Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Macar titlu sa-l fi pus si tu..ai scris doar Orasele LS si LV si pe urma ai insirat pozele...

 

Macar titlu sa-l fi pus si tu..ai scris doar Orasele LS si LV si pe urma ai insirat pozele...

Link to comment
Share on other sites

Mda....Srry nu mi-am dat seama...

 

Nu Stiam Ca Este Ceva Care Trb Sa Ma Iau Dupa El....N-am Vazut Niciun Model...

Link to comment
Share on other sites

Sunt plecat la tara.Am facut cerere de inactivitate deoarece calculatorul pe care il am aici nu poate duce Sa-Mpu si tin legatura cu voi doar pe forum.Ma intorc duminica.

Link to comment
Share on other sites

Agentii FBI sunt urmatorii: skillz, MonToya, quix, SahYn, Kip, Breaks, Andres_Paquito, smitH, Bluer, corect?

 

Felicitari! Mi-ati facut seara naspa si ati distrus sedinta.Felicitari ca din toti membrii, doar 9 au fost in stare sa participe la ea.Sedinta a fost amanata pentru Duminica la ora 21:00.Va anunt de pe acum...urmeaza wipe ;)...de proportii.

Link to comment
Share on other sites

Robo este nemultumit deoarece nu a fost toata lumea la sedinta...

 

Darksweet speram ca la urmatoarea sedinta vii.

Link to comment
Share on other sites

Robo este nemultumit deoarece nu a fost toata lumea la sedinta...

 

Darksweet speram ca la urmatoarea sedinta vii.

 

 

Prietene , te anunt ca si la sedinta aceasta veneam dar netul acesta de rahat care si-a bagat p.. d-zeu in el nu merge X( FIX cand ii sedinta.

Edited by BiSDarkSweeT
Link to comment
Share on other sites

Am Luat Ban..:((....aqm 5 minute am incercat sami pun o parola din cifre dastea ©íßáá si nu mia mers la login :((.... si am luat ban ...sper ca alin sami scoata banu si sami modifice parola ..si sa mio zica prin sms...aqm ast....sper sami ramana casa si banii care ii am...
Link to comment
Share on other sites

Neatza.Am o veste proata pentru voi,pe care nu stiu cum sa o spun,pentru ca Robo se va supara pe mine. :(

Deoarece vacanta mea se tot prelungeste,imi voi da demisia deoarece nu vreau sa tin locul ocupat.Poate in locul meu va veni cineva mai bun decat mine.Va urez bafta tuturor:DarkSweat,Break,Kip,Smith,Bluer,Sahyn etc.Robo tie in primul rand iti spun felicitari pentru ce ai ajuns,iti doresc bafta de acum incolo,sa duci FBI-u muuuuuuuuult timp de acum incolo,pentru ca fara tine politia e un nimic,serveru ar fi un nimic daca nu ar exista FBI cu toti membrii lui,cu bune si cu rele.

 

 

BAFTA TUTUROR.MA VOI REINTOARCE DACA VOI AVEA SANSA.

 

@ROBO:Deoarece site-u www.rpg.b-zone.ro/members nu merge voi lua legatura cu [F4L]Blade sa intre pe account. :* Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.