Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, exact cum a spus si @, , nu mai daca suntem prezenti mai multi ca altfel ne rup ei pe noi la cati o sa fie :))) ca soarecii :>

 

 

 

Sobolanii drq, sper sa vina macar jumate din ei cu wanted, sa facem puncte :X .

Link to comment
Share on other sites

Stai calm...de ce nu dormi ba la ora asta? Ma pun la somn. Noapte buna.

 

 

 

Sobolanii drq, sper sa vina macar jumate din ei cu wanted, sa facem puncte :X .

Ce oameni ba...fac post din orice...cica "nu am facut nimic" si el ma omoara...

Link to comment
Share on other sites

@ tu ai 500gb, eu am muuult mai putin, ca mi-am incadrat tot pe placa video, ram, etc.... Eu raman fara spatiu imediat, deia nu prea fac video la robberi

Link to comment
Share on other sites

@ tu ai 500gb, eu am muuult mai putin, ca mi-am incadrat tot pe placa video, ram, etc.... Eu raman fara spatiu imediat, deia nu prea fac video la robberi

 

Ia-ti bandicam, filmeaza cu putini MB ala. Eu aveam un laptop cu hard-ul stricat si puteam folosi doar C-ul pentru windows si vreo 5 GB din tot hard-ul de 250..si tot reuseam sa supravietuiesc cu el..deci nu-i bai.

 

Tii folderele pe data cu dovezi si le stergi la 3 zile. Merge treaba.

Link to comment
Share on other sites

@, lasa programele nub si culca-te ca e ora 2 :)) , eu am iesit baieti ca de dimineata trebuie sa ma trezesc si devreme sa ma duc la meditatie :))) , sper ca maine sa-i facem praf la war >:) si sa fim on cat mai multi :>, tinem legatura in game pe maine, salut.

Link to comment
Share on other sites

Ia-ti bandicam, filmeaza cu putini MB ala. Eu aveam un laptop cu hard-ul stricat si puteam folosi doar C-ul pentru windows si vreo 5 GB din tot hard-ul de 250..si tot reuseam sa supravietuiesc cu el..deci nu-i bai.

 

Tii folderele pe data cu dovezi si le stergi la 3 zile. Merge treaba.

Pai cu bandi filmez, numai ca eu sterg video o data la 5 zile, si in atata timp se strang vreo 5-8 gb ...

Link to comment
Share on other sites

@, Poi nu fa video-uri asa lungi, incearca sa prinzi ce este mai imporatant si sa le stergi la 3 zile daca zici ca ai hard-iskul mic ca sa iti mai ramana memorie si pentru altceva, acum chiar ca ies :))

Edited by Dragos7198 VIP
Link to comment
Share on other sites

@, Poi nu fa video-uri asa lungi, incearca sa prinzi ce este mai imporatant si sa le stergi la 3 zile daca zici ca ai hard-iskul mic ca sa iti mai ramana memorie si pentru altceva, acum chiar ca ies :))

Incerc frate, dar na, mi se fac si video lungi, e bine ca asta le face de 150mb pe minut, nu ca Fraps de 2-3GB pe minut...

 

 

 

 

Prezentati-va cu 30 de minute mai devreme astazi la HQ inaintea war-ului.

Am inteles, deci la 14:30 la hq pregatiti pentru orice.

Link to comment
Share on other sites

@, nu ai pentru ce, dupa ce ti-l iei sa imi zici sa iti zic si in ce sa-l convertesti, sa fie cel mai mic posibil :))

Mda, sa conversesti, am inteles ca duce la stricarea placii video, si mai era un lucru, nu mai stiu care... Eu doar asa am auzit, cautati si vedeti, nu sunt sigur daca asta era, sau altceva

Dupa cum era de inteles am fost sanctionat exact la a doua, de acum sa vezi ce la fac, fac filmulete de 15 min (O urmarire deaia luuuungaaa) ca sa isi bage unghia in gat :))

 

Multumesc lu Erow ca nu mi-a dat FW, am doar AV, Merci :* :* :* :*

Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

@, nu cred..adica e un program...

Ma eu ti-am zis, asa am inteles, ca si Gamerii fac la fel si trebuie sa schimbe Placa video o data pe luna sau la 2 luni.

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetele. Care e viata voastra?! La mine vremea-i bestiala, zici ca-i sfarsit de primavara, inceput de vara. Am facut o plimbarica pe afara, de mai mare dragu'... :X

 

, multam pentru BEST. :) Un sfat... Ai grija la cum confisti armele, sa nu dai peste un disperat care sa-ti faca post. Iar daca i le iei din masina, sau cand e el in masina...... e cu sanctiune. :(

 

, termin-o cu aberatiile astea. Toata ziua sunteti pe net, dar nu-l folositi deloc pentru a va informa sau a verifica ce vi se povesteste. Un gammer schimba des placa video fie pentru ca vrea una mai performanta, fie pentru c-o arde fortand-o in overclocking.

 

Procesul de convertire video e ceva banal, folosit de sute de mii de oameni zilnic, mai ales in televiziuni, siteuri de stiri, media etc.. E ca si cum as converti un fisier .doc (Word 2003) in .dox (Word 2010). Nu arzi nicio placa video, nu se intampla nimic.

 

Daca nu sunteti siguri pe ceva, cautati sa va informati si dupa aceea postati ceva. :)

 

Ne vedem mai indat' in joc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.