Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

@, Valeleu, valeleu, sa nu te faci muci la nunta, auzi, fata mea?

Salutare, agenti! Haidat la un Si es gau, sa-mi dati add: SeLLeR, daca jucati, azi nu joc, jucam maine daca vreti.

Link to comment
Share on other sites

@, Intr-un final ai ajuns si tu mire, macar la botez sa ne chemi daca la nunta nu vrei.. Lasa ca venim noi cu tot FBI-ul pe capu tau si te vad dupa cum ne scoti de acolo =))

 

 

Acum am ajuns acasa, ce faceti? Poate o sa intru si eu in game in seara asta, dar nu sunt foarte sigur.

Link to comment
Share on other sites

Ma gandeam ca o sa se termine glorios, cu magia data etc.

Da' vad ca ai dat cu fata de asfalt pe la jumate... =))

GG!

 

P.S: Imi dai si mie hudu' si fontu'? plz.

 

Pentru ce ai zis tu aici dai PM , nu postezi la poze.O sa rog adminii sa iti stearga postul , sper sa nu fi sanctionat.Acolo se posteaza imagini/video legate de FBI , nu discutii aiurea.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pentru ce ai zis tu aici dai PM , nu postezi la poze.O sa rog adminii sa iti stearga postul , sper sa nu fi sanctionat.Acolo se posteaza imagini/video legate de FBI , nu discutii aiurea.

 

Am avut impresia ca postez la discutii, abia acum mi-am dat seama... =))) Mersi de instiintare, oricum.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, agenti nabi! Nu avem fani anime pe aici?

Veniti in game sa curatam wanted list-ul.

Avem,avem :)) Eu si domnisoara Raluca suntem "inraite" dupa anime-uri. ;))

Edited by Simii
Link to comment
Share on other sites

@, Welcome back ba, ai grija ce faci si de data asta nu mai iesi asa usor nabete.

 

In rest ce faceti? Eu am putina treaba, o sa intru mai tarziu in game, ne auzim, pwp

Link to comment
Share on other sites

@, Care c-hud, ca nu il mai stiu ca am avut 10000 de modurii in sa-mp si chiar am uitat si daca zici de cel care il avea DoKy, sa stii ca pe ala nu il mai am :D . Deoarece am reformat PC si am uitat sa il salvez .

Link to comment
Share on other sites

@, Da nu stiu, ti-am cerut unu acum 3-4 luni sau mai mult dupa 1 luna de la plecarea ta din FBI, lasa e ok :))

 

Ma duc sa fac cu mama mancare :> intru mai tarziu putin in joc :D Spor la puncte.

 

Astia noi sa aveti dovezi la tot, daca nu stiti ceva, intrebati pe /r

Link to comment
Share on other sites

@, No mersi fain si ce mai ziceti ca faceti ? Stiu ca e vineri seara si toata lumea e plecata dar eu tot fac +1 la discutii, doar am most active in FBI

 

EDIT : Sunt "sef" de pagina, zis si SEF !

Edited by AsSasiNn ZEW
Nu esti Director
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.