Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Haos, poti sa imi dai si mie skinul?

 

Ia-l de aici. Adica iti alegi ce vrei tu...daca ai cap, stii sa le faci...

 

1. Cauti skin-ul din video dupa ID

2. Dai rename la skin-ul pe care-l vrei, cu skin-ul pe care vrei sa-l inlocuiesti

3. Replace cu Alci IMG editor

 

Dar ca sa-ti usurez munca, ia-l de aici -> http://www9.zippyshare.com/v/19578467/file.html

 

 

Si hai sal. Am fost offline azi, mi s-a stricat windows-ul iar..cred ca am virusi. O sa bag NOD32 in curand.

Link to comment
Share on other sites

Si hai sal. Am fost offline azi, mi s-a stricat windows-ul iar..cred ca am virusi. O sa bag NOD32 in curand.

 

Baga Avast-ul, Haosenie, ca-i super bun si nici nu-l simti, atat de putine resurse mananca.

 

Hai salut. Eu-s /sleep vreo juma de ora, o ora.

Link to comment
Share on other sites

 

Baga Avast-ul, Haosenie, ca-i super bun si nici nu-l simti, atat de putine resurse mananca.

 

Hai salut. Eu-s /sleep vreo juma de ora, o ora.

Am dual core 2.6, 4 GB ram. Ma doare la basca :)) Am niste "rame" din alea, ca vad ca mi-au aparut niste foldere false si cand dau click pe ele, mi se deschid altele.. Aiurea.. E oricum un virus intalnit des. Azi cand am deschis PC-ul, aveam black screen :)) Dupa sistem start-up si implicitul "welcome" statea ecranu negru..mergea doar sa dau CTRL + ALT + DELETE si sa dau restart / shut down. Aiurea..

 

Il fac eu cand am chef. Momentan instalez update-urile si GTA-ul.

Link to comment
Share on other sites

Am dual core 2.6, 4 GB ram. Ma doare la basca :)) Am niste "rame" din alea, ca vad ca mi-au aparut niste foldere false si cand dau click pe ele, mi se deschid altele.. Aiurea.. E oricum un virus intalnit des. Azi cand am deschis PC-ul, aveam black screen :)) Dupa sistem start-up si implicitul "welcome" statea ecranu negru..mergea doar sa dau CTRL + ALT + DELETE si sa dau restart / shut down. Aiurea..

 

Il fac eu cand am chef. Momentan instalez update-urile si GTA-ul.

 

Am un i7 Quad Core la 2.3 (stau pe 3 GHz mereu), 16GB RAM, placa video de 4GB... chiar ma doare la basca. :))

 

Dar Avast-ul e free, zilnic apar definitii noi pentru virusi, are suport, nu umblu cu crack-uri. Nah, era un sfat. :))

Link to comment
Share on other sites

 

Am un i7 Quad Core la 2.3 (stau pe 3 GHz mereu), 16GB RAM, placa video de 4GB... chiar ma doare la basca. :))

 

Dar Avast-ul e free, zilnic apar definitii noi pentru virusi, are suport, nu umblu cu crack-uri. Nah, era un sfat. :))

Degeaba il ai, nu stii ce sa faci cu el :)) hahaha

 

De aveam PC-ul asta, full moduri imi faceam samp-ul, lol. GTA 5 scria pe San Andreas :))

Link to comment
Share on other sites

Degeaba il ai, nu stii ce sa faci cu el :)) hahaha

 

De aveam PC-ul asta, full moduri imi faceam samp-ul, lol. GTA 5 scria pe San Andreas :))

 

Am avut, cand eram in tara. Dar imi face lag imens si am renuntat. :( Oricum, acuma m-au "excitat" un skin pentru SWAT si unu' pentru Cop Car si le pun. Sa vad cum misca...

Link to comment
Share on other sites

http://forum.b-zone.ro/topic/198012-required-rank-for-factions/#entry2845368

 

 

Sa curga cu 50 de aplicatii tura viitoare.

 

 

Mamaaa, o sa fie rupere... :)) Toti vor aplica NG, va fi bataie ca pe butelii. :))

 

Uite, Haosenie, ce skinuri am pus. Sunt super faine, iar Ranger-ul are 4 usi, 4 locuri acuma. Sunt curios cum arata la voi cand dati G, unde va baga. :))

 

KDn8swv.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mamaaa, o sa fie rupere... :)) Toti vor aplica NG, va fi bataie ca pe butelii. :))

 

Uite, Haosenie, ce skinuri am pus. Sunt super faine, iar Ranger-ul are 4 usi, 4 locuri acuma. Sunt curios cum arata la voi cand dati G, unde va baga. :))

 

KDn8swv.png

E bine, Deabea astept sa vina si cei care nu au rank 3 in facitune anterioara.. Eu zic ca era mai bine, acum vine un nab cu o factiune cu rank 1 care nu stie ce e aia echipa si pleaca cu fp direct... Oricum, Nu cred ca Erow va accepta pe toti care aplica... Asa, acum la lucruri mai serioasa, Yenoh da si mie mod :))

Link to comment
Share on other sites

http://forum.b-zone.ro/topic/198012-required-rank-for-factions/#entry2845368

 

 

Sa curga cu 50 de aplicatii tura viitoare.

 

Si crezi ca n-ar fi bine ca tu sa tii cont de regula asta ? Totusi, decat sa iei unu care are doar factiuni cu rank 1-2 in spate, mai bine iei numa din astia cu un rank 3. Experienta si cum s-ar descurca se bazeaza pe rank-urile anterioare.

 

Oricum, la inceput cand s-a bagat regula a fost cat de cat greu, ca nu aplica nimeni. Acum s-au schimbat treburile. Noi macar stam cu topicul de aplicatii inchis, fata de alte factiuni :))

Link to comment
Share on other sites

Am avut bulan, vorba lu' nevasta-mea ce propaga haos pe tot serverul, dar a fost simpatica rau faza. =))

 

Link to comment
Share on other sites

Noua masina de interventie a NG-ului. :))

 

 

Iar cand nu avem nicio interventie, facem un ban cinstit. :))

 

 

PS. Cineva sa puna macar 69 de contracte pe Reboot. :))

 

Noapte buna, pufoseniilor. :*

Link to comment
Share on other sites

Hai 'neata, bravi soldati. Cam liniste pe aici... :-?? Ati dezertat cu totii?! :))

 

De cand m-am trezit m-am uitat la Breaking Bad, iar acuma ma ia somnul. :)) Ar fi chiar culmea sa ma culc la 11:30. :)) Beau o ~o) mare si ies pe afara, ca pensionaru'. O gura de aer proaspat,de munte, sigur imi taie lenea. B-)

 

Sa fiti cuminti. Fumati doar ierburi de calitate. :))

Link to comment
Share on other sites

Hai 'neata, bravi soldati. Cam liniste pe aici... :-?? Ati dezertat cu totii?!

 

De cand m-am trezit m-am uitat la Breaking Bad, iar acuma ma ia somnul. Ar fi chiar culmea sa ma culc la 11:30. Beau o ~o) mare si ies pe afara, ca pensionaru'. O gura de aer proaspat,de munte, sigur imi taie lenea.

 

Sa fiti cuminti. Fumati doar ierburi de calitate. :))

Ba, astia-s mai morti ca mortii dimineata, nimeni nu scoate o vorba, e plictiseala totala, eu vorbesc, eu cant... incerc sa-i trezesc pe astia, dar nu are efect metoda mea :))

 

M-am suparat, imi pun ghiozdanul in spate si plec la scoala. Ne auzim pe seara, astazi dau test la mate, salut :)

Link to comment
Share on other sites

 

De cand m-am trezit m-am uitat la Breaking Bad

Eu am luat o pauza :)) aseara nu m-am uitat..abia am reinstalat windows-ul, etc si n-am avut chef.. Baaa mi s-a desumflat fataul cat de cat :)) sunt bune ceaiul de musetel si pastilele :))

 

Ba, astia-s mai morti ca mortii dimineata, nimeni nu scoate o vorba, e plictiseala totala, eu vorbesc, eu cant... incerc sa-i trezesc pe astia, dar nu are efect metoda mea :))

Tu vorbesti ma saracule ? Ai uitat de schimbul 3 :))

 

 

 

Hai sal. Afara-i soare, dar bate vantul..sa vedem ce-i de facut azi..

Link to comment
Share on other sites

Ba, astia-s mai morti ca mortii dimineata, nimeni nu scoate o vorba, e plictiseala totala, eu vorbesc, eu cant... incerc sa-i trezesc pe astia, dar nu are efect metoda mea :))

 

M-am suparat, imi pun ghiozdanul in spate si plec la scoala. Ne auzim pe seara, astazi dau test la mate, salut :)

 

 

Nasicule, nu se face asa... [-X M-am suparat foarte foarte foarte tare pe tine... [-(

 

Ai lipsit aseara de la schimbu' 3 si... nici nu stii ce-a fost. S-a lasat cu ban-uri multe si luuuuuungi, chiar si de 7 zile. Caterinca, nebunie, prostie, rasete, kill-uri, wanted-uri, impuscaturi... dar fara Skype. A fost o seara dinamica, ce s-a incheiat cu undita in mana. :))

 

 

Eu am luat o pauza aseara nu m-am uitat..abia am reinstalat windows-ul, etc si n-am avut chef.. Baaa mi s-a desumflat fataul cat de cat sunt bune ceaiul de musetel si pastilele

 

Tu vorbesti ma saracule ? Ai uitat de schimbul 3

 

 

 

Hai sal. Afara-i soare, dar bate vantul..sa vedem ce-i de facut azi..

 

Bah, de ti s-ar desumfla complet, ar fi ceva. Si sa scapi dreq de maseaua aia. :))

 

Intru si eu putin pe joc, sa testez ceva. Nu cred ca stau mult, vedem. Diseara o dam si pe Skype, cu FuFu si compania. =))

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti!Ce mai faceti? Acum am venit si eu de afara, ne auzim in game :*

Zilnic ne intrebi ce facem, cu toate ca noi tot scriem sau punem video-uri/SS-uri cu activitatile noastre. #-o Da' tu?! Tu... ce faci?! :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nasicule, nu se face asa... [-X M-am suparat foarte foarte foarte tare pe tine... [-(

 

Ai lipsit aseara de la schimbu' 3 si... nici nu stii ce-a fost. S-a lasat cu ban-uri multe si luuuuuungi, chiar si de 7 zile. Caterinca, nebunie, prostie, rasete, kill-uri, wanted-uri, impuscaturi... dar fara Skype. A fost o seara dinamica, ce s-a incheiat cu undita in mana. :))

 

 

 

Bah, de ti s-ar desumfla complet, ar fi ceva. Si sa scapi dreq de maseaua aia. :))

 

Intru si eu putin pe joc, sa testez ceva. Nu cred ca stau mult, vedem. Diseara o dam si pe Skype, cu FuFu si compania. =))

Am uitat, recunosc, am stat cu doi colegi pana la 02:00 si am jucat DOTA pana la 01:00 :))

 

Am revenit de la scoala, bajetii, am dat test la mate... prima data de cand sunt in liceu nu mi-a ajuns timpul sa scriu tot, 40 de minute... pana s-a sunat am scris continuu... si mai scriam, dar mi-a luat foaia de sub nas :| Sper sa fii facut ceva bun :)) Ne "vedem" in game, $@L

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.