Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mah ce sa zic, am fost si eu azi la scoala, prima zii, am prins 2 ore, mate si romana, ne-a schimbat profa de romana de la o femeie de vreo 40 de ani care baga numa disciplina in noi gen "nespalatilor, mai spalati-va si voi ca pute aici in clasa =)) sau daca nu te tunzi nu mai treci clasa, ce-i cu paru` ala in cap la tine + altele, la o domnisoara blonda de vreo 25 de ani :)) eu zic ca merge.

Link to comment
Share on other sites

Mah ce sa zic, am fost si eu azi la scoala, prima zii, am prins 2 ore, mate si romana, ne-a schimbat profa de romana de la o femeie de vreo 40 de ani care baga numa disciplina in noi gen "nespalatilor, mai spalati-va si voi ca pute aici in clasa =)) sau daca nu te tunzi nu mai treci clasa, ce-i cu paru` ala in cap la tine + altele, la o domnisoara blonda de vreo 25 de ani :)) eu zic ca merge.

 

Ohoho merge foarte bine.

 

Eu deabia acum plec la liceu :(((( ne vedem maine.
Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, te anunţ, ştiam unu dar nu îi mai ştiu numele exact :)).

@, încă aștept.

@, și profa mea e tânără ! Bun venit în tabăra mea :)).

 

Salooooooot, am ajuns și eu acasă, poate intru prin joc, incă nu m-am hotărât !

 

Edited by K A D D Y
Link to comment
Share on other sites

@Ervin27, asa-i ca de-acuma vei fi fan Limba Romana?! =))

 

@K A D D Y, sa traiesti 1000 de ani, fara reparatii capitale. Astept cu interes sa vad ce gasesti. 8->

 

'neata, fetele! :* La mine iar ploua si-i rece, asa c-am sarit azi peste Oktoberfest. Am stat doar sa mananc ceva si-o bere mica. :| Poate maine...... [-o<

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, te anunţ, ştiam unu dar nu îi mai ştiu numele exact :)).

@, încă aștept.

@, și profa mea e tânără ! Bun venit în tabăra mea :)).

 

Salooooooot, am ajuns și eu acasă, poate intru prin joc, incă nu m-am hotărât !

 

Hoo ma nesatulule sa ajung aks :))

 

Ce faceti baieti? Eu sunt la liceu, mai am 1 ora. Sper sa se termine rpd. :)

Link to comment
Share on other sites

Salut lume. Azi am avut mate şi română materiile mele preferate, dar din păcate am nişte profesoare de cacao. Profa de istorie foloseşte într-una ,,deci'' :)) gen "deci bunaziua, deci ce am făcut data trecută ? Bun, deci azi învățăm despre holocaust". Efectiv muream de râs în bancă :)) iar profa de mate ... are 60 ani şi are pretenția să i se zică domnişoară .. :)) are nişte gambe de fotbalist şi merge crăcănat :)) iar când rezolvă o problemă începe cu mijlocul, trece la sfârşit şi termină cu începutul. Şi zâmbeşte mereu, dar cu o față super enervantă, îți vine să o pocneşti :)) cam atât am avut de zis.. :)) a, ?da, profa de desen are 30 ani şi joacă league of legends :)) cam atât am avut scris la ora 22:30 când nu mai am ce să fac.

 

P.S : mesajul a fost scris din plictiseală, nu mă interesează dacă vă interesează sau nu, l-am scris pentru a-mi ocupa timpul.

PECE.

Link to comment
Share on other sites

Salut lume. Azi am avut mate şi română materiile mele preferate, dar din păcate am nişte profesoare de cacao. Profa de istorie foloseşte într-una ,,deci'' gen "deci bunaziua, deci ce am făcut data trecută ? Bun, deci azi învățăm despre holocaust". Efectiv muream de râs în bancă :)) iar profa de mate ... are 60 ani şi are pretenția să i se zică domnişoară .. :)) are nişte gambe de fotbalist şi merge crăcănat :)) iar când rezolvă o problemă începe cu mijlocul, trece la sfârşit şi termină cu începutul. Şi zâmbeşte mereu, dar cu o față super enervantă, îți vine să o pocneşti :)) cam atât am avut de zis.. :)) a, ?da, profa de desen are 30 ani şi joacă league of legends :)) cam atât am avut scris la ora 22:30 când nu mai am ce să fac.

 

P.S : mesajul a fost scris din plictiseală, nu mă interesează dacă vă interesează sau nu, l-am scris pentru a-mi ocupa timpul.

PECE.

Mi-ai facut seara mai faina :)))

I like this story. Sa mai pui dinastea :))

Link to comment
Share on other sites

, continui sa ne uimesti cu talentu' tau de nub... "This video is unavailable"... :|

 

Gata, merge.

Edited by yenoH
Link to comment
Share on other sites

Va salut & bine v-am gasit. <):)

Sunt noul vostru coleg o sa ne intalnim in joc, sper ca o sa ne intelegem bine :)>-Noapte buna !

Edited by ScorpioNNNN
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.