Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

de ce exact la relax te-ai gandit? nu e ca si cum merge des la lidl si uita...

De cand sunt in NG am un beneficiu, nu trebe sa mai fie deschis la lidl ca dau ram si tot intru :))

Link to comment
Share on other sites

, iar bagi /ram cand este /open :))) :

 

CYF2kxZ.gif

 

, na ma Sef de Pagina de doua ori la rand :X !!

Suntem egali, dar lupta continua. Ce faci Peiutule, cum a fost la Lidl?

 

Salutare baieti, acum trebuia sa fiu intr-un mini-club, dar am mici probleme in corp si nu m-am riscat, in seara asta voi ramane acasa, oricum ma imputeam tot de fum... Cum a fost antrenamentul?

Link to comment
Share on other sites

@, nu am fost in game ca eram la antrenament in RL, a fost greu frate.. :)) chit ca nu-ti pasa.

Imi pasa, intr-o oarecare masura, poate in curand va fi alt tip de antrenament aerian, vedem ce zice Erow :))

Link to comment
Share on other sites

Iar mi-am frecat samp-ul în două :))

 

Vă prezint noile mele jucării :X:))

 

Infernus

 

 

 

Bullet

 

 

 

Turismo

 

 

 

Cheetah

 

Tiganeala totala in jocul tau... ce prostii poti sa-ti bagi :)) Nu vezi ba ca's urate?

 

@, ma refeream la antrenamentul meu, din RL nu la cel aerian. nu am ajuns in game inainte de ora 22:02

Aaaa, ma intereseaza si ala din RL al tau, putin... arbitru de fotbal care nu stie ce inseamna FIFA =))

 

Link to comment
Share on other sites

@, ti-am zis ce inseamna si FIFA, si eu fac handbal, nu prea am treaba cu fotbalul inafara de arbitraj. :D

Ba, ma lasi, a ras toata factiunea de tine in dimineata aia (Doar Alexa)... si-mi spui tu mie ca mi-ai zis ce inseamna FIFA :))

 

Sarcasm ON: Cum e handbalul?

 

Buna dimineata, soldatei de plumb. M-am pus la somn la 2, am adormit pe la 3, iar apoi la 7:00 m-am trezit (sapte) si nu m-am mai pus la somn, chiar daca mai mergea :))

Link to comment
Share on other sites

Da' ce-avem noi aici?!... All Units APB, Reporter: [pH]Yenoh, Crime: Car Jacking <:-P Obiectiv indeplinit.

 

9KZZ2V0.jpg

 

'neata, baietii. Nu mai stiu la cat m-am culcat, da' m-am trezit la 7:30. Am mai incercat sa adorm, dar... fara succes.

 

Ies la o cafea, ca mor. (:|

Link to comment
Share on other sites

Ba, , esti chior? Nu vezi ca am invoire? http://forum.b-zone.ro/topic/21324-national-guard-invoiri-antrenamente/page-132 (al doilea post pe pagina, poftim poza, poate nu vezi nici acum)... pusca mea... ce naiba, ma... ai de facut un amarat de log si nici la asta nu te descurci... acum, c-am luat FW din cauza ta imi dai in game $10.000 sau faci in asa fel incat sa iei si tu un FW, ca sa fim chit. Mi-a pierit cheful de toate, sa nu se mai intample.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

@,Degeaba dai edit si pui data de ieri.

Normal, putin imi pasa, faceti bors cu fiecare invoire, faptul e consumat si nu vreau sa mai discut despre asta. O sa inghit tot, ca un sarpe, dar nu e corect ce s-a intamplat, deloc. Chiar daca lasam aceasi data, era aceasi poveste. Asa, mi-am reparat greseala, oarecum, si am pus data corecta, chiar daca e degeaba.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Normal, putin imi pasa, faceti bors cu fiecare invoire, faptul e consumat si nu vreau sa mai discut despre asta. O sa inghit tot, ca un sarpe, dar nu e corect ce s-a intamplat, deloc. Chiar daca lasam aceasi data, era aceasi poveste. Asa, mi-am reparat greseala, oarecum, si am pus data corecta, chiar daca e degeaba.

 

 

 

Faptul ca ai pus data gresita la invoire nu e vina mea

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Faptul ca ai pus data gresita la invoire nu e vina mea

 

Posted Yesterday, 18:19

• Nick: IceTeaFooT

• Rank: 2

• Data antrenamentul pentru care vrei sa te invoiesti : 30.03.2014

• Motivul: Nu stiu daca voi putea intra dar am sa incerc

• Alte precizari:.

 

 

Membrii invoiti:

Second Lieutenant(2):

Ionut_M

[pH]HaoS.

Maxim16

[pH]TinKode

STR8

Rebootsrl

[GF]Kaddy

IceTeaFoot

 

Trage tu conlcuzia, eu n-o mai fac.

@, da, radeai doar tu si alexa...ca incercai sa pari inteligent, poate in fata ei ti-a ieist, in fata mea nu prea. Adica ti-a ieist in fata ei ca na, e fata are 25 de ani si joaca samp..super fata.

Nu fac eu pe inteligentul, nu-mi sta in caracter, in acel moment doar radeam putin de tine... ma rog, mi s-a parut ca te-ai prins, la un moment dat radeai si tu, mi-ai bagat-o pe aia de la arbitrii pe care n-am stiut-o si ai ras si tu de mine, dar eu am inteles c-a fost o gluma, nu mi-a trecut prin cap sa ma gandesc ca faci pe inteligentul
Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Nasicu', ia si linisteste-te. Incearca sa te calmezi, ca esti prea suparat. Ice are doua invoiri, pentru ieri si pentru maine. :(

 

Cum ziceam, calmeaza-te. Daca esti pe acasa, vorbim putin mai tarziu pe Skype. Eu am niste musafiri la mine si nu pot.

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Nasicu', ia si linisteste-te. Incearca sa te calmezi, ca esti prea suparat. Ice are doua invoiri, pentru ieri si pentru maine. :(

 

Cum ziceam, calmeaza-te. Daca esti pe acasa, vorbim putin mai tarziu pe Skype. Eu am niste musafiri la mine si nu pot.

Vorbim mai multe pe skype, diseara. Distreaza-te cu musafirii. Am fost dimineata nervos... ca nah, ma rog, ascult muzica si sunt cu un prieten, n-am de ce sa fac spume :))

Link to comment
Share on other sites

@, , Let me do it.

 

 

• Nick: IceTeaFooT
• Rank: 2
• Data antrenamentul pentru care vrei sa te invoiesti : 28.03.2014
• Motivul: Nu stiu daca ajung.
• Alte precizari: Preventiv ca intotdeauna.

 

 

• Nick: IceTeaFooT
• Rank: 2
• Data antrenamentul pentru care vrei sa te invoiesti : 30.03.2014
• Motivul: Nu stiu daca voi putea intra dar am sa incerc
• Alte precizari:.

 

 

 

Daca tot am ajuns aici sa nu va mai prind ca va invoiti pentru amand2 antrenamentele in aceasi zii, invoirile se fac doar cu maxim 1 zii inainte, adica joi sau sambata daca vreti sa le faceti mai repede decat in ziua initiala.

@,

Din cate vad eu se pare ca tu esti cel care nu vede si arunci cu tot felu` de vorbe.

 

Link to comment
Share on other sites

@, , Let me do it.

 

 

 

 

 

 

 

Daca tot am ajuns aici sa nu va mai prind ca va invoiti pentru amand2 antrenamentele in aceasi zii, invoirile se fac doar cu maxim 1 zii inainte, adica joi sau sambata daca vreti sa le faceti mai repede decat in ziua initiala.

@,

Din cate vad eu se pare ca tu esti cel care nu vede si arunci cu tot felu` de vorbe.

 

Corect, scuze sefule. Imi cer scuze ca v-am aruncat cu vorbe si va rog sa mi le dati inapoi, la fel cum vi le-am aruncat. Sorry.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.