Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Uitati am facut o semnatura pentru cei cu rank 2 din FBI : 21739406919101068546.pnghttp://img.b-zone.ro/images/21739406919101068546.png

 

Sper sa o purtati cei care aveti/veti lua rank 2 :P

 

 

Multumesc tuturor care m.au votat la Battle, scor final 11-4.

 

2:24. mie nu mi.e somn. voua?

 

#[biS]DarkSweet ma bucur ca porti semnatura facuta de mine :)

Edited by SmitHson
Link to comment
Share on other sites

E a doua noapte in care nu dorm :X

 

 

Stau treaza pana maine seara poate nici maine nu dorm deci am 2 zile ne dormite :X

 

 

 

 

Am castigat camp`u la pool :X loc 1 :X

Link to comment
Share on other sites

Eu ma pun sa'mi fac raportul, omg ce comenteaza popey la reclamatii...

 

 

Nu mai zice nimeni nimic?

Edited by Bluer
Link to comment
Share on other sites

Agentii FBI sunt urmatorii: skillz, MonToya, quix, SahYn, Kip, Breaks, Andres_Paquito, smitH, Bluer, corect?

 

 

Rectific: Agentii FBI sunt urmatorii : xtypE, Bad, [bIS]DarkSweet, quix, Tohaneanu_vlad, BlueR.Vi-i numar? Ok...au fost 6.Frumos FBI n-am ce spune...chiar va fi wipe si din pacate vor suferi si cei care s-au straduit sa faca treaba in FBI...dar suntem o echipa nu? Toti sufera si toti se bucura. Cine isi va dori cu adevarat, va re-aplica.

 

Edit: Deoarece http://b-zone.ro/rpg este inaccesibil, va trebui sa fac lucru manual.

Link to comment
Share on other sites

:O Robo se pare ca unui nici ora nu o stiu jalnic rau, nu stiu de ce am asa colegi...

Jalnic? Ai vrea sa stau toate ziua pe forum :|? Am si eu viata mea. Am fost afara, am stat cu fratimiu si am avut multa treaba azi :|. Cand sa mai am timp si pt joaca ? :|

Link to comment
Share on other sites

Mda, si eu fiindca am atata treaba cu cererile si lucrarile in PhotoShop, nu am stiut de sedinta. Dar bineinteles ca voi fi dat afara, pentru ca am muncit o luna degeaba. Si ma voi chinui iar sa iau rank 2. Dar nu conteaza :-J Asa stau lucrurile, asta e. Adio FBI deocamdata! Daca tu Robotiquis, ma vei da afara pentru ca n.am fost prezent la sedinta asta fulger, atunci nu am ce sa zic. Sper sa nu fie asa. Altii stau si freaca menta. Ma rog :-J Decizia liderului. Noapte buna :-J Edited by SmitHson
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.