Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

=))=))eu nu dau in pc eu dau in tastatura...am schimbat si nu mint 12 tastaturi pana aqm...si am 2 pc ale mele...10 la 1 si 2 la altu..2 la ala nou

 

dau in tastatura cu pumnii pana sar toate tastele din el...si daca vad ca nu mai mere=))ma duc la pc alalalt=))

 

 

lol mah tastatura ta doar atat pateste?nu stii ce pateste a mea cand vand un codat,dau doi pumni cat pot de tare si cade pe jos+ca deabia mai gasesc tastele =))))

Link to comment
Share on other sites

am fost in spania vara asta si mi-am luat tastatura de acolo una daia la 40 de euro fara cablu ...sti la ce ma refer..n-auzi ca o tin in seratar ca mie mila de ea?:))=))

Link to comment
Share on other sites

Pai dupa mine.. cam 1 zi sau 2.

Bine a fost alta data cand a tinut vre-o 3-4 zile.

Dar in orice caz.. este destul pentru a sparge cateva tastaturi :))))

Link to comment
Share on other sites

=))=))=))deocamdatas calm...da maine ka am practica si kand vin de la sch pe la 12 si nu o sa am ce face...o sa o sparg si pasta ...asta e...:-??

 

ady ca vazui ca ai intrat acilea...zine si u knd da drumu la sv dak stii

Link to comment
Share on other sites

Bybyloy , Andreysnk , Calciu suntetzi cumva membrii NG si eu nu stiu ?! Aici posteaza doar membrii factziunii si . Daca mai vad ca in continuare ca , continuatzi o sa cer warn pe forum .

Numai postatzi aiurea , facetzi spam pentru +1 .

Link to comment
Share on other sites

Care se pricepe la signature?>va rog faceti-mi si mie unul daca va pricepeti

 

Bybyloy , Andreysnk , Calciu suntetzi cumva membrii NG si eu nu stiu ?! Aici posteaza doar membrii factziunii si . Daca mai vad ca in continuare ca , continuatzi o sa cer warn pe forum .

Numai postatzi aiurea , facetzi spam pentru +1 .

 

 

Ady,ceri degeaba warn,mai trb sa iau /invite atata tot...

Link to comment
Share on other sites

sczue ady_torres ultimu post...oricum nu suntem dar trebuia sa dam testele in seara asta...si zine si noua dak stii knd deschide b-zoneul...si andrey zimi idu tau ka sa vbim pe mess:|

Link to comment
Share on other sites

Mersi Rem0ver :X:*>:D<<'> de cand cautam o poza cu cop + scrisu next pentru semantura :)) .... :X app dami pm cu id-u tau de mess :)

 

Edit: app vezi ca l-ai uitat pe XmLmX2 :)... :P

Cum se poate sa iti uiti SUBLIDERU :X>:D<<'> :-W

Edited by nKFaTaL
Link to comment
Share on other sites

xmlmx2

 

89993102947159388174.gif

 

 

 

Ohoo vad ca le purtati :) ok o sa mai fac :)

 

 

Xmlmx2: Scuze dar nu te`am uitat doar ca tu ai numele ca Xmacx si am crezut ca am facut poza de 2x :))

 

 

Id mess : ues_clan

Id skype : cocacola.css

 

Edited by BiS Rem0ver
Link to comment
Share on other sites

Ora: 15:00 PM

Data: 03.03.2010

Inchis din cauza ca: probleme cu gazduirea

Cat va dura?: nu putem aprecia, deoarece nu avem date exacte. Poate dura intre o ora si o luna. Va vom tine la curent cu datele.

Am aflat si de ce nu merge

Link to comment
Share on other sites

hai removeeereeeee ... imi faci si mie logo odata? ( sau cum s-o numi) :))) ca e prea tare :X ... ca de, m-ai uitat pe mine :))

 

EDIT: lol? acum am vazut ca mi-ai facut si mie:)) cred ca n-am observat din prima :)) ms mult man >:D<<'> you're the best ;)

Edited by s0ulJa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.