Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick: bwiNNN
Level: 31
Rank: 2
Vechime: Nu stiu.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family? Organizare de nota -0, nimeni nu da arme, stau sa ma rog de ei juma' de ora, nimeni nu asculta de lider, toti sunt "ZEI", se duc Rambo ca mna .. ei vor sa faca + la war nu sa castiga war-ul, e o dezorganizare TOTALA. Si mai sunt multe de spus.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Unii membrii sunt de treaba, altii se cred mai presus de toti si comenteaza aiurea. Deeyyuule, mersi pentru ca m-ai acceptat :* ne mai auzim pe [/c], Sartor nu se tine de cuvant, Sven, lasa-i ma drq de copii si nu-ti mai face nervi, toti sunt distrusi in factiunea asta. Alti membrii - Salut.
Alte precizari?: Deeyyuule, cu membrii astia de acum nu o sa iei tu un turf niciodata, alegei mai bine si numai acceptat copii prosti de level 20. Astia nu fac treaba, eu zic sa mai faci curat si sa treci la sanctiuni ca daca le spui si nu faci ce zici ei se obisnuiesc. Bafta si sper sa mai revin intr-o buna zi. V-am pupat :* nu pe toti.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Dagon.

Level:38

Rank:1

Vechime:14 zile cat sa nu ies cu FP

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Dezorganizare totala , 0 , tipi 10 minute după un m4 si nuci dracu' nu ti-l da , sunt unii membrii cu probleme cu capul si etc.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Nu e cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Gang de nota 5

Alte precizari?:Pa

Edited by D a g o n
Link to comment
Share on other sites

Nick: Ryze
Level: 25
Rank: 2
Vechime: aproape o luna.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc ceva nou.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Destul de buna,
Alte precizari? Bafta cu warurile.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: CarL.

  • Level: 70

Rank: 1

Vechime: 1 zi

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Sursa mi s-a ars.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Nu mi-am facut o parere.

Alte precizari?: Scuze Dipper.. nu am ce sa fac. Succes la waruri! Cererea am facut-o de la varul meu.

Link to comment
Share on other sites

Nick:eTz.
Level:26
Rank:3
Vechime:2 luni
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Am primit 2 FW cu dovezi care nu erau foarte clare deci consider ca 1 fw l`am luat aiurea.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Nu e cazul
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:M`am simtit foarte bine alaturi de voi,stiu nu suntem chiar asa de buni la waruri dar ce conteaza este ca am fost ca o familie unii cu altii....Majoritatea membrilor au fost si sunt niste baieti de treaba,cu unii m`am imprieteni cu altii nu dar ceea ce conteaza este ca m`am simtit foarte bine alturi de voi!
Alte precizari?:Imi pare rau Deeyutza ca plec si ca poate te`am dezamagit ca am plecat din cauza celor 2 FW dar no is 2 fw`uri daca luam doar 1 nu plecam dar asa asta e... is confuz poate ca ies din ambitie sau sunt suparat nu stiu... vreu sa incerc un departament poate ca voi mai reveni alaturi de voi... stiu k nu am reusit sa fac ceea ce mi`am propus adica sa fac minim rank4 aici... dar chiar daca nu am reusit acum,voi reveni cu siguranta si voi reusi:* Ce sa mai zic imi este greu ca plec,ma atasesem de voi si chiar mi`a placut ca nu am avut nici`un conflict cu niciunul din voi....Va urez Bafta ne vedem pe la hq ca nu scapati asa usor de mine,sper sa vad LS NEGRU!!!!!! Succes Deeyutza,dipp,sarti,rowi,mykimouse:)) si restul factiunii :* Va pupa Jean

Edited by GEORGE AKA TOPORASH
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [R]obert

  • Level: 50

Rank: 2

Vechime: Aproape 2 luni, cred..

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai am timp de war.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una chiar foarte buna... mai ales fata de Rowe, Deey si Sartor care vor sa ajunga undeva cu aceasta factiune dar uni membrii sunt... Succes pe viitor sa ajungeti sa luati tot ls-ul

Alte precizari?: Succes in Continuare !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: SNino

  • Level: 46

Rank: 3

Vechime: nustiu exact

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa merg in Departament mai exact in NG

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu e necesar

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: este si buna dar si rea deoarece m-am si plictisit ca nu castigam nici un war.

Alte precizari?: Mersi pentru sansa sper ca am ajutat cu tot ce am putut.Bafta Dey

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: iJo[K]eRo
  • Level:31
  • Rank:2
  • Vechime:15+ zile
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: deoarece avem palete in factiune
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Unda foarte foarte buna.
  • Alte precizari?: @@South Deeyyuu,scuze frate , dar nu mai are rost sa stau, fac cu capu` , nu asculta nimic, scuze....ti-am promis ceva, am vrut sa ma tin de cuvant, dar nu mai rezist....SCUZEE , SARTORE ESTI CEL MAI BUN SUBLIDER, DEYUU mersii de sansa, o sa ma reintorc peste 1/2 luni sau in ianuarie.
Edited by iJoKeRo
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: SergiuRex

  • Level: 24

Rank: 1

Vechime: 21 zi

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: E clar ca nu am timp pentru 2 conturi, In ultima perioada sunt prea ocupat. Plus ca aveam 3 saptamani si tot rank 1, acum mai am si fw n-are rost sa ocup locul degeaba :(

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: VDT va ramane mereu gang-ul meu de suflet sper sa vad LS negru.

Alte precizari?: Scuze Dipper.. nu am ce sa fac. Succes la waruri! V-am pupat :*

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Andrr.

  • Level: 40

Rank: 3

Vechime: 3 luni.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai am timp de warruri

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: VDT va ramane mereu gang-ul meu de suflet sper sa vad LS negru.

Alte precizari?: #LS negru, vreau sa vad peste 1 luna, succes mai departe :*

Link to comment
Share on other sites

Nick:diezLLe

Level:54
Rank:1
Vechime: 4 zile.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: O sa fie inactiv
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Normal.
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte bună tinetio tot asa.

Alte precizari?:Bafta pwp

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:Cr_ronaldo

  • Level:22

Rank:1

Vechime:2 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Doresc deoarece vreau sa incerc ceva nou

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Timpul petrecut aici a fost destul de bine

Alte precizari?:Bafta Verdant Family

Link to comment
Share on other sites

Nick:Edward.vicious

 

Level:45

Rank:1

Vechime:20zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma las de samp

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Normal.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte bună tinetio tot asa. Pup deyyu

 

 

 

Alte precizari?:pup dey

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.