Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@BiAncaXxX, eu nu te cred, da-mi numarul de telefon, te rooooooooooooooooooooooooooooooooooog :):))

 

Imi pare rau, Bianca... Pe un joc cu atatia baieti trebuie sa te astepti la lucruri de genul foarte des. Oricum, cred ca puteai clarifica repede treaba printr-o poza sau un telefon si nu cred ca asta a fost singurul motiv, dar asta este. Imi pare rau, erai un membru bun. Te pup, sa fii sanatoasa :):*

 

 

 

 

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

.@@yenoH, Am luat bl pentru ca ajutam un prieten, dupa parerea mea ala nu era motiv de bl + ca eram fbi in momentul cand a facut bl, putea sa vb cu liderul nu sa faca bl.

 

 

BA NEEN DACA NU MA CUNOASTETI NU MAI VORBITI AIUREA. NU AM AVUT TANGENTE cu nimeni de aici ca sa ma criticati.

Nu mai va apucati sa vorbiti aiurea.

Eu nu ma cert cu nimeni, sunt prietenos, nu va mai dati cu parerea pentru un bl daca nu stiti faza.

 

 

Frauda, adica ce-ai facut tu, e o forma de inselare. Frauda e ceva gresit, opusu' cuvantului "corect". In tine, din pacate, nu pot avea incredere. Acuma-mi pare nespus de rau ca n-am venit sa dau eu testul cu tine. Sincer. Cat despre judecat... Nu te judec. Ti-am judecat faptele, am o parere. Depinde de tine daca vei reusi s-o schimbi.

 

 

 

'neata, fetelor. :* Cam mult spam pe aici. :)) Si nu vreau sa mai vad ca va luati de Soim sau ca glumiti cu turele. Va tinem doar la Area, in ture.

Link to comment
Share on other sites

Aici gresesti, @K A D D Y. Le faci cu M4 in mana, pe jos, iar eu te pazesc din Hunter. :)) Desi, am mai facut si eu ture cu baietii, cand eram bine dispus.

Link to comment
Share on other sites

People commenting faster than Miley Cyrus twerking.

Hahaha tare :))

 

Am ajuns si eu de la liceu. Am fost si pik in oras... ne auzim dimineata in game.

 

 

Ba voi astia de va "luati" de mn. Da sunt elev silitor :))) Nu ma enervati ca-mi pun camarazii pe voi :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.