Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: Michael.

  • Level: 51

Rank: 4

Vechime: -

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: S-a schimbat atmosfera, iar eu nu joc cum jucam inaite plus ca nici nu mai am aceiasi placere, m-am saturat de lag si war-uri fara niciun farmec, ma intorc cand se schimba ceva la war-uri. Plus ca as prefera sa ma duc in GSB, decat sa vad atata aroganta aici...

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Am plecat din RDT, unde ma simteam bine pentru ca mi-am dorit o mafie in LS, am reusit dupa 3-4 ani de cand joc sa fiu si in conducerea unei mafii din LS, chiar daca nu am ajuns ca in celelalte din LV, mi-am atins un obiectiv. Le multumesc colegilor si ambilor lideri, va urez mult succes !!!

Alte precizari?: Daca jucam serios nu am fi mai avut acelasi sublider, nu ar fi prima oara cand fac asta...dar cand toti rank 4 si 5 il vor down, nu ai prea multe variante. (Nu uita Blacky ca abia dupa ce am avut 4-5 tec-uri cateva saptamanii am luat turf-uri cu Asqwe)

 

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: Michael.
  • Level: 51
  • Rank: 4
  • Vechime: -
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: S-a schimbat atmosfera, iar eu nu joc cum jucam inaite plus ca nici nu mai am aceiasi placere, m-am saturat de lag si war-uri fara niciun farmec, ma intorc cand se schimba ceva la war-uri. Plus ca as prefera sa ma duc in GSB, decat sa vad atata aroganta aici...
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Am plecat din RDT, unde ma simteam bine pentru ca mi-am dorit o mafie in LS, am reusit dupa 3-4 ani de cand joc sa fiu si in conducerea unei mafii din LS, chiar daca nu am ajuns ca in celelalte din LV, mi-am atins un obiectiv. Le multumesc colegilor si ambilor lideri, va urez mult succes !!!
  • Alte precizari?: Daca jucam serios nu am fi mai avut acelasi sublider, nu ar fi prima oara cand fac asta...dar cand toti rank 4 si 5 il vor down, nu ai prea multe variante. (Nu uita Blacky ca abia dupa ce am avut 4-5 tec-uri cateva saptamanii am luat turf-uri cu Asqwe)

Demisie respinsa. Clarificam tot cand vin din vacanta.

@, vei fi demis pentru acel ban.

@, demisie respinsa.Nu ti-ai terminat treaba aici + ca demisia e facuta la nervi.

Edited by South Blacky07
Link to comment
Share on other sites

  • Nick:LeR69

  • Level:34

Rank:1

Vechime: 2 sap

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Credeam ca o sa fie o *schimbare*, dar 10 la war.. Imi pare rau..

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Frumos

Alte precizari?: Blacky sper sa te nu superi pe mine, da` na. Oricum nu prea sunt asa activ in game, mai mult joc lol :)) si ies afara. Imi pare rau in continuare.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:LeR69

  • Level:34

Rank:1

Vechime: 2 sap

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Credeam ca o sa fie o *schimbare*, dar 10 la war.. Imi pare rau..

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Frumos

Alte precizari?: Blacky sper sa te nu superi pe mine, da` na. Oricum nu prea sunt asa activ in game, mai mult joc lol :)) si ies afara. Imi pare rau in continuare.

Te rog accept-o`

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:DexterFTW.

  • Level:11

Rank:1

Vechime:2 saptamani.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Din cauza warurilor..

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Fiind prima mea factiune, mi s-a parut foarte frumoasa. Mi-a placut foarte mult aici!

Alte precizari?: Sper sa fie acceptata ):

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Magnum

  • Level: 67

Rank: 5

Vechime: nu-mi pasa

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: treaba mea

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: varza

Alte precizari?: salut

Link to comment
Share on other sites

@, demisie acceptata. Pentru ce ai facut in 6 luni iti meriti locul in lista de legende. Aici se despart drumurile noastre, succes mai departe si multumesc de ajutor.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: Michael.
  • Level: 51
  • Rank: 4
  • Vechime: -
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: S-a schimbat atmosfera, iar eu nu joc cum jucam inaite plus ca nici nu mai am aceiasi placere, m-am saturat de lag si war-uri fara niciun farmec, ma intorc cand se schimba ceva la war-uri. Plus ca as prefera sa ma duc in GSB, decat sa vad atata aroganta aici...
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Am plecat din RDT, unde ma simteam bine pentru ca mi-am dorit o mafie in LS, am reusit dupa 3-4 ani de cand joc sa fiu si in conducerea unei mafii din LS, chiar daca nu am ajuns ca in celelalte din LV, mi-am atins un obiectiv. Le multumesc colegilor si ambilor lideri, va urez mult succes !!!
  • Alte precizari?: Daca jucam serios nu am fi mai avut acelasi sublider, nu ar fi prima oara cand fac asta...dar cand toti rank 4 si 5 il vor down, nu ai prea multe variante. (Nu uita Blacky ca abia dupa ce am avut 4-5 tec-uri cateva saptamanii am luat turf-uri cu Asqwe)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: SheaN..

  • Level: 27

Rank: 3

Vechime: -

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Pentru ca nu intru la war-uri oricum

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -

Alte precizari? -

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:DexterFTW.

  • Level:12

Rank:2

Vechime: -

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Pentru ca vreau sa plec in alta factiune.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Buna.

Alte precizari? Vreau sa fie acceptata..

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Adytzin.

  • Level: 41

Rank: 1

Vechime: 2 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ca nu am cu cine

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Nimic

Alte precizari?: Sal

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: CarreY.
  • Level: 69
  • Rank: 2
  • Vechime: 3 saptamani sau mai putin, nu stiu sigur.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: O sa se deschida aplicatiile in hitmen curand si vreau sa ma reintorc acolo. Am venit aici pentru ca m-a rugat zynk(noob) sa vin, initial voiam sa aplic in TTC dupa ce picasem armele in h.a. Un alt motiv ar fi ca nu am timp sa ma ocup si de wars si de helpme-uri zynk stie despre ce vorbesc.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una foarte buna.
  • Alte precizari?: Nu o respinge te rog, multumesc pentru sansa si sper ca v-am ajutat cat am fost aici chiar daca a fost pentru un timp scurt. Succes tuturor si ne mai auzim.
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Adytzin.

  • Level: 41+

Rank: 1

Vechime: 7 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am ajuns sa imi zica de familie pe /f ca mi-e mila de parinti tai asa nu merge

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: No commen

Alte precizari?: ”

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Adytzin.

  • Level: 41+

Rank: 1

Vechime: 7 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am ajuns sa imi zica de familie pe /f ca mi-e mila de parinti tai asa nu merge

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: No commen

Alte precizari?: ”

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: DEDEY009

  • Level: 44

Rank: 3

Vechime: Mult

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: N-ai cu cine.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: -

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -

Alte precizari?: -

Edited by S4F DEDEY009
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: troian44

  • Level: 32

Rank: 2

Vechime: nu stiu is de pe 5,deci vreo o luna fix

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu ma inteleg cu unii colegi si ma duc in sfpd

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost superrrrrrrrrrrrrr inainte sa vina Sherlock si Hot.

Alte precizari?: forta verdant.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:DexterFTW.

  • Level: 12

Rank: 2

Vechime:Nu stiu, sigur minim 2 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa merg intr-o factiune pasnica neaparat, m-am saturat de waruri, nu prea mai am chef de arme..

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Mi-a placut foarte mult.

Alte precizari?:Luati LS-ul. Daca se poate , Blacky, te rog eu frumos, accepta-mi demisia, chiar nu imi mai place in mafii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.