Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

27AW4.png

Nickname : KeviN.

Level : 47.

De cand jucati SA-MP pe B-zone ? : 2 ani.

Varsta reala : 15 ani.

Sex ( masculin / feminin ) : Masculin.

Cate warn-uri ai in joc ? : 0/3.

Nickname-uri anterioare : -.

Factiuni anterioare ( si timpul petrecut acolo ) :

Taxi Cab Company de 3 ori. - 1 luna. x2 , 2 saptamani

News Reporter de 2 ori. ( Lideri : UnknownX , UnknownX ) - 1 luna , 3 luni.

Tow Truck Company de 2 ori. ( Lideri : [F4L]balon. , Vinnie. ) - 2 saptamani.

Fire & Medic Departament 1 data. ( Lideri : ALLEN ) - 2 saptamani.

The Stracci Family de 3 ori. ( Lideri : [F4L]Blade. , Jack , ShinyShadow ) - 1 luna , 2 luni , 2 saptamani.

The Barzini Family 1 data. ( Lideri : [F4l]Oasis9. ) - 1 saptamana.

The Tataglia Family 1 data. ( Lideri : TheEmperor. ) - 1 saptamana jumatate.

The Corleone Family 1 data. ( Lideri : ChevChelios ) - 2 saptamani.

Police Departament de 3 ori. ( Lideri : Kelton , FlameS ) - Rank O luna , o luna , 2 saptamani.

Hitman Agency 1 data. ( Lider : Addyn ) - 1 luna jumatate.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici ? : Tattaglia Family - 1 saptamana jumatate.

Motivul plecarii din ultima factiune : Nu mai puteam sa vin la waruri, incepuse liceul, eram ocupat..

Skill-uri la joburile secundar : Skill 5 la: Detectiv, Mechanic.

Poza cu [/stats] : Click

Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? : Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank ? : Desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical ? : Da.

Ai mai fost in N.G. ? : Nu.

Daca ai mai fost in N.G, de ce ai plecat ? : Nu am mai fost.

De ce iti doresti sa intri in N.G ? : Pentru mine N.G este o adevarata provocare pe care sunt dispus sa o accept si desigur nu am mai fost niciodata aici , deci vreau sa vad cum e.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru N.G. ? : Cred ca sunt potrivit pentru N.G deoarece am un caracter puternic si imi place munca in echipa. Deasemenea consider am experienta necesara pentru a intra aici

Esti de acord ca trebuie sa stai in N.G. pentru minim 2 saptamani ? : Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK ? : 5-6 ore.

Cum te-ai descrie in realitate ? : Ma numesc Alexandru, sunt un baiat de statura medie , caruia ii plac sporturile cum ar fi Basketul si Fotbalul. Imi place "viata de liceu" asa ca nu ma dau inlaturi de a merge la scoala. Sunt o fire plina de viata , cu un caracter puternic dar si o personalitate de invidiat. Nu imi place sa ma enervez de aceea sunt foarte calm. Acestia sunt factorii care ma definesc !

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Geronymo

• Level: 55

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2-3 ani si cu accest Nick de 1 an si 5luni

• Varsta reala: 21 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3 Nu am avut niciodata!

• Nickname-uri anterioare: --

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Tattaglia Family(5)->5luni ,National Guard(1) ->2 saptamani ,The Tattaglia Family(2)->3saptamani si 2 zile, Taxi Cab Company (2)-3saptamani ,School Instructor(2) - 5 saptamani si 5zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructor 5saptamani si 5 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie erau certuri pe /f la ordinea zilei am preferat sa plec cand am vazut ca nu ami are rost sa continuii in acea factiune !

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5:(Detectiv,Mechanic,Carjacker,Fish,DrugDealer)Skill 4:Rob,Skill 1:Lawyer

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://imageshack.us.../samp000aop.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da nu se pune problema!

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da!

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da!

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineata:10:00-15:00 Seara 18:00-02:00 cu exceptii nu stau zilnic numai in casa!

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu m-am acomodat cu acel colectiv datorita unui singur membru inainte de a posta demisia am vb cu lideru la acea vreme si m-a inteles !

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece am mai fost in acest departament si mi-a placut cu ce se ocupa,in aceasta factiune nu ai cum sa te plictisesti deoarece activitatea este mare cand vine vorba de roberi sau lista de wanted cat si jailu care in timpul zilei este plin mai mereu ,si daca o sa mi se acorde sansa sa intru in aceasta factiune doresc sa ajut si eu la prinderea infractorillor si mentinearea ordinei pe acest server!

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt un player destul de activ stiu sa lucrez in echipa si sa imi respect colegii,si prin munca mea sper sa ajut aceasta factiune cu tot ce pot!

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este armata si se ocupa de wanted 3+ si de cazurile cele mai grave ,suspecti fara drept de predare dar si cu drept de predare dar faptele comise sunt mai grave si in acelasi timp sunt si cei care se ocupa cu administrarea Jail-ului .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-10 ore sau mai mult!

• Cum te-ai descrie in realitate?: Pentru inceput numele meu este Sebi ,am magnifica varsta de 21 ani si sunt din Piatra Neamt cat despre caracteru meu sunt o fire glumeata,sociabila dar si serioasa atunci cand este cazul,in timpul liber imi place sa ies cu prieteni la o bere ,meciuri,karaoke ,diverse activitati ca sunt multe cu toate acestea datorita faptului ca liceul l-am terminat si de luucrat nu mai lucrez am timp sa joc si samp mai ales ca de acum nu o sa mai fie vremea asa frumoasa!

Edited by sebynt
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:2fast4u

• Level:17+.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:3 luni.

• Varsta reala:17 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:Nu am nici un warn(0/3).

Nickname-uri anterioare:Nu am mai avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):The Cuneo Family 1 saptamana,Taxi Cab Company 3 saptamani si 2 zile,The Tattaglia Family 2 saptamani si 5 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Tattaglia Family in care am petrecut 2 saptamani si 5 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Doream sa incerc lucruri noi,dar si mici neintelegeri cu membri noi.

• Skill-uri la joburile secundare:Detective Skill 5,Mechanic Skill 5,Arms Dealler Skill 3.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/mgc3vurxr/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:Intre 2:30 AM-10:00 AM in timpul scolii,iar in weekend 10:00 PM-3:00 PM (cu pauze dupa-amiaza)

• Ai mai fost in National Guard?Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: ---

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Doresc sa intru in National Guard deoarece este o factiune interesanta,foarte bine pusa la punct,respectata,cu membri foarte buni.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece ma pasioneaza foarte mult criminalistica si imi doresc sa lupt impotriva ei.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu prinderea infractorilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:4-5 ore in timpul scolii,iar in weekend intre 7-9,10 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o fire sociabila,descurcareata,glumeata pana la limita bunului simt si respectuoasa.Din punctul meu de vedere ma vad un om integru,nu cred ca sunt o persoana avara cam deloc,adica eu prin munca inteleg si distractie.Ma integrez destul de repede intr-un colectiv nou,imi place foarte mult munca in echipa,deoarece poate deveni mult mai usoara,dar si distractiva.

Edited by mantz
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Bone

• Level: 32

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din ianuarie 2012

• Varsta reala: 17 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire and Medic departament (2 saptamani) , The Cuneo Family ( 2 sapt ) , The Corleone Family (10 zile ) , The Barzini Family ( 7 zile ) , The Tattaglia Family (3 saptamani) , Tow Track Company ( 32 de zile ) , The Paterno Family (5 zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family (5 zile)

• Motivul plecarii din ultima factiune: acumulare 2/3 fac warnuri

• Skill-uri la joburile secundare:

Skill 5 : Detectiv , arms Dealer , Mechanic

Skill 4 : Carjaker

Skill 3 : Rob , Fish

Restu skill 1

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): timpu se vede sus http://postimage.org/image/4f7hpv8cr/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da !

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da !

Un interval de timp in care jucati SA:MP: in timpu saptamani 17-22 , iar sambata toata ziua ( duminca am meciuri si nu stiu cat stau acasa )

• Ai mai fost in National Guard? : Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in national guard deoarece, vreau sa ajut factiunea cum pot mai bine, vreau sa prind cat mai multi rau-facatori , vreau sa mentin ordinea la jail .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt un baiat dornic de munca, stiu sa lucrez in echipa , respect , si nu ma bag in seama aiurea.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard, se ocupa in special de wanted 3 + , cu ordinea la jail, si in cazuri speciale se ocupa si de wanted 1-2

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da !

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore fara afk

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat respectos, care nu caut scandal pe niste jocuri si nici in realitate, respect rank mai mare dar si pe cei de rank mic atat timp cat si ei ma respecta si nu ma iau la misto.

Edited by Bone1
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Kruzz

• Level: 28

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani jumate cu pauze

• Varsta reala: 18 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: GroveCatalin : [DL]Catalin

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company(rank 3) am stat 3 luni ; Police Departament(rank 1) am stat 4 zile ; The Stracci Family(rank 1) am stat o saptamana deoarece s-a dat wipe ; The Paterno Family(rank 2) am stat 1 luna jumate ; The Paterno Family(rank 2) am stat 1 luna ; The Barzini Family(rank 1) am stat 1 zi ; Taxi Cab Company(rank 2) am stat 1 luna ; F.B.I (rank 1) am stat 20 minute

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: F.B.I (rank 1) am stat 20 minute

• Motivul plecarii din ultima factiune: am picat perioada de teste

• Skill-uri la joburile secundare: mechaniuc,detective,fish,drugs[skill 5] arms,car jacker,rob[skill 2 ] restul skill 1

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/g8gde81yl/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14-16 si 20-22:30

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Ca imi place sa arrestez playeri

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu pazirea jailului pentru a decurge totul bine si cu arrestarea playerilor

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat ambitios,prietenos,glumet,imi place sa imi petrec viata din plin.Ii respect pe cei din jurul meu de la care am ceva de invatat

Edited by Kruzz
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: TwisT.Vicious

• Level: 25

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De un an cu pauze.

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Susu / Mr.Knight

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Stracci Family ( 2 saptamani )

The Cuneo Family 2x ( 3 saptamani )

The Paterno Family ( 1 luna )

Medic and Fireman Paramedic ( 2 saptamani )

Taxi Company ( 2 saptamani )

Tow Truck Company ( 2 saptamani )

Barzini Family ( 1 luna )

News Reporter ( 2 zile )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter a fost ultima factiune, am petrecut 2 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu am luat perioada de proba.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 mechanic / Skill 5 detective / restul skill 1.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/b0iZ6.jpg

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Sigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Bineinteles voi respecta orice rank.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa-amiaza deobicei. ( 14:00-22:00)

• Ai mai fost in National Guard? Nu am fost membru oficial, am dat doar testele si nu am luat armele.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am luat armele.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece am multi prieteni, imi doresc sa stau cat mai mult in factiune deoarece o respect si doresc sa fac ordine si respect in Jail.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt o persoana calma, si pot face fata robberilor.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu pazitul Jail-ului si cu wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Bineinteles.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore zilnic.

• Cum te-ai descrie in realitate?: O persoana de treaba, ma imprietenesc repede, respect lumea, sunt harnic , cand am o treaba de facut nu o las de pe o zi pe alta.

Edited by TwisT Vicious
Link to comment
Share on other sites

  • 27AW4.png
  • Nickname : Pawn
  • Level : 26
  • De cand jucati SA-MP pe B-zone ? : Aproximativ de 1 an.
  • Varsta reala : 16 ani.
  • Sex ( masculin / feminin ) : Masculin.
  • Cate warn-uri ai in joc ? : 0/3.
  • Nickname-uri anterioare : -
  • Factiuni anterioare ( si timpul petrecut acolo ) :
  • • The Barzini Family ( Rank 2 ) | Leader : Alyn.MasteR - 3 Saptamani
  • • The Barzini Family ( Rank 1 ) | Leader : DeviL - 2 Saptamani
  • • The Tattagila Family ( Rank 1 ) | Leader : Norby - 2 Saptamani
  • • The Tattagila Family ( Rank 1 ) | Leader : TheEmperor - 12 Zile
  • • The Cuneo Family ( Rank 2 ) | Leader : ShlomY - 7 Zile
  • • The Corleone Family ( Rank 1 ) | Leader : Epsylon - 9 Zile.
  • • The Stracci Family ( Rank 1 ) | Leader : Anthony. / Cristi - 2 Saptamani
  • • School Instructor ( Rank 2 ) | Leader : Weber - O luna.
  • Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici ? : The Stracci Family - 2 Saptamani .
  • Motivul plecarii din ultima factiune : Am decis sa incerc ceva mai nou .
  • Skill-uri la joburile secundar : Mechanic Skill 5 ; Detective Skill 5 ; Arms Dealer Skill 3.
  • Poza cu [/stats] : http://i.imgur.com/m5XFs.png
  • Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? : Da.
  • Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank ? : Desigur.
  • Esti capabil sa te exprimi corect gramatical ? : Da.
  • Ai mai fost in N.G. ? : Nu.
  • Daca ai mai fost in N.G., de ce ai plecat ? : Cum am spus si mai sus ... nu am mai fost.
  • De ce iti doresti sa intri in N.G. ? : Este cel mai activ si serios departament, cu playeri experimentati si foarte de treaba.
  • De ce credeti ca sunteti potrivit pentru N.G. ? : Deoarece am tot ce ei au nevoie : activitate, competenta si corectitudine.
  • Esti de acord ca trebuie sa stai in N.G. pentru minim 2 saptamani ? : Da.
  • Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK ? : 7-8 ore.
  • Cum te-ai descrie in realitate ? : Ma numesc Dennis, locuiesc in Targoviste si am 17 ani. Sunt un baiat de treaba, glumet dar in accelasi timp foarte ambitios si serios cand e cazul . Imi place munca in echipa dar si competitia.

Edited by Pawn
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Waveshock

• Level: 15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 4 luni

• Varsta reala: 18 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare:

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Departament(3 luni)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fire & Medic Departament(3 luni)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Vroiam sa incerc si alta factiune, iar in F&M D. mi-am terminat treaba.

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic 5

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://s10.postimage...f/sa_mp_032.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 19:00, 23:00 - 01:00, iar in weekend pot intra oricand.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in acest departament, deoarece membrii sunt activi si atent selectati.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru National Guard pentru ca indeplinesc toate criteriile voastre de recrutare: • seriozitate;• activitate;• capacitatea de a putea lucra in echipa;

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard au sarcina de a administra jail-ul si sa aresteze/omoare suspectii cu wanted 3+, in special.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Am 18 ani si locuiesc in Timisoara. Sunt un baiat cu simtul umorului,de treaba si cu cei 7 ani de acasa.

Edited by Waveshock
Link to comment
Share on other sites

Nickname: AiMEER

• Level: 16

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Iulie

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - DM la Event.

• Nickname-uri anterioare: Kalashhh

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department - 3 zile.

The Stracci Family - 20 zile.

The Paterno Family - 21 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family - 21 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis.

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic - 5, Detective - 5.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/qx9w5l3kh/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15-23

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa intru in National Guard deoarece imi place cu ce se ocupa aceasta factiune, vreau sa cunosc lume noua, sa ajut ceilalti membri din departamente sa prinda infractori, vreau sa ma distrez, sa descopar cum e viata de soldat si sa vad cum e intr-un departament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece imi place sa lucrez in colectiv, sa ajut si sa ma implic.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu jailul si cu prinderea infractorilor periculosi.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6H.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Catalin, am 15 ani si locuiesc in orasul Iasi. Imi place foarte mult sa ies cu prietenii in oras, hobby-urile mele sunt fotbalul si pc-ul, ma consider un tip istet si glumet.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: HofyMan

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aproximativ 2 ani

• Varsta reala: 19 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: --

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Tattaglia Family~rank 3(2 luni)--The Stracci Family~Rank 2 (2 luni)The Corleone Family~Rank-2~1 luna si 2 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: NationaL Guard

• Motivul plecarii din ultima factiune: datorita unor probleme personale

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5:(Detectiv,Mechanic

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): 83814593235868719606_thumb.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da!

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da!

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineata: nu am un animit program depinde de fiecare zi...

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Datorita unor probleme personale

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece am mai fost in acest departament si mi-a placut cu ce se ocupa,in aceasta factiune nu ai cum sa te plictisesti deoarece activitatea este mare cand vine vorba de roberi sau lista de wanted cat si jailu care in timpul zilei este plin mai mereu ,si daca o sa mi se acorde sansa sa intru in aceasta factiune doresc sa ajut si eu la prinderea infractorillor si mentinearea ordinei pe acest server!

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deaorece cred ca m-as descurca alaturi de cei ce fac parte din NationaL Guard si cred ca m-as acomoda repede regulilor si situatiilor din acest Departament.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este armata si se ocupa de wanted 3+ Dar si cu administrarea Jailului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-8

• Cum te-ai descrie in realitate?: De obicei nu ma descriu si ar prefera sa va covingeti singuri..

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Exibo.Vicious

• Level: 37+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si jumatate .

• Varsta reala: 16 ani .

• Sex (masculin / feminin): Masculin .

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Cristi_Bz

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

The Cuneo Family - 3 luni

The Tattaglia Family - 1 luna jumatate

News Reporter - 3 saptamani

Tow Truck Company - 3 saptamani

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tattaglia Family - 1 luna jumatate

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc un departament .

• Skill-uri la joburile secundare: Detective : 5 | Mechanic : 5 | Fish : 3 |News Reporter : 5 |

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): (http://postimage.org/image/9oebivyg9/)

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur .

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da .

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da .

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 23:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu .

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost in National Guard .

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este activitate Robberi/Runneri, wanted si imi place cu ce se ocupa acest Departament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt activ si imi mi-am dorit mereu sa intru in acest Departament.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu Robberi/Runneri,wanted si de Administrarea Jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da .

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore .

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Cristian , locuiesc in Buzau , am 16 ani , imi place fotbalul , iesirile in oras cu prietenii , sa imi fac prieteni noi si sa ma distrez pe sa:mp.

Edited by Exibo Vicious
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Xabi.Alonso

• Level: 34

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): masuclin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 limbaj pe /d

• Nickname-uri anterioare:akasha

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire&Medic Dep.-3 luni,The Baezini family-1 luna,The Paterno Family-2 luni,National Guard-2Luni

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: National Guard-2 luni

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost plecat din tara si am hotarat sa ies

• Skill-uri la joburile secundare: skill 5 detectiv.skill 5 whore

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/wh51sw939/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-22:00

• Ai mai fost in National Guard? da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Deoarece a trebuit sa plec din tara

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoare am mai fost,este o factiune activa si vreau sa ajut cu ce pot

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deaorece sunt activ si pot ajuta !

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: De Runneri,Robberi,wanted si administrarea Jail-ului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Alexandu am 16 anii locuiest in Sighisoara, unt un baiat linistit , inteleg glumele , imi place sa imi fac prieteni noi . Sporturile care le practic sunt fotbalul si atletismul.

Edited by A L O N S O
Link to comment
Share on other sites

Nickname: LegolasGi

• Level: 19

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 3-4 luni.

• Varsta reala: 14 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Cate warn-uri ai in joc?: 0/3 .

• Nickname-uri anterioare: /

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Departament (3 saptamani) The Cuneo Family ( 3 sptamani ), The Tattaglia Family ( 2 saptamani ), The Paterno Family ( 4 zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family ( 4 zile)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Vroiam sa intru intr-o factiune pasnica , departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - detectiv, mechanic.

• Poza cu /stats: http://i48.tinypic.com/k9cggj.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Ai mai fost in N.G.? Nu.

• Daca ai mai fost in N.G., de ce ai plecat?: /

• De ce iti doresti sa intri in N.G.? : Imi doresc sa intru in acest departament pentru ca este unul dintre cele mai active departamente si este multa actiune.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru N.G.?: Deoarece N.G este un departament activ si serios.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in N.G. pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6h ( Nu prea folosesc /sleep ).

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un tip de treaba, glumet si care vrea sa faca totul bine.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:T.Montana

• Level: 20

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si jumatate

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru dm[/font]

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Corleone Family rank 1 Lider ChevChelios( 1 saptamana) ,Barzini Family,Lider:Kaiac (2 saptamani),Barzini Family rank 2 lider aLyn.master(Aproape 3 luni

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Barzini Family.Am petrecut acolo aproape 3 luni

• Motivul plecarii din ultima factiune: Probleme personale

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv 5,Mecanic 5,

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):http://imgur.com/k7Iux

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:Dupa ora 14:00.

• Ai mai fost in National Guard?Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentru a vedea cum se lucreaza intr-un departament si pentru a invata cat mai multe.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Da

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu arestarea jucatorilor cu wanted.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-4 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt elev in clasa a X-a si imi place foarte mult sa glumesc si sa imi fac prieteni.[/font]

Edited by Toni Montana
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:DROW1

• Level:17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:8-9 luni

• Varsta reala:15 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:/

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Tattagli Family 4 saptamanii,Fire/Medic Departament 1 saptamana,The Paterno Family 4 saptamanii,Fire/Medic Departament,Taxi Cab Company 3 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Taxi Cab Company 3 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am avut niste probleme personale.

• Skill-uri la joburile secundare:Mechanic skill5,Car Jacker skill3 si Detective skill5.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):http://postimage.org/image/crg8ruq8h/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:14-22/00.

• Ai mai fost in National Guard?Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:/

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentru ca mai am un prieten in aceasta factiune pe nume Damian07 si mi-a spus ca National Guard este cel mai frumos departament si vreu sa intru si eu in aceasta factiune minunata.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca de cand m-am apucat prima data de samp prin clasa a-V-a vroiam sa fiu intrun departament dar pe atunci era mai mic si nu stiam cum se face o aplicatie pe forum.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu prinderea robarilor,arestarea celor care au wanted 3+ si paza la jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:8-9 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Salut ma numesc Daniel am 15 ani sunt din Bucureti din sectorul 6,sunt un baiat mai rusinos,in timpul liber imi place sa-ma joc samp sau sa ies cu prietenii pe afara si imi place fotbalu.

Edited by DROW1
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

1. Exibo.vicious

2. xavi.alonso

3. Geronymo

4. Waveshock

5. [b2w]CraNe

6. TwisT.Vicious

 

 

Pentru cei acceptati:

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 3+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare etc.

Nu faceti o noua aplicatie imediat dupa ce ati fost respinsi. Intre cele doua aplicatii trebuie sa existe cel putin o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Gabriel0123

Level: 48

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 9 luni.

Varsta reala: 17 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Corleone Family(o luna), The Paterno Family(o luna), Police Department(o luna), School Instructor(o luna), News Reporter(cinci luni), The Cuneo Family(sase luni), Fireman/Paramedic(o luna).

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Corleone Family(o luna)

Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5(Detective, Whore, Drug Dealer, Car Jacker, New Reporter, Car Mechanic si Fishing).

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/LbqcI.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 18:00 - 22:00.

Ai mai fost in National Guard? Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este un departament organizat, unit in care nu am mai fost si as dorii nespus de mult sa ma alatur lui.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am mai fost intr-un departament, lucrez foarte bine in echipa, imi ajut colegii la nevoie si ii respect.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este o organizatie care se ocupa cu ajutorarea Departamentelor si prinderea celor care incalca legea.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4 - 5 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Gabriel, am 17 ani, consider ca sunt un tip sociabil, de incredere, glumet cand este cazul dar si serios.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Draco

• Level:25

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De un an jumate cam asa

• Varsta reala:15 mai am putin fac 16

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):School.Instructor ( rank 1) , Fire & Medic Department ( rank 2 ) , School.Instructor ( rank 4 ) , Taxi Cab Company ( rank 1 ) , The Paterno Family ( rank 1 ) , The Barzini Family ( rank 1 ) .

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Barzini Family o saptamana

• Motivul plecarii din ultima factiune:Wipe

• Skill-uri la joburile secundare:Sckill 5 Detectiv/Mechanic

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):http://imgur.com/cvY1k

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:Dimineatza pana seara

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am fost

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentru ca este un Dpt organizat cu membrii respectosi si un lider pe masura

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca sunt activ si am capacitatea de a lucra in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:N.G se ocupa cu : Prinderea Robbilor , Runneri , wanted si se mai ocupa de pazirea la jail ( paznic la jail )

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Bogdan , am 15 ani,sunt un tip glumet,serios,sunt in clasa a 9a ,imi place sa ma joc cu prietenii ,am un limbaj civilizat , am simtu umorului .

Edited by draco
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Grey

 

• Level: 19

 

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 1 an si jumatate

 

• Varsta reala: 16 ani

 

• Sex (masculin / feminin): masculin

 

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am mai avut

 

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Departament 2 saptamani ; Taxi Cab Company 3 saptamani ; Paterno Family 4 saptamani ; Tattaglia Family 3 saptamani ; Police Departament 4 saptamani ; News Reporter 2 saptamani ; Police Departament 3 saptamani.

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Police Departament 3 saptamani

 

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost de novoit sa ma las de sa:mp pentru un timp indelungat

 

• Skill-uri la joburile secundare: Detective skill 5 ; Mechanic skill 5 ; Drug Dealer skill 5 ; News Reporter skill 5

 

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/ptyEj.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

 

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

 

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 17:00-21:00

 

• Ai mai fost in National Guard?: Nu si imi doresc foarte mult

 

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

 

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard deoarece imi place munca pe care membri o presteaza si poate ca intr-o buna zi voi ajunge si eu sa prind unii dintre cei mai temuti mafioti de pe server.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit pentru National Guard deoarece am cunostinte despre cum se lucreaza in echipa pentru infrangere/prindere infractorilor.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu pazirea inchisorii si cu prinderea infractorilor care folosesc ca mijloc de transport un avion/heli.

 

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

 

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore

 

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut! Ma numesc Mitru Sebastian Stefan si am 16 ani. Imi place sa ma joc pe calculator, sa ies afara cu prieteni, sa imi fac prieteni si sa rad la glumele bune. Nu imi place cand cineva insulta si se crede "nu stiu cine", in viata nu conteaza cati bani ai, conteaza cum te porti cu cei din jur. Imi place ca te oriunde trec sa las un loc de "Buna ziua" si cine o prietenie. Eu atatea pot spune despre mine, Va multumesc!

Edited by G r E y
Link to comment
Share on other sites

Nickname: ConneR.

• Level: 46

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproape 2 ani.

• Varsta reala: 15 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru DM

• Nickname-uri anterioare: Mr.Pite, ConneR., XXZConner

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company - rank 1, The Stracci Family x2 - rank 2,3, The Paterno Family x2 - Rank 3,4, School Instructors - rank 2, The Barzini Family - Rank 1.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family ( in jur de o saptamana, WIPE).

• Motivul plecarii din ultima factiune: S-a schimbat liderul si s-a dat wipe.

• Skill-uri la joburile secundare: Car Mechanic skill 5, Detective skill 5.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://imgur.com/7TXSh

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00-12:00, 19:00-01:00, depinde de zi.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este un departament frumos, serios si organizat.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit pentru acest departament, deoarece stiu sa lucrez in echipa si sa colaborez cu colegii.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea si arestarea celor ce incalca legea, dar si cu ajutarea celorlalte doua departamente.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In jur de 7 ore, poate chiar si mai mult, depinde.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc David, am 15 ani si sunt din Constanta. Sunt o fire glumeata cand este cazul, serioasa, te respect daca si tu ma respecti. Imi place sa-mi ajut prietenii, sa ies cu ei in oras si sa ma joc la PC.

Edited by O Conner
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Cristi95

Level: 25

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 2 luni

Varsta reala: 17 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3, am dat /report din greseala

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Tow Track Company- o luna, Barzini Family- 2 saptamani (WIPE), Tattaglia Family- 3 saptamani, Stracci Family- o luna (WIPE), Brazini Family- 2 saptamani (WIPE), Tattaglia Family- 3 saptamani, Paterno FAmily-2 luni

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Paterno Family- 2 luni

Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5(Detective si mechanic).

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 08:00-11:00 si 19:00-23:00

Ai mai fost in National Guard? Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deaorece imi place departamentul iar aici nu te plictisesti niciodata

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Consider ca am experienta in a lucra in echipa deoarece am petrecum cel mai mult timp in mafii unde lucrul in echipa este cel mai important si consider ca si aici este la fel

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea spargatorilor de banci si a infractorilor cu wanted mare.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 2-3 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Cristi am 17 ani sunt din Braila, imi place sa ma joc SA:MP dar si alte jocuri, imi place sa imi petrec timpul cu prieteni pe skype, sunt sociabil, de incredere, serios dar si glumet cand este cazul.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Tony.

Level: 41

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 2 ani.

Varsta reala: 16 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: Hank

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

Fireman/Paramedic ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: Snizel

The Paterno Family ( Rank 4 - 4 luni ) | Lider: ZaNu

Fireman/Paramedic ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: ALLEN

The Barzini Family ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: Oantzah

The Paterno Family ( Rank 6 - 2 luni ) | Lider: ZaNu

The Paterno Family ( Rank 2 - 1 luna ) | Lider: Ecs7azy

The Corleone Family ( Rank 2 - 3 saptamani ) Lider: ChevChelios

National Guard ( Rank 1 - 3 saptamani ) | Lider: CiupaNezu

News Reporter ( Rank 2 - 2 saptamani ) | Lider UnknownX

The Paterno Family ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: Ecs7azy

Federal Bureau of Investigations ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: Klaudiu

Tattaglia Family ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: Kip

Taxi Cab Co. ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: Mastertrap21

News Reporter ( Rank 1 - 1 saptamana ) | Lider: sRn

The Corleone Family ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: UnknownX

The Paterno Family ( Rank 1 - 3 zile ) | Lider: Unk.

News Reporter ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: everzor

The Stracci Family ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: ShinyShadow

Police Departament ( Rank 1 - 3 saptamani ) | Lider: FlameS

The Stracci Family ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: ShinyShadow

The Stracci Family ( Rank 2 - 3 satpamani ) | Lider: ShinyShadow

Police Departament ( Rank 1 - 3 saptamani) | Lider: Flames

The Corleone Family ( Rank 1 - 1 saptamana ) | Lider: Epsylon

The Barzini Family ( Rank 1 - 2 Saptamani ) | Lider: Andrey.

 

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family ( 2 saptamani ).

Motivul plecarii din ultima factiune: S-a dat WIPE.

Skill-uri la joburile secundare: 5 la cele importante cum ar fi, detectiv, mecanic etc.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/w18xbvhnp/

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa ora 14:00/15:00 pana la ora 23:00 ( cu pauze ).

Ai mai fost in National Guard? Da, am mai fost.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am plecat deoarece era vacanta de iarna, eu fiind la tara, timpul nu imi prea permitea sa ofer activitatea care se cerea. Atunci, am decis sa parasesc aceasta functie pentru a nu tine un loc ocupat aiurea.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard pentru a-mi incepe o cariera aici. Am mai fost in acest departament si m-am simtit extraordinar de bine.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit pentru National Guard pentru ca, am facut parte din toate departamentele si stiu ce si cum trebuie facut.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu wanted 3 +, inclusiv Runnerii/Roberii.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Binenteles.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-7 ore, depinde cum imi permite timpul.

Cum te-ai descrie in realitate?: Salut dRE, salut ByFyDo. Numele meu este Tony, locuiesc in Cluj Napoca. Imi plac foarte mult calculatoarele si tot ce tine de acestea ( Hardware si Software ), sunt un baiat sociabil, glumet cand este cazul, dornic de treaba.

 

 

 

 

RETRAG, AM NISTE PROBLEME PERSONALE IN REAL LIFE. Imi pare rau... :(

Edited by TonyCJ
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RazviTnx

• Level: 17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aprox 4 luni

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): M

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3- limbaj Jail ( am vrut sa ii trimit un mesaj unui prieten cei drept cu o injuratura si am pus un space la inceput si a aparut pe chat, bine eu glumeam cu el pt ca asa vorbesc cu el, si am avut "norocul" ca [F4L]Balon sa fie acolo si mi-a dat warn fara discutie, am luat acest warn pe propria greseala nu am ce sa-i reprosez lui Balon)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): 1. News Reporter : 3-4 zile , 2. School Instructor: 2 sapt si 2 zile, 3. The Barzini Family X2 : aproape o saptamana /3 saptamani si umpic

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family- 3 saptamani si umpic

• Motivul plecarii din ultima factiune: S-a ales alt lider acesta urmand sa dea Wipe

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 2 Arms , Skill 5 Mechanic , Skill 4 Detectiv, in rest skill 1

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):stats+time / time+skill( tin sa precizez chiar daca nu am skill 5 la detectiv nu inseamna ca nu pot face fata in aceast departament)

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Desigur

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Eu zic ca da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 18:00-23:00/ 00:00

• Ai mai fost in National Guard? . Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc in primul rand sa incerc un departament , si cred ca National Guard este cel mai potrivit pentru mine . Pana acum am incercat atat factiunile pasnice cat si mafiile si cred cu ardoare ca sunt pregatit pentru urmatorul pas si anume "Departamentele".

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Punctele mele forte ma fac sa cred ca sunt potrivit pentru National Guard si anume : Perseverenta , Seriozitatea , Ambitia , Corectitudinea.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Este un departament tot timpul foarte bine pregatit si se ocupa in general cu "robber-i" dar si cu linistea si ordinea prin oras!

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Nu imi place sa ma autocaracterizez pentru ca e posibil sa ma apreciez prea putin si respectiv ma dezapreciez prea mult si prefer sa ma caracterizez prieteni si cei care ma cunosc cu adevarat.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: AdriaN17

• Level: 24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 9 luni.

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3(deathmatch)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporter, Tattaglia, Stracci Family x2, National Guard, Barzini Family.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Barzini Family(1 saptamana si ceva)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu ma intelegeam cu anumiti colegi si am decis sa plec.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 Detectiv.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):http://postimage.org/image/nykuukc75/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-20:00

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Intentionam sa ma las de sa-mp dar m-am razgandit.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este cel mai interesant departament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Asta ramane sa decideti voi.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arresturi, Robberi, etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-4

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sociabil, dornic sa cunosc oameni noi.

Edited by Adrian17
Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.