Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Pfii ce spam p'aici. :))

@, naba,stiam eu ca nu ne lasi asa usor. :)) <3

@@South KinoTo, Welcome!Sper sa te integrezi repede printre noi,daca n-ai facut asta deja. :D Si hmm,cred ca tu ai fost cel care m-a gasit pe auto cu dildo-ul in mana.. hehe =))

Restu',cmf?Scapati si de mine 2 saptamani,cred. :))

Fiti cuminti si oricum ne mai auzim pe forum. :D

Si muzikutza,desigur:

 

Link to comment
Share on other sites

@@South KinoTo, Sincer cand am intrat aici ma asteptam sa ma duc mai devreme :)) dar colectivul mi`a schimbat decizia :D

@@GF Maxim16, Merci frumos, oricum in elc la ultimul war am topit putin:))) 25-2 asa de plecare:)) a fost o placere si pentru mine si ne mai auzim :*

Iar restul v`am pupat. Au fost cela mai frumoase 4 luni ca sa zic asa. Nu ma asteptam ca Teylo sa formeze un asa colectiv si sincer cand am intrat aici planurile mele erau altele si nu m`am gandit vro secunda ca o sa ajung la rank 4 :-? Va multumesc pentru aceasta minunata perioada si o sa ne mai vedem cu siguranta :***

Ceao dragilor :*

Link to comment
Share on other sites

@@AIM HyperOwn, ai fost un membru important in tot colectivul asta.Tot ce vreau sa spun e un sincer multumesc pentru toate momentele frumoase petrecute impreuna si ca mi-ai fost alaturi atunci cand a fost nevoie.Mai tinem legatura si sper sa te distrezi cu noua functie,bafta mai departe si nu uita ca mereu vei fi bine primit inapoi! Numai succese,Cristinut! :*

Link to comment
Share on other sites

@AIM HyperOwn Pff, putin ciudat sa nu te mai am aici. Cand am venit aici ai fost unul dintre cei cu care m-am inteles cel mai bine. Iti urez succes mai departe si chiar daca ai iesit din FBI, avem in continuare /c si skype. Respect!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata agenti,cfcf?*pe langa ca dormiti :< *

Felicitari celor 2 nabe testere,sa speram ca sunteti mai dure ca mine si nu treceti pe oricine. :))

Picati fara mila,fiti rebele ca mine. ;)*bine,bine,stiu ca eu nu-s rebela la categoria teste,dar...nu conteaza*

Siiii va mai las inca o melodie smechera,nb. :)>-

 

 

 

Edited by Simii S4F
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.