Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Salutare, ce mai faceti? Postati mai des pe aici... Apropo, cine o mai gasit bombe? Si ce o castigat?

Teylo, iti place ce avatar am? :>

Am gasit eu, RP, $$ si dildo.

 

P.S:

MrluTxB.jpg

Parcare orizontala by cokoshal.

Edited by Coko
Link to comment
Share on other sites

Noapte bună, angeti FBI nobi! Văzând că toată lumea face questul, m-am decis să creez un meme despre acest subiect, care este foarte adevărat.

oc5dl8.jpg

Prea tare meme-ul :)))

 

Multumesc de avatar printesa <3 e prea tare.

 

Salut tuturor, nu am mai postat de ceva timp aici. Va doresc o zi minunanta :*

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi!

Daca aveti orice intrebare, nu va fie rusine sa intrebati pe [/r], mult mai bine decat sa luati FW.

 

, nabule, Sandking-ul are doua locuri si tu ti-ai pus mod cu patru... tu, spre exemplu, daca te urci cu G in spate, cei ce nu au exact acelasi mod pe Sandking nu te pot vedea si nu pot avea de unde sti ca tu esti cu G in masina, desi poti folosi [/cw] etc. Drept urmare, e ilegal. :*

 

, nb! :*:*

Edited by Coko
Link to comment
Share on other sites

Nici nu am stiut ca recrutam :))

Am fost ocupat zilele astea, in rest ce faceti? o sa intru si eu imediat in game dar o sa stau putin afk ca am niste treaba.

 

Welcome celor noi, sa aveti poze / dovezi la tot, daca nu stiti intrebati pe /r /d. Nu folositi /d aiurea ca se lasa cu sanctiuni. In rest Dumnezeu sa va ajute si sa fiti bine, sanatosi.

 

Pup, o Duminica faina.

Link to comment
Share on other sites

Oo, salut FBI, de cand n-am mai postat pe aici, mi-a fost dor sa mai intru prin conversatie cu voi, azi poate o sa va fac o vizita la antrenament, il tin eu daca e cazul :))

Daca aveti probleme imi puteti da sms :) eu va ajut chiar daca nu va cunosc. Hai sal, ne vedem pe /wanted.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi !

 

Salutare, ce mai faceti , ce mai ziceti? e cam liniste pe aici.

 

Eu ies pe afara ma duc la un fotbal, am cateva luni bune de cand nu am mai dat cu piciorul intr-o minge , apoi tre sa ies cu niste colegi la baut :)) bafta multa tuturor, am lasat /sleep :*

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Ce ma amuza ce spune Assasinu in ultima poza :))

Neata FBI, iara n-am postat de mult, de dati report nu ma supar, nu ma mai intereseaza :-J mai faceti si voi spam aici ca Asasin nu va are treaba, e baiat cuminte.

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/GONGOBONK/videos/887667541319508/?pnref=storyDeci fetele astea sunt geniale! <3.Eu sunt noul caine micut al factiunii,sper sa cresc mare alaturi de voi si sa perchezitionam toate femeile din Romania. :">

O poza cu mine si cladirea.

2l95kk9.jpg

Tare rau =)))

 

Salut!!! S-au dus si zilele b-zone-ului.... :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.