Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

NU faceti Spam la Discutii !!! CIupa va articuleaaza cu WArn up !

Link to comment
Share on other sites

NU faceti Spam la Discutii !!! CIupa va articuleaaza cu WArn up !

neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

ce mai faceti :)

 

 

Edited by edusca00
Link to comment
Share on other sites

scz pentru dublu post

dar e ultimul pe o perioada de timp in aceasta factiune

ati fost colegi buni chiar daca va certati cam mult ar trebuii sa fiti mai calmi

si aveti grijaa la unii membrii ( ma refer doar la unu ) ;)

salut BAIETI si baft la wanted

va iubeste edu >:D<<'> :))

nu parasesc Politia intru in PD sa vad si acolo cum e

Edited by edusca00
Link to comment
Share on other sites

ma scuzati ca postez aici..

 

nu credeti ca ar trebui sa fiti si voi cva mai indulgenti cu cei care dau rob,adica sa ii lasati sa dea si ii omorati dupa ce dispare vanu..

mai stati si 20 de copi acolo unde tre sa ajungi cu vanu..ce sa mai faci..

 

daca se poate va rog fiti ceva mai indulgenti

 

respect

Link to comment
Share on other sites

scuze ca postez din nou..

 

da,e adevarat ce spui,dar eu acu tre sa stau 6mii de secunde la jail degeaba ca sa spun asa..daca reuseam sa dau macar luam si eu 50k..nu statea 6k sec la jail degeaba...

 

macar sa nu mai faceti baricada acolo unde trebuie sa ajungi cu vanu ca ... ar trebui pusa o regula ca sa nu fie voie sa faceti baricada acolo..ma fugariti pe drum,daca ma prindeti bine,dar daca nu,nu ar trebui sa faceti baricada..

 

respect

Link to comment
Share on other sites

scuze ca postez din nou..

 

da,e adevarat ce spui,dar eu acu tre sa stau 6mii de secunde la jail degeaba ca sa spun asa..daca reuseam sa dau macar luam si eu 50k..nu statea 6k sec la jail degeaba...

 

macar sa nu mai faceti baricada acolo unde trebuie sa ajungi cu vanu ca ... ar trebui pusa o regula ca sa nu fie voie sa faceti baricada acolo..ma fugariti pe drum,daca ma prindeti bine,dar daca nu,nu ar trebui sa faceti baricada..

 

respect

 

Sincer sa fiu, eram 20 de copi dupa tine, dar nu stateam acolo unde duci vanu, eram chiar in spatele vostru.

Link to comment
Share on other sites

scz ca postez din nou..

 

da,erati vreo 20 dupa mine,chiar in spatele meu,dar cand am ajuns acolo la scari mai erau vreo 5,imi pare rau ca nu am facut poza..

 

sincer,nu cred ca e corect asa,nu ar trebui sa faceti baricada acolo

Link to comment
Share on other sites

scz ca postez din nou..

 

da,erati vreo 20 dupa mine,chiar in spatele meu,dar cand am ajuns acolo la scari mai erau vreo 5,imi pare rau ca nu am facut poza..

 

sincer,nu cred ca e corect asa,nu ar trebui sa faceti baricada acolo

 

Nu stiu daca este corect sa postezi aici.Topicul s numeste "Discutii intre membrii National Guard"!

Edited by d0d0
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau:Mareshal.

Levelul detinut: 11

Nick-ul celui reclamat: SeNz0r si BadDarck

Descriere: A dat unu rob , dupaia sa urcat la mn pe moto , a dat g , eu ma pregateam sa dau eject , la omorat copi , si dupaia cica mareshal , vrei complice? , si mia dat wanted 3 pe degeaba si dupaia tot el batman batman , era cocosel , sa va uitati in printuri

Martori: just the prints ;)

Dovezi (Screnshot, Video):

http://www.img.b-zone.ro/images/33048345247077869645.png

http://www.img.b-zone.ro/images/44392886682788701808.png

http://www.img.b-zone.ro/images/05819990862915246555.png

http://www.img.b-zone.ro/images/08348145472010103715.png

 

astept raspuns repejor , macar un fw sau un rank down de baietel

 

'na seara...uitativa lume cum un newbie imi strica mie recordu de o luna jumate fara posturi X( mai are shi pretentii omu sa iau fw/rank down dupa ce el a ajutat un robber X( nush cat mai rezist cu asa oameni :|

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.