Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Prietena mea e in tara si oricum nu are treaba cu gelozia. Probabil se uita si ea dupa "fustite". :))

 

Am ajuns acasa. Imi fac ceva mancare, trag niste beri reci langa mine si intru prin joc, sa vedem ce tampenii mai pot face azi. :)) Azi noapte s-a lasat cu urmariri periculoase, cu injuraturi pe Skype, cu chestii ciudate. Daca se ajunge ca de la un joc sa te spurci ca la usa cortului, nu mai am cuvinte...

 

Dar, bine ca s-a terminat cu bine. (Nu e vorba mea, am preluat-o :)) )

Link to comment
Share on other sites

M-a omorat de mai multe ori. :)) Abia la final am fost si eu competitiv, ca m-am dat jos din pat si mi-am deschis o bere rece (a 5-a). =)) Dar a zis ca pune 2 cu el si 2 cu mine, m-a tras in piept. :( Sau ultimul cu mine era rau tare pentru el. :))

 

Nasicu'... Ce mama lu' Tarzan faci?! Nu mai dai prin joc, pe Skype, pe nicaieri?!

Ba da, ma, finule... am stat in joc pana pe la vreo 16:30... e plictiseala si in acelasi timp cu Sebi pe skype, apoi am plecat la liceu sa stabilesc programul pentru saptamana urmatoare cu diriginta, in mare parte era stabilit, doar putin am schimbat la el, ma rog. Te-am adaugat si pe tine pe conferinta, dar nu stiu daca erai online. Acum sunt la un prieten, mai tarziu merg pe la supermaket, ce faci pana atunci? Vorbim pe skype?

Link to comment
Share on other sites

Poate intru și eu pe skype diseară..n-am mai fost on de mult pe acolo. Poate-l băgăm pe maximus să-mi zică iar că "siug când vere haos" =))

 

Sal la băieți. Am dormit de pe la 3 juma` până la 6..m-a ajuns oboseala, suferința de la dentist de azi, chinuială cu ace, chestii, injecții iar .. doamne.. am scăpat în sfârșit :))

 

ne-auzim în schimbul 3

Link to comment
Share on other sites

@,http://postimg.org/image/5ucxbfhhl/ , Azi am fost Karma ta.

@, Vezi haoase ce patesti daca te iei de yenoh? :))

 

 

Generalu', ai nenorocit pufosenia. =)) Multam pentru razbunare. Nevasta-mea ma trage in piept, dar acum ma simt, cu adevarat, razbunat. :))

 

Chiar c-a venit Iepurasu' la mine. Cam repede, ce-i drept. Plus c-asteptm o capra. :)) Pufosenie, Borfasu' si Spinte, multam mult pentru gestu' de azi.

 

Hai cu noapte buna, ca-i dimineata deja. :*

Link to comment
Share on other sites

Dupa.. 173 zile, am ajuns si eu sa postez la Discutii NG :) . Dar sub alta forma. Mai motivat sa ucida ca niciodata . :))

De multe ori ma gandeam... " Care sa fie primu post la discutii ?" " Cand o sa fie primu post la discutii ? " " Ce o sa ma determine sa postez la discutii ? " . Ei.. Uite :) Acum stiu . Vreau sa va salut si vreau sa aud ca ati fost cuminti cat timp am lipsit eu, si ca ati avut grija de jail.(Am probleme de sanatate).

O sa intru maine in game . O sa aveti parte de un iCSEM upgradat :)) . Vreau sa zgudui server-ul din prima zi cand intru. O sa-l iau pe Yenoh cu mine si o sa incepem sa facem legea pe strazi (cred) .

 

Nu uitati. Always READY, Always THERE !

 

 

[ O sa folosesc contu asta de acum pe forum, e in "constructii". Asa ca , imi puteti da "add friend " , cei care ma vor langa ei la bine si la greu :)) .

 

 

 

@ Bafta tuturor la scoala :) .

Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27, macel :))), apropo radeai de mine ca am facut Infernus de politie roz vad ca nu sunt singurul :)).

 

 

 

Mi-am luat casă în LV lângă Paiu $@L vecine

 

Clar :))), cate failuri s-au dat pana acum in LV, dar sa vezi de acum =))) !

 

@, Welcome back, sper ca ti-ai revenit, ne-am descurcat ca de obicei mereu pregatiti mere acolo :X, dar totusi ti-am dus lipsa :( hai mai repede in joc :*. Aprop semnatura ta face toti banii :))) !!!

Link to comment
Share on other sites

Dupa.. 173 zile, am ajuns si eu sa postez la Discutii NG :) . Dar sub alta forma. Mai motivat sa ucida ca niciodata . :))

De multe ori ma gandeam... " Care sa fie primu post la discutii ?" " Cand o sa fie primu post la discutii ? " " Ce o sa ma determine sa postez la discutii ? " . Ei.. Uite :) Acum stiu . Vreau sa va salut si vreau sa aud ca ati fost cuminti cat timp am lipsit eu, si ca ati avut grija de jail.(Am probleme de sanatate).

O sa intru maine in game . O sa aveti parte de un iCSEM upgradat :)) . Vreau sa zgudui server-ul din prima zi cand intru. O sa-l iau pe Yenoh cu mine si o sa incepem sa facem legea pe strazi (cred) .

 

Sa dea Dumnezeu sa fie cum zici tu, sa fii motivat la maxim. Vreau sa vad un ucigas cu sange rece. :))

 

Probleme de sanatate?! Mda, se poate spune si asa... Tu ai probleme cu capu', fratioare. Da' te mai reg(u)lez eu. :))

 

Cad despre final... Acuma ce sa cred?! Ce-ai scris aici sau ce-ai scris pe FB?! Ma cam sperie "(cred)" ala, dar... vorbim noi. :-W

 

 

'neata, baietii. Mor de oboseala. M-am culcat dimineata, m-am trezit imediat... Am umblat pana acuma, era sa adorm de vreo doua ori in masina. :)) Ne auzim mai tarziu.

Link to comment
Share on other sites

Am terminat și eu curățenia. Am văruit oleacă, am făcut niște modificări prin casă și abia am instalat PC-ul ca să dau drumul la o muzică :))

 

Plec pe afară și poate ne-auzim în game mai pe seară.

Link to comment
Share on other sites

@, am terminat si antrenamentul, imediat plec la un majorat iar maine dimineata la 10 am antrenament :))

Ooo, băută plăcută. Mâine țin și eu baieram la mine :)) mă fac praștie.

 

 

 

Edited by HaoS
Link to comment
Share on other sites

Sa merg dupa roberi, nu?! Chiar sunt curios cine ne-ar sta in cale... Se cheama FAIL asta. :))

 

s5Svo2U.jpg

Link to comment
Share on other sites

#2.

 

Deci chiar am revenit . Deci chiar.. A fost frumos :) Nu ma asteptam la o asemenea primire din partea prietenilor ! :D. A fost un sentiment placut :-?. Ciudat, intr-un joc , asemenea sentiment :)) . Ma pun sa dorm, sunt obosit, o sa ne auzim la noapte. Intru pentru schimbu 3. :) Aveti grija de voi .

 

 

@ Peiu. Nu a iesit asa cum am vrut . Dar o sa o improspatez cat de curand. Pacat ca nu pot sa ii dau culoare scrisului, nu stiu de ce..

 

@ Yenoh .. Reg(u)leaza-ma bine tati :)) Ca pana` acum . Mare om, mare carecter :).

Link to comment
Share on other sites

Vad ca de ceva timp nimeni nu mai posteaza NG Style adevarate, asa ca bag si eu uu :))

 

Link to comment
Share on other sites

Vad ca de ceva timp nimeni nu mai posteaza NG Style adevarate, asa ca bag si eu uu

 

Imi era si dor de cateva video-uri :))

 

#2.

 

Deci chiar am revenit . Deci chiar.. A fost frumos Nu ma asteptam la o asemenea primire din partea prietenilor ! . A fost un sentiment placut ?. Ciudat, intr-un joc , asemenea sentiment ) . Ma pun sa dorm, sunt obosit, o sa ne auzim la noapte. Intru pentru schimbu 3. Aveti grija de voi .

 

 

@ Peiu. Nu a iesit asa cum am vrut . Dar o sa o improspatez cat de curand. Pacat ca nu pot sa ii dau culoare scrisului, nu stiu de ce..

 

@ Yenoh .. Reg(u)leaza-ma bine tati Ca pana` acum . Mare om, mare carecter .

2 posturi pe forum isem? :)) La rank 4 ma asteptam la mai mult :)) Unde-i contu' vechi?

Link to comment
Share on other sites

#2.

 

@ Yenoh .. Reg(u)leaza-ma bine tati :)) Ca pana` acum . Mare om, mare carecter :).

 

"AFK 1 minut", ai zis... Si eu am stat cel putin 20 de minute sa te astept. Venise si Fufu, Marian, Dado... multi. Ocupasem bulevardul, nu se mai putea trece pe acolo. Pacat ca m-am plictisit si-am iesit din joc. A fost minunat sa te am iar langa mine. :| Diseara intri in voce cu noi, deci pregateste-te.

 

'neata, fetele. Mi-e somn, ma doare capu'... :(

Link to comment
Share on other sites

 

"AFK 1 minut", ai zis... Si eu am stat cel putin 20 de minute sa te astept. Venise si Fufu, Marian, Dado... multi. Ocupasem bulevardul, nu se mai putea trece pe acolo. Pacat ca m-am plictisit si-am iesit din joc. A fost minunat sa te am iar langa mine. :| Diseara intri in voce cu noi, deci pregateste-te.

 

'neata, fetele. Mi-e somn, ma doare capu'... :(

 

 

 

Ia o aspirina mai, ce drq :( ?

 

Cica neata.

Link to comment
Share on other sites

#2.

 

Deci chiar am revenit . Deci chiar.. A fost frumos :) Nu ma asteptam la o asemenea primire din partea prietenilor ! :D. A fost un sentiment placut :-?. Ciudat, intr-un joc , asemenea sentiment :)) . Ma pun sa dorm, sunt obosit, o sa ne auzim la noapte. Intru pentru schimbu 3. :) Aveti grija de voi .

 

 

@ Peiu. Nu a iesit asa cum am vrut . Dar o sa o improspatez cat de curand. Pacat ca nu pot sa ii dau culoare scrisului, nu stiu de ce..

 

@ Yenoh .. Reg(u)leaza-ma bine tati :)) Ca pana` acum . Mare om, mare carecter :).

De ce esti cioban si nu raspunzi la telefon, ce daca am trezit-o pe sora-ta? Vorbeam si cu ea ca nu era problema... vroiam si eu sa te intreb de sanatate, de una alta, dar tu BATMAN :))

 

Saluater baieti, tocmai ce am terminat de facut curat... am pus niste cartofiori la fiert, bag un piure.

 

@, ce faci finule?

 

Neata, @

 

Neata,

 

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

 

 

Neata,

Neața gayuț. Afară plouă...și plouă...și plouă ...

 

 

MI SE RUPE KURACU-N DOUĂ CĂ AM UMBRELĂ NOUĂ !!!

 

 

 

Bă, nu manele merg pe vremea asta..ci ceva mai relaxant ca melodia asta :X

 

Link to comment
Share on other sites

Neața gayuț. Afară plouă...și plouă...și plouă ...

 

 

MI SE RUPE KURACU-N DOUĂ CĂ AM UMBRELĂ NOUĂ !!!

 

 

 

 

Vezi poate-ti rup pelerina. :)) Fugi de Skype si tu. :))

 

 

De ce esti cioban si nu raspunzi la telefon, ce daca am trezit-o pe sora-ta? Vorbeam si cu ea ca nu era problema... vroiam si eu sa te intreb de sanatate, de una alta, dar tu BATMAN :))

 

Saluater baieti, tocmai ce am terminat de facut curat... am pus niste cartofiori la fiert, bag un piure.

 

@, ce faci finule?

 

'neata Nasicule! Nu prea fac... Tot cu prietenu' ala, mai scriptam, mai povestim, mai invata SAMP. :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.