Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Buna seara baieti.

Agent47 : daca mai faci odata asta la Raportul de activitate, ne suparam.Chestiunea asta putea fi rezolvata prin PM sau cel mult la discutii FBI.Pentru a-ti dovedi ca suntem o factiune democratica, voi copia ce ai scris acolo, aici, astfel si mad va avea drept la replica.Insa, daca mai vad discutii de astea pe unde nu le e locul, va sanctionez in game.

 

Agent47:

 

#mad- Multumesc ca ai copiat activitatile si obiectivele mele de vootpar. Sunt 100% sigur ca ai facut FIX ce scrie acolo. :-J Urasc plagiatorii :-L macar NU mai scrie nimic daca nu ai ce. in plus, mai invata matematica. 30+55=85 nu 100. :) Daca incerci sa pari bun copiindu-ma, nu faci decat sa te injosesti. Acestea fiind spuse, imi cer scuze de off topic. Si va rog sa nu ma mai copiati, ca ma enervez si mai rau ;)
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna. Acum ies si eu. imi cer scuze Robo pentru postul ala cu mad. eram doar nervos. :) si nu era cu intentie de cearta. doar l.am avertizat sa stie. sa nu mai faca asa. Ciau :*
Edited by Agent47
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata.

Ce avatar meserias ai 0mertule...oricum e mai bun decat tricoul ala transpirat pe care il aveai inainte :)).

Acum despre FBI: Incercati sa populati topicul "Imagini FBI". Daca intalniti situatii ciudate, diferite, speciale, situatii in care cooperati cu colegii in mod activ, situatii in care sunteti pe urma unui runner greu de prins etc. , puneti "degetelul" pe tasta F8 si impingeti-o spre tastatura! :)) Apoi postati pozele facute.

Link to comment
Share on other sites

Robo?:))

Eu s-ar putea sa postez una cand eram la jail...ma bateau toti de oftica..:)) foameaaaa=)))

(mai aveau putin si ma si scuipau)

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.