Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

O crezi tu pe asta :)) la jail stau cand vreau eu. Deci daca`mi fac raportul, nu ma deranja.

 

 

Bafta Jomes :))

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, n-am apucat sa-ti zic "welcome", daca n-am apucat sa-ti zic, e clar c-am avut treaba. Am o misiune speciala de indeplinit si mi-am indreptat atentia asupra ei, mai am de facut inca 70% din ea, stii tu, ti-am zis :))

 

Ce faci, mai stai in joc, mai mergem cu autobuzul?

Link to comment
Share on other sites

Haosenie... Nu te vad bine. :)) Ma bag la somn. Ai grija cu pastilele alea si fa treaba cu spirtul. :*

 

Ne auzim dimineata.

 

BTW. Bine-ai (re)venit acasa! >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Hai 'na ziua!

 

Aseara am spart vreo 8-10k pe contracte si-am inteles c-au fost onorate toate. Ceva, insa, nu-i fair play. Voi stiti cu totii ca eu am pus /contract pe fiecare dintre voi, dar pe mine... cine a pus?! :))

 

N-am mai avut plimbari cu bus-ul aseara, ca ne-am luat fiecare cu treburi sau discutii interminabile, dar amuzante, pe Sky. Vedem ce va fi in noaptea asta. Sigur o sa fluture iar contractele, clar. :))

 

Haosenie... Cum esti? Ai rezolvat maseaua?! Hai ca te vrem alaturi de noi in noaptea asta, inclusiv pe voce. :))

 

Va pupa Yenoh.

Link to comment
Share on other sites

@, te-ai saturat sa auzi ca esti "Statuia libertatii" pe aici, dar niciodata nu te-ai gandit sa afli cum s-a ajuns aici. Faptul ca ti-ai schimbat atitudinea si ca te-ai asociat ca o bijuterie de mare valoare care nu trebuie sa fie atinsa ar trebui sa-ti dea de gandit. Singur ai ajuns in situatia de fata, singur ti-ai facut-o, singur o infrunti. Sunt sigur ca daca ai face treaba cu cap, fara amenintari, sanctiuni si alte figuri nu ai mai auzi ca esti "statuia libertatii". Spui ca "rabdarea are limite", adevarat, dar din partea cui? E de apreciat faptul ca au avut multa rabdare membrii pe care i-ai atacat, in privinta ta, nu stiu dupa ce rabzi. Pe scurt, daca ramai aici sau daca te duci in alta parte si o sa ajungi la un nivel la fel de inalt, nu trebuie sa-i ataci pe membrii cu puterea pe care o ai. Ma dau exemplu pe mine, sunt rank 5, dar niciodata nu i-am amenitat pe colegii mei ca le dau FW sau ca-i pun sa faca nu stiu, sau ca ma duc sa-i spun nu stiu cui daca nu fac ce vreau eu, de fiecara data vorbesc frumos cu ei si ii ajut cu tot ce pot. Nu i-am amenintat nici cand m-au refuzat, m-am dus eu in locul lor, asta e, in schimb, asta nu inseamna ca nu o sa ma iau niciodata de membrii care gresesc, cu ocazia asta va spun ca o sa fiu mai exigent la sedinte si la antrenamente, in special. Nu fac urat daca cineva imi spune "ba, prostule" (un exemplu), o iau in gluma si sunt sigur ca metoda asta e mult mai eficace decat metodele voastre, daca te uiti pe [/r] sau la discutii, observi ca sunt prieten cu toata lumea. Nimanui nu-i place sa fie comandat, trebuie sa mai lasam si de la noi. Nu-mi place ca din treburi de genul, tot voi, care faceti cat mai multe victime, la final, tot voi pozati ca victime. Tipul acesta de oameni se caracterizeaza in multe feluri, nu-ti spun aici ca s-ar putea sa te ranesc, daca o fac, in interiorul tau se creeaza o mare stare de furie si nu vreau sa ajung acolo.

 

// Ma bucur ca ai inteles cum sta treaba si ti-ai pastrat demisia, ai facut un bine factiunii si apreciez asta :)

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Ce statuia libertatii ma ? :)) Aia e in America. Fa 10 ture de Area sau iei FW :))

 

Jomes, nu exista functii in jocul asta :)) Poate asta crezi, sau credeai, cu atitudinea de bo$$ rank 4 etc.

 

Si btw, nu mi-a placut faza cu amenintarile alea de pe /r (de cand eram eu civil); stii tu, ce ziceai ieri. Dar stii cum sunteti voi ? Tu si alti hateri de-ai mei ? Cu cine vezi ca ma cert, te bagi repede pe sub pielea lui, ca sa-ti faci gasca impotriva mea. Ghici ce, mi se rupe :)) haha. Eu sunt dement, fac pipi pe el de joc la orice ora. Am vrut sa revin in NG cu scopul de-a ajuta pe cei de rank 1-2, nu sa ajung sublider / lider si alte porcarii, ca n-am nevoie.

 

Valabil pentru toti ca sufera pe server-ul asta pentru porcariile astea. Functii exista in spatele monitorului. Daca esti smecher in RL, nu-ti pasa de jocul asta. Realizarile din spatele unui calculator conteaza. Trebuie sa fii tu insuti satisfacut de tine personal ca ai facut ceva, sa ai ce pune pe masa maine (de exemplu), nu sa te gandesti sa ajungi vreun helper / admin / bla bla aici, in jocul asta, care nu-ti da nicio cana cu apa :))

 

 

Dar in fine, fiecare ia ce vrea din jocul asta.

Edited by pH HaoS
Link to comment
Share on other sites

@, ai uitat cand imi ziceai pe /r ca sunt slab si sunt un nimic, ha? :-W:))) sau cand ziceai ca sunt arbitru slab, de liga 5-a si etc... [-( frumos exemplu ai dat. :))

 

Ce statuia libertatii ma ? Aia e in America. Fa 10 ture de Area sau iei FW )

 

Jomes, nu exista functii in jocul asta Poate asta crezi, sau credeai, cu atitudinea de bo$$ rank 4 etc.

 

Si btw, nu mi-a placut faza cu amenintarile alea de pe /r (de cand eram eu civil); stii tu, ce ziceai ieri. Dar stii cum sunteti voi ? Tu si alti hateri de-ai mei ? Cu cine vezi ca ma cert, te bagi repede pe sub pielea lui, ca sa-ti faci gasca impotriva mea. Ghici ce, mi se rupe :)) haha. Eu sunt dement, fac pipi pe el de joc la orice ora. Am vrut sa revin in NG cu scopul de-a ajuta pe cei de rank 1-2, nu sa ajung sublider / lider si alte porcarii, ca n-am nevoie.

 

Valabil pentru toti ca sufera pe server-ul asta pentru porcariile astea. Functii exista in spatele monitorului. Daca esti smecher in RL, nu-ti pasa de jocul asta. Realizarile din spatele unui calculator conteaza. Trebuie sa fii tu insuti satisfacut de tine personal ca ai facut ceva, sa ai ce pune pe masa maine (de exemplu), nu sa te gandesti sa ajungi vreun helper / admin / bla bla aici, in jocul asta, care nu-ti da nicio cana cu apa :))

 

 

Dar in fine, fiecare ia ce vrea din jocul asta.

My respect, sir.

Link to comment
Share on other sites

 

Nickname-ul tau: Adryan.

Nickname-ul celui reclamat: pingmann

Descrierea situatiei: Imi da wanted aiurea pentru cop attack si mai aveam w1 tot de la el, asa ca stau in jail 4k aiurea. Eu venisem in mod special sa-l atac, stiam si stiu ca daca ai wanted si ataci un cop primesti kill, nu iar wanted. Avand wanted si atacand copul = iti pierzi dreptul. Astept explicatia ta pinguinule. Mai erai si in masina cand te-am atacat, era greu un mdc.

Martori: SS

Dovezi (Screnshot): https://picasaweb.google.com/113550739550702376959/18Februarie201403?authkey=Gv1sRgCKea1e_Gx7rYxQE

 

 

Ooo, really ? Guess what noob, trebuia sa fii somat ca sa te predai. Clark poate nu avea cum sa verifice /nearwanted, /mdc, /wanted sa vada daca ai wanted deja, asa ca a apelat la /su 3 cop attack.

 

 

Have a nice day, moron ;)

 

 

A, Clark, da-i de cap cu dovada cum ca te-a atacat. Nu ar fi nevoie, ca a recunoscut singur..dar bine, aici nu suntem la tribunal.

Link to comment
Share on other sites

 

Nickname-ul tau: Adryan.

Nickname-ul celui reclamat: pingmann

Descrierea situatiei: Imi da wanted aiurea pentru cop attack si mai aveam w1 tot de la el, asa ca stau in jail 4k aiurea. Eu venisem in mod special sa-l atac, stiam si stiu ca daca ai wanted si ataci un cop primesti kill, nu iar wanted. Avand wanted si atacand copul = iti pierzi dreptul. Astept explicatia ta pinguinule. Mai erai si in masina cand te-am atacat, era greu un mdc.

Martori: SS

Dovezi (Screnshot): https://picasaweb.google.com/113550739550702376959/18Februarie201403?authkey=Gv1sRgCKea1e_Gx7rYxQE

EDIT: Nu e treaba ta pentru ce am iesit din PD, oricum pentru alt motiv, o neintelegere. Scrie clar in regulament, daca un player cu wanted va ataca acesta isi va pierde dreptul.

 

 

 

@Adryan5200, de ce zic eu ca nu esti adevaratul Adryan?! Ala ar fi stiu CLAR ca daca ai wanted si ataci un cop, prima data iei Cop Attack, dupa care kill. Si da, orice wanted + CA isi pierde dreptul. Aici ai nimerit-o. Doar ca-ti lipseste partea cu wanted-ul. ;) Pam pam!

Link to comment
Share on other sites

@, ai uitat cand imi ziceai pe /r ca sunt slab si sunt un nimic, ha? :-W:))) sau cand ziceai ca sunt arbitru slab, de liga 5-a si etc... [-( frumos exemplu ai dat. :))

 

My respect, sir.

Cu tine glumeam, ma, daca nu te-ai prins. Sunt sigur ca te-ai prins, dar vrei sa ma pui pe mine intr-o situatie proasta, te tin eu minte, o sa vorbesc cu cei de la federatie sa te suspende pentru urmatoarele meciuri, stiu ca-ti place, ca la fiecare meci esti injurat de fani pentru ca iei decizii proaste. Am uitat sa te intreb ce fel de arbitru esti, dar nu cred ca conteaza, de centru, de tusa, de rezerva, tot in plus esti sau inexistent :))

 

, nu dormi, ma?

 

Adyane, daca esti tu, baiatul smecher, fostul sef al meu din Taxi, suna-ma pe telefon, daca n-o faci, chiar daca n-ai minute, consider ca nu esti tu...

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

 

 

suna-ma pe telefon, daca n-o faci, chiar daca n-ai minute, consider ca nu esti tu...

 

Jur ca asta-i cea mai tare. :)) Oricum nu te suna. Stii ce-am vorbit si aseara. :))

Link to comment
Share on other sites

 

Jur ca asta-i cea mai tare. :)) Oricum nu te suna. Stii ce-am vorbit si aseara. :))

Daca n-are minute, in acest moment il roade, vrea sa ma sune dar nu poate, o sa creada el ca eu cred ca nu-i el si nu vrea asta, ma gandesc la ce ar putea sa se gandeasca, e o varianta, insa nu ma bazez pe asta :))

 

Finuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :* Am venit de pe plaja, ce smecher a fost, am tras de-un cauciuc la un grad Celsius :))

Link to comment
Share on other sites

Nasuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Noi radem rau in joc, mai ales in jail. Am pus contracte pe toti membri NG (pe care i-am descoperit online), iar un taximetrist tot vine si-l bate pe Haos. :))

Link to comment
Share on other sites

@, te inteleg ca te-ai distrat azi :))) imi pare rau ca nu am fost de fata :))) !!!!

 

@@yenoH, si @, post hunteri sunt fara numar mai ales astia care au fost in departamente si nu stiu wanted-ul nu inteleg cum dar in fine...

 

@@pingMANN, imi place ca nici a doua oara nu are ce sa iti faca esti prea bun :*, oricum la cum are /find pe pingMANN pentru ca nu l-a putut arde din prima trebuie sa ne asteptam si noi la asa ceva :)), oricum nu are sanse pentru ca "NG - Always READY, Always THERE!!! We are the best!", deci sa nu isi fac sperante...

Eu dupa ce m-am chinuit sa scriu parola timp de 10 min din diverse motive, aici am dovada :)) ( imaginea mai jos...nu am fost singur am avut 2 ajutoare) nu de alta dar sa nu ma trezesc fara permis degeaba :)),, cand m-am conectat dupa cateva incercari la joc eram varza :)))) acum mi-am mai revenit , hai nb ca am vb destul , va pupa Peiu :*

 

 

PL7D3rN.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Gata, am terminat su simularile pe luna asta:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.