Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pai tocmai, , ca tu, cel putin 2 saptamani, nu-ti mai permiti nici macar o greseala. Am fost in locul tau, de doua ori. Prima data, cand eram la Rank 1, daca mai tine minte si Generalu', eram atat de panicat ca umblam off duty cand nu eram la Jail, tocmai pentru a evita absolut orice risc. :)) Daca vrei, se poate. :)

Link to comment
Share on other sites

Pai tocmai, , ca tu, cel putin 2 saptamani, nu-ti mai permiti nici macar o greseala. Am fost in locul tau, de doua ori. Prima data, cand eram la Rank 1, daca mai tine minte si Generalu', eram atat de panicat ca umblam off duty cand nu eram la Jail, tocmai pentru a evita absolut orice risc. :)) Daca vrei, se poate. :)

 

Sau daca vrei, poti fii ca mine, 0 FW, only rankup.

Baaaaaaa, eu amu realizez, avem 2 rank 1, si amandoi au inactivitate -.- niggas gonna nig.

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, Da si tu te-ai luat de el calumea, l-ai zguduit putin cu discursul :))), lasa ca intelege el nu e nab. De aici nu pleaca nu il las eu :)) !

 

aaaaaaa, eu amu realizez, avem 2 rank 1, si amandoi au inactivitate -.- niggas gonna nig.

 

 

Norocul meu :))), eu corectez saptamana asta...dar din cate vad nu cred ca am ce =)) !

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu e nab

Ba faza e ca sunt cam nab. Unde imi era capul cand faceam abuz? Cand trage unu dupa mine de la distanta mai rau ma ambitionez sa il caut si dau de scandal in loc sa plec

Link to comment
Share on other sites

 

 

Unde imi era capul cand faceam abuz?

 

Cand am vazut postul eram pe mobil nu am mai stat sa ma uit si la video, dar presupun ca tu ai deschis celulele si era aproape :10, low hp si aia dadeau in tine, nu ai gandit pe moment, ai vrut sa nu mori ca sa nu te dea acasa si sa ai timp sa inchizi. Nah parca am patit si eu o data asa nu mai stiu =))), important ca a trecut si data viitoare lasa sa te omoare ca mai deschizi celulele la alta ora.

Link to comment
Share on other sites

@, deschisese soby si mai era si yxk cu noi, eu eram singurul supravietuitor la vremea aia si nu stiam cum sa mai scap de acolo si sa tin si situatia sub control, cand am trecut de gate 2 si am observat ca e gol jos nu am mai intrat sus pana au revenit aia, dadeam /punish de dupa gate :))

Link to comment
Share on other sites

, crede-ma, cu astfel de discursuri motivezi un om. Eu stiu ca intelege, stiu ca merita, altfel nu-mi bateam capu' cu el. Da' tocmai pentru ca merita, tre' sa dau cu el de pamant.

 

, asa... si?! :-??

 

EDIT. , ti-am zis, am fost in locul tau. Muream de draci, mai ales ca multi umblau sa ma rezolve de al 3-lea FW. Muscam din laptop, da' rupeam fuga. Si mereu ma gandeam ca se va invarti roata, voi scapa eu de FW si voi putea sa-i execut. Ghici, ma mai toaca cineva la psihic?! Pana si marii post-hunteri se abtin. Asta e, acuma tre' sa fugi, sa te ascunzi, sa fii mereu invizibil.

Edited by yenoH
Link to comment
Share on other sites

@, ba ai grija ca is 12 poate te sodomizeaza ei pe tine :))

mai sti faza asta? ce o fi zis saracu om cand a vazut 4 nebuni pe el =)) cu tinta initiala cum ramane?

12 greci, mi se rupe de ei :))

Azi ne ocupam de tinta initiala. :P

Link to comment
Share on other sites

Insfarsit mi se intoarce favoarea :))

Dupa cate reclamatii v-am scapat eu cu "respins pt dublu post / limbaj ." chestii de genu am reusit sa fac sa fie bine, Karma ftw.

Oricum cica nu luam nimic ca era minor :)).

Link to comment
Share on other sites

Am o lene pe mine, cat BEST-u' tau de mare. Am intrat si am facut 10 puncte in jail, apoi am iesit. Ma pregatesc sa plec la o bericioaica, un biliard, alea alea, "stii ce zic" !

Șomezi azi ? :))

 

Buna seara soldati.

Link to comment
Share on other sites

Generale, cineva, acolo sus, te iubeste! :X

 

Hai noapte buna, fetelor!

Link to comment
Share on other sites

Oricum cica nu luam nimic ca era minor

 

Deah...da oricum prostia mai mare ca asta n-am vazut, adica wtf tu dai /confiscate weapons si te trezesti ca ii confisti camera :)))). Oricum ti-ai reparat greseala plus ca e o prostie de bug. In mod normal trebuia sa iti apara faza aia in care zice ca playeru respectiv nu are arme.

 

Intrebarea mea este urmatoarea : Ai fost sodomizat de greci ? Ca am vazut in video ca erai cam incoltit =)))) !

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

vroiam sa bag hunteru` in ei dar imi tot pica netu..

 

@yenoH, s-a pus sa doarma, dar pot sa raspund eu in numele lui !

 

2LjmmV6.png

 

 

Pe mine te poti baza in caz ca vrei sa implici si Hydra !!! :))

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.