Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare baieti, LMA Predator. Ce mai face trupa de ShocK?

 

Eu fac bine dar am o contuzie.... pardon "confuzie". Nu stiu ce sa fac @-) . Am 2 lucruri in minte, sa ma las de samp sau sa fac o cerere de inactivitate pana ma calmez, dar la a 2-a nu prea imi comvine deoarece ador acest departament si toti membrii din el dar nu vreau nici sa tin locul degeaba si sa incurc, plus ca in ultimul timp mai mult am facut-o lata din cauza treburilor care le-am avut in RL si nu mi-am facut datoria de National Guard asa cum vroiam.....Sper sa ma ajutati cu aceasta confuzie... Va multumesc

Link to comment
Share on other sites

@, pune pe primul plan ce conteaza mai mult pentru tine, ce faci si ce trebuie sa faci in RL si ce vrei sa faci cu jocul. E o solutie pentru amandoua oricum.

 

 

 

 

http://www2.zippyshare.com/v/10842531/file.html -> pack cu tinte

http://www26.zippyshare.com/v/10465123/file.html => programul

 

1. Deschideti programul, selectati hud.txd din GTA San Andreas / models -> http://i.imgur.com/eblE0Hg.jpg

2. Selectati al 4-lea fisier, si click pe "import" -> http://i.imgur.com/xV7Iucf.jpg

3. Selectati tinta dorita -> http://i.imgur.com/69kk9K5.jpg

4. Save txd -> http://i.imgur.com/A4xWlth.jpg

 

Toate astea le faceti cu jocul inchis.

 

Spor.

Edited by pH HaoSenie
Link to comment
Share on other sites

Salutări!

Îmi cer scuze că postez unde nu aș avea permisiunea, dar țin să vă informez despre un sondaj de opinie ce poate da viață Olimpiadei de Primăvară 2014, evident doar pentru facțiuni.

Dacă ați mai luat parte la astfel de competiții și doriți o ediție de primăvară, cu probele la fel de proaspete, vă rog să votați și să vă dați cu părerea în topicul următor:

http://forum.b-zone....-opinie-survey/

Mulțumesc și let's play togheter!

Link to comment
Share on other sites

Neinteresant. Prea multe, prea plictisitoare.

 

 

 

Care mai e on ? Deja v-ati carat la somn ?

 

 

Noapte buna.

 

 

Noi suntem acolo, dar stii deja. Hua! Hai 'neata, lume!

Link to comment
Share on other sites

Kaddy, sa nu-mi spui ca scoala e mai importanta decat NG-ul. Nimic nu e mai presus de NG, asta-i clar. :))

 

'neata si pe forum. Nu stiu de ce, da-s cam obosit. Chiar si asa, intru imediat in tura.

Link to comment
Share on other sites

Kaddy, sa nu-mi spui ca scoala e mai importanta decat NG-ul. Nimic nu e mai presus de NG, asta-i clar. :))

 

'neata si pe forum. Nu stiu de ce, da-s cam obosit. Chiar si asa, intru imediat in tura.

 

231 pct am, o duc bine :))

 

Faza-i ca de cand am pus contractele alea multe (ieri si azi cate 60-80 de bucati) dau arrest la disperare la jail :))

 

Mi-am cam indeplinit norma de 1 plangere pe zi. Imi plac tare nevinovatii astia :))

Link to comment
Share on other sites

Kaddy, sa nu-mi spui ca scoala e mai importanta decat NG-ul. Nimic nu e mai presus de NG, asta-i clar. :))

 

'neata si pe forum. Nu stiu de ce, da-s cam obosit. Chiar si asa, intru imediat in tura.

Sa nu imi zici ca scoala e importanta ca eu traiesc pe motto-ul "Scoala o faci daca vrei, daca nu, nu o faci, nu este importanta" glumesc, motoo meu e "Ride or die", dar ati prins faza :))

Link to comment
Share on other sites

Sa nu imi zici ca scoala e importanta ca eu traiesc pe motto-ul "Scoala o faci daca vrei, daca nu, nu o faci, nu este importanta" glumesc, motoo meu e "Ride or die", dar ati prins faza :))

 

Cu / fara scoala tot un rahat facem in tara asta :)) hahahaha. Sa vedem cu noul presedinte ce se va alege anul asta daca se va schimba ceva.

 

Hai sal la baietii nocturni. Incepe atmosfera :)) in NG e activitate doar dupa 12 noaptea :))

 

Si am terminat pactul cu AlexCyo. Nu ne-am vorbit 24 de ore =)) hahahahhaa

Link to comment
Share on other sites

 

Cu / fara scoala tot un rahat facem in tara asta :)) hahahaha. Sa vedem cu noul presedinte ce se va alege anul asta daca se va schimba ceva.

 

Hai sal la baietii nocturni. Incepe atmosfera :)) in NG e activitate doar dupa 12 noaptea :))

 

Si am terminat pactul cu AlexCyo. Nu ne-am vorbit 24 de ore =)) hahahahhaa

Ba, daca mai faci pacte d-astea nu mai iesi din casa, ai grija ;)

 

Imi pare rau, in seara asta ma invoiesc de la schimbul 3, maine seara poate raman, am treaba de dimineata si acum incerc sa fac imposibilul, sa ma pun sa dorm :))

 

Noapte buna, ne auzim dimineata, salutare :)

Link to comment
Share on other sites

Ba, daca mai faci pacte d-astea nu mai iesi din casa, ai grija ;)

 

Imi pare rau, in seara asta ma invoiesc de la schimbul 3, maine seara poate raman, am treaba de dimineata si acum incerc sa fac imposibilul, sa ma pun sa dorm :))

 

:)):)) ai zis ceva nasol /r aseara si ma suparasem :( pwp

 

Noapte buna :)) ma bag si eu la un serial curand si dimineata la 11 ma duc la dentist (part 3) =)) hahahhaa

 

Spor la jail / robberi / etc.

Link to comment
Share on other sites

231 pct am, o duc bine

Faza-i ca de cand am pus contractele alea multe (ieri si azi cate 60-80 de bucati) dau arrest la disperare la jail

Mi-am cam indeplinit norma de 1 plangere pe zi. Imi plac tare nevinovatii astia

 

 

Ce ne-am face fara H.A. cred ca din 50 de arrest-uri la jail 45 sunt hitmani.

 

Pana acum am un post.. :( eu le zic cand ma acuza ca "am dat punish aiurea", sa imi faca post dar ... nu face nimeni :)

Link to comment
Share on other sites

Toata seara m-am gandit cum s-o spun, dar, sincer, nu am gasit o forma maibuna... Noapte buna, bravi soldati!

Link to comment
Share on other sites

Toata seara m-am gandit cum s-o spun, dar, sincer, nu am gasit o forma maibuna... Noapte buna, bravi soldati!

Buna dimineata tuturor, m-am trezit si eu :)) Mi-am pus ceva sa mananc, mananc si plec in oras, ma pregatesc de 1 martie :D

 

Ne auzim mai tarziu, okey? In game nu prea aveti ce face acum, mai tarziu incepe putina activitate :))

Link to comment
Share on other sites

'neata... Am baut doua cafele, de acuma ma pot gandi la ce treburi am. Dar cred ca sar peste munca si ma duc prin oras, ca si asa-i vineri... Pauzele lungi si dese, cheia marilor succese. :))

 

1621957_700739979978008_988029230_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Neata tigrilor :>, ce mai faceti? Mai inainte m-am trezit si eu :-J , eu trebuie oricum sa plec la liceu deci o sa ne vedem diseara in jail/game pe /r :P, succes tuturor la puncte si la scoala/liceu/facultate s.a.m.d.

Edited by FBW Dragos7198
Link to comment
Share on other sites

Impreuna cu STAFF-ul serverului de SA:MP B-ZONE RPG2 va uram cu caldura o primavara frumoasa!

 

Ati inceput-o cu +1 aiurea ? Gata ?

 

 

 

 

 

 

Maximus come skype !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Lrq4GZn.jpg

 

0u0DdAL.jpg

Edited by pH HaoSenie
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce se supara unii oameni pe "schimbul 3"... Noi nu facem decat sa ne distram si sa ne facem datoria... Asa ca... Shhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!

 

 

 

E 4 dimineata... Coafura rezita! Stiti voi...

 

» National Guard « Always READY, Always THERE!! We are the best!

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.