Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

În urma unor discuții mi-am dat seama că nu sunt chiar singurul care e de părere că civilii sunt cam nedreptățiți și evident renunță și pleacă de pe comunitate. Mă gândeam să propun să se scoată restricția jucătorilor cu wanted care NU pot ataca niciun alt jucător, decât dacă acesta este membru al unui departament. O altă propunere vine din partea lui @AdiOwn care spune să se poată face mai mult DM, iar în cazuri EXTREME jucătorul să fie sancționat cu suspendare licenței de arme de către un admin. Odată cu reintroducerea unui sistem mai vechi, pentru că astea erau posibile în urmă cu doi sau trei ani, am putea crește puțin activitatea server-ului, am avea și noi ca membri de departament mai mulți suspecți cu wanted, cei din School Instructors ar mai câștiga și ei niște puncte la raport, trebuie să recunoaștem că e destul de greu să faci raport ca membru School Instructors și ar beneficia și adminii de pe urma asta confiscând licențele jucătorilor care duc la extrem DM-ul. Aștept părerile voastre!

Link to comment
Share on other sites

wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiw

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

giphy.gif.a5064d46750197e0f7acbbcf46e41970.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Happy Birtday Raduuuuuuuuuuu    :o):o):o)<3

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

giphy.gif.a5064d46750197e0f7acbbcf46e41970.gif

 

 

 

Edited by The Weeknd ToV
Link to comment
Share on other sites

On 05.06.2018 at 2:58 PM, HG Andruu said:

Salutare!

 

Binișor printre mașini, tu?

 Doar ce m-am uitat la un tribut cu Paul Walker :(

Edited by wicked x
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.