Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Eu vreau sa dau fail la rob cu Hunteru :))), sa parchez Hunteru fix la intrare la drop sa nu poate sa treaca de el :))) !!!

 

 

 

 

Hah, already done that.

 

Nu va mai certati pe aici ca se ajunge la sanctiuni.

Link to comment
Share on other sites

Baaa, lamuritima, inventez eu chestii sau ala are orbu gainii si mintea atat de scurta incat nu isi aminteste? Despre [iB]Laurentiu e vorba la reclmatie, cica la mine in video 1 nu se vede cum ca ar fi tras in mine (Dar numa el era pe cladire si se vedea cum de la el vin gloantele) si in al doilea nu el tragea, dar cand i-am vazut numele si id mi-a luat armura ... Deci nu imi vine sa cred cat poate mintii, Ba laurentiule, lasate de posturi ca nu stii sa minti :)) stai ca mai vine un plangacios cu post :)) deabea astept sa vad si pasta cum plange, si app laurentiule da si mie tema care ti-am dato la controlat sa vad daca tia ramas in cap :))

Link to comment
Share on other sites

Baaa, lamuritima, inventez eu chestii sau ala are orbu gainii si mintea atat de scurta incat nu isi aminteste? Despre [iB]Laurentiu e vorba la reclmatie, cica la mine in video 1 nu se vede cum ca ar fi tras in mine (Dar numa el era pe cladire si se vedea cum de la el vin gloantele) si in al doilea nu el tragea, dar cand i-am vazut numele si id mi-a luat armura ... Deci nu imi vine sa cred cat poate mintii, Ba laurentiule, lasate de posturi ca nu stii sa minti :)) stai ca mai vine un plangacios cu post :)) deabea astept sa vad si pasta cum plange, si app laurentiule da si mie tema care ti-am dato la controlat sa vad daca tia ramas in cap :))

Ești supărat degeaba. Se vede destul de bine, dar el s-a gândit puțin să sufere. Așa fac toți..ei cred că pot scăpa cu fazele astea, dar degeaba..mai au de exersat până ne prind și pe noi în off-side.

 

Sal la toată lumea. M-am plictisit...

Link to comment
Share on other sites

Ești supărat degeaba. Se vede destul de bine, dar el s-a gândit puțin să sufere. Așa fac toți..ei cred că pot scăpa cu fazele astea, dar degeaba..mai au de exersat până ne prind și pe noi în off-side.

 

Sal la toată lumea. M-am plictisit...

Nu vor sa inteleaga ma, daca ma puneam la ora aia sa ii scriu ceva calumea, ii dadeam maxim si nici nu mai dadea pe aici, dar totusi era 1 noaptea si imi era somn, asa ca sa se multumeasca cu ce i-am zis :))

 

Sa inteleaga am ca nu au cum sa ne prina la posturi pentru ca avem luni de exersare :)) primele posturi ne prind, deupa a 2 sansctiune nu mai au cum sa ne prinda :))

 

Eu ies, revin pe la 17:30, salut all.

Link to comment
Share on other sites

Ești supărat degeaba. Se vede destul de bine, dar el s-a gândit puțin să sufere. Așa fac toți..ei cred că pot scăpa cu fazele astea, dar degeaba..mai au de exersat până ne prind și pe noi în off-side.

 

Sal la toată lumea. M-am plictisit...

 

Stai asea, ca intru putin pe joc... Mai stau prin casa vreo ora, deci am timp de putina caterinca. Continui ce-am inceput aseara, sa fac haos pe server. =))

 

Inca nu-s decis daca sa vorbesc sau nu cu Seba despre un membru de-al lui... :-?

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Cum a fost la sedinta dar la antrenament ? Chiar am vrut sa ajung dar nu am avut cum :(...

 

Imi pare rau de nabu de Sergiu ca nu a fost in stare sa isi fac invoire :( ...

 

Imi fac si eu o cafea si ne vedem in joc va :* !!

 

@Ervin27, lasa ca o fac si eu, nu ma provoca sa stau cu Hunterul la panda :)) !!

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Salutam fetele... Am facut o plimbare luuuuuuuuuuunga rau. Prea frumos a fost azi afara. 25 de grade arata in termometre. :X

 

Intru indata pe joc, sa vad ce tampenii mai sunt capabil sa comit. :))

Link to comment
Share on other sites

Noapte bună all.

 

M-am enervat prea tare în seara asta cu maimuțoii ăștia care au rank mare degeaba și nu fac nimic când e vorba de prins un abuzer.

 

Dar na, noroc că știe HaoS să prindă shamal cu rustler, păi cum ...

 

Ne-auzim după 3-4 p.m. Spor la treabă azi de lunea.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ce faceti? Va salut din ora de info..plictiseala mare..

 

Neata, Clark. Ce sa fac, m-am trezit acum (m-a trezit sora-mea) si mi-am pus sa mananc si eu ceva. Dupa ce termin cu mancarea ma pregatesc de inspectie, am la ora 11:00, in rest mai nimic. Ce ore ai dupa informatica?

 

Link to comment
Share on other sites

@, am avut 3 de info economie si biologie, dar bio nu am facut, super orar, nu? :)) sa vezi miercuri, 2 ore de fizica apoi 4 de info. :))

Astazi am scapat de scoala, am avut inspectie de la ora 11 pana la 12, iar apoi ne-am invoit de la toate profesoarele pe care le-am avut in ziua asta, de la trei ore ne-a invoit profesoara, la o ora eu, la o ora alt coleg si o ora a ramas neinvoita, sper sa nu fi pus absenta :))

 

Salutare, baieti, am venit din oras... mananc putin si plec la un prieten, facem ceva bun bun in seara asta :> :))

 

Aveti grija de voi, salut :)

Link to comment
Share on other sites

 

plec la un prieten, facem ceva bun bun in seara asta :> :))

 

Mă gândesc la prostii, dar mă abțin..știe toată lumea că ești POPOnar ... =))

 

 

Sal la toată lumea. Azi am fost cam inactiv, dentist, muncă acasă, etc..

 

Ne-auzim în schimbul 3 cu forțe proaspete.

Link to comment
Share on other sites

Hai salutare. Si eu, ca si nevasta-mea pufoasa, tot inactiv am fo'... Azi noapte n-am putut sa adorm, pana spre zori, ca mi-a bubuit capu'. Cred ca m-a tras un curent aseara si m-a zapacit complet. M-am trezit pe la 12:30, am avut niste treburi de terminat... Din astea.

 


Sal la toată lumea. Azi am fost cam inactiv, dentist, muncă acasă, etc..

 

Ne-auzim în schimbul 3 cu forțe proaspete.

 

Schimbu' 3 sa fie... Poate mai inveti si tu sa urmaresti suspectii pana atunci, ca ma cam faci de ras. :)) Daca nu-ti iei foc, degeaba. :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Schimbu' 3 sa fie... Poate mai inveti si tu sa urmaresti suspectii pana atunci, ca ma cam faci de ras. :)) Daca nu-ti iei foc, degeaba. :))

Care mă ? Lu` ăla de i-am dat complice fără să-l somez ? Crede-mă că am știu ce fac. Am fost cu un pas înaintea lui, deoarece m-a înjurat și i-a fost anulată plângerea. Dacă s-ar fi comportant adecvat, aș fi fost sancționat și totul ar fi devenit fair-play :))

 

 

Mă duc pe afară puțin ... m-am plictisit tare..

 

 

// întâi să răspund la o plângere idioată.

Edited by pH HaoSenie
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.