Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Iesi acas :*

 

Noapte buna tuturor nabi, eu mai stau putin si ma bag la somn, sunt obosit si trebuie sa ma trezesc devreme :3

 

# Felicitari celor care ati luat rank-up astazi, sa o tineti tot asa.

 

# Succes tuturor la scoala/liceu/facultate Inca putin si se va termina ( vacanta ) :>

Link to comment
Share on other sites

Amu am venit si eu, imd intru pe sv.

Uitaţi-vă la clipul ăsta, e prea mişto ! :))

http://youtu.be/QW4avEdsqpc

Hai că am ieşit şi eu, noapte bună !

Da cv cu Zlatan n-ai !? Las ca am eu.

 

 

Vad ca nu mere, il urmariti pe youtube, microbistii.

 

Ce figuri pe aia din NG cica "i-am batut mar" :))) ei cu armura + ca mai dateau si tazed oricum am fost inferioritate numerica baa i-am batut cu tot cu armura 1 la 1 :))) atat de slabi sunt NG :))))

Si cica sublideru ala silence sau cum ii zice trage cu m4 din 2 m in loc sa traga cu deagle + ca avea armura si heal full :))). Asta arata lipsa de profesionalism

Slabani ma

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Edited by BlackHawk97
Link to comment
Share on other sites

Amu am venit si eu, imd intru pe sv.

Da cv cu Zlatan n-ai !? Las ca am eu.

 

 

Vad ca nu mere, il urmariti pe youtube, microbistii.

 

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Dragă K0rS, dacâ te-ai referit la faza aia când ai venit tu cu Huntley, probabil ai fi vrut să trag cu Deagle ca să nu te bubui într-un timp util, nu ? logică by K0rS.
Nici partea cu 4FUN nu ai înţeles-o probabil, imi mai dădeai şi sms cum că sunt praf. Recunosc nu prea le am cu Deagle, dar nici să mor în faţa unuia ca tine :*

 

 

Edited by SilenCe69
Link to comment
Share on other sites

@DC K0rS, nu te mai baga in seama aiurea. Ramai in umbra, ca-i mai bine. Incepi, deja, sa te cam intreci cu glumele si nu-i frumos din partea ta. O mica incursiune in trecut...

 

 

'neata, fetele! :* Ce mai ziceti voi?! De-abia astept sa-nceapa meciul. Afara deja-i atmosfera de finala, nu de prim meci in Campionat. :)) Au innebunit complet si nemtii astia. :))

 

Mai pe seara ne vedem prin joc. Poate-i mai dau putin stres Generalului, ceva de citit. :))

Link to comment
Share on other sites

@yXk poftim putin old school :)), ca tot era vorba de gara :D

 

 

@@K A D D Y, @, stiam clipurile :)), oricum oameni mai nebuni ca aia 2 in fotbal nu exista :)) !

Ce faceti ? Plictiseala azi, vreme urata mehh...intru putin in joc dupa bag o fraza doua trei la licenta si dupa urmeaza meciul :X !!!

 

Link to comment
Share on other sites

Germania echipă adevărată, nu Spania .

 

De cand nu au mai luat ma un trofeu ? Tot timpu sunt o mare promisiune si asa raman !

 

M-au enervat niste abuzzeri in joc si am dat /q, numai intru ca imi fac nervi, ma duc afara la o BRRC !

 

Ne auzim maine pwp !

 

EDIT !!!

 

Am uitat sa va spun imi zice unu din TTC : "De mine daca te-oi lua, masina ti-o voi tracta !!"

 

Dupa ii zic eu :

 

De mine daca te-oi lua si masina de mi-o vei tracta wanted 6 iti voi da si in jail 6k vei sta ! :)))

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

De mine daca te-oi lua si masina de mi-o vei tracta wanted 6 iti voi da si in jail 6k vei sta ! )

Prea mişto asta =))).

 

Ia uitaţi ce gol am reuşit să mai dau şi eu la FIFA WORLD CUP ăsta... De obicei dau gol cu capu sau din careu, dar mai intra şi câte un d'ăsta :))..

Edited by K A D D Y
Link to comment
Share on other sites

Prea mişto asta =))).

 

Ia uitaţi ce gol am reuşit să mai dau şi eu la FIFA WORLD CUP ăsta... De obicei dau gol cu capu sau din careu, dar mai intra şi câte un d'ăsta :))..

Cate goluri am dat eu asa, n-ai dat tu in toate FIFA-urile pe care le-ai jucat adunate, ce vorbesti, ma... Esti slab, te-ai facut de ras, mai bine nu puneai acest videoclip :-J Du-te la somn. (ca si mine)

 

Mna, baieti, atomsfera de inmormantare, mie-mi provoaca greata si nu-mi place sa stau, prefer sa ma bag in pat si sa dorm, noapte buna :)

Link to comment
Share on other sites

@, bă ia vinde-ţi mă tu casa şi fă o echipă la FIFA WORLD CUP acolo ( pentru că asta e singura soluţie să-ţi pice jucători buni, să bagi bani la greu să deschizi pack-uri :))), să te văd eu pe tine când pici cu d'aia de il au pe Ronaldo sau pe Messi, să vezi ce d'ai tu goluri d'alea, dacă mai prinzi mingea..

Uite umilinţă ce i-am dat lu' ăsta de-l avea pe Messi...

Şi la FIFA 11 ştiu şi eu să dau gol de la jumatea terenului, trebuie să-l bag să te mai bat puţin, nu cred că ai câştigat vreun meci cu mine la FIFA 11 :)).

Şi dacă bag FIFA 11 îl aştept pe coechipierul meu de bază, Erow, care are doar tasta 'D' la tastatură, dar ştie să o folosească prea bine, la 2vs2 mă refer :)).

Edited by K A D D Y
Link to comment
Share on other sites

Ce figuri pe aia din NG cica "i-am batut mar" :))) ei cu armura + ca mai dateau si tazed oricum am fost inferioritate numerica baa i-am batut cu tot cu armura 1 la 1 :))) atat de slabi sunt NG :))))

Si cica sublideru ala silence sau cum ii zice trage cu m4 din 2 m in loc sa traga cu deagle + ca avea armura si heal full :))). Asta arata lipsa de profesionalism

Slabani ma

Pe cine ai batut, ma? N-ai batut pe nimeni in duel direct, vrei sa pari interesant in fata colegilor tai... Daca luai pe cineva ii luai pe cei care erau pe low HP. Cand s-a stabilit warul cu mafia din care faci parte, GSB, singurul lucru la care ne gandeam era sa te zapacim pe tine, si am reusit. Nu stiu daca ai stat vreo data mai mult de 20 de secunde in zona... mereu erai sfartecat, eram foarte curios ce se discuta pe chatul vostru, in special ce ziceai tu. Sincer, daca eram in locul tau imi luam viata...

 

Om fi slabani, insa cu siguranta tu esti unul din cei grasi... N-ai mai incaput pe forum si ai fost banat, asta ce arata? Incompetenta, poate.

 

 

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

@, bă cred că e invers mă :)). Te băteam la diferenţă de 3-4 goluri, nu te mai da aici bun la FIFA că nu-ţi iese :)).

Auzi la k0rs ăla...ne-au bătut la war... Şi noi stăteam p'acolo şi jucam barbut, doamne :)). Ce logică are k0rs ăsta bă băiatule..d'aia cred că a şi ieşit după 10 minute de war.

 

Hah, ce fail am dat bă... credeam că te referi la meciurile de fifa :)).

Edited by K A D D Y
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.