Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

Tu deja ai 5 reclamatii, de haos nu mai zic, eu is de juma de an aici si cred ca am deabea 5-6 reclamatii :| .

 

 

Ce sa fac, soimule, daca infractorii se tin scai de mine?! :42: Atrag energie negativa, n-ai vazut? Pana si Alex incepe sa primeasca reclamatii, sau Icsem, cand sunt in preajma mea. :))

 

 

 

@, stai calm baietel, nu m-a inchis, suntem din acelasi clan, nu ai idee ce e pe /c.

 

 

Apropo de /c, o sa dau /togclan de acuma cand merg pe wanted. M-am saturat de /pagesize, /stats, /skill si alte alea pentru a da clear chat cand fac un SS. :)) Am sters unele SS-uri, tocmai ca nu puteam sa le postez la raport. :))

 

Mare caterinca de om si Haosenia... Azi noapte iar am ras ca spartii pe Skype. =)) Maxximus si Fofo sunt belea de oameni, jur. :))

 

Am fugit. Ma duc la o onomastica. Ne auzim spre seara. :*

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ce sa fac, soimule, daca infractorii se tin scai de mine?! :42: Atrag energie negativa, n-ai vazut? Pana si Alex incepe sa primeasca reclamatii, sau Icsem, cand sunt in preajma mea. :))

 

 

 

 

Apropo de /c, o sa dau /togclan de acuma cand merg pe wanted. M-am saturat de /pagesize, /stats, /skill si alte alea pentru a da clear chat cand fac un SS. :)) Am sters unele SS-uri, tocmai ca nu puteam sa le postez la raport. :))

 

Mare caterinca de om si Haosenia... Azi noapte iar am ras ca spartii pe Skype. =)) Maxximus si Fofo sunt belea de oameni, jur. :))

 

Am fugit. Ma duc la o onomastica. Ne auzim spre seara. :*

Succes, daca nu imi aduci tort te bat :))

Link to comment
Share on other sites

@, eu le postez asa ma :)) conteaza doar punctul..ce vina ai tu ca injura aia ca nebunii? :)) Distractie placuta. :*

 

Plec si eu la antrenament, ne vedem mai tarziu. Salut.

Edited by pH Clark
Link to comment
Share on other sites

 

AM o intrebare scurta si la obiect : Dc il copiati pe Haos la reclamatii ? cu faza cu "reclamatia nr x " ...

 

Tot serveru mi-a copiat asta :))

 

 

 

 

 

Apropo de /c, o sa dau /togclan de acuma cand merg pe wanted. M-am saturat de /pagesize, /stats, /skill si alte alea pentru a da clear chat cand fac un SS. :)) Am sters unele SS-uri, tocmai ca nu puteam sa le postez la raport.

 

Mare caterinca de om si Haosenia... Azi noapte iar am ras ca spartii pe Skype. Maxximus si Fofo sunt belea de oameni, jur.

 

Ba, n-are nicio treaba ce se vede pe /c in pozele de la raport :)) inca e bine sa vada si corectorul injuraturile noastre =)) sa rada putin :)) mai ales cand ne luam de mama lui LER sau Zornet =)) sau poate a lui Clark :)) hahhaha

Link to comment
Share on other sites

@, Esti vedeta acum ca te-au copiat :)))

Ce mai faceti nabi? Acum ma apuc si eu sa postez raportul, tinem legatura in game :>

 

Am vazut. Au copiat multi destule, chiar si la clanuri. Majoritatea chestiilor pe care le-am facut la PH, au aparut si la altii, model de aplicatie, font / culori text, unele topicuri chiar.. ce sa le cer..

 

Eu am postat raportu de azi noapte..azi am luat pauza. N-am chef de samp, decat sa ma plimb cu sandking-ul si sa dau wanted la nobi :))

 

Am cazut in depresie, nicio plangere de ceva zile incoace ... :(

 

nqg6d4D.jpg

Edited by pH HaoSenie
Link to comment
Share on other sites

Prea mult vorba pentru ca bea Relaxx Robby Bubble sa fim seriosi acum

 

, cu faza de la 5 ani nu te crede nimeni , am baut eu in clasa a7a jumate de un litru de bere si am cazut mort nu mai stiam ce e cu mine, nu vreau sa imi inchipui 2L la 5 ani daca este posibil...Ti-am spus eu cu Robby Bubble aveai sanse te mai credea lumea.

Si apropo de citit cam da ai dreptate ar trebuii sa ma apuc sa citesc ca am licenta anul asta, nici nu stiu cum am ajuns in anul 4 de facultate fara sa citesc nimic :( !

 

, apreciez sustinerea :*, dar las-o asa pentru ca unii inca traiesc in lumea de povesti cu zane :) !

 

, mai bine ca tine poate doar Haos le spune =))), dar numai da atatea explicatii la "Raporteaza un membru" pentru ca unii chiar nu le merita si distractie placuta la onomastica !!

 

, tu esti prea cuminte ma...stai acolo pe ramurica ta de soim si nu deranjezi pe nimeni :)), cum sa primesti reclamatii in stilul asta :)) ?

 

@ZEW SemK, vezi ca am postat 120...poate ma trezesc cu primul meu raportul anulat =)))) !!

 

, cand ti-am spus ca Breaking Bad rupe orice norma nu m-ai crezut...si fii pe faza ca din sezonul 3 incepe forta !!! "Bitch" :))

 

Am postat si eu raportul si intru mai pe seara in joc ca trebuie sa imi scot nevasta in oras de ziua muierii, alta spagere de bani in curand dau faliment, iar cand ma intorc am de gand sa imi bag windowsul din nou..deci ne auzim pe tura de noapte !!!

 

Va pupa Peiu !!

 

Si pentru cei care nu vreti sa va uitati la Breaking Bad priviti secventa asta, sa tineti cont de fraza finala !

 

Link to comment
Share on other sites

 

Si apropo de citit cam da ai dreptate ar trebuii sa ma apuc sa citesc ca am licenta anul asta, nici nu stiu cum am ajuns in anul 4 de facultate fara sa citesc nimic :( !

 

, cand ti-am spus ca Breaking Bad rupe orice norma nu m-ai crezut...si fii pe faza ca din sezonul 3 incepe forta !!! "Bitch" :))

 

Ba esti nebun ? :)) Eu abia la anu o sa fiu in anu 4 (licenta, etc). Ai belit-o la propriu :)) hahaha

 

Am ramas la sez 2 / ep 4 la Breaking Bad. O sa ma mai uit diseara daca n-am ce face..

 

Momentan am treaba, brb, pa, ne auzim diseara.

Link to comment
Share on other sites

@, eu le postez asa ma conteaza doar punctul..ce vina ai tu ca injura aia ca nebunii? Distractie placuta. :*

 

Ba, n-are nicio treaba ce se vede pe /c in pozele de la raport inca e bine sa vada si corectorul injuraturile noastre sa rada putin mai ales cand ne luam de mama lui LER sau Zornet sau poate a lui Clark hahhaha

 

 

Gata, clar. De acuma le las asa. :)) Nah, am vrut sa cenzurez putin, pe unde se putea. =))

 

 

 

, mai bine ca tine poate doar Haos le spune =))), dar numai da atatea explicatii la "Raporteaza un membru" pentru ca unii chiar nu le merita si distractie placuta la onomastica !!

 

 

 

 

Am postat si eu raportul si intru mai pe seara in joc ca trebuie sa imi scot nevasta in oras de ziua muierii, alta spagere de bani in curand dau faliment, iar cand ma intorc am de gand sa imi bag windowsul din nou..deci ne auzim pe tura de noapte !!!

 

Va pupa Peiu !!

 

 

Nah, mai dau si eu explicatii, poate mai invata cate unu' ceva. Stiu ca multi sunt o cauza pierduta, iar daca-s prinsi se transforma brusc in victime. Cred ca-i socu' prea mare pentru ei, sau nu-mi explic altfel. :)

 

'neata, fetele! Am mancat, am baut, am spart si niste bani... Am fugit acasa si sper sa nu-mi mai iasa drum pe seara. :)) Gata cu golaneala pe azi. :))

 

Ne vedem pe tura de noapte, unii... Cu altii, putin mai tarziu.

Link to comment
Share on other sites

Ce ma enerveaza copii astia, fac post din orice prostie, daca vor, intru peste ei cu RAM si le dau kill la toti, atunci sa faca post nu din prostia asta, orcum mi-a trecut AV de 1 saptamana, deci daca iau FW o sa il am curat :))

Link to comment
Share on other sites

Ce ma enerveaza copii astia, fac post din orice prostie, daca vor, intru peste ei cu RAM si le dau kill la toti, atunci sa faca post nu din prostia asta, orcum mi-a trecut AV de 1 saptamana, deci daca iau FW o sa il am curat :))

Esti slab.

 

 

Mai aveti de invatat pana ajungeti ca mine :)) sunt perfect la reclamatii, n-au ce sa-mi faca :))

Link to comment
Share on other sites

Ce ma enerveaza copii astia, fac post din orice prostie, daca vor, intru peste ei cu RAM si le dau kill la toti, atunci sa faca post nu din prostia asta, orcum mi-a trecut AV de 1 saptamana, deci daca iau FW o sa il am curat :))

 

 

Nu comentez, nu zic nimic pana nu posteaza Generalu' decizia sa, dar a doua reclamatie mi se pare cam... fierbinte. :42:

 

 

 

Esti slab.

 

 

Mai aveti de invatat pana ajungeti ca mine :)) sunt perfect la reclamatii, n-au ce sa-mi faca :))

 

Cum era, Haosenie?! Un FW nu omoara pe nimeni, nu?! :)) Sa mor daca-mi pare rau de reclamatia aia, sau daca m-am ofticat pe ea. Eu nu-s perfect, nici nu vreau sa fiu. :P Sunt om si... gresesc. :)

 

 

 

LE: Apropo, nici asta nu-i NG Style / Power / We are the best?! /:)

 

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu comentez, nu zic nimic pana nu posteaza Generalu' decizia sa, dar a doua reclamatie mi se pare cam... fierbinte. :42:

 

 

Este fierbinte, nu am ce zice, dar daca sunt copii, ce sa le faci? Lasa ca nu mor cu inca un AV, sau cu FW, se mai intapla, chiar daca tre sa mai astept inca o luna ca sa dau party :))

 

Nimeni nu scapa imaculat de nicaieri, trebuie sa iei un AV sau un FW, altfel esti considerat dela cuminte, care nu greseste in veci, este o vorba din batrani, omu cat greseste invata, daca nu greseste nici o data nu are ce invata.

 

 

EDIT: Ce va ziceam ma? Copii, fac totu pentru +1 :)) uitativa la report a member si vedeti cum si-a anulat reclamatia :)) Doamne ajuta sa si-o anuleze si Addison ala :))

Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

Este fierbinte, nu am ce zice, dar daca sunt copii, ce sa le faci? Lasa ca nu mor cu inca un AV, sau cu FW, se mai intapla, chiar daca tre sa mai astept inca o luna ca sa dau party :))

 

Nimeni nu scapa imaculat de nicaieri, trebuie sa iei un AV sau un FW, altfel esti considerat dela cuminte, care nu greseste in veci, este o vorba din batrani, omu cat greseste invata, daca nu greseste nici o data nu are ce invata.

 

 

EDIT: Ce va ziceam ma? Copii, fac totu pentru +1 :)) uitativa la report a member si vedeti cum si-a anulat reclamatia :)) Doamne ajuta sa si-o anuleze si Addison ala :))

 

 

Ai si bafta, pe bune. Nasol c-a ramas a doua. :)) La prima oricum nu cred ca aveai de ce sa iei ceva.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ai si bafta, pe bune. Nasol c-a ramas a doua. :)) La prima oricum nu cred ca aveai de ce sa iei ceva.

Asta zic si eu :)) A ramas cea mai periculoasa, Doamne sa si-o retraga sau sa si-o anuleze :)) Mituitil unu pentru orice eventualitate :))

 

Cred ca daca as fi facut pana acum post la fiecare abuser aveam peste 1050 de posturi, dar sunt eu prea indulgent, daca as fi putin mai drastic pana acum eram unul dintre cei mai urati (Inafara de Haos care este primu pe lista) membrii din NG :))

Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

@, ba dupa ce ca te ajutam cu caterinca pe mama lui Zornet/ Ler, acum vrei sa te iei de mama? Cu mine ai terminat-o.

 

Am ajuns acasa, ce faceti?

 

Deci asa, ati fost impreuna pe la spatele lui Yenoh si acum i-ai dat papucii?:))

Link to comment
Share on other sites

 

EDIT: Ce va ziceam ma? Copii, fac totu pentru +1 :)) uitativa la report a member si vedeti cum si-a anulat reclamatia :)) Doamne ajuta sa si-o anuleze si Addison ala :))

 

Esti slab x 2

 

Asuma-ti responsabilitatile. Nu stii zicala ? Din greseli se invata. Iei FW acum pt DM aiurea, asta e, pentru ca n-ai avut dovezi. Tu n-ai vazut ca eu filmez orice rahatel de chestie ? Am 500 GB hard, deci n-am de ce sa ma plang :)) Data trecuta eu am avut 2 FW intre rank 2 si 3, adunate din 4 AV pe motive total excluse de reclamatii. Asta da motiv sa te superi ca iei FW din alte motive si nu din reclamatii.

 

@, ba dupa ce ca te ajutam cu caterinca pe mama lui Zornet/ Ler, acum vrei sa te iei de mama? Cu mine ai terminat-o.

 

Am ajuns acasa, ce faceti?

Si eu la fel, fusai pana in oras. Nu m-am legat de mami tau..zii la multi ani din partea mea :))

 

Oricum, cea mai bomba ramane Lili :X

 

 

 

 

Nu-i asa ? :))

 

 

 

 

E49CAKd.jpg

 

 

Edited by pH HaoSenie
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.