Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Bunaaa, nu mai are bobo energie destula la curent sa tina hostu :)))

@@Botys Ghytza, Bai asta... :)) Uite acuma mai fac inca un +.. si tot asa! :> Eu nu te pup! :|:*

M-ai pupat. Hehe, io nu te mai pup :):* ->> iluzie optica.

 

Ba, sunt boss, mai am 2 post-uri pe website =)))))))))

Link to comment
Share on other sites

Salut spamerilor ce faceti ? :*

Acest post a fost facut pentru +1 si din lipsa de ocupatie :)) nu ca ma intereseaza ce faceti :)) ca nu aveti ce decat sa fugiti dupa nabi :))

Edited by GmbH
Link to comment
Share on other sites

@@Botys Ghytza, Esti omul record tu :))) Oricum, cand o sa fi in swat o se micsoreze si post-urile :))

Am primit si al 9-lea post, am 3 in asteptare acum .. Am pus dovezi la toate, nici o problema... =)))))) Nu primesc nimic.

 

Va las si eu, ma duc sa ma uit la Romanii au talent! :D Noapte buna tuturor!!! Ne auzim maine :)

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna LSPD, ne auzim maine la activitate :) macar acum sa vin si eu find ca la cea de data trecuta nu am putut veni si intr-un fel mi-a parut rau ca nu am putut veni... :D

Link to comment
Share on other sites

Ai ho maaa... voi dormiti la ora 4dimineata?! :))) :P

Sunt singur acasa si nu am somn si nici ce sa fac nu am... macar de aveam peste 18ani sa... nihoniho daca ma intelegeti! =))))

Ne auzim noi prin game cand va treziti, pwp la voi.

PS: Botys, ba tu faci recorduri la posturi smry, ai 4zile in factiune si ai cele mai mutle posturi, partea buna e ca ai dovezi la toate si nu e de FW! :))

 

Link to comment
Share on other sites

Ai ho maaa... voi dormiti la ora 4dimineata?! :))) :P

Sunt singur acasa si nu am somn si nici ce sa fac nu am... macar de aveam peste 18ani sa... nihoniho daca ma intelegeti! =))))

Ne auzim noi prin game cand va treziti, pwp la voi.

PS: Botys, ba tu faci recorduri la posturi smry, ai 4zile in factiune si ai cele mai mutle posturi, partea buna e ca ai dovezi la toate si nu e de FW! :))

 

Is boss asa-i? :D=)))

 

Neata tuturor. Acum m-am trezit si eu, am ceva treaba de 1 ora dupa care ne auzim in game!

Link to comment
Share on other sites

@,Mai ales Ghytză ce matinal e, să vezi acum peste 200 puncte roads :)).

Defapt ... Nu, m-am trezit doar la 8 si de vreo 30 minute am intrat in game, trebuia sa merg la magazin alea alea ... Si ma joc pe RPG2, n-am raportu gata la taxi .. la noi am 132 puncte corecte din 180 (132/180), mai fac eu 18 azi si maine si scap de un raport pentru rank.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.