Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ghiciti ce !

 

AM PUS CIRCA 60 DE CONTRACTE =))

 

HAHAHAHHAHA :))

 

 

Si fericitii castigatori la lotto 60/69 contracte sunt :

 

 

 

 

 

 

 

 

Sunteti dementi ma :))

Link to comment
Share on other sites

Tu n-ai ce face cu banii? :))

 

 

El a pus cu 100, eu am pus cu 1000. :)) Nu mai am cash, deci in seara asta stau cuminte (cred)... :))

 

 

:)):))

 

 

Check this :

 

5sseaAx.jpg

 

Se pare ca sunt la perioada. Care-mi da un tampon ? =))

 

 

Mda... Ai spurcat cuibul nostru. :)) Clar, ma mut de acolo. :))

Link to comment
Share on other sites

Old school baby :X

 

 

Care mai e treaba ? Cam liniste aici :))

 

Buna tare piesa... :) Chiar old school...

 

Asteptam sa apara si Alex aka Cyo aka Spamer-ul al' mare aka Nasu'... Aseara a fost absent, da' motivat. In seara asta nu-i mai permit sa dispara. :))

 

Tre' sa combin ceva $$$, sa am de contracte. :))

Link to comment
Share on other sites

Solooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, de la Erow pentru =Deea=, poftiti, bine varuuuuuuuuuuuuuuule :X

 

 

Care-i treaba cu voi, ma? Vad ca sunteti cam morti, vreti sa va inveselesc? Nu pot acum, mai tarziu, am de terminat ceva, ne vedem in joc in curand, nitel mai stau pe forum.


Solooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, de la Erow pentru =Deea=, poftiti, bine varuuuuuuuuuuuuuuule :X

 

 

Care-i treaba cu voi, ma? Vad ca sunteti cam morti, vreti sa va inveselesc? Nu pot acum, mai tarziu, am de terminat ceva, ne vedem in joc in curand, nitel mai stau pe forum.

Link to comment
Share on other sites

@, Ar fii bine sa taci din gura, eu nu am comentat la adresa ta. Sa fii mandru ca ai pile la lider.

Da, sunt plin de pile, pe langa pile am si unghiere si cateva forfecute la sublider... n-am fost acuzat niciodata ca am pile la lideri, e prima data si nu stiu cum sa comtentez astfel de acuzatii, banuiesc ca tu te bazezi pe ceva afirmand asta, nu? Apropo, nu ai comentat pentru ca nu ai ce sa comentezi... nu te compari cu nimeni din factiunea asta, toti sunt mai buni ca tine :)

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

@, Ar fii bine sa taci din gura, eu nu am comentat la adresa ta. Sa fii mandru ca ai pile la lider.

 

Ai report, nu ai voie sa postezi aici, $@L.

 

 

 

 

De la =DEEA= pentru Erow si Silence, ca nu mai vor nimic ei doi, o vor doar pe brunetzica !!!!!!!!!!!!

 

=)) =)) =))

Edited by pH HaoS
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna NG , am plecat la somn ca maine am o zi cam incarcata ! :*

 

 

De ce "noapte buna NG", daca jumare dorm deja?! :)) Descarca-ti ziua, ca sa fii mai liber. :P Noapte buna. Ai post, pa!

 

Haosenie, e randul tau.

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetele. Cum o mai duceti? Eu cred ca ma bag putin la somn, ca m-am trezit la fel cum eram la culcare... obosit.

 

Haosenie, eu zic sa cerem sponsorizari de acuma, ca ramanem fara bani in ritmul asta. :))

 

Ne auzim mai tarziu. Va las in compania a 3 minute de glume rusesti. Se merita. :))

 

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetele. Cum o mai duceti? Eu cred ca ma bag putin la somn, ca m-am trezit la fel cum eram la culcare... obosit.

 

Haosenie, eu zic sa cerem sponsorizari de acuma, ca ramanem fara bani in ritmul asta. :))

 

Ne auzim mai tarziu. Va las in compania a 3 minute de glume rusesti. Se merita. :))

 

Cei mai penali. =)))

Link to comment
Share on other sites

- Astazi e vineri?

- Tampitule, azi e marti!

- Aha, deci ieri a fost vineri...

- Ma cretinule, ieri a fost luni!

- Deci... maine e vineri?!

- Imbecilule, maine e miercuri!

- Deci, fa-ma sa inteleg... Saptamana asta nu avem vineri?!

Link to comment
Share on other sites

- Astazi e vineri?

- Tampitule, azi e marti!

- Aha, deci ieri a fost vineri...

- Ma cretinule, ieri a fost luni!

- Deci... maine e vineri?!

- Imbecilule, maine e miercuri!

- Deci, fa-ma sa inteleg... Saptamana asta nu avem vineri?!

 

Sec....

Link to comment
Share on other sites

Neatsa...daca tot va plac astea rusesti ia check cum este viata in camine la ei :

 

 

 

Si daca nu stiti cum sa va treziti nevasta uitati aici niste metode :*, dar la ce urmeaza dupa ce faceti asta, sa nu ma puneti responsabil ;;) :

 

Link to comment
Share on other sites

 

Ai report, nu ai voie sa postezi aici, $@L.

 

 

Da, sunt plin de pile, pe langa pile am si unghiere si cateva forfecute la sublider... n-am fost acuzat niciodata ca am pile la lideri, e prima data si nu stiu cum sa comtentez astfel de acuzatii, banuiesc ca tu te bazezi pe ceva afirmand asta, nu? Apropo, nu ai comentat pentru ca nu ai ce sa comentezi... nu te compari cu nimeni din factiunea asta, toti sunt mai buni ca tine :)

 

 

 

Mda ... ce sa zic :-? .

Intru mai incolo in-game ne vedem acolo ceau.

Link to comment
Share on other sites

# reclamatia 2 (total : 41 adresate mie in NG)

 

 

Dupa cum stii, un gabor perfectionist, incearca sa anticipeze mereu intentia suspectului, a rau-facatorului, ca sa fie cu un pas sau 3 in fata lui.

 

Si inca o chestie, nu fi suparat pe mine, am intotdeauna dreptate :D

 

 

1622088_606630489411706_1936605530_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

1622088_606630489411706_1936605530_n.jpg

 

=)) hahahhaa

 

Am fost destul de cizelat, zic eu.. I-am dat un raspuns destul de calm, complex si frumos.

 

 

Hai sal la baieti. Azi nu prea am postat pe aici, asa-i ? :)) incepe activitatea, ca na, e seara.

 

SI NU MA MAI DOARE MASEAUA. Deci profit cat e bine..ca mai tarziu ma ia din nou durerea :-S

Link to comment
Share on other sites

 

 

=)) hahahhaa

 

Am fost destul de cizelat, zic eu.. I-am dat un raspuns destul de calm, complex si frumos.

 

 

A fost raspuns de nota 10+. :)) Ca mai toate raspunsurile tale... Se stie doar. Iti imaginezi ca iar radeam (singur de data asta). Doar ca nu chiar ca aseara. :)) Dar... Seara de-abia incepe. :))

 

 

 

 

Hai sal la baieti. Azi nu prea am postat pe aici, asa-i ? :)) incepe activitatea, ca na, e seara.

 

SI NU MA MAI DOARE MASEAUA. Deci profit cat e bine..ca mai tarziu ma ia din nou durerea :-S

 

Sa speram ca nu te mai ia in seara asta. Intru si eu putin mai indata pe joc. Am ceva de facut, sa-l ajut pe nasu' Alex, dupa care intru pe felie.

 

Poate bagam un Skype si-n seara asta, cu Peiu si cin' mai are curaj sa intre in voce cu noi. :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.