to be as a cop and to know how to deal with criminals , i alos know how to do my job in the best way
• What do you think National Guard deals with?: it deals with healing players that they are in jail , they are dealing with arresting criminals and thiefs
• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: yes i want to spend a good time in N.G
• How much time you spend in SA-MP, no AFK?: about 8 hours or more
• How would you describe yourself in real life?: i'm a good guy from tunisia , my name is moetaz and i'm 18 years old , i'm funny and helpful , i know how to react and do my job in every place i go , i love samp , i live in tunisia , i'm obsessed of driving cars and best cars

Edited by moetaz abrougi
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: pcyco
• Level: 27+
• For how long you play on b-zone? about 6 months
• Real Age: 20
• Gender (male / female): male
• Number of warns received in game and why you received them: 0/3
• Previous nicknames:-
• Previous accounts:-
• Previous Factions (and time spent there): tsar bratva ( rank 1 ) two week
• The last faction and time spent there: tsar bratva rank 1
• Reason for leaving the last faction: got fw
• Skills in secondary jobs: skill 5 mechanic, skill 5 detective,skill 2 arms dealer and other jobs skill 1
• Picture with / stats, detective skill (required): http://i.imgur.com/aRN57Dl.png
• RPG stats bar: pcyco.png
• You have the ability to work in a team?: yes of course
• Are you able to follow the leader and members of any rank?: yes
• Are you able to express yourself grammatically correct?: yes sure
• A time interval when you are playing SA: MP: 12:00-00:00
• Have you ever been in the National Guard? no
• If you have been in the National Guard, why did you leave? :-
• Why do you want to enter the National Guard? : it is my dream to join this departement , , i have some friends in N.G and and like Catching criminals and care for jail
• Why do you think you are suitable for National Guard?: i have a good thinking , i have the necessary experience to be as a cop and to know how to deal with criminals , i alos know how to do my job in the best way and i think do what cops do :)
• What do you think National Guard deals with?: it deals with healing players that they are in jail , they are dealing with arresting criminals and thiefs
• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: yes i want to spend a good time in N.G
• How much time you spend in SA-MP, no AFK?: about 9 hours or more
• How would you describe yourself in real life?: i'm bassem from tunisia , and i'm 18 years old , i'm funny and helpful ,, i love samp , , and im working and that so cool
• You have the ability to work in a team?: yes of course
• Are you able to follow the leader and members of any rank?: yes
• Are you able to express yourself grammatically correct?: yes sure
• A time interval when you are playing SA: MP: 12:00-00:00
• Have you ever been in the National Guard? no
• If you have been in the National Guard, why did you leave? :-
• Why do you want to enter the National Guard? : it is my dream to join this departement , , i have some friends in N.G and and like Catching criminals and care for jail
• Why do you think you are suitable for National Guard?: i have a good thinking , i have the necessary experience to be as a cop and to know how to deal with criminals , i alos
• What do you think National Guard deals with?: it deals with healing players that they are in jail , they are dealing with arresting criminals and thiefs
• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: yes i want to spend a good time in N.G
• How much time you spend in SA-MP, no AFK?: about 9 hours or more
• How would you describe yourself in real life?: i'm bassem from tunisia , and i'm 20 years old , i'm funny and helpful ,, i like playing samp and spent my time in playing

Edited by K4Lpcyco
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

maximuss

Cei respinsi:

pcyco - I told you 5 times, YOU need rank 3+ in a previous faction to join a departament.

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• SilenCe

• [DGS]Alexcyo

• [uS]CarL.

• JomeS

• ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Maryus28
Level: 18
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: din 2010
Varsta reala: 19
Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 din cauza limbajului 03.05.2012

Nickname-uri anterioare: -
Conturi anterioare: -
Factiuniarrow-10x10.png anterioare (si timpul petrecut acolo): LV Taxi - 2 saptamani; Verdant Family - 2 saptamani; Green Street Bloods - 1 luna; LSPD - 2 saptamani; Vietnamese boys - 2 saptamani; Paramedic - 3 saptamani;
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: LV Taxi - 2 saptamani;
Motivul plecarii din ultima factiune: am dorit sa incerc si alte factiuni
Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5; Car mechanic - skill 5; Car jacker - skill 3; Whore - skill 5;
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/546/athm.png
Bara RPG stats: Maryus28.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00 - 18:00 ; 20:00 - 2:00
Ai mai fost in National Guard? Nu
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece imi place munca in echipa si seriozitatea.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece imi place sa lucrez in echipa pentru a prinde infractorii si sunt o persoana serioasa .
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Asigurarea linistii in jail si arestarea criminalilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 4-6 ore
Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Marius, am 19 ani, sunt in clasa a XII-a, sunt o fire modesta, punctuala care incearca de fiecare data sa-si indrepte greselile.

Edited by Maryus28
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Schwepp
Level: 26
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din iunie.
Varsta reala: 15
Sex (masculin / feminin): Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3
Nickname-uri anterioare:
-
Conturi anterioare: -
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paramedics: 30.08.2013 - 22.10.2013

Southern Pimps: 31.10.2013 - 02.11.2013

Red Dragon Triad: 03.11.2013 - 12.01.2014
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Red Dragon Triad: 03.11.2013 - 12.01.2014
Motivul plecarii din ultima factiune: Inactivitate ( probleme personale)
Skill-uri la joburile secundare: Arms dealer- skill 2 , detective- skill 4 , mechanic- skill 5, rob- skill 1.
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/uDF5hth.png
Bara RPG stats: Schwepp.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: De asta sunt roman..
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 11:00 - 16:00 19:00 23:00
Ai mai fost in National Guard? Nu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Departamentele sunt in oare ce masura rivale, precum mafiile. Acestea vor sa se afirme prin actiuni, competenta si atitudine. Consider ca pot face parte din acest departament datorita cunostintelor mele si capacitatii mele de a lucra in echipa.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt capabil sa lucrez in echipa, ma integrez bine intr-un colectiv si sunt foarte serios cand este vorba de actiuni atat la jail cat si pe teren.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: 1. La jail un membru national guard are responsabilitatea sa mentina linistea inauntru. 2. Pe teren, cand sunt arestati suspectii w3+
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: In jur de 6-7 ore.
Cum te-ai descrie in realitate?:
Ma numesc George, sunt din Ploiesti si am 15 ani. Sunt un baiat educat, cu simtul raspunderii caruia ii place ordinea si disciplina. Sunt tipul de om respectuos pe care te poti baza si care nu iti intoarce spatele la greu. Nu imi place sa pierd, sunt foarte ambitios cand vine vorba de actiuni. Ma consider un om calculat, care stie ce vrea de la viata si caruia ii place ca totul sa fie perfect si facut ca la carte.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.