Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Haiiii nu ma aburii! =]]] Crezi ca se uite bobo la tine ma asta... nici nu stii unde sta! :))

Vezi ca am auzit ca astia care au grade pe forum, cum am eu donator, nu mai primesc nimica, pana acuma am 1warn, dar mai trebuia sa iau 1-2warnuri cred!:)) Asa ca PA.

Link to comment
Share on other sites

Cristina: Am scris 10randuri si nu s-a trimis ca a picat forumu'..omg, zic mai scurt, am pus link-ul de la o propunere la discutii la NR care ajuta departamentele si NR-ul si unu de acolo mi-a dat report si am luat warn, eu fiind FBI si am postat la discutii la NR, mno, copii mai...

Link to comment
Share on other sites

Mai usor cu spammu maaaaaa. Nu vi rusine???!!!! Faceti spam fara mine?? :( Ce batai va dau eu voua.. :)))))) Succes la activitate, eu m-am invoit de la Infernab si nu vin. Am sedinta pe RPG2 si tre sa iau rank 3 :*:D

Link to comment
Share on other sites

Mama baa... am zis ca mor! :| Ma tinea numai in 15-20fps acolo! :| Si altii aveau 60fps+. Ce PC-uri aveti fratilooor?? :O

Hai cu spamu iar, ca mno, de cand sunt eu aici vad ca se vorbeste mult pe forum! :)) Pana luam toti warn si topic closed! :))

Link to comment
Share on other sites

@@Botys Ghytza, BAAA :))) Am si uitat de activitate, bine ca ai zis! :P Da nu stiu daca ma duc...ca nu e obligatoriu si mno.. vad eu.

Succes la rank down botys. :*

Ce rank down vrei ma? Iesi ma acas' :)))

 

@@Botys Ghytza, Asa greu vii tu la spam? :)

Eram pe telefon, nu faceam fata. Acum sunt la PC si pot face spam lejer =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.