Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Peiu S4F Imi faci ma un avatar???

 

Deocamdată lucrez la ceva...o să vezi când e gata adică o să vedeți.. când termin adică zilele astea o să-ți fac avatar și semnătură, până atunci învață să bagi un mention calumea adică să-mi apară și mie notificare !

 

 

peiu tupeiu vreau si eu semnatura cum are xiser da sa=mi scrie si numele de jmeker.

 

Cum i-am spus și lui Maxim, dar semnătura lui Xiser este făcută de Willow așa că roagă-l pe el !

 

@, good luck Adolfa Naba...take care, we will keep touch on facebook !

Link to comment
Share on other sites

lasa ba ca eu am pus 2 solist , m-am invatat sa nu mai pun goluri :))

 

am 4 bilete 1 azi cl , 1 azi cl+anglia cote mici , 1 maine cl si unu azi maine cl cote bune.... poate iesa unu dale drak =))

Link to comment
Share on other sites

@, care-i motivul pentru care trebuia sa-ti pastrezi demisia? Ca m-ai facut curios :D

 

Ca a luat AV de la mine, ce s-a transformat in FW. Restu' sa povesteasca el...

 

 

 

Noapte buna colegi! :*

 

Din ce in ce mai mult curaj. :))

 

 

 

 

 

Hai, sanatate si noapte buna, fetelor! :*

Link to comment
Share on other sites

io m-am trezit mai devreme si inainte sa plec la scoala am verificat biletele la pariuri. 3 din ele s-au dis din cauza lu schalke :@ cum au batut obositii aia pe dormund si nu ia putut bate pe malmo nush :)) macar mai am 1 bilet pt azi.. daca nu sau dus iar 10lei pt nimic =))

 

 

hai cam plecat la scoala ma asculta la romana prima ora eu nu am tema.. =)) si mai am si meci la 1 :@ ajung acasa la dracu sa ma ia pe la 3 :))

 

EDIT: Saf de pagina x2 <):)<):)

Edited by Private spice WhYskY
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.