Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Se pare ca familia se reuneste si nu , tu nu esti din acea familie a noastra :)).

Bine ai revenit fratele meu si revizuieste-ti limbajul fata de rank-ul tau mai mare =)), te pup ba.

Link to comment
Share on other sites

Cititi regulamentu de pe prima pagina dragilor, o sa vina iar Draco si o sa treaca la sanctiuni atat pe forum cat si in joc. Paste fericiti tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata/seara pentru unii, nu prea postez eu p-aci dar na, asa cu ocazia pastelui va urez sarbatori fericite alaturi de familie toate urarile alea frumoasa bla bla.

 

Uitati aici o melodie, ca tot ii la moda:

Edited by Leviathan S4F
Link to comment
Share on other sites

Fetele mele, va urez si eu de pe acum Sarbatori Fericite alaturi de cei dregi voua si tot ce va doriti voi. Ne mai auzim in game in seara asta dar maine o sa fiu plecat toata ziua. Bucurati`va si voi de zilele astea libere si lasati acel raport ca dupa o sa vreti sa mai aveti saptamani libere. Distractie placuta maine si aveti grija de corpurile voastre :*

Link to comment
Share on other sites

S-a dus vacanta, s-a dus si saptamana fara raport, asa ca baietii mei, saptamana asta nu mai sunteti scutiti, o sa avem doar un antrenament, eu pe weekend o sa fiu plecat deci o sa ma gandesc cine-l tine daca nu se oferta nimeni. Sper ca ati trecut testul cantarului de paste si ca nu ati ajuns prin spitale. O saptamana minunata sa aveti, va pupa Teylo !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.