Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata, gg pt failul de aseara Peiu.

 

Ms :* dar eu doar am condus Reboot i-a daramat :))) !

 

Salutare baieti am fost pe afara..era vremea prea frumoasa de stat in casa si jucat SAMP, acum am terminat de verificat si postat raportul, intru si eu acum in joc dar mai mult o sa fiu atent la meci ca la 20:15 are meci Stelutza :X.. m-am aprovizionat cu 2 cutii de bere si o punga de seminte ca sa fie totul perfect.

 

Va pupa Peiu ne vedem in joc :* !!

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

 

 

m-am aprovizionat cu 2 cutii de bere si o punga de seminte ca sa fie totul perfect.

 

Numa' doua beri?! Pfffff... Aia-i doar incalzirea. :))

Link to comment
Share on other sites

 

Ms :* dar eu doar am condus Reboot i-a daramat :))) !

 

Salutare baieti am fost pe afara..era vremea prea frumoasa de stat in casa si jucat SAMP, acum am terminat de verificat si postat raportul, intru si eu acum in joc dar mai mult o sa fiu atent la meci ca la 20:15 are meci Stelutza :X.. m-am aprovizionat cu 2 cutii de bere si o punga de seminte ca sa fie totul perfect.

 

Va pupa Peiu ne vedem in joc :* !!

daca nu avea sofer..degeaba avea el arma :))

Link to comment
Share on other sites

Hahaha...Soferul a fost baza 2 roti sparte dar a condus impecabil, stii cum e aia : "Cu Taft indiferent de vreme coafura rezista", eu am alta vorba : ''Indiferent de situatie cu , Infernusul rezista" =)))) !!!

 

Hai inapoi in joc ca mai avem treaba nu ne multumim doar cu 1 fail :)) !!

Link to comment
Share on other sites

ACum va culcati ma? Mie nici nu imi este somn... in fine, noapte buna, ma bag al 2-3 filme

Link to comment
Share on other sites

@, a fost...acum ma pun la somn. Noapte buna

Dap..urmeaza partea a doua maine :))) Nb, sa te odihnesti ca am nevoie de tine sa fii in forta cel putin ca azi :)):* !!

 

A fost tare seara asta, dar a iesit Clark si m-a suparat..asa ca am iesit si eu ma bag la un serial si dupa somn !!

Va pupa Peiu ne vedem maine la sedinta :* !!

• Nickname-ul tau: iStunt.

• Nickname-ul celui reclamat: [pH]Yenoh

• Descrierea situatiei: Wanted Cop Attack (Aiurea)

• Martori: Dumnezeu

• Dovezi (Screnshot): http://i.imgur.com/Z1xVNBG.png

Eu zic sa retragi mai repede pana nu iti da , K.O. cu dovezile =))))) !!!! Crede-ma pe cuvant...inca mai ai timp !!!
Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

 

Dap..urmeaza partea a doua maine :))) Nb, sa te odihnesti ca am nevoie de tine sa fii in forta cel putin ca azi :)):* !!

 

A fost tare seara asta, dar a iesit Clark si m-a suparat..asa ca am iesit si eu ma bag la un serial si dupa somn !!

Va pupa Peiu ne vedem maine la sedinta :* !!

 

Eu zic sa retragi mai repede pana nu iti da , K.O. cu dovezile =))))) !!!! Crede-ma pe cuvant...inca mai ai timp !!!

 

 

Ar fi fost pacat s-o retraga. :)) Macar sa capete un sens aceasta aventura pentru el. :))

 

Noapte buna, Peiule.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimi, @, boss te astept in game:> ii facem praf.

Dam pe seara iar fail-uri acum nu am chef de panda :D

 

 

Trebuie sa-l schimbi sigur. Ia-ti altul de la SH :))

 

Hai sal. Am jucat GTA 4 toata noaptea :)) ma bag iar acum.

Nu e panica ti-am tinut eu cu Clark locul la failuri :)) !!!

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa-l schimbi sigur. Ia-ti altul de la SH :))

 

De la SH era si asta, da' prost rau materialu'. =))

Link to comment
Share on other sites

 

De la SH era si asta, da' prost rau materialu'. =))

GG pentru raspuns la reclamatie. Te descurci.

 

Care-i treaba pe aici ? Cred ca intru si eu putin in samp. Am si acum GTA 4 in bara :)) Am fost prin oras, dar m-a prins ploaia...aiurea.

Link to comment
Share on other sites

GG pentru raspuns la reclamatie. Te descurci.

 

Care-i treaba pe aici ? Cred ca intru si eu putin in samp. Am si acum GTA 4 in bara :)) Am fost prin oras, dar m-a prins ploaia...aiurea.

 

Hai multam. :) Cum era aia?! Am invatat de la cei mai buni. :))

 

Incepe sa-ti placa GTA IV, asa-i?! :) Si eu l-am jucat mult timp, mai ales pe PlayStation. Iar pe PC imi bagasem miliarde de moduri, schimbasem cam toate masinile. :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.