Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

pff am de facut 190 puncte.. si am abia vre-o 5. Sper sa reusesc pana saptamana viitoare.

Pai la ce iti trebuie asa multe puncte??

Bafta celor care au plecat/pleaca...

 

// Spor la puncte.

Link to comment
Share on other sites

Noapte bună băieți!

Mă pun la un film!

Imi am instalat diacriticele la pc.

Ne auzim măine.

Am deja vro 50 de puncte.

pe măine

Aşa-i că de la mine a venit inspirația cu diacriticele? Eu le folosesc de când faza cu RoberT:))

Noapte bună agenți!

Link to comment
Share on other sites

Neața agenți!

Am avut o reclamație,am răspuns la ea.In ce fel poate sa mintă cineva ma sperie.

A venit cu o poza ai de viața iei și mai și zice ss e de ajuns.

Ne auzim peste puțin in game.

Link to comment
Share on other sites

BLy., zici că îţi urmez trecutul:))

05.10.2013 - 03.02.2014 - aproape 4 luni!

O viaţă de agent, a fost frumos. Imediat după pauza de samp avută am intrat în FBI şi m-am făcut cunoscut prin prieteni şi duşmani(lista cu duşmanii mei îi găsiţi mai jos, în spoiler.

 

 

Legic, RoberT97, Rekill, Aditzin, [CBN]Cristi, Al3x_Tm, FalleN., SPiKEE, Show., Zarzare, HunTer, Stragopulos, Mr.Benzema, Sergei_Zaravotko, [bTD]Andrei, [mR].Prodek, YoshiJiro, [mR]Tig3R, Mikeyoto, florynn.fly, Bondingi, DoomToretto, Mada_Linux, Mikeyoto(a doua oară), SunOnYEE, pItYK, KroG, Ciccio, Alright, [RTS]RoberT., show.(a doua oara), Winston, IonuT_Yo, [GF]Dejan, $Amer$, brainiac, BoOoGdaN

 

 

37 de reclamaţii în 121 de zile m/

 

Asta este ultima săptămână în care puteţi câştiga cei 5,000$ pentru cel mai mare raport, succes!

Edited by paulyks
Link to comment
Share on other sites

BLy., zici că îţi urmez trecutul:))

05.10.2013 - 03.02.2014 - aproape 4 luni!

O viaţă de agent, a fost frumos. Imediat după pauza de samp avută am intrat în FBI şi m-am făcut cunoscut prin prieteni şi duşmani(lista cu duşmanii mei îi găsiţi mai jos, în spoiler.

 

 

Legic, RoberT97, Rekill, Aditzin, [CBN]Cristi, Al3x_Tm, FalleN., SPiKEE, Show., Zarzare, HunTer, Stragopulos, Mr.Benzema, Sergei_Zaravotko, [bTD]Andrei, [mR].Prodek, YoshiJiro, [mR]Tig3R, Mikeyoto, florynn.fly, Bondingi, DoomToretto, Mada_Linux, Mikeyoto(a doua oară), SunOnYEE, pItYK, KroG, Ciccio, Alright, [RTS]RoberT., show.(a doua oara), Winston, IonuT_Yo, [GF]Dejan, $Amer$, brainiac, BoOoGdaN

 

 

37 de reclamaţii în 121 de zile m/

 

Asta este ultima săptămână în care puteţi câştiga cei 5,000$ pentru cel mai mare raport, succes!

In sfarsit am scapat de tine :-J Esti prea nab sa mai poti sta in fbi nu am mai vazut la nimeni niciodata atatea posturi ;) Tu cred ca te mandresti cu acele posturi si cu acei dusmani ... daca mai postezi o singura data aici ai report ;) nu mai faci parte din FBi si nici nu o sa mai faci vreodata .. Mai bine lasa-te de samp nu e de tine ;)

Link to comment
Share on other sites

Ce faceţi agenţi?

Eu ma pun sa fac ceva puncte,am aplicat în GF sper sa fiu acceptat imi doresc asta foarte mult.

In sfarşit a răspuns si Haze la reclamaţii eram in suspans [-o<.

Ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.