Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Erow, eu asa am inteles, nu miera sa vin si la antrenament si la war, asa am inteles, scuze

Link to comment
Share on other sites

@,Nu tii se pare logic? daca ai inactivitate esti invoit de la sedinta / antre.

 

 

 

 

This made my day: http://i.imgur.com/AZekgZm.jpg Se stie.

:))))))))))

esti tare nu am ce zice :)))

 

Ce fac baietii? Eu am intrat pe server si m-am pus pe /sleep caci e ziua lu' sora-mea. Nush daca voi putea intra la war, dar mai vedem. AAA da. Mi-a fost respinsa propunerea. :(

Link to comment
Share on other sites

Nu intra omu pe server de aseara de la ora 11 si pac aplicatiile s-au deschis dar s-au si inchis, 4 posturi la raporteaza un membru ( dintre care doua Honey :)) ), nu am ce sa zic va miscati repde :)).

 

Am avut o noapte lunga, abia acum o ora am reusit sa ma dau jos din pat :)).

 

Imi fac o cafea si ne vedem in joc va :* ! Sper sa veniti cat mai multi la war !!!

Link to comment
Share on other sites

Nu intra omu pe server de aseara de la ora 11 si pac aplicatiile s-au deschis dar s-au si inchis, 4 posturi la raporteaza un membru ( dintre care doua Honey :)) ), nu am ce sa zic va miscati repde :)).

 

Am avut o noapte lunga, abia acum o ora am reusit sa ma dau jos din pat :)).

 

Imi fac o cafea si ne vedem in joc va :* ! Sper sa veniti cat mai multi la war !!!

 

 

Pai cum, tu crezi ca noi stam degeaba?! Eu stau numa' la Area, acolo n-are cin' sa-mi mai faca reclamatie. :))

Link to comment
Share on other sites

Un war interesant , pacat ca am participat doar noi ...FBI erau la ei la HQ si se gandeau cum sa faca sa ajunga macar la pizza .... :))))

 

@@Ervin27, data viitoare fa asa : NG vs LSPD & LVPD & SFPD (daca am batut fbi ca pe covoare sunt sigur ca pe cei din PD ii mancam ca pe chiftelutze )

 

 

Un sfat pt celelalte factiunui cu care vom mai face war : nu va prezentati ca v-o luati ,degeaba va prezentati ca sunteti mancati , digerati :*

Edited by SQ Pr3dator
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata colegi. Ce mai faceti? Aseara a fost prima zi in National Guard. Sper sa ma inteleg bine cu voi toti. Ne vedem in game.

 

Pentru c-ai fost rau cu mine, da' rau tare, astept 69 de motive pentru care ar trebui sa ne intelegem bine. Pana atunci, daca ai intrebari nu ezita sa le adresezi. Nu-ti va raspunde nimeni, dar tu insista.

 

'neata, fetele. Somn, cafea, pat, treaba, zapada, rece, munte. Faceti o compunere cu cuvintele acestea.

 

Am treaba, ne vedem mai tarziu in joc. :*

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata colegi. Ce mai faceti? Aseara a fost prima zi in National Guard. Sper sa ma inteleg bine cu voi toti. Ne vedem in game.

Mda ...Welcome

 

Noi ne stim deja de 2 ani :))) de la JB

Edited by SQ Pr3dator
Link to comment
Share on other sites

Un war interesant , pacat ca am participat doar noi ...FBI erau la ei la HQ si se gandeau cum sa faca sa ajunga macar la pizza .... :))))

 

@@Ervin27, data viitoare fa asa : NG vs LSPD & LVPD & SFPD (daca am batut fbi ca pe covoare sunt sigur ca pe cei din PD ii mancam ca pe chiftelutze )

 

 

Un sfat pt celelalte factiunui cu care vom mai face war : nu va prezentati ca v-o luati ,degeaba va prezentati ca sunteti mancati , digerati :*

 

 

Ho ba nici chiar asa :)) nici daca am fii 35/35 prezenti nu cred ca am face fata, cei din F.B.I s-au tinut cel mai bine pana acum, Poate ar merge un NG + FBI vs toate PD dar mna...

Link to comment
Share on other sites

Voi n-ati inteles ceva... Multi vor war cu noi, dintr-un singur motiv: sa apara in poza alaturi de baietii din NG. Ca-n rest, vorba lu' Preda... Doar noi participam. :))

Link to comment
Share on other sites

 

Un war interesant , pacat ca am participat doar noi ...FBI erau la ei la HQ si se gandeau cum sa faca sa ajunga macar la pizza .... :))))

 

@@Ervin27, data viitoare fa asa : NG vs LSPD & LVPD & SFPD (daca am batut fbi ca pe covoare sunt sigur ca pe cei din PD ii mancam ca pe chiftelutze )

 

 

Un sfat pt celelalte factiunui cu care vom mai face war : nu va prezentati ca v-o luati ,degeaba va prezentati ca sunteti mancati , digerati :*

Ti-ai luat zborul cam mult, revino pe pamant, parca n-ai fost la war, aseara FBI ne-au pus cele mai mari probleme din toti, eu am facut undeva la cinci drumuri de la HQ la ferma si de obicei faceam doua, maxim trei :))

Oricum, mie-mi place ca ne pui in valoare, totusi, cand o sa avem urmatorul war trebuie sa fim mai atenti la organizare, parca am fost putin dezordonati aseara, asa mi s-a parut. Oricum, probabil vom face tot cu doua factiuni, sau poate face si noi echipa cu cineva :)

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

@ nici chiar asa...poate Departamentele (Toate) Vs toate mafiile, da sa vina aia cu mafiile fara wanted.

Link to comment
Share on other sites

@ nici chiar asa...poate Departamentele (Toate) Vs toate mafiile, da sa vina aia cu mafiile fara wanted.

 

Daca-ti vin, din toate mafiile, cate 4-5 rank 3+, care au TEC-uri... Te toaca de nu stii pe unde sa mai iesi. Nici combinatia ta nu e buna. :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.