Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut. GrNoob tu esti ala care te-am luat aata seara la 4dragons pe acolo ? Smr cand ti am dat arrat mi am dat seama de nume :)))

 

 

Cam inactivi pe aici. Ce e cu voi ?

 

Csf, n-ai csf. Care mai e treaba prin LV Taxi, totul bine si frumos?

Link to comment
Share on other sites

@, Nu, nu este sanctionabil. Da' daca-l folosesti in repetate randuri, adica sa abuzezi de faptul ca nu se sanctioneaza, tot poti primi ceva.

M-am dus dupa unu azi si nu am vrut sa-l las sa duca cursa, pan la urma am zis hai..da-l dq..cand ajung la el ma da dracu si i-am zis "ma-ta" si a facut post.

Link to comment
Share on other sites

Numai bine, tuturor. ;)

Colegi frumosi si destepti, va salut. Eu ma las de acest joc de cacat, unde incultura si prostia domina, bine? Bine. :)

O sa mai joace doar varul meu pe acest cont, da' eu n-o sa mai intru deloc, deci daca se intampla ceva, el o sa fie de vina. :))

Mult succes si multa stima tuturor. zNoss, eu tot te suport, ba! :D

Link to comment
Share on other sites

Numai bine, tuturor. ;)

Colegi frumosi si destepti, va salut. Eu ma las de acest joc de cacat, unde incultura si prostia domina, bine? Bine. :)

O sa mai joace doar varul meu pe acest cont, da' eu n-o sa mai intru deloc, deci daca se intampla ceva, el o sa fie de vina. :))

Mult succes si multa stima tuturor. zNoss, eu tot te suport, ba! :D

Numai bine nepoate!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.