Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume in joc: cozmyn97

Level: 19+ (respect points de level 26)

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an

Factiuni precedente : el loco cartel

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : wipe

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 1 el loco cartel

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca , consider ca este ce-a mai frumoasa factiune si se trateaza cu mult respect .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Prin asasinarea celor pe care sunt facute contractele.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : minim 10 ore

Nickname-uri anterioare : Nu am mai avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/FHWZnIa

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Dm , Limbaj.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Sper sa fiu acceptat !!

Edited by Koko Koko
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Draco

Level: 44

Varsta(reala): 16 ani .

Sex (masculin / feminin) : Masculin .

De cat timp jucati pe server? : 2 ani.

Factiuni precedente : School Instructor rank 1 , Fire & Department rank 2 , School Instructor rank 4 , Taxi Cab Company rank 1 , Paterno Family rank 1 (Southern Pimps ) , The Barzini family rank 1 (Red Dragon Triad ) ,Taxi Cab Company rank 1 , National Guard rank 5 .

Rank-ul ultimei factiuni :Rank 5 .

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am vrut sa incerc si alte factiunii .

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :National Guard Rank 5 .

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ajut aceasta factiune cu tot ce se poate face .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea platita a playerilor .

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :Nu am fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 .

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da,pentru parola gresita de 3 ori .

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da.

Alte precizari? : Multumesc .

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Kovac

Level: 22

Varsta(reala): 17 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Din 02.01.2012 .

Factiuni precedente : Taxi Las Venturas , Tow Truck Company , Paramedics , Southern Pimps .

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2 - Taxi Las Venturas .

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Pentru a ma alatura agentiei .

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 - Paramedics .

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune serioasa si ma pasioneaza mult cu ce se ocupa .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta factiune se ocupa cu asassinarea oamenilor contra - cost . (/contract)

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6 - 7 ore .

Nickname-uri anterioare : Joe. , [mR].KeLviN , KeLviN. , Cup1d0N .

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Bineinteles .

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/q5hr2r81d/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da , Kamikaze din greseala , nu a fost intentionat .

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat !

Edited by Kovac
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: NokS

Level: 39

Varsta(reala): 16 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproape 4 ani ( cu pauze )

Factiuni precedente : Aproape toate factiunile serverului.

Rank-ul ultimei factiuni : 1 - Avispa Rifa

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu m-am putut obisnui cu agitatia de la waruri.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 5 - School Instructors

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca este cea mai serioasa factiune de pe server si vreau sa fac parte din ea.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea unor persoane pe capul carora s-a pus o anumita suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu aici

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Momentan nu am avut un motiv intemeiat sa acord multe ore datorita lipsei de ocupatie in joc, insa daca mi se acorda o sansa, in jur de 7 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Am incredere in abilitatile mele.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2/3 ( Warnuri vechi, luate cu ani in urma )

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Probabil ca da, numai stiu si motivele insa.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume în joc: rELoaD..

Level: 45.

Vârsta (reală): 17 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cât timp jucați pe server?: 2 ani, cu 2 mici pauze.

Facțiuni precedente: Fire & Medic Department, Tow Truck Company, Barzini Family, Taxi Cab Company, Cuneo Family, News Reporter, Police Department, Tattaglia Family, Corleone Family, National Guard, 69 Pier Mobs.

Rank-ul ultimei facțiuni: Rank 2.

Motivul pentru care ați părăsit/ați fost demiși din fosta facțiune: Am părăsit 69 Pier Mobs din cauza lipsei de timp.

Cel mai mare rank avut în vreo facțiune (Specifică facțiunea): Rank 6 în News Reporter.

De ce doriți să vă alăturați agenției?: Vreau să mă alătur acestei agenții deoarece îmi place cu ce se ocupă și pentru că vreau să experimentez ceva nou.

Cu ce considerați că se ocupă această agenție?: Această agenție se ocupă asasinarea persoanelor pe baza unor contracte și în schimbul unei sume de bani.

Ști regulile Hitman Agency și ai citit măcar o dată Info, orders and Agency skins?: Da.

Înțelegeți că suntem o agenție serioasă de asasini și glumele și prostiile nu-și au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul ieșirii / demiterii din Hitman (în caz că ai mai fost): -

Câte ore pe zi acordați acestui joc, fără afk?: 3-4 ore, câteodată și mai mult.

Nickname-uri anterioare: rELoaD.

Considerați că aveți capacitatea de a îndeplini un contract fără probleme?: Da.

Aveți capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + să apară și /time când e făcută) și skill la detectiv: http://i.imgur.com/IlmiRUu.jpg .

Câte warn'uri ai în joc? (precizează de ce): 0.

Ați fost vreodată banat pe vreun motiv anume? (precizează și de ce): Am luat ban pentru abuz de bug, însă pe contul vechi și acum foarte mult timp.

Ești pe BlackList'ul unei facțiuni? (precizează care): Nu.

Esti dispus să plătești să fii scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizări?: Nu.

Edited by Vladz
Link to comment
Share on other sites

Name in game:fadDy_Gemini

Level:28

Age (real):17

Sex (male / female):Male.

De how long play on server? :2 years.

Factions previous:

Taxi cab company

Tow Truck Company

Corleone Family

Cuneo Family

Police Department

Paterno Family

National Guards

School Instructor

Green Street Bloods.

Rank last factor: 2 (supplier).

The reason for which you left / you were dismissed in former faction:I resigned because i want to join the Agency.

The highest rank was in a faction specific (faction): [2] Green Street Bloods.

Why you want to join the agency? :I want to join the agency, because i am good in sneaking and killing people silently, i want to stay in the agency for a long time, i love what agency does , and i have guts to kill silently.

With what consider that occupies this agency? :It deals with killing people for money.

Sti rules Hitman Agency and you read least once Info, orders and Agency skins? :Yes.

You understand that we are an agency of assassins seriousness and jokes and crap and they do not use? :Yes.

Did you have a history of one or more members of Hitman Agency?:No.

You been Member Hitman:No.

Reason for exit / dismissal of Hitman (in case you've been): -

Cate hours per day attuned this game, without afk? :4-5 hours.

Previous nicknames: -

Feels that you ability to perform a contract without problems? :Yes.

You have the ability to write grammatically correct?Yes.

Poza with / stats (civil compulsory + occur and / time when e made​​) and skill at detective: http://s24.postimg.org/e8ji0rt6t/sa_mp_026.png

Cate warn'uri you in game? (specifies why): 0/3

You ever been baned on any reason namely? (specifies and why): Yes, DM in safe zone.

You're on BlackList'ul a factions? (specifies which): No.

Are you willing to pay to be removed from the eventual BlackList?:Yes , if i am.

Other specifications? :Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: casten01t

Level: 15

Varsta(reala): 16 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : De peste 5 luni.

Factiuni precedente : Nu am avut, dar sper ca aceasta sa fie prima.

Rank-ul ultimei factiuni : -

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : -

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : -

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place mult cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu uciderea persoanelor pentru diferite sume de bani (contracte).

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu, dar imi doresc sa fiu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 10+ ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : DA, am experienta din jocurile Hitman.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://oi44.tinypic.com/33vjcpi.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da.

Alte precizari? :Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: RedBull109

Level: 87

Varsta(reala): 19

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani

Factiuni precedente : NG, Stracci, School Instructors, TCC, Avispa Rifa

Rank-ul ultimei factiuni : 2 - Avispa Rifa

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : A disparut liderul (Marco)

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 5 - Stracci

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este o factiune serioasa si in care lucrurile nu devin monotone dupa 2 saptamani si in care nu ai cum sa te plictisesti.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea playerilor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Doar cu cei(cel) care facea(u) contracte pe mine cu mp5 de la 2 metri.

Ai mai fost membru Hitman : nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : ~5

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/HKguMzI.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 (anim abuse)

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : DM, comp non-rp

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: da

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Cristi

Level: 51

Varsta(reala): 19 ani.

Sex (masculin / feminin) : masculin.

De cat timp jucati pe server? : 2 ani. [pauza 4 luni pentru ca am avut bacalaureatul]

Factiuni precedente : Straci Family, T.C.C , Police departament , Taxi, National Guard, Barzini, Corleone, Hitman.

Rank-ul ultimei factiuni : 6 Stracci Family.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am fost nevoit pentru a ma pregati de examen.[bacalaureat]

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6 Stracci + Corleone.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca mi se pare o factiune foarte serioasa unde nu se tolereaza glumele de prost gust.De asemenea, toti se ajuta unul pe celalalt, liderul se implica si isi ajuta membrii la nevoie.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu lichidarea persoanelor in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Bineinteles

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am fost ales lider.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-8 ore.

Nickname-uri anterioare : Criss.;Criss.corleone.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/50ja4om0h/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : -

Edited by Don Cristi
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Matteo.

Level: 35

Varsta(reala): 16 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server?: Am inceput sa joc de pe 25 August 2011.

Factiuni precedente : Tow Car Company , Tattaglia Family(x3) , Paterno Family , Tow Truck Company

Rank-ul ultimei factiuni : Tow Truck Company Rank 4.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am intampinat o defectiune la PC, si dura mai mult de 2 saptamanii sa o rezolv.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 Tow Truck Company / Tattaglia Family

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa si este o factiune pe care o respect pentru ceea ce face.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea persoanelor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Nu am un numar exact de ore pe care il petrec pe server minim 1-2 ore si maxim 5-6.

Nickname-uri anterioare : Gerard_BoDo

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s9.postimg.org/8hgbxm1cf/sa_mp_000.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, dintr-o prostie pe care o regret Joypad.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Darkilic14

Level: 36

Varsta(reala): 18 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server?: Din Iulie 2009

Factiuni precedente : Corleone(x2),Stracci,Cuneo(x2),Barzini,NR,S.I.,PD,Hitman.

Rank-ul ultimei factiuni : Hitmen 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : N-am mai putut sa fiu activ, am avut de invatat pentru examen.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 - Cuneo

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place cu ce se ocupa aceasta factiune, imi place sa asasinez oameni.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanele contra cost.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : N-am mai putut fi activ.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Nu am un numar exact.

Nickname-uri anterioare : Darkilic.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/6v8y0wcyj/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Afaceri ilegale.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: $Amer$ .

Level: 19 .

Varsta(reala): 15 .

Sex (masculin / feminin) : male .

De cat timp jucati pe server? : 8 month

Factiuni precedente : Avispa Rifa .

Rank-ul ultimei factiuni : 3 ( fighter ) .

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : to join hitmen .

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 3 ( fighter ) .

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : its very nice faction and i love to follow player and kill and make good money and i have alots of friends in it .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : kill players for money .

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : yes .

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : yes .

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: No .

Ai mai fost membru Hitman : yes .

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8 - 10 hours and more .

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : yes .

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? yes .

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/KT8Xwh2.jpg#

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3 .

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : No .

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : No .

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: yes .

Alte precizari? : thank you and good luck to all players

Edited by amerfayez
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Bony_Be

Level: 38

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : male

De cat timp jucati pe server? : 3 years

Factiuni precedente : Taxi Cab Company ,Barzini Family , Paterno Family , F.B.I Agent

Rank-ul ultimei factiuni : F.B.I - Rank 3

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : because i had alot of basketball trainings , so i could not come to trainings and meetings

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :FBI agent - rank 3

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : because i am serious , i have good skills with guns , im kind and friendly, and i respect the agency and other players.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : hitman have a mission to get random tasks to kill some one and earn for that money in silence

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Yes

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Yes

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: No

Ai mai fost membru Hitman : No

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :6-12 hours

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Yes

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Yes

Poza cu /stats (civil obligatoriu sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

XPGRY4k.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 Dm Airuea , i got that warning when i was new in game and not serious , now i am serious.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : No

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : No

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Yes

Alte precizari? : i know my chances to win is not in the sky, but i hope i will join because i know i can, i want to join because i realy want to stay in faction for along time and i know that in hitman i will stay , because with the rules and the everything that there is, its also fun.

anyway thanks and good luck to others

Edited by Bony
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: FranNcis

Level: 34

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Un an

Factiuni precedente : Cuneo Family , Barzini Family , Corleone Family , Taxi Cab Company , Cuneo Family , Verdant Family , Avispa Rifa Family , Police Departament Las Venturas

Rank-ul ultimei factiuni : 1 Police Departament Las Venturas

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit factiunea pentru a aplica in H.A

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3 Taxi Cab Company

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece sa indeplinesc contractele si pentru ca este o factiune serioasa

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinare unor oameni in schimbul unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am fost

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5

Nickname-uri anterioare : Nu am avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: https://imageshack.com/scaled/large/15/yg0c.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da , Dm in Safe Zone

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc pentru atentia acordata

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: EdDx

Level: 64

Varsta(reala): 19

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : aproape 6 ani

Factiuni precedente : School Instructors , Barzini,Corleone,Stracci,Paterno,TowCar Company, Taxi, El Loco Cartel.

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : M-am plictisit si am zis sa incerc va nou

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :6 - Sublider Barzini & School Instructors

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place foarte mult si am zis sa incerc ceva nou

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu Uciderea unor persoane pe baza unor contracte cu bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da mai demult

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Numai stiu am iesit cu demisie

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6 7 8 cam asa acum ca a venit vacanta si vara

Nickname-uri anterioare : EddDdd

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/dx5tfuacj/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Am uitat parola de la cont si mai demult ptr anumite prostioare ( 3 warns)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Va Multumesc frumos !

Edited by EdDx
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: DoKy

Level: 32

Varsta(reala): 15

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : Am avut un nume anterior, de aproximativ 2 ani

Factiuni precedente : Taxi LS, Green Street Bloods, 69 Pier Mobs, Taxi Las Venturas

Rank-ul ultimei factiuni : 1 ( 2 saptamani si 1 zi)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Sa aplic aici

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place cu ceea ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Eliminarea tintelor contra cost

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: da, odata cu [gf]blackdevil, dar s-a rezolvat. mi-am cerut scuze.!

Ai mai fost membru Hitman : nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8

Nickname-uri anterioare : DoKyRo

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/IxXUoDt , http://imgur.com/RKvnaea

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : da, am gresit parola de 3 ori

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : nu sunt

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: da

Alte precizari? : Multumesc

Edited by DoKyRo
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: FlameS

Level: 55.

Varsta(reala): 15 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cat timp jucati pe server?: Joc pe acest server de pe 1 aprilie 2011, adică de 2 ani şi 3 luni.

Factiuni precedente: Fire & Medic Department, The Cuneo Family, News Reporter, School Instructors, Police Department, The Corleone Family, Hitmen Agency, Police Department, 69 Pier Mobs, Federal Bureal of Investigation.

Rank-ul ultimei factiuni: Federal Bureau of Investigation - rank 2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: M-am plictisit, a venit vara şi aş vrea să mă întorc aici pentru că m-am simţit foarte bine.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Police Department - Chief.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Mi se pare o facţiune ok în care intră doar jucătorii buni şi îmi place munca pe care o prestează un Hitman.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Hitmen Agency se ocupă cu uciderea jucătorilor în schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Bineînţeles.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Am făcut o cerere de demisie deoarece am vrut să ma întorc în locul unde am scris istorie, Police Department.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Nu am un program fix, depinde de timpul pe care-l am.

Nickname-uri anterioare: -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Bineînţeles, am mai fost în HA şi m-am descurcat destul de bine, părerea mea.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Aşa se pare, eu zic că da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu mă aflu pe niciun BlackList.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur, dar nu este cazul.

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Kiryu

Level: 26

Varsta(reala): 16 ani..

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 5 luni.

Factiuni precedente : Paramedics , El Loco Cartel , Avispa Rifa

Rank-ul ultimei factiuni : 2 Avispa Rifa.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : A venit vara si nu mai am timp de war-uri plus ca sau modificat orele.... .

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2 Avispa Rifa.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca este o agentie serioasa si m-a atras inca de cand am intrat prima data pe server in plus am si prieteni aici.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu lichidarea persoanelor in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 10-11 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/sTZMofn

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Odata am avut ban pentru 1 zi ( amenintare cu ban , eram si eu low lvl )

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Sper sa fiu acceptat.

Edited by Kiryu
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: JonnY

Level: 40

Varsta(reala): 18 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin

De cat timp jucati pe server?: De un an si jumatate

Factiuni precedente: The Paterno Family(1) | The Tattaglia Family(1) | Verdant Family(4)

Rank-ul ultimei factiuni: Verdant Family( rank 4)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Nu mai aveam timp de wars+ alte motive.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Verdant Family(4)

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Cred ca timpul care il acord jocului in aceasta perioada, este ideal pentru a fi in Hitman Agency , plus ca liderul Hitman Agency , are o experienta indelungata ca lider.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Hitman Agency se ocupa cu asasinarea oamenilor, contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Bineînţeles

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Desigur

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman: Nu, dar vreau sa am aceasta onoare.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Am iesit special ca sa intru aici, + din alte motive.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Nu am un program fix, oricum o mare parte din zi (7-10 ore)

Nickname-uri anterioare: -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Desigur, pentru orice exista un inceput.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Eu as zice ca da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 1/3 (limbaj).

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu sunt pe nici un BlackList.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Binenteles, dar in situata de fata nu este cazul.

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

  • Nume în joc: Diabolik
  • Level: 43
  • Vârstă(reală): 21 de ani.
  • Sex (masculin / feminin) : Masculin.
  • De cât timp jucaţi pe server? : 3 ani
  • Facţiuni precedente :
  • Fireman & Paramedics - Rank 2
  • Taxi - Rank 2,1.
  • LSPD - Rank 5,3,2
  • Corleone - Rank 1
  • Rank-ul ultimei facţiuni : LSPD - Rank 2.
  • Motivul pentru care aţi părasit/aţi fost demişi din fosta facţiune : Cerere demisie
  • Cel mai mare rank avut în vreo facţiune (Specifică facţiunea) : LSPD - RANK 5
  • De ce doriţi să vă alaturaţi agenţiei? : Deoacere este singura factiune care ma atrage.
  • Cu ce consideraţi că se ocupă această agenţie? : Indeplinirea contractelor.
  • Şti regulile Hitman Agency şi ai citit măcar odată Info, orders and Agency skins? : Da.
  • Întelegeţi că suntem o agenţie seriosă de asasini şi glumele şi prostiile nu-şi au rostul ? : Da
  • Ai avut antecedente cu unul sau mai mulţi membrii Hitman Agency?: Nu
  • Ai mai fost membru Hitman : Nu.
  • Motivul ieşirii / demiterii din Hitman (în caz că ai mai fost) : nu se aplica
  • Câte ore pe zi acordaţi acestui joc, fără afk? : 4-8 ore.
  • Nickname-uri anterioare : KilobaiD
  • Consideraţi că aveţi capacitatea de a îndeplini un contract fără probleme? : Silent & Deadly - No Problem.
  • Aveţi capacitatea de a scrie corect gramatical? Absolut
  • Poză cu /stats (civil obligatoriu + să apară şi /time când e făcută) şi skill la detectiv: http://i.imgur.com/blOFRDV.jpg
  • Câte warn'uri ai în joc? (precizează de ce) : 0/3.
  • Aţi fost vreodată banat pe vreun motiv anume? (precizează şi de ce) : Parola gresita.
  • Eşti pe BlackList'ul unei facţiuni? (precizează care) : Nu.
  • Eşti dispuă să plăteşti să fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
  • Alte precizări? : Sper sa primesc o sansa sa demonstrez ce pot!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Maya

Level: 66

Varsta(reala): 23

Sex (masculin / feminin) : Feminin.

De cat timp jucati pe server? : un an si 6 luni

Factiuni precedente : The Tattaglia Family , National Guard , The Stracci Family , The Corleone Family , F.B.I , Hitmen , 69 Pier Mobs.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2 - 69 pier mobs.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : s-au schimbat orele de war-uri si nu mai pot participa la niciunu.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 4 - The Tattaglia Family

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : pentru ca am fost aici si chiar m-am simtit foarte foarte bine.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : se ocupa cu uciderea de oameni in schimbul unei sume de banii

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am avut probleme in RL si n-am mai avut internet.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 10+

Nickname-uri anterioare : LeaDea

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Aici.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, admin a Gresit ID.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur!

Alte precizari? : Multumesc.

Edited by M a y a
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Mihai.

Level: 51+

Varsta(reala): 19 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server?: 01 Jul 2010

Factiuni precedente : The Tattaglia Family , Federal Bureau of Investigations , Police Departament , News reporter , Hitmen Agency, National Guard, Avispa Rifa.

Rank-ul ultimei factiuni : Avispa Rifa - Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu aveam timp din cauza scolii.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 - Hitmen Agency

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ma intorc acolo unde mi-a placut cel mai mult.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu aveam timpul necesar pentru joc.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/tXxZpAM.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Catalin1994

Level: 61

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : In luna august a acestui an implinesc 2 ani.

Factiuni precedente :

  • Taxi Cab Company (x3)
  • The Tattaglia Family (x2)
  • News Reporter (x3)
  • National Guard (x2)
  • Police Department (x2)
  • Fire & Medic Department (x2)
  • School Intructor
  • Federal Bureau of Investigation,
  • The Tsar Bratva
  • SF Taxi

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 6

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am dorit sa aplic aici.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 - SF Taxi

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi doresc sa ma alatur acestei agentii pentru ca este o factiune serioasa, in componenta careia sunt membri cu capul pe umeri. Consider ca mi-am facut treaba in majoritatea factiunilor in care am activat pana in prezent si imi doresc sa vad cum este atmosfera din interiorul agentiei.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea jucatorilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost membru al agentiei.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/DM9PXMg.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Am avut ban 3 zile pentru kamikaze si ban 1 zi pentru [/live].

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.