Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@GF DaDo, baftă mai departe bă DadoSenie :( ce-am văzut acolo unde ai postat, a rămas la fel ca pe vremuri, adică dușmănie. Și eu făceam posturi, dar le făceam de pe contul meu când cineva îmi călca strâmb.. în fine ..

 

Vorbim pe server / FB / etc .. take care.

 

 

_________

 

 

Cine mai e online din schimbul 3 ? :))

Link to comment
Share on other sites

 

@, Prezent :))

 

Ce mai faceti nabi?

 

Ai lipsit destul :))

 

 

Am intrat pă skype bă, după 4-5 luni .. habar n-am .. știu că am mai fost pe skype cu Yenoh și Cyo și nu jucam samp, dar am uitat când :))

 

În seara asta dorm ca o păpușe`, i-am auzit vocea din nou lu' Alexcyo =)) hahahaha

Link to comment
Share on other sites

@@GF DaDo, am vazut ca a schimbat sanctiunea. Oricum ai dreptate ca nu se mai merita, nu mai e ce a fost si niciodata nu va mai fi. Pwp Dado si toate cele bune! Poate mai iesim si noi la o facea ca de mult vorbim, sau un desen ceva daca tot iti plac tatuajele. :*

Link to comment
Share on other sites

 

Am intrat pă skype bă, după 4-5 luni .. habar n-am .. știu că am mai fost pe skype cu Yenoh și Cyo și nu jucam samp, dar am uitat când :))

 

În seara asta dorm ca o păpușe`, i-am auzit vocea din nou lu' Alexcyo =)) hahahaha

 

In weekend o sa refacem gasca veche, ca doar atunci pot sta pana la ore din alea mici, cu care eram noi obisnuiti. Mare caterinca se mai facea. =))

 

@GF DaDo, imi pare rau ca pleci, dar iti inteleg perfect motivele. Ne "auzim" pe Facebuci. :* Ai grija de tine! >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Ma @GF DaDo, eu ti-am mai spus si ieri in joc...aici e totul pe bani / pile de mult timp, am mai spus asta de multe ori, acum daca vede vreun admin o sa zica ca totul e pe merit dar nici ei nu se cred...

Link to comment
Share on other sites

"Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini / Explanations for receiving admin punishments: 1 zi ban = /ad-uri aiurea 360 ajail -> DM safe-zone 360 ajail -> /q on wanted"

 

Mah, , Ajail-ul pentru /q on wanted mi-l amintesc. =)) Eu trageam in tine, da' era William cu recon pe tine si te-a ars. =)) El credea ca tu ai dat pe bune /q. =))

Link to comment
Share on other sites

@, Cum să fumezi bă așa cv...meh !

 

@@GF DaDo, Eu ți-am spus că ai luat decizia la nervi și nu e bine, anyway noi ne mai auzim la o bere !

 

@@K A D D Y, M-ai frecat atâta la cap cu skinul ăla măcar l-ai băgat :)) ?

 

@@yenoH, Țin minte faza i-a făcut și post :))) !!

 

Acum am ajuns și eu acasă ne vedem prin joc ! Pup :* !

Link to comment
Share on other sites

@Peiu S4F, da, iar William i-a raspuns ca nu stia ce facem noi si daca aveam chef de nebunii, trebuia sa le facem dupa ce iesea din Jail. :)) I-a dat cu firma-n cap lu' atunci. =)) Parca erai si tu in voce cu noi, nu?! Ca ne prapadeam de ras, iar HaoS turba de draci. =)) =))

Link to comment
Share on other sites

@K A D D Y, am avut skinu' ala acu' vreo 2 luni, parca. Si pe acelasi motiv am renuntat la el, ca-i stramb. =))

 

PS. M-a dat afara de pe server si n-am mai putut sa ma conectez. Karma n-a vrut sa fac si eu inc-o deschidere, ca un om silitor ce sunt. :((

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.