Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Deci sunt ragusit complet, la golul 5 am cazut de pe scaun =))), ce sa mai spunem mai ceva ca El Clasico, a fost umilinta maxima :)).

 

Video din peluza :

 

https://www.youtube.com/watch?v=pDunj6bOCqU&feature=youtu.be

 

Bine spunea Stoican ca Steaua nu are cu ce sa il surprinda :)))

 

Nu mai are rost sa spun ca sunt Sef de pagina nu ???

Am fost de doua ori la rand sef de pagina, deci te rog, stai la distanta :))

 

Cat ai platit pentru un loc?

 

Salutare tutoror, ce mai faceti? Zilele astea m-am distrat putin, n-am stat acasa mai deloc, nici acum nu sunt acasa :)) Nu stiu cum reusesc, dar dupa ce termin orele niciodata nu ajung acasa :))

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Salutare tutoror, ce mai faceti? Zilele astea m-am distrat putin, n-am stat acasa mai deloc, nici acum nu sunt acasa :)) Nu stiu cum reusesc, dar dupa ce termin orele niciodata nu ajung acasa :))

 

M-am simtit neglijat... Am avut nevoi de tine si n-ai fost acolo. Nu era asa... Nu ERAM asa. Intre noi exista o legatura, eram mereu conectati. Flacara dintre noi, ce-am reusit s-o pastram vie atata timp, e din ce in ce mai pala, se... stinge. Si, o data cu ea, ne stingem si noi. Iar durerea... Ohhhh, durerea... Devine din ce in ce mai arzatoare.

 

Un fleac, m-am asezat pe un ac.

 

Noapte buna. Ma bag la somn, ca iar ma trezesc redpede. Nasicu', sper ca esti bine.

Link to comment
Share on other sites

 

M-am simtit neglijat... Am avut nevoi de tine si n-ai fost acolo. Nu era asa... Nu ERAM asa. Intre noi exista o legatura, eram mereu conectati. Flacara dintre noi, ce-am reusit s-o pastram vie atata timp, e din ce in ce mai pala, se... stinge. Si, o data cu ea, ne stingem si noi. Iar durerea... Ohhhh, durerea... Devine din ce in ce mai arzatoare.

 

Un fleac, m-am asezat pe un ac.

 

Noapte buna. Ma bag la somn, ca iar ma trezesc redpede. Nasicu', sper ca esti bine.

Da, am ajuns acum acasa si ti-am vazut mesajul, emotionant, te asigur ca nu se stinge, nu acum. Zilele astea am tot umblat si voi mai umbla, vreau sa-mi dedic timpul liber activitatilor ce nu tin de casa sau de scoala, sau poate putin dedic si acestora... trebuie sa ma distrez si eu putin sa am ce povesti copiilor, nepotilor :)) Stii cum e.

 

Eu tot sunam pe skype, dar acum am vazut c-ai zis ca pleci la nani, vorbim dimineata, da?

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Sunt cel mai mare poponar din factiunea asta si diseara vreau sa facem nebunii la Area 69

 

 

:O zău ? =)) așa ai ajuns mă ? :))

 

:)) lipsești cam mult .. nu prea ai mai semnat condica pentru schimbul 3 :)) haha

 

Hai nb. Tre` să`mi caut alt serial, că am terminat Breaking Bad :))

Edited by pH HaoSenie
Link to comment
Share on other sites

, 15 lei, apropo am uitat sa iti zic felicitari pentru un an de National Guard tine-o tot asa :* !!

 

Ma bag la un serial si dupa somn !!

 

Nb ne auzim maine !!

Multumesc Peiule :)

 

 

 

:O zău ? =)) așa ai ajuns mă ? )

 

 

Hai sal :)) lipsești cam mult .. nu prea ai mai semnat condica pentru schimbul 3 :)) haha

 

Hai nb. Tre` să`mi caut alt serial, că am terminat Breaking Bad

Mama, sunt mai destept ca tine si nu fac eu prostii d-astea pe forum, ca nu vreau suspend cu saptamanile. Dar te plefturesc pe skype cand am ocazia :)) Ce vrei, ma... asta e... ies putin din linia asta, ce-i asa anormal, tu cum mergi intr-una la doctorita aia de la cabientul de dinti?

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Da, am ajuns acum acasa si ti-am vazut mesajul, emotionant, te asigur ca nu se stinge, nu acum. Zilele astea am tot umblat si voi mai umbla, vreau sa-mi dedic timpul liber activitatilor ce nu tin de casa sau de scoala, sau poate putin dedic si acestora... trebuie sa ma distrez si eu putin sa am ce povesti copiilor, nepotilor :)) Stii cum e.

 

Eu tot sunam pe skype, dar acum am vazut c-ai zis ca pleci la nani, vorbim dimineata, da?

 

Weeeeeeee, ce bine ma simt acum. :bz Traiasca flacara!!! :D/

 

Nasicu', eu sper ca aduni povesti frumoase pentru nepoti, povesti care sa includa si o anumita domnisoara, asa-i?! :)

 

Da, ma bagasem la somn... Dimineata m-am trezit la 7, c-a trebuit sa merg pana undeva. Mai inainte am ajuns si eu acasa si cred ca intru putin pe joc, sa vad ce e pe acolo. Vorbim diseara, pe Skype, daca intri.

 

 

 

Deci sunt ragusit complet, la golul 5 am cazut de pe scaun =))), ce sa mai spunem mai ceva ca El Clasico, a fost umilinta maxima :)).

 

Video din peluza :

 

https://www.youtube.com/watch?v=pDunj6bOCqU&feature=youtu.be

 

Bine spunea Stoican ca Steaua nu are cu ce sa il surprinda :)))

 

Nu mai are rost sa spun ca sunt Sef de pagina nu ???

 

Peiule, s-a lasat si cu bataie?! Sau ai fost degeaba la stadion?! :))

 

Sunetul nu merge, dovezi insuficiente. Sef de pagina nu primeste nimic.

Link to comment
Share on other sites

 

Dupa cum ti-am spus si pe /r daca vrei sunetul il pun si FW care il iau eu intra in contul tau =))) !!

 

Nu, multumesc. Am destule. :)) Imi ajung, momentan. :))

Link to comment
Share on other sites

Prea figurant Yenoh asta de la o vreme. Stiu eu de ce :)) a devenit din ce in ce mai activ (nu pasiv) in relatia noastra =)) =)) hahahhaha

 

Hai sal la baieti. Mai am de sapat in gradina, deci o sa stau AFK vreo 2-3 ore. V-am pupat :*

Link to comment
Share on other sites

Mi-a tot zis mie Generalu' ca sta cu ochii pe mine ca pe butelie... Da' chiar asa?! :)) Nici macar dupa "fara drept" nu mai pot merge?! =)) Asta da surpriza, de ambele parti. :))

 

 

 

Prea figurant Yenoh asta de la o vreme. Stiu eu de ce :) a devenit din ce in ce mai activ (nu pasiv) in relatia noastra =))hahahhaha

 

Hai sal la baieti. Mai am de sapat in gradina, deci o sa stau AFK vreo 2-3 ore. V-am pupat

 

Haosenie pufoasa, pai pana cand un trai asa nefericit?! :)) Am nevoie de un lider, deci... fii tu locomotiva noastra. =))

Link to comment
Share on other sites

 

@,Bataie, te testam sa vad daca stii ca e no-drepter.

 

Am inteles, sa traiti! :)) M-am mai linistit acuma. Caut iar "fara drept", sa vad ce mai apare. :))

Link to comment
Share on other sites

@, asta e motivul de nu prea te-am vazut prin game? Treburi de-ale casei?

Cam asa. Prin gradina, prin curte etc. Sa mai dea caldura afara, de exemplu cum a fost ieri soare si bag curatenie de primavara, varuiala, etc.

 

 

 

Haosenie pufoasa, pai pana cand un trai asa nefericit?! :)) Am nevoie de un lider, deci... fii tu locomotiva noastra. =))

:)) prefer sa fiu dirizina :))

 

 

Ne-auzim in schimbul 3 :)) sa-mi pastrati un loc in condică.

Link to comment
Share on other sites

, stiu ca nu suntem ca ei ba logic...Noi Always Ready, Alway There :X, cautam sa imi fac un avatar nou si am dat de gif-ul asta si am zis ca trebuie neaparat postat :))) !!!

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Propun ca cei ce mai folosesc "Always READY, Always HERE" sa fie drastic sanctionati!

 

Bah, nu va stiti sloganul?! E THERE!!! THERE!!! Pffff...

 

Always READY, Always THERE!

Link to comment
Share on other sites

Propun ca cei ce mai folosesc "Always READY, Always HERE" sa fie drastic sanctionati!

 

Bah, nu va stiti sloganul?! E THERE!!! THERE!!! Pffff...

 

Always READY, Always THERE!

 

Gata domn' profesor, am bagat la cap !!!!

Promit solemn ca nu se va mai repeta :)) !!!

Chiar am dat si edit :))!!

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

 

Gata domn' profesor, am bagat la cap !!!!

Promit solemn ca nu se va mai repeta :)) !!!

Chiar am dat si edit :))!!

 

Asa, dragu' meu. Sa stie toata lumea ca... "» National Guard « Nu ne credem cei mai buni. Chiar SUNTEM!" :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.