Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Acesta este ultimul meu post aici, cel putin cat va fi Haze lider.

Va multumesc tuturor pentru ca m-ati ajutat cand v-am intrebat si ca mi-ati fost apropiati. Aici mi-am facut multi prieteni sau m-am reintalnit cu alti prieteni(sour,squiz,sp3cter,cofe,songoku,laurence,weezel,damian). Imi pare rau ca a venit momentul asta dar nu se mai putea. Joc ca prostu in fiecare zi pentru ce? Sa nu mi se accepte o invoire amarata de la un war cu School Instructors. Credeam, cand am reintrat, ca este acelasi FBI de pe vremea lui byfydo, dar m-am inselat. Aici rezisti doar daca esti on 25/24, nu se poate asa ceva. Haze trebuie sa intelegi ca nu toti stam numai pe sa:mp. Mai nou se poarta in factiune "sapatul" si "vanatul", nu dau nume ca se supara freelander. Apropo, daca ai pile ti se accepta orice. Cum zicea Weezel, ar trebui lasate nasiile astea. Songoku, iti multumesc ca m-ai inteles mereu cand am avut nelamuriri sau probleme, haze, tie iti multumesc doar pentru ca m-ai acceptat in factiune.

 

La revedere, Squiz, sper sa iei lider candva, sau tu songoku!

Lasa textele astea, iate de mana cu Weezel, 2 parveniti, cum sa dai PM liderului cum ca as cere accept de 10k? Cati neuroni ai antrenat inainte de a face lucrul asta? Bine ca ai plecat, nu o sa-ti simtim lipsa.

Edited by FreeLandeR
Link to comment
Share on other sites

@, îmi pare rău că pleci dar asta e, decizia ta. Nu e chiar aşa cum zici tu, că trebuie să stai 25/24 ore pe joc. Eu unul în maxim 2 zile îmi fac minimul de puncte pentru raport iar activităţile nu durează mai mult de o oră...în fine. Succes mai departe !

 

@@Sp3cTeR, încă aştept digihp ăla şi pentru armură.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna agenti .

Aveti grija de vooi, o sa lipsesc vro 2 zile asaa +)) stiu ca va bucurati. +))

Aveti grija sa nu gasesc topicul cu reclamatii plin cand ma intorc. Spoor la puncteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !

@, nu credeam ca si tu esti asa rank hunter, ai grija cu afirmatiile tale nefondate ca nu iti merge cu mine, daca mai postezi aici vreodata ai report.

Baftaaa agent ! V-am pupaat.

Edited by Haze
Link to comment
Share on other sites

Neata , m-am uitat la demisii , daca nici haze nu te intelege , atunci cine? Ziceti voi? Serios acuma. Daca noi suntem nesimtit , nu-l ascultam , e normal. Nu ma asteptam la FalleN :(

Link to comment
Share on other sites

Neaţa agenţi ! Acum mă pregătesc să merg la "şcoală" cică. Se face campionat de fotbal între clase pe sintetic, vremea nu e în favoarea noastră d-apoi nu-i bai, mergem să jucăm să bem o bere după. Dacă mi-oi rupe picioarele e ok, de mâine "dorm altfel".

Link to comment
Share on other sites

Neata eu sunt in game de la 7 dimineata , ca sa fac accepturi si sa le vand pe banda rulanta =)))))
Te astept in game fata :*

Link to comment
Share on other sites

Neata agenti :))))) , acum ma duc sa dor si eu , maine tre' sa ma duc prin parc am o demonstratie de lupte... Ne auzim in game maine pe la 11-12. Succes! :*

Link to comment
Share on other sites

Salut , acum am venit si eu de la o demonstratie de procedee , ne auzim mai tarziu in game, succes la puncte.

Link to comment
Share on other sites

Salutaree agenti , in caz ca va era dor de un caps pe /r sau de fw ceva +)) , nu disperati Haze is back .

Ma bag si eu la somn, ne auzim maine in game.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.