Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, vezi că s-ar putea să iei crash de la modul ăla pe Ranger, că ceilalţi nu văd uşile din spate.

 

Nu iau crash, dar nu poate urca nimeni in spate. Am testat aseara.

 

 

 

 

• Nickname-ul tau: Lazzyum44

• Nickname-ul celui reclamat: PIN92

• Descrierea situatiei: Am fost prins de radar, si am primit wanted 2 pentru ca fugeam...Deci wanted 2..am intrat in jail..

I-am spsu ca am wanted 2 si ca vreau sa ma predau si el sta putin si ma omoara..

PS: Wanted-ul oricum era acordat aiurea http://forum.b-zone.ro/topic/122594-lv-police-department-raporteaza-un-membru-report-a-member/page-147#entry2848444

• Martori: -

• Dovezi (Screnshot): http://imgur.com/kjDIWwf

 

 

SS-ul nu are data, ora, logo-ul B-Zone, deci nu are nicio valoare. Plus de asta, nu e Pin vinovat ca altcineva acorda runner aiurea. Daca tu aveai "runner" in mdc, Pin a procedat exact cum trebuie: kill. Bafta!

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Am zis ca intru in game, dar v-am mintit, o sa intru diseara, acum ma duc afara. Cand ma intorc vreau sa facem niste puncte pentru raport, ne auzim diseara. Aveti grija de voi :)

 

Asa faci?! Ne minti???? X(

 

Daca diseara nu facem puncte, o incurci rau cu mine. :-W Bine c-ai avut chef de wanted si kill-uri cand eram eu R1. :)) Asa sa te vad si acuma. :*

Link to comment
Share on other sites

@, asa face mereu, ne minte :))

Apropo Yenoh? Ai facut ceva puncte azi? :>

 

Te-a pus Generalu' sa-mi verifici activitatea?! :)) Am facut. Mereu fac. Stiu exact unde sa le "caut". ;) Cu putina rabdare fac si puncte, disciplinez si unii jucatori, mai dau si cate 1 wanted si 3 kill-uri. :))

Link to comment
Share on other sites

 

L-am vazut si eu Erow, deci e penal, cand l-am vazut am murit de ras :)) , cum sa plangi pentru un joc :))

 

Sunt multi din astia. Nasol ca sunt multi care, la varste foarte fragede, in loc sa petreaca timpul afara, pe campii, pe dealuri sau printre buncare antiatomice (adica intr-un mod cat se poate de sanatos - fizic si mental), ei stau 24 din 24, 7 din 7 pe calculator, in lumea virtuala.

 

Si ne mai intrebam de ce mor tinerii de 25-30 de ani, de ce-s imbecili, de ce n-au cultura si asa mai departe.

 

Partea buna e ca-n Romania fenomenul nu-i chiar asa de dezvoltat. In Germania e crima. Nu mai exista generatia tanara care sa vina din urma cu ceva. Toti sunt o apa si-un pamant. Stiu doar de lumea virtuala, alcool si droguri. Daca-i intrebi cate fise de 20 de centi formeaza 1 EUR, le da cu virgula. Si nu-i gluma asta.

Link to comment
Share on other sites

 

Asa faci?! Ne minti???? X(

 

Daca diseara nu facem puncte, o incurci rau cu mine. :-W Bine c-ai avut chef de wanted si kill-uri cand eram eu R1. :)) Asa sa te vad si acuma. :*

No, imi cer scuze... dar nu mai intru deloc in seara asta, sunt la un prieten si raman la el peste noapte, maine o sa fiu alaturi ca are un eveniment care trebuie sa se sfarseasca placut, sper sa n-aiba emotii :)) Ii tin pumnii :D

 

Oricum, vorbim in seara asta, ca am acces :))

Link to comment
Share on other sites

No, imi cer scuze... dar nu mai intru deloc in seara asta, sunt la un prieten si raman la el peste noapte, maine o sa fiu alaturi ca are un eveniment care trebuie sa se sfarseasca placut, sper sa n-aiba emotii :)) Ii tin pumnii :D

 

Naste nevasta-sa ? :))

 

 

 

// omg, post scurt :-S nu vreau warn .. revin cu edit :))

Edited by pH HaoSenie
Link to comment
Share on other sites

Naste nevasta-sa ? :))

 

 

 

// omg, post scurt :-S nu vreau warn .. revin cu edit :))

Nu... atat ai putut sa gandesti la ora asta... :)) Dimineata are examenul la scoala de soferi, ultima parte, cu politistul si trebuie sa-l ia, l-am scos afara, pe faleza, l-am plimbat la aer curat sa se relaxeze, sa scape de stres, daca are ca sa-i fie bine, incepe de dimineata de la 7:30. O sa aiba 20 de minute cu instructorul si apoi se duce in parcare, in poligon, acolo o sa-l astept eu cu tot ce are nevoie :))

Link to comment
Share on other sites

@, e clara treaba Alex :)) , mult noroc lui , sa-l ia :*

Merci mult frate, o sa-l ia, ca am fost cu el la cateva ore de condus si cred ca e singura exceptia din scoala aia de soferi care a incalcat regulile unui practicant :))

 

In mod normal, trebuie sa conduci prudent, fara viteza, el facea inversul, conducea agreiv si ajungea si la 70 in oras... se credea in masina lui si uita ca are instructor in dreapta, sper sa nu faca vreo greseala d-asta si dimineata, i-am spus si eu si instructorul si cei care mai cunosc nazbatiile lui de la scoala de soferi sa aiba grija cu politistul, ca ala-i pune frana si il cheama data viitoare :)) Sper sa inteleaga

Link to comment
Share on other sites

@, inteleg cum e de la fratimi-o :))) , cand o sa vada un politist in dreapta lui nu cred ca o sa mai faca la fel si o sa-si revina :))), deci ii urez din nou succes si sa nu faca vreo greseala ca vine la primavara iar =)), glumeam, :*

Link to comment
Share on other sites

Neatza ba. M-au luat tovarasii din pat la 9:00 :)) am fost la cafea.. Cred ca ma bag inapoi la somn. M-am culcat la 6:00.

 

Disperare mare cu Breaking Bad, fiecare sfarsit de serial are ceva tare :)) "ceva" iti zice : "hai mai stai, uita-te si la urmatorul episod" :))

Link to comment
Share on other sites

'neata. Eu-s deja satul de can' sunt treaz. Si nu pot incerca sa dorm iar, ca mai am treburi. :(

 

Aseara am fost cu Icsem, cica dupa robberi si alti nelegiuti. Am urcat si coborat (coborat, nu sarit) Ciliad-ul de vreo 69 de ori. Si asta a fost tot. Fail, clar. Tind sa cred ca Icsem chiar a fost pus de Generalu' sa ma pazeasca. :)) Pe Ciliad cam greu sa fac tampenii. :))

 

Ne vedem, auzim, pipaim mai tarziu, in joc. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.