Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Ervin27, Erow cand eram mic =>> http://9gag.com/gag/aeNVwgW

 

NU UITATI!!

 

Duminica, 9.02.2014 la ora 19:00 cu ajutorul lui Karan, se va organiza un war / last man standing for fun intre toate factiunile.

Mod de desfasurare:

  • Karan va oferi fiecarui participant cate o arma unica ( molotov / grenade / Chainsaw / flame throw ),
  • Dupa fiecare 15 minute de la start, arma va fi schimbata.
  • War-ul se va tine intr-un interior aparte, timp de 1 ora si fiecare membru se va lupta pentru el.
  • Playeri care mor vor primi get din nou.

Ne vom aduna in linie la HQ cu putin timp inainte de ora event-ului. Vreau sa fiti prezenti in numar cat mai mare.

Link to comment
Share on other sites

@, Neata si tie, sa stii ca nu a fost cine stie ce :)) , am stat o ora cam asa cred fara sa facem ceva si apoi ne da drujbe la toti si sa ne omoram.Premiul de 200k.

Neata tuturor, ce mai faceti? Eu mai inainte m-am trezit si ma pregatesc de scoala.Mai vorbim in game diseara, succes tuturor.

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetele! Am reaparut in zona. ;) Ce faceti, cu ce va mai laudati?!

 

Felicitari celor care au luat rank up in weekend. :) Si bun venit noilor colegi. Sper sa ne intelegem toti de minune.

 

Ionut, felicitari pentru best. Ai cam rupt norma. :)) Zi-mi sincer, ai mai facut si altceva inafara de jail?! :)) Imi place cand exista competitie, pentru ca fiecare va trage sa fie cat mai bun, deci va fi multa activitate.

 

Intru si eu putin mai tarziu in joc, sa-mi fac simtita prezenta in jail. Sper ca nu m-au uitat fetele de acolo. :))

Link to comment
Share on other sites

@, Neata si tie, sa stii ca nu a fost cine stie ce :)) , am stat o ora cam asa cred fara sa facem ceva si apoi ne da drujbe la toti si sa ne omoram.Premiul de 200k.

Neata tuturor, ce mai faceti? Eu mai inainte m-am trezit si ma pregatesc de scoala.Mai vorbim in game diseara, succes tuturor.

@ Si cine a castigat ? :>

Edited by TunderBirds Mihaittzza
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua colegi. Va rog sa sustineti ceea ce am propus la server suggestions cu un mic +1 daca sunteti de acord cu ceea ce am zis eu acolo. http://forum.b-zone.ro/topic/191514-propunere-pentru-departamente/

 

 

Mai vorbim in game. :*

 

slabe sanse sa fie acceptata....ai uitat sa zici de /m din masina personala

Edited by pH Clark
Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceti, ma? Dormiti cu totii :)) Bagati si voi niste subiecte interesante de discutie... ca sa ma bag si eu in vorba.............. Haideti in game, ne adunam trei intr-o masina si stam la panda, ca ne place :X

 

FInuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuule, ai ajuns cu bine? Mai esti bolnav? Ce face fina?

Link to comment
Share on other sites

Mă duc şi eu să mă uit la TV, ne auzim mâine, noapte bună ! Saaaaaaaaaaaaaauuuu, spor la FAIL-uri, valabil pentru cei care fac noapte albă :)).

Link to comment
Share on other sites

Mă duc şi eu să mă uit la TV, ne auzim mâine, noapte bună ! Saaaaaaaaaaaaaauuuu, spor la FAIL-uri, valabil pentru cei care fac noapte albă :)).

Du-te si uita-te si tu la TV... e trecut de ora 00:00 si te inteleg, ai nevoie... multumesc pentru urari, in seara asta o sa am o noapte alba, cred :))

 

Apropo, va invit pe toti in game sa avem toti o noapte alba, nu-i corect sa am doar eu.

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi flacai si fete (fără Silence ca mai are 3 virginitati de dat). In decursul a doua saptamani cat am lipsit, observ doar mici schimbari si tin sa spun urmatoarele:

  • Welcome celor noi! Sedere cat mai lunga si placuta, n-o sa regretati.
  • Semk is back, băi!

$@LP@ si la Jail cu voi.

Edited by ZEW SemK
Link to comment
Share on other sites

@[uS[CarL: Mult succes si spor in continuare, sa fi baiat cuminte, sa nu primesti FW-AV, sa asculti de cei mai mari ca tine si sa iti indeplinesti toate misiunile cu success. Aaaa... Si sa nu uiti de unde ai placat, sa mai treci pe la noi.

 

 

 

 

With love: National Guard. Always Ready! Always There!

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi flacai si fete (fără Silence ca mai are 3 virginitati de dat). In decursul a doua saptamani cat am lipsit, observ doar mici schimbari si tin sa spun urmatoarele:

  • Welcome celor noi! Sedere cat mai lunga si placuta, n-o sa regretati.
  • Semk is back, băi!

$@LP@ si la Jail cu voi.

Welcome back , l-am batut pe CYo la fifa cu 6-0 in primul meci. =))

 

 

Carl, nu stiu ce sa zic ca pleci..adica mergi in H.A, unde nu se stie daca vei trece testele sau daca vei fi acceptat, si lasi NG, unde aveai rank 5, erai tester si antrenor, ciudata decizie...Bafta mai departe.

Edited by pH Clark
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.