Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Aoleu!

Va rog frumos, pentru replici de 2-3 cuvinte de genul "- Ce faci ba? -Bine ba! -Porcule! -Tra la la" folositi messenger. Forum-ul este altceva. Sa nu le confundam pls! :)

 

PS: Are careva idee din ce motiv (daca nu cumva e problema curentului) serverul nu merge? Stiu ca uneori il mai opresc si pentru update-uri, mai ales cand este down pentru o perioada mai lunga (peste 10 ore)

 

And don't forget! I <3 YOU !! >:D<<'>

Edited by Klaudiu
Link to comment
Share on other sites

si eu voi fii unul nou;)dak iau testele da le iau sper:X:Xca am invatat:Xsper sa ne intelegem lume

 

poi si boss dak schimba hstul cam cat dureaza:| ca mam pliktisit

Link to comment
Share on other sites

calmate hobre =)) ushor =))crezi ca mie-mi convine...?!..da ce sa fac...si aveam un chef sa dau testele...

 

aa pai data trecut cand nu a mers serveru,vin eu linistit de la scoala si apare retrieving info.... (X(X( am dat un pumn tare in PC si acuma caraie culeru in el :))))

 

Link to comment
Share on other sites

=))=))eu nu dau in pc eu dau in tastatura...am schimbat si nu mint 12 tastaturi pana aqm...si am 2 pc ale mele...10 la 1 si 2 la altu..2 la ala nou

 

dau in tastatura cu pumnii pana sar toate tastele din el...si daca vad ca nu mai mere=))ma duc la pc alalalt=))

Link to comment
Share on other sites

Bun, deci chiar este vorba de un UPDATE la host. Era cea mai probabila varianta, din moment ce downtime-ul a fost atat de lung :)

Pai inseamna ca va mai dura ceva timp. Pana atunci de vedem pe'afara in ploaie :P

Urata vreme, apropo! :(

 

And don't forget! I still <3 YOU!

 

PS: Ce aveti fratilor cu saracul calculator sau tastatura? Daca simtiti nevoia, dati-va putin cu capul de perete. Faceti un panou pe care scrie "Loc de Dat cu Capul" :D si intrati tare in el! ;)) Ca sa nu mai aiba de suferit saracele electronice! :) Just sayin'.. :-"

Edited by Klaudiu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.